Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kolacja świąteczna gaciarza - on żre starego pudla, a pińcetplusięta po ratlerku!

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~jebać gaciarza~

~jebać gaciarza~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:25:25

Nie uciekajmy w świat fantazji w dyskusji bo to do niczego nas nie doprowadzi.Obaj wiemy że sytuacja w której kupujesz piwo za 20 zł jest czysto abstrakcyjną... :)

tak jak jazda wirtualnym masterem...
WZIUUU.......
:D

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:37:37

Nie śmiejcie się z Chojaka.
On się po prostu urodził niepełnosprawny umysłowo, więc to nie jego wina.
Niestety, trafił na ludzi, którzy cynicznie wykorzystują jego upośledzenie, każąc mu wklejać swoją propagandę na forum.
Okażmy raczej zrozumienie i udzielmy mu wsparcia, bo on sam nie jest w stanie zrozumieć swojego położenia.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:03:09

Niestety, trafił na ludzi, którzy cynicznie wykorzystują jego upośledzenie, każąc mu wklejać swoją propagandę na forum.
Okażmy raczej zrozumienie i udzielmy mu wsparcia, bo on sam nie jest w stanie zrozumieć swojego położenia.

Choroba psychiczna osiągnęła u ciebie kretynie stan krytyczny. Slawo, wysłuchał naszej rady o czasowym wyłączeniu się z działalności na tym forum i słusznie. Jego pauzowanie doprowadza jego prymitywnego prześladowcę do szału o czym świadczą, prowokacyjne, odgrzewane, cuchnące kotlety. Wylewa z siebie kubły POmyj a tu... cisza. Padniesz na ryj z bezsilności i o to chodziło!.  :)

#44 ~czesia~

~czesia~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:09:17

gaciarz pisdzi anonimowo bo pińcetplusienta się wstydzą :D

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 21:54:16

Ma opiekę z MOPS-u i 500+ mu życie uratowało i śpiewa tak:
Za pińcet-plusa
Kupiłem busa!
Brummm, brummm, brummm!
Mój master robi we wsi szum! ! !
Odczepcie się od gaciarza i jego klonów!!! Dość prześladowania ciężko chorego upośledzonego umysłowo! w stanie krytycznym!!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 13:17:31

Kuriozalny "hołd dla Szydło" w TV Republika. By zrobić reklamę PiS, oskarżyli ludzi z południa Polski o zjadanie psów
Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami. To biedne południe Polski. Dzieci, co nigdy nie mogły sobie pozwolić na nowe ubranie, na zabawkę. Cieszyły się z każdego darowanego prezentu, który przez zamożniejsze społeczeństwo zostałby wyrzucony na śmietnik. Matki, które pracowały w systemie niewolniczym po 12 godzin za 800 zł w uwłaczających warunkach, w marketach obcokrajowców. Mężowie, którzy musieli wykonywać polecania kierowane do nich nie w ojczystym języku, a w obcymnatemat.pl/201445,kuriozalny-hold-dla-szydlo-w-tv-republika-by-zrobic-reklame-pis-oskarzyli-ludzi-z-poludnia-polski-o-polowania-na-psy

#47 ~jebać gaciarza~

~jebać gaciarza~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 17:48:24

a to skórwesyn!

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 17:58:01

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 22:09:08

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 05:33:59

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 12:01:40

Wszystko mówi ze tak, bo sam twierdzi że odżył w końcu jak dostał 500+. To się mogło zacząć u niego jak był w wojsku i upolował łosia a później z braku łosiów mógł się przeżucić na biedne pieski.

To wystarczy na bernardyna i yorka na deser!
Bez rodowodu, ale pożywne

#52 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29381 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 15:24:47

Kto normalny mógł założyć taki temat ? :(

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 15:27:58

Po ratlerku :D :lol: :lol: !!!

Dobre

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:25:28

Ma opiekę z MOPS-u i 500+ mu życie uratowało i śpiewa tak:
Za pińcet-plusa
Kupiłem busa!
Brummm, brummm, brummm!
Mój master robi we wsi szum! ! !
Odczepcie się od gaciarza i jego klonów!!! Dość prześladowania ciężko chorego upośledzonego umysłowo! w stanie krytycznym!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:30:39

POzjeb szaleje PO dopalaczu zombie flakka

#56 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 22:42:00

slawo, dnia 02 List 2017 - 8:44 PM, napisał:
Dokładnie ! Za 500 plusa kipiłem busa i jestem mega zadowolony.Nie było w tym roku pracy na ciężarówkę
slawo, dnia 30 Gru 2015 - 1:19 PM, napisał:
Aaaa .Zapomniałem o postanowieniu noworocznym.Zaczynam biegać.Więc forma pewnie wróci.Dostałem zaproszenie na siłownie z basenem,sauną pełen pakiecik.Już wdrożyłem dietę.
Jak by były wątpliwości to chętnie na jakąś ustawkę się umówię coby z formy nie wypaść.Pisze się który
slawo, dnia 29 Paź 2016 - 10:34 AM, napisał:
A mnie wpadło 1500 zł 25 na konto na Wszystkich Świętych w sam raz ! Brawo dziadek Jarek.Niech żyje Nasz dobrodziej.Od nowego roku biorę sprintera w leasing
slawo, dnia 29 Paź 2016 - 11:27 AM, napisał:
Ja tam biorę 18000 tyś zł rocznie to jak ma potrwać jeszcze kilka lat to super.Sprintera sobie spłacę
slawo, dnia 06 Kwie 2018 - 11:24 AM, napisał:
Na L-4 i dostaję prawie 3 tysia na konto.Pozdrawiam
slawo, dnia 29 Paź 2016 - 11:27 AM, napisał:
Ja tam biorę 18000 tyś zł rocznie to jak ma potrwać jeszcze kilka lat to super.Sprintera sobie spłacę
slawo, dnia 12 Lut 2017 - 2:07 PM, napisał:
To są moje pieniądze i dałem mandat Jarkowi do ich dzielenia i zarządzania
slawo, dnia 02 Kwie 2018 - 3:29 PM, napisał:
36 tyć pękło.A mogłem brać już 10 lat gdyby nie takie zjeby co to aby się dowartościować na peło głosowały.Peło strzygło baranów a barany z mordą w trawie udawały że nic się nie dzieje.
slawo, dnia 02 Kwie 2018 - 4:12 PM, napisał:
A rata leasingowa tylko 1230 zł...Się głosowało .Się ma !Master zostanie na pamiatkę po PIS-ie.A Bóg da to sie i Iveco wezmie...

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 06:48:38

Gaciarz, wklejka! Gaciarz, siad! Podaj łapę! Aport, gaciarz! Czolgaj się! Dobry gaciarz, dobry, dostanie gnata! ! ! ! ! !

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 06:54:48

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 06:58:16

pichci milusińskie sierściuchy,które nocą zwabił;
brak go na forum;
smutne ...
500+ nie pomogło
wrócił do wynaturzonych praktyk kulinarnych

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 08:32:40

Na święta może i kupił bernardyna. Naje się z pińcetplusiętami, smalcu natopi.
Żyć, nie umierać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych