Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xd~

~xd~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:42:26

zło nazywam złem a dobro dobre. bez sciemy.

a ja głupotę, głupota. też bez ściemy .

#22 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 22:35:11

Bardzo podobają mi się ostatnie zmiany w kościele- wystrój zmienia się na lepsze, a i sama liturgia jakaś ładniejsza. Ludzie chętniej spiewają, bo wreszcie znają słowa pieśni, organy fajna sprawa. Idzie lepsze :)

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 04:39:27

Organy w kościele cię dziwią?? no widzę że kościół jest ci bardzo bliski..

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 05:49:06

#25 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:17:00

Po uczynkach was poznają! Wy bedziecie moimi swiadkami! Czy On (jm) jest świadkiem?

#26 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 16:32:01

Po uczynkach was poznają! Wy bedziecie moimi swiadkami! Czy On (jm) jest świadkiem?

prawda.

#27 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 22:33:58

Po Twojej wypowiedzi jak widac jest mi bardziej bliższy niz Tobie, bo gdybys częściej w nim bywał to bys wiedział,że zostały zamontowane nowe organy, które maja zdecydowanie lepsze brzmienie od poprzednich
......

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 03:05:32

Po Twojej wypowiedzi jak widac jest mi bardziej bliższy niz Tobie, bo gdybys częściej w nim bywał to bys wiedział,że zostały zamontowane nowe organy, które maja zdecydowanie lepsze brzmienie od poprzednich
......

twój ryk je zagłusza, więc ich nie słyszalem dokładnie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:07:37

jm kto to?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:04:16

jm gęba czerwona?

#31 qwerty_kw

qwerty_kw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:22:26

Dajcie spokój .... Nie najeżdżajcie tak na niego. Pewnie większość z Was nigdy z nim konkretnie nie gadała a i tak udaje wszechwiedzących ... Ludzie ogarnijcie się !!!

#32 qwerty_kw

qwerty_kw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:23:30

Dajcie spokój .... Nie najeżdżajcie tak na niego. Pewnie większość z Was nigdy z nim konkretnie nie gadała a i tak udaje wszechwiedzących ... Ludzie ogarnijcie się !!!

#33 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:46:44

Ksiądz to tylko człowiek. Miewa chwile słabości jak każdy. Czemu za wszelką cenę chcecie go tak poniewierać,? Czy dzięki temu czujecie się lepiej? Nikt nie zasługuje na takie szarganie. Można mieć więcej wad, lub mniej. To nie jest takie ważne. Czy każdy z was nie ma sobie nic do zarzucenia? jesteście doskonali rozumiem.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:54:54

Ksiądz to tylko człowiek. Miewa chwile słabości jak każdy. Czemu za wszelką cenę chcecie go tak poniewierać,? Czy dzięki temu czujecie się lepiej? Nikt nie zasługuje na takie szarganie. Można mieć więcej wad, lub mniej. To nie jest takie ważne. Czy każdy z was nie ma sobie nic do zarzucenia? jesteście doskonali rozumiem.

relatywizm moralny?

#35 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:11:50

relatywizm moralny?

permisywizm

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:32:27

Kazimierza słynie tylko z jednego- z narzekania! wszystko źle, wszyscy źli i oczywiście opluwania innych. No cóż, widać taki małomiasteczkowy rytuał

#37 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 22:03:17

twój ryk je zagłusza, więc ich nie słyszalem dokładnie

Gratuluję wypowiedzi. Uważaj, abyś się nie utopił w swym intelektualnym brodziku.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 04:18:46

Gratuluję wypowiedzi. Uważaj, abyś się nie utopił w swym intelektualnym brodziku.

Dobrze pływam, ale dziękuje za troskę. :lol:

#39 ~JP~

~JP~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 13:16:00

Nie jest wcale taki zły. A to że wypije kielicha to czemu wam przeszkadza? Podobno dla zdrowia zaleca nawet lekarz.

To, że wypije kielicha, wcale mi nie przeszkadza, pod warunkiem gdzie go wypije. Jeżeli wypije sobie na plebani po ostatniej mszy, mnie to w ogóle nie przeszkadza. Jeżeli wypije przed mszą i w trakcie mszy jedzie od niego na kilometr, to już mi przeszkadza. Jeżeli wypije po skończeniu kolędy, proszę bardzo. Jeżeli zaś, przychodzi do mnie domu, by mi dom pobłogosławić i odmówić ze mną modlitwę na bani, bo akurat u poprzednika sobie strzelił, to mnie, jak i mojej rodzinie bardzo przeszkadza. Alkohol jest dla ludzi, Proboszcz też jest człowiekiem i też ma prawo wypić. Warto jednak wiedzieć kiedy wypić, ile wypić i gdzie wypić.

#40 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 16:40:43

To, że wypije kielicha, wcale mi nie przeszkadza, pod warunkiem gdzie go wypije. Jeżeli wypije sobie na plebani po ostatniej mszy, mnie to w ogóle nie przeszkadza. Jeżeli wypije przed mszą i w trakcie mszy jedzie od niego na kilometr, to już mi przeszkadza. Jeżeli wypije po skończeniu kolędy, proszę bardzo. Jeżeli zaś, przychodzi do mnie domu, by mi dom pobłogosławić i odmówić ze mną modlitwę na bani, bo akurat u poprzednika sobie strzelił, to mnie, jak i mojej rodzinie bardzo przeszkadza. Alkohol jest dla ludzi, Proboszcz też jest człowiekiem i też ma prawo wypić. Warto jednak wiedzieć kiedy wypić, ile wypić i gdzie wypić.

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią . Ksiądz jako Duchowy Przewodnik powinien być nam wzorem. Alkohol trzeba wiedzieć kiedy wypić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych