Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

626 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 08:38:12

Pani Iwonko, to jest jeden z wielu przykładów bezmyślnego małpowania zachodnich wzorów. W sprawowaniu opieki ważny jest czynnik psychologiczny a nie widzimisie władz.Nawet konie przyzwczajają się do swego gospodarza czy opiekuna w stajni.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:44:52

Co do uskarżania się to jedynie na to że oddział jest ciężki i jest za mało personelu a nie żeby latać po całym DPS-ie jak te latawice i zaliczać po 3 miesiące każdy oddział i może wrócić za rok do siebie! To jest po prostu skandal!

#3 ~corka~

~corka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 11:26:36

Mam w tym domu od ponad 7 lat swoja mame, nie rozumiem tych zmian jakie obecna dyrekcja tam wprowadza. Przeciez ten personel jest klebkiem nerwow mieszkancy tez to odczuwaja. dlaczego nikt sie nie liczy ztymi schorowanymi ludzmi. Na starosc gotuje im sie taka atmosfere A ta pani Kopec to jakas pomylka w tym domu. Co to za czlowiek? Ona smie twierdzic ze jest z zawodu pielegniarka? To tez dzieki niej ci chorzy ludzie maja taki stres takie emocje , jak oni to zniosa to jedyny bog wie. Czy ktos kto stoi piecza nad tym domem nie widzi co sie w nim dzieje. Ja i nie tylko ja wyrazam gorace podziekowania o ogromna wdziecznosc personelowi Domu Pomocy Spolecznej im. Jana Pawla II w Kielcach za tak wiele serca okazanego nie tylko mojej mamie ale wielu wielu tam mieszkajacych starszych schorowanych ludzi. Gdyby to widzial Patron tego domu co sie w nim dzieje to zmartwychwstalby natychmiast. Jesli ktos moze to niech pomoze tym pracujacym tam ludziom. To sa anioly pracujacy w pocie czola.

#4 ~specjalista~

~specjalista~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 11:45:01

Szanowni panstwo ten dom ma patrona JANA PAWLA II i dyrekcja oraz jakas pani Kopec sa ponad prawem! Ludzie mamy XXI wiek a w tym zakladzie jest duet DYKTATORSKI ktoremu wturuje miasto! SKANDAL TO PREZYDENT TOCZYL BOJE Z MPK A TERAZ Z MIESZKANCAMI I PERSONELEM DPSU NO BRAWO!!!!!

#5 ~anonimus~

~anonimus~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 12:46:09

W DPS jest jedna zasada...Im więcej robisz tym mniej zarobisz!!

#6 ~wnuczka~

~wnuczka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 14:19:25

w tym dps-ie mam babcie rzeczywiscie jest tam nerwowka straszna ale to trwa jeszcze od poprzedniej dyrekcji a przy wladzy od tamtej pory jest p. Kopec i z tego co pamietam to latanie juz probowano wprowadzic ale sie nie udalo po co to robic ponownie i wszystkich wykanczac?malo tam innych problemow? no chyba ze dyrekcja odwraca uwage od prawdziwych problemow? moze wreszcie zarzadzal by ktos kto kocha ludzi!

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 14:27:30

oj nieladnie nieladnie tak znecac sie nad mieszkancami i pracownikami niech sie rotuje ten kto musi po co przymusem psuc prace i atmosfere a Pan Naczelny psuje sobie i placówce opinie

#8 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:08:51

W tym domu mamy mamę z pracy personelu pielęgniarsko - opiekuńczego jesteśmy bardzo zadowoleni, dodamy to ze pielęgniarki same borykają się z problemami natury medycznej bo brak lekarza i musza wykazać się ogromna wiedza i doświadczeniem które maja bo znają swych podopiecznych i same w wielu sprawach musza decydować i ratować ludzkie życie i jaki jest cel by je zamieniać na tych oddziałach. Całkiem nie rozumiemy tej zastosowanej metody wobec personelu tak jak nie rozumiemy czemu ustawodawca nie wprowadza obowiązku by jeden z dyrektorów był medykiem tak jak to jest w lecznictwie zamkniętym. Natomiast co do pani przełożonej pielęgniarek to jakaś pomyłka bo jest przy władzy od czasu poprzedniej dyrekcji i w naszych oczach nie cieszy się wielkim zaufaniem i brak jej podstawowych kompetencji względem zajmowanego stanowiska - stwierdzamy to po wielu rozmowach z ta panią!!!!!!

#9 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:10:20

W tym domu mamy mamę z pracy personelu pielęgniarsko - opiekuńczego jesteśmy bardzo zadowoleni, dodamy to ze pielęgniarki same borykają się z problemami natury medycznej bo brak lekarza i musza wykazać się ogromna wiedza i doświadczeniem które maja bo znają swych podopiecznych i same w wielu sprawach musza decydować i ratować ludzkie życie i jaki jest cel by je zamieniać na tych oddziałach. Całkiem nie rozumiemy tej zastosowanej metody wobec personelu tak jak nie rozumiemy czemu ustawodawca nie wprowadza obowiązku by jeden z dyrektorów był medykiem tak jak to jest w lecznictwie zamkniętym. Natomiast co do pani przełożonej pielęgniarek to jakaś pomyłka bo jest przy władzy od czasu poprzedniej dyrekcji i w naszych oczach nie cieszy się wielkim zaufaniem i brak jej podstawowych kompetencji względem zajmowanego stanowiska - stwierdzamy to po wielu rozmowach z ta panią!!!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 21:00:01

Mam w tym domu od ponad 7 lat swoja mame, nie rozumiem tych zmian jakie obecna dyrekcja tam wprowadza. Przeciez ten personel jest klebkiem nerwow mieszkancy tez to odczuwaja. dlaczego nikt sie nie liczy ztymi schorowanymi ludzmi. Na starosc gotuje im sie taka atmosfere A ta pani Kopec to jakas pomylka w tym domu. Co to za czlowiek? Ona smie twierdzic ze jest z zawodu pielegniarka? To tez dzieki niej ci chorzy ludzie maja taki stres takie emocje , jak oni to zniosa to jedyny bog wie. Czy ktos kto stoi piecza nad tym domem nie widzi co sie w nim dzieje. Ja i nie tylko ja wyrazam gorace podziekowania o ogromna wdziecznosc personelowi Domu Pomocy Spolecznej im. Jana Pawla II w Kielcach za tak wiele serca okazanego nie tylko mojej mamie ale wielu wielu tam mieszkajacych starszych schorowanych ludzi. Gdyby to widzial Patron tego domu co sie w nim dzieje to zmartwychwstalby natychmiast. Jesli ktos moze to niech pomoze tym pracujacym tam ludziom. To sa anioly pracujacy w pocie czola.

JA czegos tu nie rozumie maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie Udaja dobre corki ,synow ajak mogli oddac swoich schorowanych rodzicow do domu starcow .wstyd oni was przeciesz wychowali i nie jednokrotnie tez im było ciezkoa mimo to nie oddali was do domu dziecka ani nie pozucili gdzies na drodze a teraz kiedy trzeba spłacic dług za wasze wychowanie wy oddajecie ich do domu starcow bo licza sie dla was pieniadze aprzed ludzmi wsydze moze matka ma demencje moze sie zapomina to najlepiejja wyrzucic bo przeszkadza i wiekszosc z was nazywa sie katolikami wstyd ale mysle ze wy terztraficie na bruk daj wam boze zeby was taki sam los spotkałjak waszych rodzicow Moi rodzice juz nie zyja ale do konca swoich dni mieszkali ze mna imimo ze jedno z nich chorowałona raka a drugie miało silna depresje to do głowy by mi nie przyszło odac ich do domu starcow dla mnie bylijaknajpiekniejsze kwiaty

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 21:01:45

JA czegos tu nie rozumie maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie Udaja dobre corki ,synow ajak mogli oddac swoich schorowanych rodzicow do domu starcow .wstyd oni was przeciesz wychowali i nie jednokrotnie tez im było ciezkoa mimo to nie oddali was do domu dziecka ani nie pozucili gdzies na drodze a teraz kiedy trzeba spłacic dług za wasze wychowanie wy oddajecie ich do domu starcow bo licza sie dla was pieniadze aprzed ludzmi wsydze moze matka ma demencje moze sie zapomina to najlepiejja wyrzucic bo przeszkadza i wiekszosc z was nazywa sie katolikami wstyd ale mysle ze wy terztraficie na bruk daj wam boze zeby was taki sam los spotkałjak waszych rodzicow Moi rodzice juz nie zyja ale do konca swoich dni mieszkali ze mna imimo ze jedno z nich chorowałona raka a drugie miało silna depresje to do głowy by mi nie przyszło odac ich do domu starcow dla mnie bylijaknajpiekniejsze kwiaty

#12 ~odwiedzajacy~

~odwiedzajacy~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 16:24:11

mam w tym domu babcie od 8lat i to co się tam dzieje jest rzeczywiście koszmarem dla pracowników jak i dla mieszkańców zresztą nie da się oddzielić jednych od drugich i to dlatego nie powinno być tego latania pracowników po piętrach dziwne że nie rozumie tego ta pani Kopeć która podobno jest pielęgniarką ale chyba nie kocha ludzi

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 17:01:53

ma m w tym domu rodzinę od lat którą bardzo często odwiedzam jestem więc na bieżąco z problemami personelu z poprzednią dyrekcją i obecna mam tez swoje zdanie na temat p.kopeć według mnie jest to osoba bardzo niekompetentna nadrabia miną tuszując swoje braki w edukacji często wręcz się ośmiesza w relacjach z rodzinami nie zdaje sobie sprawy że rodziny posiadają dużą wiedzę medyczną a co do dyrekcji to nauczyciel nie powinien zarządzać taką placówką Panie Scelina posadzenie na stołku kogoś takiego to nieporozumienie to nie dyrektor a zadufany w sobie dyktatior najwyższy czas żeby sie Pan głęboko zastanowił kogo wsadza pa na stołek

#14 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 17:44:55

Tak czytam te wpisy i nasuwa mi sie tylko jedna rada skuteczna jak dotychczas u nas w kraju gdzie demokracje musza pracownicy sami pokazac zarowno pracodawcy jak i kierownikowi. Drodzy pracownicy na taczki z tymi tak zwanymi rzadzacymi tam u was w pracy . Wezcie taczki najlepiej z takim metalowym kolkiem i jazda z nimi z tej Karczowki.Jakby ich tak raz przewieziono toby im sie odechcialo takie pomysly wprowadzac. Chca zachodu a maja wschod z polskimi murzynami do roboty i za glodowe pensje. WSYTD I NANBA ZA TAKICH PRACODAWCOW JAK TEN DYREKTOR TEGO DPSU I TA JAKAS PANI KOPEC PRZELOZONA. W PANSTWOWEJ PLACOWCE URZADZILI SOBIE PRYWATNE PRZEDSIEBIORSTWO TYLKO ZAPOMNIELI ZE TO NIE PRODUKCJA A CZLOWIEK TAM MIESZKA I PRACUJE!!!!!!!!

#15 ~odp~

~odp~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 17:48:26

O to mi sie podoba . Pomysl naprawde swietny.Trzeba podjechac taczkami i zaladowac to towarzystwo wzajemnej adoracji na czele z panem Scelina.

#16 sygi

sygi

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 30 kwiecień 2011 - 18:28:17

O to mi sie podoba . Pomysl naprawde swietny.Trzeba podjechac taczkami i zaladowac to towarzystwo wzajemnej adoracji na czele z panem Scelina.

Lepiej wpisać im do kotraktu /i ich rodzinom/ to samo na stare lata.

#17 ~sprawiedliwosc~

~sprawiedliwosc~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 19:45:23

O tym domu to chyba głośno jest od czasu kiedy odszedł pan Kamiński wówczas to jego miejsce zajęła pani Śleźnik za której tez tam się ponoć działo. Ta też dobra była mieszkaniec wyskoczył z 3 piętra to niebo i ziemię ruszyła żeby tylko media nic nie pisały ani mówiły. Ale ludziom buzi się nie zamknie ludzie widzą ludzie słyszą i ludzie mówią a mówią same ciekawe rzeczy. To przecież ona awansowała tę Kopeć na przełożoną bo ta ma szwagra księdza i męża byłego policjanta a że Śleźnik z klerem trzyma to i tu musiała być lojalna i bratową księdza awansować. Jak Śleźnik odeszła to pan Lubawski ogłosił oczywiście poprzez pana Scelinę konkurs na stanowisko dyrektora w tym DPsie. Warunki były napisane konkretnie pod pana Piotra Piwowarczyka i jeszcze przed jego rozstrzygnięciem wiadomo było kto go wygra. Także mamy w Kielcach tzw GRUPĘ ZMONTOWANĄ OPIEKI SPOŁECZNEJ na czele Pan Scelina a po bokach Pani ŚLEŹNIK Pan Piwowarczyk Pani Kopeć oczywiście za poręką pana Lubawskiego. I tak jak poprzednik pisał na stare lata ich do DPSu dać i niech oni też poczują smak tego co teraz robią i z tymi pracownikami a przede wszystkim z tymi mieszkańcami. A co najciekawsze dom pod patronem WIELKIEGO POLAKA OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II. BOŻE WYBACZ IM TE DECYZJE BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ.

#18 ~ulalala~

~ulalala~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 22:20:01

No to się ładnych rzeczy dowiadujemy moi drodzy. Co niektórzy na resztkach państwowych posadek robią sobie swoje prywatne ośrodki. Od dawna wiadomo że w Kielcach monopolistą w dziedzinie pomocy społecznej jest ponoć przyszły wice prezydent pan Marek Scelina. Teraz sobie grunt szykuje pod szefowanie u boku prezydenta ale póki co musi sobie jeszcze rodzinkę pousadzać na ciepłych posadkach w MOPRZE i nie tylko. Jeśli mnie pamięć nie myli to zastępcą tego dyrektora z Jagiellońskiej jest właśnie szwagier pana Sceliny pan Marek Wieliński. Jakoś dziwna sprawa bo dyrektorzy się tam w tym DPSie zmieniają a on jako zastępca siedzi i siedzi i siedzi cóż za lojalność. No no takiego się chwali.A ta pani Kopeć to fakt kiedyś jak wszedłem tam i mi powiedzieli że to przełożona to mnie głupi śmiech ogarnął . No cóż ksiądz kazał a pani Śleźnik awans musiała dać jego bratowej. Stare powiedzenie się sprawdziło , że kto ma księdza w rodzie to go awansują piorunem hahahahah a obecna dyrekcja ? no cóż musi się wykazać zabłysnąć zaskoczyć ale czym? Głupotą na której z tego co widać cierpią ludzie i to na dodatek ludzie starzy chorzy cierpiący a także ci którzy dzień i noc świątek piątek czy niedziela opiekują się nimi. Trzymam za was kciuki a także za tych pomysłodawców ,,ludzie ludziom ten los zgotowali,,

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 21:50:00

no no widze ze troche ludzi jest zainteresowanych ja tez w tym domu odwiedzam mame ijako rodzina tez jestem przeciwna tej bieganinie bo ja tez przyzwyczajam sie do personelu nie mowiac o tych ktorzy tam zyja no chyba ze ktos nie daje rady i sam prosi oprzeniesienie nie powinno dziwic dyrektora ani tej p. przelozonej ze mieszkancy sa zainteresowani tymi zmianami przeciez to dla nich tworzy sie atmosfere

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 22:51:21

co racja to racjawyrodne corki i synowie matke do domustarcow oddac wstyd :o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych