Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kolektory słoneczne- solary

247 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~DANWENT/SOFATH~

~DANWENT/SOFATH~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 13:41:34

Ogrzewanie wody użytkowej dzięki powietrznej pompie ciepła.
W celu pełnej kontroli wydatków ponoszonych na ogrzanie domu i przygotowanie ciepłej wody użytkowej, z szacunku dla środowiska naturalnego i w celu zapewnienia pełnego komfortu użytkowania Sofath stworzył typoszereg pomp ciepła powietrze /woda do podgrzewania c.w.u. To kompaktowe rozwiązanie zapewnia ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Umieszczona w górnej części pompa ciepła odzyskuje energię cieplną z powietrza i przekazuje ją do wody użytkowej zgromadzonej w zasobniku.

http://www.danwent.c...iepla/bect.html

#42 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:40:16

takie coś ma promag-montowali u znajomego

#43 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 10:00:27

W RZECZYWISTOŚCI KLIENT ZAPŁACIŁ TYLE CO JEGO SĄSIAD Z DOFINANSOWANIEM 45 % Z NFOŚIGW Z TYM ŻE SASIAD MA KOLEKTORY JAK TRZEBA A TEN Z 70% DOFINANSOWANIA MA BADZIEW

Z tego co wiem to Promag ma próżniowe a w naszych warunkach najlepiej się sprawdzają.

#44 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 10:31:34

Coraz częściej można zobaczyć na budynkach instalacje solarne. Ostatnio widzialam ich bardzo dużo w górach

#45 ~Ten co ma~

~Ten co ma~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 10:11:08

Mam instalacje od 2007 roku i powiem tylko, że jeśli ktoś ma wątpliwości czy założyć to każdy dzień zwłoki działa na jego niekorzyść. Nie dotyczy to niezainteresowanych :)

#46 ~zxz~

~zxz~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 21:42:04

...ale jednak próżniowe lepiej sprawdzają się

#47 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 15:25:57

Skoro pracujesz w podobnej branży to czemu nie dasz 25% rabatu przed kredytem tak jak robi to np.PROMAG???? Ja mam zamontowane kolektory przez promag a przy okazji jestem pasjonatem odnawialnych źródeł energji i nie sądze że użądzenia firmy biawar montowane przez promag można nazwać tanimi. Jestem posiadaczem 2 instalacji tej firmy i od konkurencji obsłuchałem się bardzo dużo natomiast nikt nie potrafił zblizyć się cenowo a jak się okazało jakościowo też..

Pozdrawiam Pnie Pawle
Mirek Nowocień

Bardzo spostrzegawcze pytanie.

#48 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 13:47:42

Również polecam firmę Promag. Montowali u mnie kilka tygodni temu w okolicach Kielc.Wszystko działa prawidłowo. Robiłem rozeznanie w kilu innych firmach i nikt nie był wstanie zbliżyć się cenowo- w moim przypadku rodzina 5 osobowa ceny u konkurencji min 2 tys. więcej za takiej samej wielkości zestaw. Niestety na montaż czekałem 2,5 tyg. ale było warto!

#49 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 22:17:38

Ludzie kochani, pieniądze nie spadają z nieba!
A firma "Promag" nie jest instytucją charytatywną. Popatrzcie na cenę końcową i sami zobaczycie gdzie tkwi haczyk.

#50 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 07:43:32

Ludzie kochani, pieniądze nie spadają z nieba!
A firma "Promag" nie jest instytucją charytatywną. Popatrzcie na cenę końcową i sami zobaczycie gdzie tkwi haczyk.

Ja osobiście porównywałem ceny firmy Promag i tych drugich-jak wgłebiłem się w szczegóły zostałem przy Promagu

#51 ~Bregus~

~Bregus~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 11:38:34

Kolektory słoneczne BREGUS http://www.solarco.com.pl niemiecka technologia w dobrych cenach!!!

#52 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 11:22:42

Też zainwestowałem w solary i musze przyznać, że jestem zadowolony. Trzeba powiedzieć, że jest to duża oszczędność i ta inwestycja na pewno się zwróci. Oczywiście wszystko zależy od ilości osób oraz użytkowania. Trzeba też pamiętać o wyborze odpowiedniej firmy, która posiada kolktory wysokiej jakości, bo w końcu to inwestycja na lata. Jeśli chodzi o koszty, to dużo zależy od dofinansowania.

Pozdr.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 12:24:44

Ostatnio spotkałem się że znajomi dostali dofinansowanie 70 procent.

#54 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 01:28:00

JESTEM ZADOWOLONY Z PROMAG - POLECAM

#55 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 20:40:12

Ja mam ze wspomaganiem na centralne ogrzewanie i działa bardzo dobrze, firma ma dużo pracy i mały poślizg był, ale praca wykonana fachowo, dofinansowanie otrzymałem, kolektory działają. Próżniowe polecam z firmy Promag, a płaskie w naszym klimacie nie działają jak należy wieć prosze nie pisać ze to ,,chińskie kolektory" tylko nie znacie sie na ich właściwości

Jak najbardziej polecam firmę Promag

#56 qsy

qsy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 08:34:27

...a płaskie w naszym klimacie nie działają jak należy wieć prosze nie pisać ze to ,,chińskie kolektory" tylko nie znacie sie na ich właściwości...

I znowu bzdura! Ja mam 2 płaskie od 5 lat i wodę grzeją od marca do października, a w miesiącach zimowych mi wszystko jedno, bo i tak palę w centralnym "wiec proszę nie pisać... jeśli nie macie takich zainstalowanych"

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 14:43:19

Posiadam kolektor od makroterm. Nie widziałem czy ktoś pisał coś na temat tej firmy. Jestem bardzo zadowolony z Turbosolar I. Jego koszt to około 2 400 zł.

Zgadzam sie z przedmówcą u mnie podobnie grzeją od marca do października.

#58 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 21:19:40

Posiadam kolektor od makroterm. Nie widziałem czy ktoś pisał coś na temat tej firmy. Jestem bardzo zadowolony z Turbosolar I. Jego koszt to około 2 400 zł.

Zgadzam sie z przedmówcą u mnie podobnie grzeją od marca do października.

Jakie te solary? Płaskie czy próżniowe?

#59 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 23:15:00

solary się nie opłacają jeśli ktoś ktoś na nie bierze dotacje przeliczcie sobie wszystko dokładnie tak jest haczyk lepiej zainwestować z własnej kieszeni naprawdę w umowie są haczyki przymusowe

#60 ~panda~

~panda~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 00:14:02

zawsze gdzieś się znajdzie haczyk dlatego zanim podpiszesz dokładnie przeczytaj umowe http://www.zaliczeniepsg.yoyo.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych