Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:47:16

Ciżemka wyzyskiwacze pracowników i mobbing w pracy o tym to nikt nie napisze!

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 12:24:53

A właściciel Ciżemki , to Wyzyskiwacz jakich mało.
Kamerki na około, nie wolno usiąść pracownikom, mycie naczyń przy pomocy płynu to w wyjątkowych sytuacjach bo szkoda kasy.
To nie trzy gwiazdki , tylko trzy GWIZDKi z turystów.
Ja nigdy tam nie wejdę, praktykę odrabiało tam moje dziecko. Stąd to wiem.

#3 ~hjk~

~hjk~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:52:18

mjm
Ty człowieku nie masz pojęcia o niczym a najwięcej masz do powiedzenia ...
Gdzie ci ludzie niby pracują 16 godzin ? To jak tak to liczyć nie umiesz bo tyle nie pracują .
Jeżeli czegoś nie wiesz i chcesz tylko komuś zrobić na złość to SWOJĄ OPINIĘ pozostaw sobie samemu a nie wypowiadaj się na forum !

#4 ~Byly~

~Byly~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:23:11

To niech pracownicy zgłoszą do PIP nieprawidłowości jeżeli są zasadne, wylewanie żalów na forum jest bezcelowe. Głupie czekanie aż ktoś postronny będzie załatwiał sprawy za pracowników.

Zglosza oj zglosza Panie kierowniku!!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:38:08

Zglosza oj zglosza Panie kierowniku!!!!!

Jaki kierowniku, głupiś człowieku. Ja po prostu mam dość tego wszechobecnego narzekania Sandomierzan, w końcu niech ktoś zacznie działać konkretnie. Wysłuchałam już wielu narzekań na pracodawców ( szczególnie właścicieli knajp i hoteli), na samorządowców, lekarzy, prawników.. Działać w końcu, najlepiej pozwy zbiorowe i rzeczowo udokumentowane, czas pracy, warunki, fotki i nagrania chamskich zachowań.

#6 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 09:17:23

Jaki kierowniku, głupiś człowieku. Ja po prostu mam dość tego wszechobecnego narzekania Sandomierzan, w końcu niech ktoś zacznie działać konkretnie. Wysłuchałam już wielu narzekań na pracodawców ( szczególnie właścicieli knajp i hoteli), na samorządowców, lekarzy, prawników.. Działać w końcu, najlepiej pozwy zbiorowe i rzeczowo udokumentowane, czas pracy, warunki, fotki i nagrania chamskich zachowań.

Nagrania sa bo calodobowo dziala monitoring i jest mozliwosc odtworzenia kto ile pracuje

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 18:00:18

Dlaczego narzekacie na monitoring, idziecie w pracy siedzieć? Takie czasy albo pracujesz albo nie, ale jak mjm nie chce się robić to potem pretensje do całego świata.Czasy komuny :czy się stoi czy się leży 2 tysiące się nalezy minęły.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:38:09

Dlaczego narzekacie na monitoring, idziecie w pracy siedzieć? Takie czasy albo pracujesz albo nie, ale jak mjm nie chce się robić to potem pretensje do całego świata.Czasy komuny :czy się stoi czy się leży 2 tysiące się nalezy minęły.

pracowales za komuny ze przytaczasz tamte czasy??!! Pamietaj ze monitorowanie pracownika w czasie pracy przynosi odwrotny skutek bo cala uwage skupia na kameracc jest spiety zdenerwowany i nie moze sie skupic na pracy i tym samym jest mniej wydajny w przy sortowaniu owococ nieda sie oszukac bo tasma steruje zazwyczaj kierownik i jesli nie pracujesz towidac bo wszystko leci na posadzke a monitorig to zakladaja wlasnie po to takie firmy zeby patrzec czy ktos nie ukradl czasem jablka

#9 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 05:55:19

mjm
Gdzie ci ludzie niby pracują 16 godzin ? To jak tak to liczyć nie umiesz bo tyle nie pracują .
Jeżeli czegoś nie wiesz i chcesz tylko komuś zrobić na złość to SWOJĄ OPINIĘ pozostaw sobie samemu a nie wypowiadaj się na forum !

No pomylilem sie obowiazkowo pracujemy 8 godzin a ,,NIEOBOWIAZKOWO''(DOBROWOLNY PRZYMUS) od 4-6godzin czy nie tak jest i zazwyczaj kierownik to oglasza na piec minut przed koncem zmiany ze trzeba zostac dluzej

#10 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 06:36:38

No co juz nie polemizujecie???-Bo napisalem prawde o tym zakladzie co sie dzieje i jak pracuja ludzietzn. jak sa traktowani

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 08:55:31

nie pasuje robota to wyp.........ć do Anglii! na twoje miejsce nierobie mam dziesięciu

#12 ~Sandomierzanka~

~Sandomierzanka~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:48:12

nie pasuje robota to wyp.........ć do Anglii! na twoje miejsce nierobie mam dziesięciu

W Anglii traktują dobrze swoich obywateli a nawet obcokrajowców więc żadne twoje wyp.......ć. Polacy mają tutaj swoje miejsce tu jest ich ojczyzna . Ludzie nie bójcie się skarg nie pomoże PIP złożyć zażalenie dalej .Żaden pracownik na to nie może sobie pozwalać na takie podłe traktowanie ze strony pracodawcy i współpracowników.

#13 ~frigo~

~frigo~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 04:30:14

nieroby spoleczne i tyle, nie dosyc, ze daja Wam prace to narzekacie, nikt nikogo nie zmusza, zeby tam pracowal, wiekszosc z Was pewnie na chleb by nie miala gdyby nie ta praca a jesli nie odpowiada ta to znajdzcie sobie inna, gdzie beda Was dobrze traktowac, bedziecie pracowac za biurkiem i zarabiac fortuna, bezsensowna ta Wasza konwersacja zal mi Was !!!

#14 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:55:28

nieroby spoleczne i tyle, nie dosyc, ze daja Wam prace to narzekacie, nikt nikogo nie zmusza, zeby tam pracowal, wiekszosc z Was pewnie na chleb by nie miala gdyby nie ta praca a jesli nie odpowiada ta to znajdzcie sobie inna, gdzie beda Was dobrze traktowac, bedziecie pracowac za biurkiem i zarabiac fortuna, bezsensowna ta Wasza konwersacja zal mi Was !!!

Nieroby to sa ci panowie co nadzoruja bo wykorzystuja pracownikow do maksimum

#15 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:06:23

mjm

Skoro jest tak dobrze to dlaczego praktycznie co tydzien sa nowi pracownicy dlaczego znowu w piatek musielismy zostac dluzej dlaczego w sobote trzeba pracowac w dzien i na noc po 12godzin przecierz soboty sa ustawowo dniem wolnym od pracy-pracownicy nie wytrzymuja fizycznie i psychicznie i dlatego odchodza ,bo kierownicy naciskaja wiecej ,wiecej i wiecej i puszczaja owoce na tasme tak ze ludzie nie nadarzaja przebierac. Poprostu raj na ziemi ludzi boja sie sprzeciwic bo moga stracic ta wspaniala prace dalaczego z miejscowych nikt nie przyjdzie tu do pracy ,bo wiedza co sie dzieje

#16 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:21:31

No i co ?? :D :P

#17 ~owocowa panna~

~owocowa panna~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 17:44:29

mjm Ty chybanie wiesz jak kapitalista wykorzystuje, zapraszam do federala w Gorzycach, tam to jest raj 4 brygadówka , świątek piątek i niedziela. Niemiecki Żyd normy śrubuje, na kontroli 5 sekund na obejrzenie tłoka 2500 tys na zmianie trza przejrzec. najgorsze są nocki. i za tą charówkę nawet 2000 tys nie zarobisz.a mój sasiad pracuje w holandii przy pieczarkach 16 godzin na drabinie w smrodzie i chłodzie za 6 euro na godznę ale sam utrzymac się musia a tanio nie jest. a jak ci fizczna praca nie pasi to trza bylo lekarzem albo prawnikiem zostac. a tak życie jest brutalne

#18 ~mjm~

~mjm~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:44:23

mjm Ty chybanie wiesz jak kapitalista wykorzystuje, zapraszam do federala w Gorzycach, tam to jest raj 4 brygadówka , świątek piątek i niedziela. Niemiecki Żyd normy śrubuje, na kontroli 5 sekund na obejrzenie tłoka 2500 tys na zmianie trza przejrzec. najgorsze są nocki. i za tą charówkę nawet 2000 tys nie zarobisz.a mój sasiad pracuje w holandii przy pieczarkach 16 godzin na drabinie w smrodzie i chłodzie za 6 euro na godznę ale sam utrzymac się musia a tanio nie jest. a jak ci fizczna praca nie pasi to trza bylo lekarzem albo prawnikiem zostac. a tak życie jest brutalne

To dlaczego Ty nie zostales lekarzem albo prawnikiem!?-Przy systemie cztero brygadowym tak soboty nieziele sa pracujace ale przy przejciu ze zmiany na zmiane sa dni wolne i w tym systemie morzesz sobie cos zaplanowac a u nas nic bo przychodzisz na noc a na drugi dzien po poludniu albo z nocy zostajesz dluzej bo po pierwszej zmianie czy drugiej to normalka i wtym ukladzie soboty powinny byc wolne lub zaplacone z odpowiednia zwyzka ale o tym trzeba zapomniec i cieszyc sie siedmioma zlotymi na godzine a dzieje sie tak bo jeden przed drugim che sie pos..c i zapier...a bo chce sie wykazac przed kierownikiem w ten sposob nigdy nie bedzie dobrze

#19 ~oksana~

~oksana~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:34:20

mjm narzekasz na necie, ale chyba macie tam jakichś ludzi którzy są nad kierownikami i do nich się pożalić, pogadać jak ludzie. kierownicy też wykonują swoją pracę w takim razie trezba z włąścicielem pogadać bo z niewolnika nie ma pracownika

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 20:21:52

mjm narzekasz na necie, ale chyba macie tam jakichś ludzi którzy są nad kierownikami i do nich się pożalić, pogadać jak ludzie. kierownicy też wykonują swoją pracę w takim razie trezba z włąścicielem pogadać bo z niewolnika nie ma pracownika

Tu niema nic do powiedzenia morda wkubel i pracuj albo do domu -nawet dzis musielismy pracowac wszyscy maja dligi wekend tylko nie my

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych