Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Korona Kielce - Legia Warszawa. Włącz relację na żywo :: zobacz komentowany artykuł

151 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~KTOSIK~

~KTOSIK~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:27:19

ISTNE DNI I TYLE W TEMACIE

#42 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:27:22

Co to kur...a dzisiaj bylo porazka 

#43 ~32448335198~

~32448335198~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:28:38

ISTNE DNO I TYLE W TEMACIE

#44 ~wqggfd~

~wqggfd~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:32:35

jutro wszyscy z taczkami po kobyłe i chojnoskiego

#45 ~CK~

~CK~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:33:14

Krzysztofie Kilicki - TY WIDZISZ I NIE GRZMISZ? weź to towarzystwo za mordę, wypi1erdol tego ćwoka z czerwonym ryjem z powrotem do Wsiokowca Świętokrzyskiego i zrób porządek. Bo jeśli nie ty to kto? turek? holender w dzinsowej kurtce?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:38:39

miała chociaż jakis styl  a teraz ma trenera pajaca i ostatnie miejsce w tabeli

Może gra uboga była, ale przynajminiej o utrzymanie się nie martwiliśmy. Niestety ch*** z ostrowca chciał sobie potrenować, to mamy rezultaty. Nikt nigdy ku*** nie strzelił nam 5 bramek na tym stadionie...

P.S. Do hiszpańskiego słupa nie mam nic...

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:41:11

Przypomnijcie mi, kiedy ostatnio na Arena Kielce Koronie strzelono 5 bramek? Czy np. za Ojrzyńskiego było to możliwe?

Według mnie sprawa jest prosta - trzeba poszukać czterech par taczek. Na pierwszych odwieźć Pachetę na dworzec PKP - niech wraca do Hiszpanii. Na drugich odwieźć Kobylańskiego na dworzec PKS - niech wraca do Ostrowca. Na trzecich odwieźć Chojnowskiego do klubu ping ponga - niech tam sobie prezesuje. A na czwartych zawieźć Lubawskiego na jego mityczne "lotnisko w Obicach" - niech leci do Turcji szukać swojego inwestora. :excl:

#48 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:41:48

gościu wyżej, Lech strzelił nam 5 bramek na tym stadionie, nie podniecaj się tak

#49 ~huyuufd~

~huyuufd~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:41:52

następny mecz w składzie

Małkowski-Golański, Dejmek, Sylwestrzak, Lisowski- Lenartowski-Sobolewski, Jovanovic, Janota, Pilipczuk- Stano 

i może chociaż remis będzie, bo jak nie to paczeta wy**erdalaj

a kobyla i prezesik to jutro taczkami powinni wyjechac

za ojrzynskiego byly porazki ale chociaz styl byl a tera co ??

piec bramek straconych i slaby mecz

jakby legia sie nie rozluznila tym wysokim prowadzieniem to bysmy zadnej bramki nie strzelili

#50 ~wujeksopranowppl~

~wujeksopranowppl~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:44:25

a no właśnie! nie ma stylu ,nie ma taktyki , nie ma honoru , nie ma gryzienia trawy do ostatniego gwizdka sędziego , nie ma walki o każdą piłkę , a do niedawna cała Polska znała Koronę z tego. LO poukładał drużynę z tego co miał kadrowo , a że nie dostał za dużo to i tak wyniki były ponad miarę!

#51 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:47:41

Niech zarzad  przeprosi Ojrzynskiego z pocalowaniem reki i niech chlop wraca do Korony bo tragedia sie dzieje

#52 ~wujeksopranowppl~

~wujeksopranowppl~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:50:21

nie wydawać ani centa na bilety na mecze za panowania zarządu wąsatego kręta!

#53 ~Anon~

~Anon~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:06:47

Tylko tak pier*olicie zamiast się wziąść! Wystarczyło dziś na stadionie zebrać kilka tysięcy podpisów o chęci dymisji nierządu Korony. Wąsatemu też kij w d*** ale musiałby się siłą rzeczy ustosunkować. Jak nie będzie pier***nięcia oficjalnego to możemy se tak pisać do usranej śmierci.

#54 ~mick.ck~

~mick.ck~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:09:13

Wszyscy płaczecie,a przyjdzie kolejny mecz i będziecie na stadionie kibicować. Jak chcecie zmian to stadion ma być pusty. Nie dajcie darmozjadom zarobić i zobaczycie jak szybko się wyniosą.

#55 ~piona~

~piona~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:09:18

Brak słów po tym co zobaczyłem dzisiaj.Za Leszka O jak była przegrana to było o czym gadać i wstydu nie było bo chłopaki nadrabiali ambicją,siłą,walecznością itp.Mówiono o nich rodzina.Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.Gryzli trawe.Była walka i to było piękne.A dziś niestety choć bardzo bym chciał to nic dobrego o grze Korony nie mogę powiedzieć.LESZEK OJRZYŃSKI tu tylko pomoże.Kobylański i jego klika wyp.........

#56 ~Miecio~

~Miecio~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:22:01

Tylko tak pier*olicie zamiast się wziąść! Wystarczyło dziś na stadionie zebrać kilka tysięcy podpisów o chęci dymisji nierządu Korony. Wąsatemu też kij w d*** ale musiałby się siłą rzeczy ustosunkować. Jak nie będzie pier***nięcia oficjalnego to możemy se tak pisać do usranej śmierci.

Dobrze gada, dać mu wódki. Na następnym zbieramy podpisy!

#57 ~ck z wyboru~

~ck z wyboru~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:25:04

Gdzie te buldogi Ojrzyńskiego? Wojtek roz....b to towarzystwo i wyj...b swojego przyjaciela. Albo on albo my

#58 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:26:16

To juz jest koniec , nie ma już nic .....

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:33:06

hmmmm ... kiedys z duma okreslano nas mianem : rzeznikow, gladiatorow , fajterow , banda swirow czy pitbulli Ojrzynskiego...

bylismy oceniani przez ekspertow jako notabene jedyna druzyna w ekstraklasie posiadajaca wlasny styl...

Niestety dyrektor Wladca Pierscieni ... zabral nasza Kielecka dume ... druzyna nie przypomina juz druzyny z przeszlosci...

Czy ktos moze mi powiedziec jak niewyksztalcony buc... nieumiejacy sformuowac poprawnie chodz jednego zdania oraz totalnie niekompetentny jak zarazem niedoswiadczony i zagubiony jako dyrektor sportowy - nadal piastuje to stanowisko!!!

Prezesie i Prezydencie obudzcie sie - poki nie bedzie za pozno!!!

#60 ~Piona~

~Piona~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:35:18

Widziałem dużo.Tak mi się zdawało.15 lat z Koroną i musiałem dożyć takiej kliki mafi wieśniaków .Swięta trójca gówna.Pan L,Ch,K.Co to kur... jest.OJRZYNSKI jest the best.Ma styl i jaja a nie tak jak wy.Trzeba być prawdziwym i dużo pracować na taki szacunek powiem więcej trzeba się takim urodzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych