Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły w Pilczycy

1021 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 18:37:30

Widzę ze na stronie UG w Słupi pojawiło się ogłoszenie o konkursie. I o zgrozo dowiaduję się że na to stanowisko ma startować I. Pnie..ka z Mnina. Jako matka dzieci chodzących do tej szkoły nie akceptuje tej kandydatury. Chodziłam z ta panią do liceum w łopusznie, i wiem jaki poziom reprezentuje ta pani. Przecieź ona nie zdała do następnej klasy i musieła się przenieść do rolnika. I człowiek z takimi predyspozycjami ma rządzić szkołą do której chodzą moje dzieci. Jeżeli tak się stanie to zabieram dzieci do Wólki albo dalej

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 19:08:32

Nie mam zielonego pojęcia czy prawdą jest to co piszesz.
Natomiast powiem tyle, ile sama doświadczyłam od tej pani już jako pedagoga (a nie jako dziecka, które popełnia błędy). Pani Iwona ma bardzo dużą wiedzę, jest owszem wymagająca, ale do dzieci ma świetne podejście. Dyrektorem na pewno byłaby bardzo dobrym.
Inna sprawa, że skoro to konkurs, to kandydatów może być wiele i wygra najlepszy. Grożenie zbieraniem dziecka, no cóż, pozostawię bez komentarza.

#3 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:33:07

Konkurs, więc kandydatów może być wielu, ale zasada w tych konkursach jest taka że wygrywa kandydat wskazany przez organ prowadzący (czyt: przez Wójta). I tu jest wszystko jasne. Konkurs przecież powinien być już zakończony, bo dla dobrego przygotowania szkoły do nowego roku szkolnego powinno być już jasne kto będzie pełnił funkcję dyrektora. Dlaczego konkurs ma się odbyć dopiero teraz? - prawdopodobnie dlatego że osoba wskazana przez organ prowadzący musiała najpierw ukończyć odpowiedni kurs kwalifikacyjny z zarządzania oświatą.

#4 ~ucz~

~ucz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:33:41

Widzę ze na stronie UG w Słupi pojawiło się ogłoszenie o konkursie. I o zgrozo dowiaduję się że na to stanowisko ma startować I. Pnie..ka z Mnina. Jako matka dzieci chodzących do tej szkoły nie akceptuje tej kandydatury. Chodziłam z ta panią do liceum w łopusznie, i wiem jaki poziom reprezentuje ta pani. Przecieź ona nie zdała do następnej klasy i musieła się przenieść do rolnika. I człowiek z takimi predyspozycjami ma rządzić szkołą do której chodzą moje dzieci. Jeżeli tak się stanie to zabieram dzieci do Wólki albo dalej

#5 ~ucz~

~ucz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:36:53

W wólce też konkurs  To moze lepiej trafisz.

#6 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:15:34

Szkoda słów. Panią I. P. nie trzeba bronić. Jej osoba sama się obroni. Powiem tylko tyle i aż tyle, że jeśliby ktoś miał problem np. ta pierwsza osoba z wpisu to do pani Iw. może iść w ciemno. Nigdy nie odmówi pomocy. To po prostu dobry człowiek.

#7 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:16:13

Szkoda słów. Panią I. P. nie trzeba bronić. Jej osoba sama się obroni. Powiem tylko tyle i aż tyle, że jeśliby ktoś miał problem np. ta pierwsza osoba z wpisu to do pani Iw. może iść w ciemno. Nigdy nie odmówi pomocy. To po prostu dobry człowiek.

#8 ~uczennica~

~uczennica~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:20:50

Co do kompetencji P. Iwony. Jest bardzo dobra, dokładna i wymagająca. Zawsze podziwiałam to, że na wszystko potrafiła znaleźć czas. Miło wspominam naukę z panią Iw. Pozdrawiam

#9 ~Hehehehu~

~Hehehehu~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:41:52

Belfry sie chlajo

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:26:59

Nie mam zielonego pojęcia czy prawdą jest to co piszesz.
Natomiast powiem tyle, ile sama doświadczyłam od tej pani już jako pedagoga (a nie jako dziecka, które popełnia błędy). Pani Iwona ma bardzo dużą wiedzę, jest owszem wymagająca, ale do dzieci ma świetne podejście. Dyrektorem na pewno byłaby bardzo dobrym.
Inna sprawa, że skoro to konkurs, to kandydatów może być wiele i wygra najlepszy. Grożenie zbieraniem dziecka, no cóż, pozostawię bez komentarza.

Jeżeli nie masz zielonego pojęcicia to po co piszesz i jeszcze pouczasz mnie do tego czy mam prawo decydować o swoich dzieciach. Jeżeli ta pani zostaniecie dyrektorem - i to jest nie tylko moja opinia ale i innych koleżanek , to zabiorę dzieci i możesz to pozostawić bez komentarza. Znam tą panią i wiem jaki poziom reprezentuje i zarówno w czasach liceum jak i teraz i wiem że młodzież jak i rodzice jej nie trawią więc przestań pisać głupoty.

#11 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:12:26

Po co te głupie teksty. Jest konkurs i każdy ma prawo wziąć udział. Praca i stanowisko jak każde inne. Czy jak Ty i Ty startowałaś na swoje stanowisko ktoś o tym pisał? Dajcie tej Pani spokój i nie tylko ona jest kandydatem. Skupcie się na swoim życiu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 16:00:26

Jeżeli nie masz zielonego pojęcicia to po co piszesz i jeszcze pouczasz mnie do tego czy mam prawo decydować o swoich dzieciach. Jeżeli ta pani zostaniecie dyrektorem - i to jest nie tylko moja opinia ale i innych koleżanek , to zabiorę dzieci i możesz to pozostawić bez komentarza. Znam tą panią i wiem jaki poziom reprezentuje i zarówno w czasach liceum jak i teraz i wiem że młodzież jak i rodzice jej nie trawią więc przestań pisać głupoty.

Chyba Twój przepity umysł widzi tam pouczanie czy ktoś ma prawo decydować o dzieciach. Radzę skończyć podstawówkę i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. I nie nazywaj garstki osób, jeśli to ktokolwiek poza tobą ogółem społeczeństwa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:01:59

Chyba Twój przepity umysł widzi tam pouczanie czy ktoś ma prawo decydować o dzieciach. Radzę skończyć podstawówkę i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. I nie nazywaj garstki osób, jeśli to ktokolwiek poza tobą ogółem społeczeństwa.

O kurde, co to za analfabetka to napisała?... faktycznie ciężko to zrozumieć! Czyżby to żona włodaża? Bo to jej styl

#14 ~beeee meee~

~beeee meee~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:08:27

a kogo zwierzyniec z dpsu namaścił na dyrektora w pilczycy ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:12:45

W Pilczycy to pracownicy dps będą wybierać czyt rada rodziców.Kogo im śmietek nakaże na tego oddadzą swój głos.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 06:46:34

O kurde, co to za analfabetka to napisała?... faktycznie ciężko to zrozumieć! Czyżby to żona włodaża? Bo to jej styl

małpo, jak się pisze włodarz?

#17 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:08:35

Jestem z daleka, przez przypadek weszłam na ten wątek, i z tego co czytam, wydaje mi się, że walczą tu  ,,na wpisy" dwie konkurentki na to stanowisko dyrektora szkoły. I obie są kretynkami, prostaczkami, nieumiejącymi pisac poprawnie po polsku. A skoro nie umieją poprawnie budować zdań, to znaczy, że intelekt mają cieniutki! Oj, cieniutki....Którakolwiek z nich wygra-współczuję uczniom.

#18 ~PreczZbaranem~

~PreczZbaranem~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:51:28

Kto by nie został tym dyrektorem ,to skargi z domu pomocy będą szły ,a śmietek będzie dyktował i zastraszał .Tak jak wtedy kiedy mąż obecnej pani dyrektor go nie słuchał to doniósł na niego ,że był TW.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:52:29

Które? To o zabieraniu dzieci faktycznie jest napisane z takimi błędami, że ciężko zrozumieć, ale akurat w cytowanej tu wypowiedzi występuje jedynie brak jednego przecinka, których braki Netykieta dopuszcza :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 07:57:49

Z ust mi to wyjąłeś. Widać kto jest autorem tematu, bo jak zawsze rozmowa zeszła na jeden konkretny, ulubiony przez tę Niebiańską Istotę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych