Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koniec z prezentami dla nauczycieli na koniec roku szkolnego

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:51:46

Teraz matki nie powinny się składać na prezent dla nauczycieli na koniec roku szkolnego! Koniec z drogimi prezentami! U nas zawsze kupuje się złota biżuterię i wiem że w innych szkołach także. Rodzice-teraz żadnych składek!! Weźcie się zbierzcie!

#2 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:15:28

Nie wierzę - Złoto ? Chore to, ale ludzie sami nauczyli. Uczeń powinien się uczyć, nauczyciel ma za pracę płacone. Kwiaty na koniec roku lub słodycze, zgadzam się to symboliczne dziękuję. Ale złoto ?!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:56:22

Zwaliło mnie z nóg. Którzy rodzice jeszcze robią jakieś prezenty nauczycielom? Za co? To powinno być prawnie zakazane. Takie "dowody wdzięczności" jyż dawno powinno się zakazać. Głupi co bierze a jeszcze głubszy ten co daje.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 19:20:04

W życiu nic nie brałam i nic nie dostałam. Żadnego złota. Nie bredź.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:00:40

Mój mąż jest nauczyciele i w życiu nie dostał prezentu innego niż kwiaty. Kocha swoją pracę i nie strakuje. Szkoda, że sprowadzcie wszystkich do jednego worka.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:22:09

A teraz rozpocznie się spowiedź powszechna nauczycieli, że nikt nic nie dostał. Żeby nie okazało się jeszcze, że to nauczyciele prezenty uczniom dawali :).

#7 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:55:51

Jedni i drudzy głupi.Tylko jastrzębie i podpuszczacie się nawzajem. Spokojnych Świąt. Pozdrawiam

#8 ~em~

~em~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 21:14:01

A teraz rozpocznie się spowiedź powszechna nauczycieli, że nikt nic nie dostał. Żeby nie okazało się jeszcze, że to nauczyciele prezenty uczniom dawali :).

To jest właśnie uczenie szacunku dla innych i wyrażenie pamięci z okazji ich święta od nas nauczycieli. Dlatego będąc wychowawcą kupuję moim uczniom np. słodycze kiedy jest jakaś okazja. Warto uczyć poprzez dawanie przykładu. Ale nie wymagam nic w zamian. Umiejętność okazywania pamięci swoim bliskim to chyba uczenie czegoś dobrego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 22:03:22

Żenada ja osobiście nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Przestańcie szczuć tych ludzi kazdy walczy o swojej. Matka

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 23:33:55

Złoto to mogło być 30 lat temu, teraz mamuśki skneruski to i złota brak dla pięknych pań nauczycielek. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:45:28

Złoto to mogło być 30 lat temu, teraz mamuśki skneruski to i złota brak dla pięknych pań nauczycielek.

O czym mowa? Nie daj i nie wypiminaj. Brzydzę się prezentami.

#12 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:03:04

biorą prezenty biorą i to jeszcze jakie zegarki na urodziny i to drogie to jest korupcja. Nauczyciele nie powinny otrzymywać prezentów od uczniów w imię czego tego że strajkują i nasze dzieci są zestresowane bo zamiast się uczyć myślą czy egzamin maturalny sie odbędzie.

#13 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:03:50

Rząd nie powinien się ugiąć pod naciskiem nauczycieli,

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:06:30

Też tak myślę. Powinien wyciągnąć konsekwencję strajkowania i zmienić dyrektorów tych szkół w których jeszcze są strajki.

#15 ~goscv~

~goscv~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:17:00

biorą prezenty biorą i to jeszcze jakie zegarki na urodziny i to drogie to jest korupcja. Nauczyciele nie powinny otrzymywać prezentów od uczniów w imię czego tego że strajkują i nasze dzieci są zestresowane bo zamiast się uczyć myślą czy egzamin maturalny sie odbędzie.

dyrektor danej szkoły powinien  zarzadzeniem wydać zakaz obdarowywania  nauczycieli prezentami tak jest w dobrych  szkołach.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:21:37

Też tak myślę. Powinien wyciągnąć konsekwencję strajkowania i zmienić dyrektorów tych szkół w których jeszcze są strajki.

Zmienić dyrektorów którzy widzą, że nauczyciele biorą prezenty a nie reagują.

#17 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:41:45

Nie jestem nauczycielem ale jesteś baranem ostatnim idiotą pisząc takie bzdety. Biorą prezenty zegarki myślałby kto jesteś pajacem uderzając w inną grupę zawodową. Pamiętaj w twoją grupę zawodową też uderzą i każdy będzie po niej jechał jacy bandyci. Złodziejami jakimi mamy do czynienia wszyscy to politycy i ci przy władzy i ci wcześniejsi bo nie liczą się z nami tylko KORYTO i pisząc takie sprawy że prezenty dostają że biorą kur....a a kto daje? Ksiądz też bierze i jeszcze go po rękach całują, lekarz też bierze i słuchasz mu w kieszeń wszyscy biorą i ty SZLAUFIE zagnity też bierzesz jesteś dla mnie szlaufem i bandytą

#18 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:59:43

Jestem tego samego zdania.Jaki przykład dają uczniom,mam dziecko w klasie maturalnej i tylko czekam co będzie, nie popuszczę.Rząd powinien zwolnić wszystkich pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć młodzieży a przyjąć tych dla których pracy nie było bo nie mieli znajomości.Pozdrawiam wspaniałych pedagogów którym leży na sercu dobro dzieci. 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 08:00:31

Jestem tego samego zdania.Jaki przykład dają uczniom,mam dziecko w klasie maturalnej i tylko czekam co będzie, nie popuszczę.Rząd powinien zwolnić wszystkich pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć młodzieży a przyjąć tych dla których pracy nie było bo nie mieli znajomości.Pozdrawiam wspaniałych pedagogów którym leży na sercu dobro dzieci. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 08:10:18

Nie jestem nauczycielem ale jesteś baranem ostatnim idiotą pisząc takie bzdety. Biorą prezenty zegarki myślałby kto jesteś pajacem uderzając w inną grupę zawodową. Pamiętaj w twoją grupę zawodową też uderzą i każdy będzie po niej jechał jacy bandyci. Złodziejami jakimi mamy do czynienia wszyscy to politycy i ci przy władzy i ci wcześniejsi bo nie liczą się z nami tylko KORYTO i pisząc takie sprawy że prezenty dostają że biorą kur....a a kto daje? Ksiądz też bierze i jeszcze go po rękach całują, lekarz też bierze i słuchasz mu w kieszeń wszyscy biorą i ty SZLAUFIE zagnity też bierzesz jesteś dla mnie szlaufem i bandytą

Jednak nauczyciel.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych