Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KONFLIKTU NA PŁYWALNI CIĄG DALSZY

337 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 07:26:06

Jakies same bzdury tu piszecie.

Czasami czytam to forum i zastanawiam się nad wpisami i atmosferą jaka panuje na Pływalni. Przypominam pierwsze wpisy o Pływalni to lato 2015r. Zaczęło się od ogłoszenia konkursu na dyrektora. Posadzili chłopa który chciał coś zrobić a nie wiedział jak i zaczął od sądu pracy i informacji o zwolnieniu dwóch osób tj. sprzątaczki i kasjerki. Tak postanowił jednać sobie załogę. Szkoda że trwa to do dzisiejszego dnia. Myślę że koniec już nie daleko.Obecnie nie jest już dyrektorem a tylko pełniący i to już jest mały sukces. Apel do tych którzy nie mogą się dogadać, pamiętajcie że więcej czyjeś biedy jak jego panowania. Jeszcze jedno Pływalnia organizuje maraton pływacki. Fajna rzecz tylko chciałem zauważyć że maraton to długi dystans. Dystans dla rocznika 2009 i niżej jest 25m. Słyszałem że udział biorą wszyscy nawet grupa stworzona przez Pływalnię i teraz rozumiem dlaczego 25m bo przy 50m potopiliby się. 25 m to pływają dzieci po miesiącu chodzenia prywatnie na lekcję pływania do instruktorów z pasją. Jeżeli kogoś obraziłem tym wpisem to przepraszam, ale taka jest rzeczywistość.

#322 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:17:27

I jeszcze jedna rzecz parking przed pływalnią to jakaś masakra, samochody stoją wzdłuż ulicy która jest dwu kierunkowa, nawet czasami na zakręcie, Powinien tam być zakaz parkowania wzdłuż tylko na parkingu przed i okolicznych np.przy hali lub mopsie. Policja powinna się temu przyjrzeć co tam się dzieje.

#323 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:59:24

Proszę sobie doczytać odnośnie maratonu,który odbędzie się 6 kwietnia i pisać prawdę

#324 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:59:35

Proszę sobie doczytać odnośnie maratonu,który odbędzie się 6 kwietnia i pisać prawdę.

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:18:26

Czasami czytam to forum i zastanawiam się nad wpisami i atmosferą jaka panuje na Pływalni. Przypominam pierwsze wpisy o Pływalni to lato 2015r. Zaczęło się od ogłoszenia konkursu na dyrektora. Posadzili chłopa który chciał coś zrobić a nie wiedział jak i zaczął od sądu pracy i informacji o zwolnieniu dwóch osób tj. sprzątaczki i kasjerki. Tak postanowił jednać sobie załogę. Szkoda że trwa to do dzisiejszego dnia. Myślę że koniec już nie daleko.Obecnie nie jest już dyrektorem a tylko pełniący i to już jest mały sukces. Apel do tych którzy nie mogą się dogadać, pamiętajcie że więcej czyjeś biedy jak jego panowania. Jeszcze jedno Pływalnia organizuje maraton pływacki. Fajna rzecz tylko chciałem zauważyć że maraton to długi dystans. Dystans dla rocznika 2009 i niżej jest 25m. Słyszałem że udział biorą wszyscy nawet grupa stworzona przez Pływalnię i teraz rozumiem dlaczego 25m bo przy 50m potopiliby się. 25 m to pływają dzieci po miesiącu chodzenia prywatnie na lekcję pływania do instruktorów z pasją. Jeżeli kogoś obraziłem tym wpisem to przepraszam, ale taka jest rzeczywistość.

Ogólnie rzecz biorąc te wszystkie imprezy mają odbyć się z pompą żeby odciągnąć uwagę od Pana M. Głównie o to chodzi, a dodatkowo ma to być promocja dla nowo powstałego klubu który również powstał między innymi z inicjatywy tego pana. Probuje się wybielać po wszystkich porażkach jakie zaliczył będąc dyrektorem. Ale smród się ciągnie za nim...

#326 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 07:59:14

No to ci odpowiem . A może chodzi bardziej o propagowanie pływania, a nie pływanie cały dzień lub ponad 40 km. Wiesz dobrze, że dzieci mają wiele zawodów w sezonie stricto sportowych , a maraton to nie wyścig po laury tylko impreza która ma pokazać ,że w Końskich się  pływa. Wszyscy wiemy kto pisze te banialuki. Pokaż nam specjalisto ilu pływaków sportowców wychowałeś , jakie masz osiągnięcia poza natrzepaniem kasy do własnej kieszeni???? Nie po raz pierwszy podnosisz głos na tym forum. Zależy Ci na tym, żeby wszystko wyśmiać i skrytykować co dotyczy nauki pływania dla dzieci , co jest związane z nauką w grupach . Liczysz na głąbów którzy, czytają te żałosne i płytkie wpisy i zaraz przybiegną do superspecjalisty z kasą, bo dowiedzieli się, że na grupówce dzieci sie topią i nie potrafia pływać. Na razie póki twoje osiągnięcia sportowe z dziećmi są żadne i ograniczają się do nabijania osobistej sakiewki. może lepiej nie krytykować w ten sposób. Przemyśl basenowy Dalajlamo!!!!!!

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:42:54

No to ci odpowiem . A może chodzi bardziej o propagowanie pływania, a nie pływanie cały dzień lub ponad 40 km. Wiesz dobrze, że dzieci mają wiele zawodów w sezonie stricto sportowych , a maraton to nie wyścig po laury tylko impreza która ma pokazać ,że w Końskich się pływa. Wszyscy wiemy kto pisze te banialuki. Pokaż nam specjalisto ilu pływaków sportowców wychowałeś , jakie masz osiągnięcia poza natrzepaniem kasy do własnej kieszeni???? Nie po raz pierwszy podnosisz głos na tym forum. Zależy Ci na tym, żeby wszystko wyśmiać i skrytykować co dotyczy nauki pływania dla dzieci , co jest związane z nauką w grupach . Liczysz na głąbów którzy, czytają te żałosne i płytkie wpisy i zaraz przybiegną do superspecjalisty z kasą, bo dowiedzieli się, że na grupówce dzieci sie topią i nie potrafia pływać. Na razie póki twoje osiągnięcia sportowe z dziećmi są żadne i ograniczają się do nabijania osobistej sakiewki. może lepiej nie krytykować w ten sposób. Przemyśl basenowy Dalajlamo!!!!!!

Czytam ten wątek i widzę że ktoś tematy pomylił. Chociaż nie,bo ta szkółka to pomysł pana M. o ile się nie mylę. To on promował te zajęcia w tkn24. Odbiegając od konfliktu na pływalni który jest tu poruszany osobiście wolę wysłać własne dziecko na indywidualne lekcje niż na grupową "kąpiel". Obserwuję dzieci uczestniczące w zajęciach grupowych a także własne na indywidualnych. No cóż. Świadomość ludzi którzy wysyłają swoje dzieci na tego typu zajęcia jest zerowa. Warto czasem zasięgnąć opinii. Indywidualne podejście do dziecka owocuje tym że moje już pływa trzema stylami po kilku miesiącach a obserwowane grupy dalej pływają na tych kolorowych makaronach. Niektórzy rodzice powinni usiąść za szybą i ocenić pracę jaką wykonują co poniektórzy oraz za co tak naprawdę płacą. Widząc parę instruktorów którzy siedzą na parapecie i uskuteczniają pogaduszki zamiast pilnować dzieci to ręce opadają. Jak bym była dyrektorem, następnego dnia kończyli byśmy współpracę. Ale pan M. widziałam jest w bardzo dobrych stosunkach z tą panią więc krzywdy jej nie zrobi. Właśnie ta jedna pani która w sposób niesmaczny rozsiada się na parapecie i zajmuje się telefonem. Tak na marginesie trochę taktu dziewczyno.

#328 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:28:23

Rozbawiło mnie to: "dyrektor powinien zakończyć współpracę" Chyba nie wie pani, o czym pisze? W "państwowej" firmie?! Gdzie są związki zawodowe?! Może w odlewni - to tak, ale tu? może se dyrektor popłakać... (a nawet i burmistrz, jak wynika z tego wątku)

#329 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 21:58:27

Koniec konfliktu

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 06:52:58

Koniec konfliktu

Cisza przed burzą

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 06:57:05

Rozbawiło mnie to: "dyrektor powinien zakończyć współpracę" Chyba nie wie pani, o czym pisze? W "państwowej" firmie?! Gdzie są związki zawodowe?! Może w odlewni - to tak, ale tu? może se dyrektor popłakać... (a nawet i burmistrz, jak wynika z tego wątku)

Tzn mam rozumieć że Ci wszyscy instruktorzy pracują na etacie??? Mają umowy o pracę??? Czy są na umowie zleceniu??? Niezły bałagan.

#332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 07:50:01

Tzn mam rozumieć że Ci wszyscy instruktorzy pracują na etacie??? Mają umowy o pracę??? Czy są na umowie zleceniu??? Niezły bałagan.

No to ciekawie, kolejne zatrudnienia. A na dodatek dalej dwóch dyrektorów plus tłok w biurze. Co jeszcze podlega pod dyrektora pływalni??? Ile obiektów że tam tyle ludzi pracuje w administracji???

#333 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:28:22

tam jest podobno przyszły zarząd powiatu

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:22:22

tam jest podobno przyszły zarząd powiatu

Kto?? Ten od tenisa???

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 16:05:32

Kolejna sprawa w sądzie...

#336 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 15:18:28

Chodzą słuchy że sezon grypowy przesunął się na maj. Prawdopodobnie kilka osób zachoruje na początku miesiąca.

#337 ~suchy~

~suchy~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 20:40:55

Moze ktos w koncu zainteresowal by sie tym co sie dzieje na tej plywalni.

#338 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 11:31:39

Moze ktos w koncu zainteresowal by sie tym co sie dzieje na tej plywalni.

Napewno nie burmistrz,on unika problemów związanych z plywalnią. Przerost w administracji plus jego ulubieniec którego przywrócił to tematy niewygodne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych