Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 18:01:12

to ciekawe kiedy ruszy remont ul. Puckiej , która podczas budowy ul.1905 roku z ul. Młodzianowska ( skrzyżowanie) była główną trasą samochodów budowy . W tym momencie jest to samo , ponieważ aktualnie prowadzona jest budowa ul. Marywilskiej duże samochody koparki wszystko jeździ naszą ulicą . Przypomnę tylko że projekt na przebudowę powstał juz ok roku temu i tylko ciekawe ,kto za drugi projekt będzie płacił znowu pewnie podatnicy....

#2 ~n75~

~n75~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 18:21:57

A kiedy ruszy generalny remont ul.PCK !!! Ta ulica to klasyczny off road dla terenówek ! Chodniki tragedia a mieści się przecież tutaj przedszkole.Co jakiś czas pokazują się tylko łaciarze...wstyd !

#3 ~lemur~

~lemur~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 21:39:03

pomysł parkingu pod kościołem na Kozienickiej powstał całkiem niedawno, a kasa na to już się znalazła. Jest tyle innych potrzeb dla ogółu mieszkańców ale jak to w Polsce bywa czarne zachłanne darmozjady zawsze są zaspokajani w pierwszej kolejności

#4 ~qba~

~qba~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 22:53:07

jak to w Polsce bywa czarne zachłanne darmozjady zawsze są zaspokajani w pierwszej kolejności

Faktycznie, bo to przecież "czarne zachłanne darmozjady" w większości będą korzystać z tego parkingu. To dla nich jest robiony, a nie dla zwykłych ludzi, którzy chcą dotrzeć do kościoła.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 01:18:53

zobaczcie co się dzieje na ul. klwateckiej...totalna masakra najpierw nowy asfalt a tu nagle przypomniało sie o remoncie kanalizacji i wodociagu i wszystko pociete i wysypane jakimś tłuczniem i jazda 20 km/h!!!!!

#6 ~frytong~

~frytong~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 07:36:32

Struga, Warszawska, 11 listopada, Chrobrego
uważam, że wszystkie te drogi jak najbardziej nadają się do remontu, bo często nimi jeżdże, a gdy przeczytałem cały artykuł to pomyślałem, że fajnie, że tyle dróg będzie odnowionych. Potem wszedłem na forum i jak oczekiwałem, mimo wszystko wszystkim źle. Cokolwiek by się nie działo w Radomiu to i tak wszyscy będą narzekać, bo "moja" droga nie będzie robiona!!

Pozdrawiam.

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 08:20:05

Co dalej z ulicą Klwatecką?!!! Wylano jedna warstwę asfaltu, wystają studzienki kanalinazyjne i dlatego większość samochodów jeździ tą stroną gdzie ich nie ma. Piesi muszą uciekać na pieszczyste pobocze. Dużo tędy chodzi dzieci do szkoły. Czy musi stac się tragedia? Niedawno na Klwateckiej został potrącony przez samochód mały chłopiec!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 11:35:10

do Tomek...to fajnie,że macie chociaż jedną warstwę asfaltu przy ulicy klwateckiej.Ja mieszkam przy ulicy Hodowlanej tam to jest dopiero sajgon droga gruntowa gdzie po każdym deszczu samochody toną w błocie nie mówiąc o pieszych...pan prezydent zrobił drogi w polach dla firm gdzie ma z tego $$$,a o mieszkańcach ulicy Hodowlanej już niestety zapomniał.Tylko patrzeć jak firmie(Aplisens),która niedawno zaczęła budowę zrobi dróżkę,ale tutaj już napotka na problemy

#9 ~radomianka~

~radomianka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:50:39

a co z Żółkiewskiego i Wojska Polskiego (wiadukty)????? Te drogi wołają o pomstę!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remonty, drogi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych