Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kosmetyki do salonu - jaka firma ?

salon kosmetyczny biznes

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Awra~

~Awra~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 10:20:59

Witajcie :) Niebawem otwieram mój pierwszy salon kosmetyczny. Teraz rozglądam się za sprawdzonymi kosmetykami do salonu. Na rynku tych ofert jest tak dużo, że ciężko się na coś konkretnego zdecydować. Co sie u Was sprawdza ?

#2 ~renatawryca~

~renatawryca~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 10:30:00

oj to fakt oferta tych ksoemtyków jest dośc dużo. Jak byłam ostatnio na targach to normalnie nie wiadomo było gdzie się patrzeć hehe. Ale jakbym miała wskazać taką jedną firmę, która chyba najbardziej zapadła mi w pamieć to postawiłabym na Monduniq.

#3 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:47:45

ja też szczerze polecam Monduniq. Bardzo dobre kosmetyki, rewelacyjny sprzet. Uwielbiam ich infuzje tlenową i koktajle. Ogólnie firma daje też bardzo mocne wsparcie salonom, które z nimi współpracują.

#4 ~Awra~

~Awra~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:55:29

dziękuje Wam bardzo za informacje :) dorota co masz na mysli pisząc, że firma daje wsparcie salonom ? mają jakieś kosmetyki, których klientki mogą używać w domu ? ciekawi mnie dosłownie wszystko :)

#5 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:15:29

no ogólnie są dużym wsparciem pod kątem handlowym i szkoleniowym. Naprawdę wiele można się nauczyć i ja z tego korzystam regularnie. Jesli chodzi o detal to tak jest taka opcja i powiem Ci tylko tyle, te kosmetyki schodzą jak świeże bułeczki ( sama ich uzywam). I plus jest taki, że tych produktów nie da się kupić w żadnej drogerii czy internecie także super!

#6 ~Awra~

~Awra~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:27:16

o wow to brzmi naprawdę fajnie i tak bardzo kompleksowo. No bo nie dość, ze klient przychodzi na zabieg to jeszcze na miejscu moze sobie kupić kosmetyk, który jeszcze bardziej podkeci te efekty. To ma sens :)

#7 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 12:24:52

o wow to brzmi naprawdę fajnie i tak bardzo kompleksowo. No bo nie dość, ze klient przychodzi na zabieg to jeszcze na miejscu moze sobie kupić kosmetyk, który jeszcze bardziej podkeci te efekty. To ma sens :)

dokładnie tak :) Mam nadzieje, że nasze odp Ci sie przydadzą i że się zdecydujesz. Najlepiej skontaktować się z ich przedstawicielem ( mają też swoj fp na facebooku) i tam podpytać o szczegóły.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: salon kosmetyczny, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych