Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eb~

~eb~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 10:05:54

oby jak najwięcej zwierzaków z przytuliska znalazło swoje domy, tak jak nauczał sw. Franciszek.Nasz stosunek do zwierząt decyduje o naszym miejscu w niebie. "Zwierzęta uwazają nas prawie za bogów i wierzą że zmienimy wszystko na dobre, a jeżeli nie da się nic zrobić to jak zyć ze świadomością że zdradziło się ich wiarę? Ale przecież zawsze można coś zrobić..."

#2 ~wiktoria~

~wiktoria~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 10:37:19

Chciałabym ,aby coś takiego powstało w kozienicach.Już kilkanaście lat temu organizowane były zbiórki na schronisko i nic.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 16:57:11

Przecież to przekręt,legalna pseudohodowla...zapraszam na gielde aby obejrzeć ten syf i ludzi zbijajacych kase na tych biednych psach

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 17:10:29

"Stowarzyszenie" to przykrywka dla nielegalnego handlu zwierzakamI !!!

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 15:33:37

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Właściciele "Stowarzyszenie" kręcą jak mogą i z pewnością nie chodzi im o dobro zwierząt.

#6 ~karota~

~karota~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 12:26:16

A czy dziennikarz to tak na słowo uwierzył we wszystko, co mu powiedziano? Zachęcam do przeczytania ustawy.
Zastanawia mnie jeszcze sformułowanie "nabyć" odnoście zwierząt ze schroniska. Za pieniądze?!

#7 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 12:29:02

"Miłośnicy zwierząt"??? Kręcą jak moga, żeby obejść przepisy. A w okolicy dalej będą latały stada tych psów, co się na giełdzie nie sprzedały...

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 12:54:54

A czy dziennikarz to tak na słowo uwierzył we wszystko, co mu powiedziano? Zachęcam do przeczytania ustawy.
Zastanawia mnie jeszcze sformułowanie "nabyć" odnoście zwierząt ze schroniska. Za pieniądze?!

Dokładnie to samo mnie zdziwiło - Co to znaczy "nabyć" ? Fundacje i gminy dopłacają za adoptowanie psa czy kota, pomagają w leczeniu i żywieniu,aby tylko zwierzę miało swój dom, więc co znaczy "nabyć". Na bezdomnych też chcą zarabiać? Słowo "nabyć" odstraszy potencjalnych chętnych na adopcję!!

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 13:10:31

To jest wina Redaktora Naczelnego gazety, że zatrudnia niesolidnych dziennikarzy i nie sprawdza wiarygodności pisanych przez nich tekstów.
Powinniśmy żądać sprostowania tytułu artykułu.Na giełdzie nie ma bezpiecznych zakupów psa czy kota, są dzikie hodowle,okrutnie eksploatujące suki i trzymające zwierzęta w strasznych warunkach!! Aby nie dopuścić do tych "Bezpiecznych zakupów" ciągle Straż Miejska, Straż dla Zwierząt i fundacje patrolują giełdę, nakładają kary na handlarzy i ratują nieszczęsne zwierzęta. Robimy tyle, żeby ukrócić ten okrutny, nielegalny proceder a jakiś dziennikarz jednym głupim artykułem niszczy wieloletnią pracę ludzi, którym zależy na losie zwierząt. To jest skandal.

#10 ~mic~

~mic~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 13:12:23

Ja mam pytanie do redakcji: ile kosztuje taki artykuł sponsorowany? Bo ja chętnie bym zapłacił za tekst o pseudohodowlach opatrzony zdjęciami z interwencji. Żeby ludzie widzieli kogo wspierają i skąd biorą szczeniaki.

#11 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 13:15:53

Chciałabym ,aby coś takiego powstało w kozienicach.Już kilkanaście lat temu organizowane były zbiórki na schronisko i nic.

zastanów się co pleciesz!!!To jest o nielegalnym handlu szczeniakami z wymaltretowanych suk z nielegalnych hodowli. Ze schroniskiem nie ma to nic wspólnego ani z "bezpiecznym zakupem"

#12 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 13:45:28

Każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę co to za stowarzyszenie i w jakim celu zostało założone.Dziwi mnie natomiast fakt,że gazeta coś takiego zamieszcza.Czy zawód dziennikarza do niczego nie zobowiązuje????Tylko kasa się liczy?Wstyd!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:11:13

Każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę co to za stowarzyszenie i w jakim celu zostało założone.Dziwi mnie natomiast fakt,że gazeta coś takiego zamieszcza.Czy zawód dziennikarza do niczego nie zobowiązuje????Tylko kasa się liczy?Wstyd!!!

Zgadzam się z Tobą . A wszystko się dzieje, za przyzwoleniem naszych"kochanych" władz grojecckich! Wiedzą o "stowarzyszeniu" ale udają ,że nie wiedzą?! Ale co się dziwić ? To jest Grójec ....i beton !

#14 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:15:31

http://www.pogotowie...d-warszaw-.html
To jest link do interwencji Pogotowia Dla Zwierząt w opisanym przez redaktorzynę miejscu. Za ten artykuł powinieneś zostać zwolniony.

#15 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:16:26

Ten "artykuł" to skandal.

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:23:32

http://www.facebook....85932368092995/ A tu wydarzenie na fb związane z tą interwencją i całym tym cyrkiem zwanym Stowarzyszeniem.

#17 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 09:17:03

Trzeba być skończonym idiotą i bezduszną bestią, żeby pisać artykuły o takich miejscach w formie reklamy. Publikujący to portal powinien również ponieść karę finansową za znęcanie się nad zwierzętami, bo zachęcając potencjalnych klientów przyczynia się do cierpienia kolejnych zwierząt. Urząd skarbowy natychmiast powinien prześwietlić zeznania podatkowe tych handlarzy, natomiast miejscowy urząd gminy sprawdzić, czy ci producenci nieszczęścia płacą podatek za psa - cham od pekińczyków wspomniał o posiadaniu 18 psów. Jak zapłaci wszystkie należne opłaty to mu się handel przestanie opłacać. Czy władze Grójca mają udziały w tych pseudo-hodowlach ? Bo jeśli nie, to dlaczego pozwalają na coś takiego ? Jakieś minimum człowieczeństwa, cokolwiek? Mieszkańcy, pamiętajcie o tym przy następnych wyborach !!!!

#18 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 15:22:19

Czy dziennikarzyna, który popełnił ten artykuł ma inteligencję na poziomie twórców tego "stowarzyszenia"  ? A co z naczelnym, który zgodził sie publikację tego "idiotyzmu" ? Gratuluję mieszkańcom radomskiego lokalnej prasy.  Przy nich "Fakt" to pismo inteligencji.

#19 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 18:05:33

Brawo dla autora artykuł i redaktora naczelnego, że nawet nie po kwapili się sprawdzić o czym piszą.
Znowelizowana ustawa o ochronie praw zwierząt rozdział 2; artykół 10a; punkt 3:
Zabrania się wprowadzania do obrotu zwierząt domowych, poza miejscem hodowli i chowu. Piękny przykład dają redaktorzy, propagując łamanie prawa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych