Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koronavirus - Konskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 23:45:51

A do Końskich Janusze które zjechały z roboty za granica i teraz biesiadują przy piwie z biedronki

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 06:43:43

Ludzie czemu wy otwieracie sklepy,wszędzie tylko spożywcze pracują w Końskich wszystko,myśliciele trochę o innych czy tylko o sobie

Nie stoi nic na przeszkodzie coby ludzie otwierali sklepy z ciuchami, może nie mogą wysiedzieć w domu, a może porządki, dezynfekcję robią albo pilnują towaru, ale dziwię się bardzo tym, którzy do tych sklepów chodzą 

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 19:08:19

Za kogo ty się masz buraku.Pewnie dziadkowie byli analfabetami,ojciec z matką srali za stodołą i telewizje oglądali w świetlicy na wsi a ty będziesz świński ogonie ludzi obrażał i nazywał ich Januszami.

Taki cham , a udaje pana , tacy są najgorsi nie wie skąd mu nogi wyrosły a sam jest Januszem .

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 19:13:38

Januszem biorą w tym udział panowie to organizują ,miliarderzy...Burak też nie raczej Polak pechowy jak Polak bo niestety w innych krajach nie kwalifikowano ludzi w takim wieku....gdyby był panem to Ty nie byłbyś Januszem...

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 19:31:39

Januszem biorą w tym udział panowie to organizują ,miliarderzy...Burak też nie raczej Polak pechowy jak Polak bo niestety w innych krajach nie kwalifikowano ludzi w takim wieku....gdyby był panem to Ty nie byłbyś Januszem...

ble ble bleeeeee jak można tak pisać bezsensownie???

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 19:37:06

To jaka jest prawda jak nazwać stosowanie socjotechnik wobec 18letniej osoby aby zniszczyć jej wszystko i uniemożliwić normalne relacje ??? Stosować technologię,które wywołały guza mózgu ,uniemożliwić rozpoczęcie stosownego leczenia ponieważ badanie tomograficzne wykazałoby zaskakujące rzeczy ...W dalszej kolejności próbę pozbawienia mieszkania i bezdomności...w tle ogromną intryga gdzie wszystko jest zmanipulowane albo są lub były dwa fronty ze sobą walczące a być może stworzyły taki pozór.......

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 19:47:25

To jaka jest prawda jak nazwać stosowanie socjotechnik wobec 18letniej osoby aby zniszczyć jej wszystko i uniemożliwić normalne relacje ??? Stosować technologię,które wywołały guza mózgu ,uniemożliwić rozpoczęcie stosownego leczenia ponieważ badanie tomograficzne wykazałoby zaskakujące rzeczy ...W dalszej kolejności próbę pozbawienia mieszkania i bezdomności...w tle ogromną intryga gdzie wszystko jest zmanipulowane albo są lub były dwa fronty ze sobą walczące a być może stworzyły taki pozór.......

a no uniemożliwia się to po to bo we wczesnej fazie można wyleczyć a w ciągu 2lub3 lat nastąpią przerzuty i osoba zostanie wyeliminowana no niestety taka jest prawda.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 20:03:01

a no uniemożliwia się to po to bo we wczesnej fazie można wyleczyć a w ciągu 2lub3 lat nastąpią przerzuty i osoba zostanie wyeliminowana no niestety taka jest prawda.

Zacznij się leczyć.Z tego twojego bełkotu nikt nic nie rozumie.

#89 ~Ordynator Konowal~

~Ordynator Konowal~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 20:14:06

Takie forumowe Milczenie Owiec.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 17:07:25

. Rydzyk z powodu koronawirusa prosi o finansowe wsparcie. „Boimy się o istnienie Radia Maryja...”

#91 ~Agda~

~Agda~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:52:16

Przeczytałam wszystkie wpisy. Niczego nowego się nie dowiedziałam. Zero konkretnych informacji, przemyśleń, spostrzeżeń. Same wyzwiska, obelgi. Nie umiemy już rozmawiać normalnie ?!

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 14:30:50

Przeczytałam wszystkie wpisy. Niczego nowego się nie dowiedziałam. Zero konkretnych informacji, przemyśleń, spostrzeżeń. Same wyzwiska, obelgi. Nie umiemy już rozmawiać normalnie ?!

może zobacz tutaj: forumkonskie.pl/koronawirus-w-konskich-jakie-dzialania/

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:41:57

Dlaczego w Końskich nie ma przypadków koronawirusa? Odpowiedz jest prosta nie wykonuje się testów!

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 16:29:03

rzeczniczka wojewody świętokrzyskiego Ewa Łukomska ujawnia ilość testów, która została wykonana w związku z chorobą w województwie świętokrzyskim –„Z informacji pozyskanych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach wynika, że od środy 4 marca do niedzieli 22 marca przebadano u nas 364 próbki. Wszystkie testy wykonywane były na bieżąco. Przebadano dokładnie tyle próbek, ile dostarczono” – kończy wypowiedź Łukomska.

364 próbki stanowią zaledwie 1,8% wszystkich badań, które zostały wykonane w kraju.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 20:25:37

Jako wolny człowiek, żyjący póki co, mam nadzieję, w wolnym kraju apeluję o podjęcie decyzji przez władze RP o zawieszeniu planowanych na 10 maja 2020r. wyborów prezydenckich z powodu pandemii i realnego zagrożenia zdrowia, a może i życia tysięcy moich rodaków, w tym może i moich bliskich. Niejednokrotnie byłem członkiem obwodowej komisji wyborczej i wiem z jakim ryzykiem wiąże się ta praca w obliczu epidemii. Na pewno w takim stanie nie podejmę się pracy w takiej komisji, ani nie wezmę udziału w wyborach. Tak też postąpi moja rodzina, sąsiedzi i dziesiątki znajomych. Jeśli władze Polski nie odwołają tych wyborów to dokonają tym samym zamachu na społeczeństwo polskie , kierując się tylko i wyłącznie partykularnym interesem partyjnym. Czy ma sens zawołanie ZOSTAŃ W DOMU, IDŹ NA WYBORY ? PRZECIEŻ TO JEST SCENARIUSZ MAJĄCY NA CELU EKSTERMINACJĘ NARODU

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 10:18:09

podobno szpital częściowo zamknięty ..

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 10:18:32

podobno szpital częściowo zamknięty ..

skąd takie info ?

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 10:24:04

nie mogę tutaj wkleić linka bezpośrednio nie wiem czemu. Zobacz w ostatnich komentarzach, tutaj masz link do artykułu na radioplus:

forumkonskie.pl/koronawirus-w-konskich-jakie-dzialania/

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 13:35:49

nie mogę tutaj wkleić linka bezpośrednio nie wiem czemu. Zobacz w ostatnich komentarzach, tutaj masz link do artykułu na radioplus:

forumkonskie.pl/koronawirus-w-konskich-jakie-dzialania/

to fałszywy alarm - wynik negatywny. info potwierdzone. póki co w Końskich przypadków brak.

#100 Gość2303

Gość2303

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 15:02:13

Podsyłam listę: https://forumkonskie...i-koronawirusa/
​Zamiast pluć jadem i rzucać obelgi doceńmy tych, dla których ten czas jest wyjątkowo wymagający, z narażeniem czy nie, ale z własnej woli pomagają innym podczas epidemii.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych