Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

626 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~kasiunia~

~kasiunia~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 08:45:23

Wprowadzenie jakiejkolwiek dyktatury zawsze kończy się zle,pan dyrektor bawi się w Kadafiego i skończy jak on a pani Kopeć niech pamięta,że żadne stanowisko nie jest dożywotnie.Ludzie z personelu,przestańcie się bać,walczcie z tą klerykalno-pisowską kliką,w jedności siła,pokażcie tej tandetnej babie Kopciowej w fartuchu od dojenia krów,że nie jest wszechwładna.Pozdrawiam kochany personel oddziału E,nie dajcie się tym chamom buraczanym,to są kartofle pisuarowe,do odważnych świat należy!Ktoś kto pomiata koleżankami jest nikim,skończone zero w wieśniackich pierścieniach,w dodatku rude.Trzymajcie się i miejcie odwagę-Wasza Adolfina Hitlerowa.

#62 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 20:53:52

ja tylko chcę spokojnie pracować.Czy to tak dużo?

#63 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 21:21:36

Tak droga Kasiuniu masz rację co do osoby i pana Dyrektura i tej pani Kopeć która na drugie ma imię POMYŁKA!!! W Ck to my już nic nie zdziałamy bo wszyscy mają i mieszkańców i pracowników z tyłu za plecami!!! Nikogo nie obchodzi nasza sytuacja ! Przeprowadzane kontrole to jedna wielka farsa! Już dawno zapadły decyzje DPS na ul. Jagiellońskiej w CK do częściowej likwidacji. Zostanie tylko taka część aby zmieścić ok 100 pensjonariuszy i już. Zaraz pewnie padnie pytanie a co z reszta mieszkańców? Ano powiem tak jak kiedyś powiedziała pani Śleźnik " zakładamy że w tym roku umrze 60 osób" i po tym stwierdzeniu wszyscy dowiedzieliśmy się jak to ówczesna pani Dyrektor miłuje bliźniego swego!Zaś obecny pan Piwowarczyk i pani Kopeć maja inny sposób na wykończenie ludzi! Dręczyć dręczyć dręczyć......aż cel zostanie osiągnięty. Oni są bezlitośni dla dyrektora i pani Kopeć słowa takie jak godność ,szacunek ,mądrość działania są obce i dlatego cierpią ludzie!!!!!

#64 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 17:07:32

Chciałem zapytać czy jest jakieś rozwiązanie w tej sprawie? Czy dyrekcja rozmawiała z pracownikami?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 22:20:11

Mam w tym domu od ponad 7 lat swoja mame, nie rozumiem tych zmian jakie obecna dyrekcja tam wprowadza. Przeciez ten personel jest klebkiem nerwow mieszkancy tez to odczuwaja. dlaczego nikt sie nie liczy ztymi schorowanymi ludzmi. Na starosc gotuje im sie taka atmosfere A ta pani Kopec to jakas pomylka w tym domu. Co to za czlowiek? Ona smie twierdzic ze jest z zawodu pielegniarka? To tez dzieki niej ci chorzy ludzie maja taki stres takie emocje , jak oni to zniosa to jedyny bog wie. Czy ktos kto stoi piecza nad tym domem nie widzi co sie w nim dzieje. Ja i nie tylko ja wyrazam gorace podziekowania o ogromna wdziecznosc personelowi Domu Pomocy Spolecznej im. Jana Pawla II w Kielcach za tak wiele serca okazanego nie tylko mojej mamie ale wielu wielu tam mieszkajacych starszych schorowanych ludzi. Gdyby to widzial Patron tego domu co sie w nim dzieje to zmartwychwstalby natychmiast. Jesli ktos moze to niech pomoze tym pracujacym tam ludziom. To sa anioly pracujacy w pocie czola.

wyrodna corko,powinien spotkac cie taki sam los,jak twoja matke

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 02:51:48

Dobrym wyjściem z sytuacji jest ankieta wśród opiekunów lub szczera rozmowa - komu odpowiadają warunki dotychczasowe, niech zostaną, kto chce poszerzać kwalifikacje, niech idzie. Proste rozwiązanie... Tylko wystarczy chcieć uczciwie postawić sprawę. Zmuszanie jednych i drugich do pracy, w której nie posiadają odpowiednich kwalifikacji jest nadużyciem, bo pracownik, który wybrał swój zawód, jest predysponowany do niego dzięki tym kwalifikacjom, które poszerza.

Wprowadzanie zakazów i nakazów może przynieść chaos zarówno w stosunkach z opiekunami, jak i z podopiecznymi.

Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem jest podział obowiązków wedle kryteriów, które pozwolą każdej grupie opiekunów na rozwój - w tym zakresie, w jakim się specjalizują i są najlepsi. To bardzo ważne, bo dzięki temu nad czym pracują, są w stanie działać zgodnie i w harmonii...

Rotacja pracowników w takiej sytuacji nie spowoduje dobrej zmiany, bo rotacja tym, którzy potrzebują, przyda się bardziej - dla lepszych efektów.
Pozdrawiam.

#67 ~kasiulka~

~kasiulka~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 01:30:03

Witam

Chciałam zapytac dlaczego tak usilnie chcecie Państwo przemieszczać personel. Mam tam bliską osobę którą musiałam powierzyc pod Waszą opiekę bo nie mogę zapewnic jej inaczej całodobowej opieki. Jestem zadowolona z pracy personelu. Przyzwyczailam się do nich i moja bliska też, dla tych ludzi opiekunki to druga rodzina . Nie możemy im po raz wtóry odbierać tego co los im już raz zabrał. Nowe twarze to nowy niepokój i strach. Miejcie litość nad tymi starszymi ludżmi. Nie chcemy żadnych zmian na oddziałach.Z bólem musiałam oddać swoją bliską osobę ale zrobiłam to bo wierzyłam że tam będzie bezpieczna.Ci ludzie to nie zabawki Oni nie mówią ale czują więc

#68 ~kasia rom~

~kasia rom~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 18:36:56

Chciałem zapytać czy jest jakieś rozwiązanie w tej sprawie? Czy dyrekcja rozmawiała z pracownikami?

#69 ~kasia rom~

~kasia rom~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 18:55:07

Cala Warszawa dziwi sie ze jest takie miejsce gdzie palono ksiazki;nawet faszysci tak nie robili;a byla pani dyrektor tak;no ale nie ma sie co dziwic;ta sama liga co pani kopec i pan dyrektor;liga buraczana z klerem w tle i bezjajecznym panem scelina a najciekawsze jest to;ze w domu z takim patronem bywaja panie z agencji towarzyskich;waznymi sprawami nikt sie nie zajmuje tylko chora rotacja,wymysl paskudy;jest na topie;na glupote widac leku brak;tradycyjnie pozdrawiam personel dzialu e ale tylko ten ktory nie siedzi w kieszeni u pana wozkowego z parteru;dziwie sie ze tak tanio ludzie sie sprzedaja;prawo jazdy;zarcie;wodka;no coz prostytucja w tych czasach to tez widocznie sposob na zycie

#70 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 12:31:59

Co do uskarżania się to jedynie na to że oddział jest ciężki i jest za mało personelu a nie żeby latać po całym DPS-ie jak te latawice i zaliczać po 3 miesiące każdy oddział i może wrócić za rok do siebie! To jest po prostu skandal!

#71 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 12:42:46

Tu Katarzyna Romanowicz, Witam wszystkich donosicieli, którzy natychmiast przekazują posty pani przełożonej. Mam nadzieję, że ten również szybko przekażą. Pani przełożona ostatnio przeszła samą siebie i odmówiła wysłania pielęgniarki po mieszkankę Danutę Wodecką, która jest osobą sparaliżowaną i na wózku i nie miała z kim wrócić z leczenia rehabilitacyjnego. Dopiero po ciężkiej awanturze zgodziła się wysłać pielęgniarkę. Ja proponowałabym pani przełożonej wybić wszystkich niepełnosprawnych i byłoby po kłopocie. Określa pani innych ludzi, że są nikim, a ja mam takie pytanie jakie są pani osiągnięcia życiowe poza posiadaniem szwagra klechy, który wpakował panią na kierownicze stanowisko po to, żeby mogła pani poznęcać się nad ludźmi - zarówno z personelu, jak i mieszkańcami. Jest pani kolejnym przykładem na to, że w Polsce nie ważne jest wykształcenie i kompetencje ale układy i znajomości. Tradycyjnie pozdrawiam normalnych ludzi z oddziału E i kochaną panią oddziałową - normalnego, ludzkiego człowieka. Następny wpis będzie o księdzu kapelanie z dpsu - największym szatanie, jakiego znam.

#72 ~opinia~

~opinia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:16:25

Droga Kasiu tak to wszystko jest prawda. Ta POMYŁKA ktora jest przełoźona przekracza wszelkie granice a najgorsze jest to ze popiera ja Dyrektor. To wszystko co sie dzieje tutaj to nawet Hichcok by nie wymyslił. W dps pod imieniem WIELKIEGO POLAKA PAPIEZA lamane sa najwieksze najwazniejsze wartosci czlowieka jego godnosc szacunek i to wszystko robi dyrekcja i pani kopec wobec i mieszkancow i pracownikow. Niechze ktos w koncu nam pomoze. Ludzie czy wy naprawde czytajac to nie macie oczu serca i sumienia. My blagamy o pomoc!!!!

#73 ~kasia rom~

~kasia rom~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 14:11:43

Droga Kasiu tak to wszystko jest prawda. Ta POMYŁKA ktora jest przełoźona przekracza wszelkie granice a najgorsze jest to ze popiera ja Dyrektor. To wszystko co sie dzieje tutaj to nawet Hichcok by nie wymyslił. W dps pod imieniem WIELKIEGO POLAKA PAPIEZA lamane sa najwieksze najwazniejsze wartosci czlowieka jego godnosc szacunek i to wszystko robi dyrekcja i pani kopec wobec i mieszkancow i pracownikow. Niechze ktos w koncu nam pomoze. Ludzie czy wy naprawde czytajac to nie macie oczu serca i sumienia. My blagamy o pomoc!!!!

#74 ~czlowiek~

~czlowiek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:18:02

to wszystko co tam się dzieje to jakiś horror.Błagam opamiętajcie się!!!!

#75 ~sprawiedliwosc~

~sprawiedliwosc~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 15:03:16

Oni sie nie opamietaja! Dyrekcja i Kopec przystopuja jak stanie sie nieszczescie na terenie dpsu i to takie za ktore wezmie sie prokurator!To co wyprawiaja to jawne kpiny z czlowieka! Gdzie tu jakies morale wobec mieszkancow i pracownikow? gdzie no pytam gdzie? Cala ta opieka spoleczna z tym MOPRem na czele w Kielcach to istna farsa! Scelina to dyktator ktory ma przyzwolenie na takie dzialanie od samego prezydenta Lubawskiego! Ja mam tylko nadzieje ze Pan Bog w koncu polozy kres tym chorym decyzjom. Drodzy ludzie jesli to czytacie to nie pozostawajcie bierni na ludzka krzywde. Tak Pani Rojek napisala artykul . No i na tym koniec? Dlaczego? Bo pewnie dostala niezly opierpapier od GORY i dalsze losy ja juz nie interesuja! Pani Redaktor Pozdrawiam.

#76 mietek-kielce

mietek-kielce

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 20:42:24

Uwazam,ze bydle oddaje matke lub ojca do domu starcow.

#77 mietek-kielce

mietek-kielce

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 20:54:27

to tylko usprawiedliwianie samego siebie bo pani tez kiedys jak była mała potrzebowała całodobowej opieki oraz przewijania i pani mama poradziła sobie z tym tez nie jednokrotnie byliscie chorzy a oni byli przy was moze w cichosci liczac ze odpłacicie im za ich miłosc taka sama miłoscia TO przeciez to wy macie dług do spłacenia dług opieki ktora wam dali rodzice a teraz przeszkadzaja to ich odajeci JA pracowałam w DPS i wiem jak bardzo tesknia za swoja rodzina Pisze pani ze nie jest wyrodnym ten kto odał ale kto zapomniał a czy pani uwaza ze wizyta 1 raz nawet na dzien godzine to załatwia spraweczy rodzice opiekowali sie pania raz na dzien przewineli i na karmili do kogo pani szła jak pani było zle na pewno do rodzicow oni tez musieli z czegos zrezygnowac niejednokrotnie z pracy rowniesz za ich poswiecenie teraz ich wyrzucacie DOBRY gospodarz psa nie wyrzuci a nie dopiero rodzicow nikt mi nie powie ze nie mozna jak sie chce zorganizowac opiekiMIAŁAM chorych rodzicow i co to znaczy pieka nad nimi ale wszysko mozna zorganizowac a w zyciu czasem cos trzeba poswiecic dla rodzicow naprawde jestescie wyrodnymi dziecmi i nie zasługujecie nawet na słowo dzieci mam tylko nadzje ze spotka was taki sam los jak wy zgotowaliscie swoim bliskim DLA MNIE TO JEST NIE DO POMYSLENIA POWIEDZIEC MAMO TATO JA WAS CHCE ODDAC DO DPS TO tak jak psa do schroniska a ja bym nawet psa nie oddała a ja mysle ze niektórzy zwas maja psy i sie nimi opiekuja traktujac ich lepiej jak swoich rodzicow pewnie jestescie katolikami wiec jak idziecie do komuni czy takie jest przykazanie BOZE czcij ojca swego i matke swoja ? :o

#78 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:58:48

Drogi Mietku nie ten problem jest omawiany w tym artykule. Trzymaj sie tematu lub zmien strone internetowa. pozdrawiam

#79 ~Kasia Romanowicz~

~Kasia Romanowicz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 11:50:11

Czytam te posty i istnieje ewidentny podział na dupowłazów dyrektora i jaśnie hrabiny - przełożonej oraz na tych, którzy chcą coś zmienić ale się boją. Jak widzicie ja podpisuję się zawsze nazwiskiem bo na szcześcienie muszę się nikogo w życiu bać. Kochani, którzy prosicie o pomoc, już dawno powinniście wyjść przed budynek a leżącymi niech opiekuje się trójca nierobów, czyli dyrektor, kopciowa i ksiądz - popaprane towarzystwo wzajemnej adoracji - co jeden to większy cham. Ksiądz to wogóle wszystkim jedzie na ty, a gorszego gbura to ciężko spotkać. Kultury żadnej, kompletne dno. Jak zmarła jego mamusia to odbył się pogrzeb - cyrk, z udziałem wielu księży, jak zmarła pani Baranowa, to nie wpuśćił zwłok do kaplicy bo nie miała z mężem ślubu kościelnego. To się w głowie nie mieści, wcielony diabeł w sukience, żadnych uczuć wyższych, d*** mu tylko urosła na wyzysku. Ale mniejsz o to. Drogi personelu medyczny, powinniście jako jedność sprzeciwić się tyranii. Nie słuchajcie głupo, ża was zwolnią, bo to jest instytucja państwowa i są wyższe instancje. Wiadomo, że większość tych z biur na dole was nie poprze, to wrogowie, paniusie które nic nie robią, nie muszą podcierać dup, dźwigać i męczyć się. O przepraszam, trochę panie z biur robią - serfują po internecie, plotkują i rżą niczym kobyły na pastwisku. Mam na myśli gabinety po tej stronie, co gabinet małolata panującego, bo socjalny to jeszcze czasem coś robi.
Dlatego drogi personelu z pięter, nie liczcie na nikogo, to jest wojna i musicie pozbyć się strachu i przekonać tchórzy, że warto zawalczyć. Żaden dyrektor i żadna niby przełożona to niej władzadożywotnia i absolutna. Dam wam przykład, jak jesteście traktowani. Na III piętrzemieszka ścierwo, które kradło gaz i wysadziło blok na Jagiellońskiej w powietrze. Ludzie stracili cały dorobek życia. Do osobnika tego przyłazi narzeczona, która nieraz wyzywała personel od k.... i innych, na własne uszy słyszałam te wyzwiska. Pewnego razujedna z pielęgniartek grzecznie powiedziała coś, co się narzeczonej nie spodobało i została zmuszona przez przełożonądo przepraszanie tej łajzy oraz narzeczonej. Ludzie! to jest książkowy przykład mobingu, za to jest kryminał. Nie dajcie sobą pomiatać, niech to babskoz dołu nie depcze waszej godności.

#80 ~kasia r~

~kasia r~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 11:50:20

Uwazam,ze bydle oddaje matke lub ojca do domu starcow.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych