Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Korbowa Koliba w Sukowie :: zobacz komentowany artykuł

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~moniak85~

~moniak85~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 12:45:54

ja byłam i było bardzo przyjemnie

#2 ~perełka~

~perełka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2010 - 17:48:24

Byłam w tym lokalu na Sylwestra, początek rewelcyjny, obsługa i jedzenie super, wspaniały klimat, oraganizacja na 6, niestety w trakcie imprezy doszło do awantury, dość przykro było patrzeć jak jak młodzi ludzie awanturyją się i psują zabawę wszystkim. Mimo dobrego początku finał był kiepski, gdzie ochrona? Jestem zawiedziona.

#3 agata1978

agata1978

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 22:51:37

WITAM JA NIE ZGADAM SIĘ Z OPINIAMI NA TEMAT KORBOWEJ KOLIBY MOIM ZDANIEM I MOJEGO MĘŻA JEST T JEDNA Z NAJLEPSZYCH KARCZMA GDZIE JEST WSPANIAŁA OBSŁUGA SUPER JEDZENIE I NIESAMOWICI WŁAŚCICIELE Z KTÓRYMI MOŻNA SIĘ ZAWSZE POROZMAWIAĆ ZAWSZE SIĘ PRZYWITAJĄ A WŁAŚCICIEL JEST BARDZO KULTURALNYM WŁAŚCICIELEM BYLIŚMY NA ANDRZEJKACH I NA SYLWESTRZE I BARDZO SOBIE CHWALIMY JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI A WIADOMO ZE WSZĘDZIE CZASAMI MOŻE BYĆ JAKAŚ NIEMIŁA SYTUACJA. JA JESTEM ZADOWOLONA ZAWSZE JAK ZAMÓWIĘ CO WYBIORE Z KARTY TO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I JESTESMY TAM STAŁYMI BYWALCAMIBO TAK DOBREJ I MIŁEJ OBSŁUGI NIE MA W CAŁYCH KIELCACH.CZEKAM TERAZ NA NASTĘPNA IMPREZE BO IMPREZY W KORBOWEJ KOLIBIE SA REWELACJA JEDZENIE REWELACJA OBSŁUGA REWELACJA PANI MENADZER SUPER I WŁĄSCICIELE SĄ SUPER.

#4 BILI

BILI

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 20:45:14

cześć mi się bardzo podobało na sylwestrze jedzenie bardzo dobre zabawa extra tylko towarzystwo jakie miałrmmówiac tez o osobie towarzyszacej niezbyt odpowiadało

#5 BILI

BILI

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:29:45

mam prosbę do osób którzy byli na sylwestrze w korbowej kolibie choddzi mi o taka dziewczynę siedziała jesli dobrze pamietam przy stoliku 16 taka czarnula z długimi kreconymi włosami w czarnej sukieneczcie na ramiaczkach była z meżem bardzo mi zależy na kontakcie z nia nikt nie chce mi udzielic informacji o tej pieknosci sliczna była i takie piekne oczy miała i figura exstar bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu tej pieknej czarnuli

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 23:39:24

mam prosbę do osób którzy byli na sylwestrze w korbowej kolibie choddzi mi o taka dziewczynę siedziała jesli dobrze pamietam przy stoliku 16 taka czarnula z długimi kreconymi włosami w czarnej sukieneczcie na ramiaczkach była z meżem bardzo mi zależy na kontakcie z nia nikt nie chce mi udzielic informacji o tej pieknosci sliczna była i takie piekne oczy miała i figura exstar bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu tej pieknej czarnuli

Ty se lepiej daj spokuj bo jak jej mąż sie dowie to Ci zrobi z dupy jesień średniowiecza..... i bardzo dobrze
nienawidze takich frajerów co sobie panienki nie może znalęźć tylko za mężatkami sie ugania..

#7 BILI

BILI

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:33:43

właśnie ze nie dam sobie spokoju ona na mi nie zwracałą uwagi bo ma męża a co mam zrobic jak sie zakochałem w tej dzewczynie i jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to spadaj i nie wtracaj sie w nieswoje sprawy ja i tak znajde ta dziewczyne i czy jest mężatka to mnie nie obchodzi ona jest śliczna i ja musze miec

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 14:22:54

WITAM JA NIE ZGADAM SIĘ Z OPINIAMI NA TEMAT KORBOWEJ KOLIBY MOIM ZDANIEM I MOJEGO MĘŻA JEST T JEDNA Z NAJLEPSZYCH KARCZMA GDZIE JEST WSPANIAŁA OBSŁUGA SUPER JEDZENIE I NIESAMOWICI WŁAŚCICIELE Z KTÓRYMI MOŻNA SIĘ ZAWSZE POROZMAWIAĆ ZAWSZE SIĘ PRZYWITAJĄ A WŁAŚCICIEL JEST BARDZO KULTURALNYM WŁAŚCICIELEM BYLIŚMY NA ANDRZEJKACH I NA SYLWESTRZE I BARDZO SOBIE CHWALIMY JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI A WIADOMO ZE WSZĘDZIE CZASAMI MOŻE BYĆ JAKAŚ NIEMIŁA SYTUACJA. JA JESTEM ZADOWOLONA ZAWSZE JAK ZAMÓWIĘ CO WYBIORE Z KARTY TO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I JESTESMY TAM STAŁYMI BYWALCAMIBO TAK DOBREJ I MIŁEJ OBSŁUGI NIE MA W CAŁYCH KIELCACH.CZEKAM TERAZ NA NASTĘPNA IMPREZE BO IMPREZY W KORBOWEJ KOLIBIE SA REWELACJA JEDZENIE REWELACJA OBSŁUGA REWELACJA PANI MENADZER SUPER I WŁĄSCICIELE SĄ SUPER.

Witam. Mam podobne zdanie, a jestem w Korbowej Kolibie częstym gościem. Nigdy nie zdarzyło mi sie bym był niezadowolony z obsługi czy jedzenia. Wszystko jest tak jak powinno byc w dobrej restauracji, wspaniałe jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat góralskiej karczmy. Polecam to miejsce. Ja tam na pewno będę stałym gościem.

#9 agata1978

agata1978

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 styczeń 2010 - 23:07:42

:lol:

przykro mi, ale poziom tej wypowiedzi wydaje mi się jakoś znajomy, wcale się nie zdziwię jeśli napisali to sami właściciele owego lokalu,
innymi słowy nic dodać nic ująć, sami widzicie

BARDZO SIĘ MYLISZ JESLI MYSLIUSZ ZE TO WŁAŚCICIELE PISALI OBOJE Z MEZEM JESTESMY TAM CZESTYMI GOŚĆMI WIEC MAM PRAWO YRAZIĆ TAKA OPINIE SKORO MI SIE TAM PODOBA WIĘĆ JESLI COŚ CI NIE PASUJE TO NIE MUSISZ PISAC WIDA ZEPEWNIE JAKAŚ KONKURENCJA ALE POWIEM CI TAK ZE NIKT NE DORÓWNA KORBOWEJ KOLIBIE.

#10 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 16:23:56

przychylam się do tej opinii.
i przekonałem się o tym na własnym przykładzie, nie było to miłe doświadczenie.
Nie dość, że poziom konwersacji z tym panem przeszedł wszystkie granice dobrego smaku, a przy tym przyzwoitości ( naprawdę nie chcę nikogo obrazić) to w dodatku dało się wyczuć, że jest on w stanie zaczepić wszystko co nie szczeka, żeby tylko dorzucić kilka groszy.
przykre

#11 ~ALI~

~ALI~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 16:28:31

Zastanawiam się co za znaczenie ma jaki jest właściciel lokalu? Może nie jest zbyt lubiany ale nie zmienia to faktu , że knajpka jest fajna i serwują tam niezłe jedzenie. Przecież to nie portal randkowy. Nie zwracajcie uwagi co się dzieje dookoła , a tym co macie na talerzu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 12:30:35

MNIE BARDZO SMAKUJE JEDZENIE I NIE NARZEKAM A W KORBOWEJ KOLIBIE BYWAM PRYNAMNIEJ2 RAZY W TYGODNIU I JAK ZAMAWIAM DWA DANIA ZAWSZE AM GORĄCE NAJPIERW DOSTAJE PIERWSZE DANIE A JAK ZJEM TO DOPIERO MI PRZYNOSI KELNER GORACE DUGIE MI SIE BARDZO TAM PODOBA A WŁASCICIEL JEST BARDZO FAJNYM CZŁOWIEKIEM I ZAWSZE MOZNA Z NIM POROZMAWIAC I JAK COS JEST NIE TAK TO MOZNA MU POWIEDZIEC. WYSŁUCHA I NAPRAWDE ZEBY WSZYSCY BYLI TACY SYMPATYCZNI TO B BYŁO DOBRZE A OBSŁUGA REWELACJA MIŁĄ USMIECHNIETA. JA ZAWSZE TAM BEDE ZAGLĄDAC I POJESC SOBIE DO SYTA.

Jak chcecie odpierać zarzuty , to polecam w pierwszej kolejności kontakt z panią od POLSKIEGO !!!!!!!

#13 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 10:50:52

Jak chcecie odpierać zarzuty , to polecam w pierwszej kolejności kontakt z panią od POLSKIEGO !!!!!!!

Witam. Zastanawiam się dlaczego cały czas piszesz Gościu w liczbie mnogiej. Zapewniam , że nikt z pracowników Korbowej Koliby nie wystawia pozytywnych opinii na tym forum . Wręcz przeciwnie - to nasza stała klientka , a forma Twojej ostatniej wypowiedzi jest delikatnie mówiąc obraźliwa dla tej Pani. Ujme to tak , każdy ma prawo napisać swój osąd i mieć własne zdanie, ale jeśli się nie jest czegoś na 100% pewnym lepiej milczeć.
K.K

#14 ~sebastian k.~

~sebastian k.~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:59:35

MNIE BARDZO SMAKUJE JEDZENIE I NIE NARZEKAM A W KORBOWEJ KOLIBIE BYWAM PRYNAMNIEJ2 RAZY W TYGODNIU I JAK ZAMAWIAM DWA DANIA ZAWSZE AM GORĄCE NAJPIERW DOSTAJE PIERWSZE DANIE A JAK ZJEM TO DOPIERO MI PRZYNOSI KELNER GORACE DUGIE MI SIE BARDZO TAM PODOBA A WŁASCICIEL JEST BARDZO FAJNYM CZŁOWIEKIEM I ZAWSZE MOZNA Z NIM POROZMAWIAC I JAK COS JEST NIE TAK TO MOZNA MU POWIEDZIEC. WYSŁUCHA I NAPRAWDE ZEBY WSZYSCY BYLI TACY SYMPATYCZNI TO B BYŁO DOBRZE A OBSŁUGA REWELACJA MIŁĄ USMIECHNIETA. JA ZAWSZE TAM BEDE ZAGLĄDAC I POJESC SOBIE DO SYTA.

Czy to poziom Waszych klientów?

#15 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 11:15:13

Czy to poziom Waszych klientów?

A czy to forum dotyczy poprawnej polszczyzny? Proszę nie osądzać klientów po stylu ich wypowiedzi, jeszcze raz podkreślam, iz obrażacie Państwo osoby, których nie znacie! KK

#16 ~kostrzewa~

~kostrzewa~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 10:54:45

BARDZO SIĘ MYLISZ JESLI MYSLIUSZ ZE TO WŁAŚCICIELE PISALI OBOJE Z MEZEM JESTESMY TAM CZESTYMI GOŚĆMI WIEC MAM PRAWO YRAZIĆ TAKA OPINIE SKORO MI SIE TAM PODOBA WIĘĆ JESLI COŚ CI NIE PASUJE TO NIE MUSISZ PISAC WIDA ZEPEWNIE JAKAŚ KONKURENCJA ALE POWIEM CI TAK ZE NIKT NE DORÓWNA KORBOWEJ KOLIBIE.

[..]Wydaje mi się ,że tylko jednej osobie zależy na dobrej opini- lizusowi lub rodzinie ,która tam pracuje.
Jest tam taka gburowata i prostacka obsługa ,że az żal wydawać pieniądze.Ludzie dajecie spokój z taką obsługą.Ale czego sie spodziwadzać po ludziach bez wykształcenia ,obycia i dobrego smaku. Niech zarabiajaa jak do tej pory na weselach i komuniach.
Pozdrawiam

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 17:38:46

Ludzie nie dajcie się wciągnąć w tą nagonkę... Widać ewidentnie, że konkurencja robi antyreklamę Korbowej Kolibie. Proponuję pójść i przekonać się samemu. Dania są wyśmienite... Wiem, bo jadłem.

#18 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 13:02:25

Podają najlepsze Tyskie w Sukowie!
Wiem, bo piłem!

#19 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 16:31:55

Jeśli komuś smakuje jedzenie w KORBOWEJ KOLIBIE to ma gówno a nie podniebienie.

#20 ~dev~

~dev~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 06:48:25

yyyyyyyy gorszego szajsu w życiu nie jadłem, a nagroda za bigos to nadaje się do comedy central, troche szacunku dla klienta i zamknijcie tą bude.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych