Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Korekta wady wzroku laserem

korekta wzroku

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bogdan Bielski~

~Bogdan Bielski~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 14:52:52

Ostatnio zbrzydły mi okulary, soczewki z ich codziennym wymienianiem i czyszczeniem to też nie dla mnie. Wadę wzroku mam niewielką. Ostatnio znajomy, który od kiedy pamiętam nosił okulary, przeszedł zabieg w Optegrze i teraz chodzi już bez i bardzo sobie chwali tę inwestycję w zdrowie. Sam też chcę się w najbliższym czasie zdecydować na Optegrę, bo gabinet mam blisko miejsca zamieszkania, a opinie kolegi są entuzjastyczne. A wy co myślicie o laserowej korekcie wzroku, mieliście?

#2 ~Wiesław Rombowicz~

~Wiesław Rombowicz~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:20:16

Przeszedłem rok temu zabieg korygowania wady wzroku w krakowskiej Optegrze i mogę polecić ich usługi. Wzrok pogarszał mi się i groziły mi okulary. Na co dzień bardzo dużo jeżdżę, również w sprawach służbowych, więc zależało mi na zlikwidowaniu problemu raz na zawsze i możliwie szybko. Muszę przyznać, że lekarze z Optegry to fachowcy, zabieg przebiegł gładko, później nie miałem żadnych poważniejszych powikłań, a lekarze monitorowali mój stan zdrowia zarówno przed zabiegiem, jak i po nim. I teraz zagrożenie noszeniem szkieł zażegnane. 

#3 etten

etten

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:58:54

A ja się zastanawiam, bo trochę zacząłem czytać na temat chorób i podobno specyfiki takie jak https://www.taniepes...an-nasiona.html są bardzo skuteczne np. w leczeniu jaskry. Dobrze, że medyczna marihuana jest już legalna i można ją nabyć w niektórych aptekach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych