Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kiata~

~Kiata~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 21:52:09

Kolagen jest bardzo ważny w powrocie do zdrowia oraz w prawidłowym funkcjonowaniu stawów w zasadzie nie tylko. Ja stosuje kollagen beauty od DH w celu zredukowania zmarszczek - działa bardzo dobrze.

#2 ~Kamila61~

~Kamila61~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 10:55:50

Ja też go stosowałam, jak na suplement diety to jestem pod wrażeniem, polecam każdemu kto ma problemy z cerą.

#3 AnitaLagner

AnitaLagner

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 maj 2019 - 18:21:39

Na rynku jest nowy lider jeśli chodzi o kolagen, oczywiście liofilizowany. W sieci widać już wiele opinii oraz jedynkowych porównań  w których wypada najlepiej pod każdym względem w stosunku do reszty. Otwarłam niedawno drugie opakowanie i jestem pod dużym wrażeniem aktualnych efektów oczywiście czekając na kolejne :) poczytajcie zresztą same na ich stronie o samym kolagenie bo warto https://lyofarm.pl

#4 ~maka~

~maka~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 17:59:35

Na rynku jest nowy lider jeśli chodzi o kolagen, oczywiście liofilizowany. W sieci widać już wiele opinii oraz jedynkowych porównań  w których wypada najlepiej pod każdym względem w stosunku do reszty. Otwarłam niedawno drugie opakowanie i jestem pod dużym wrażeniem aktualnych efektów oczywiście czekając na kolejne :) poczytajcie zresztą same na ich stronie o samym kolagenie bo warto 

A nie lepszy jest do picia przypadkiem? Moje koleznaki mi tka mowily.

#5 AnitaLagner

AnitaLagner

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 maj 2019 - 21:03:15

A nie lepszy jest do picia przypadkiem? Moje koleznaki mi tka mowily.

Kolagen naturalny jest białkiem nierozpuszczalnym w wodzie, by mógł się rozpuszczać musi przejść proces w którym zmienia się w hydrolizat kolagenu a hydrolizatem jest najzwyklejsza żelatyna. Natomiast jeśli ktoś twierdzi że warto pić bezwartościową żelatynę świadczy że jego wiedza na temat kolagenu jest zerowa.

#6 ~cola~

~cola~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 13:45:33

Kolagen naturalny jest białkiem nierozpuszczalnym w wodzie, by mógł się rozpuszczać musi przejść proces w którym zmienia się w hydrolizat kolagenu a hydrolizatem jest najzwyklejsza żelatyna. Natomiast jeśli ktoś twierdzi że warto pić bezwartościową żelatynę świadczy że jego wiedza na temat kolagenu jest zerowa.

no nie wiem, ja pije i widze normalnie efekty

#7 AnitaLagner

AnitaLagner

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 maj 2019 - 22:23:42

no nie wiem, ja pije i widze normalnie efekty

Jakie efekty? Żenada

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolagen, prawdziwy, dobry, do, picia, kollagen, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych