Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kocham żonatego faceta

203 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~j.l.~

~j.l.~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 19:28:16

To powiedz mu,że tak dłużej nie możesz ,że nawet nie chcesz ,że marzysz o tym o czym piszesz, że umierasz bez niego... Jak nic to nie da , jeśli chociaż raz nie zostanie do rana po tych wyznaniach to zakończ tę znajomość, choćbyś miała wyć przez miesiąc.

Później ci przejdzie, chyba że wcześniej on dostanie olśnienia.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 19:36:53

Mówiłam,ale im bardziej ja naciskam tym on się chyba wycofuje,mówił że też by tak chciał ale nie może, narazie nie chce,chyba się boi,może wstydzi,ale nie wiem czego przecież tyle ludzi sie rozwodzi i jakos to znoszą.Boję sie że ta znajomośc się tak skończy jak piszesz.

Jestes kobietą czy mężczyzną?przepaszam jeśli pytanie nie na miejscu.

#83 ~polewka~

~polewka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 19:40:59

Odstaw go od psity na jakiś tydzień to zmięknie, zostawi żone i przleci do ciebie jak tygrysek z puchatka na ogonie tylko że ten twoj bedzie skakal na fiucie.

#84 ~j,l.~

~j,l.~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 19:45:14

Mówiłam,ale im bardziej ja naciskam tym on się chyba wycofuje,mówił że też by tak chciał ale nie może, narazie nie chce,chyba się boi,może wstydzi,ale nie wiem czego przecież tyle ludzi sie rozwodzi i jakos to znoszą.Boję sie że ta znajomośc się tak skończy jak piszesz.

Nie bój się , czasem trzeba zaryzykować

za siebie lub za innych. Raz się straci raz zyska- czasem z pozornej straty też może być korzyść.

To czy kobietą czy mężczyzną nie ma znaczenia

#85 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 20:13:49

albo złap go na dziecko wtedy będzie z Tobą

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 20:14:33

Ja to myślę, że on chce tylko romansu i nigdy się nie rozwiedzie. Może ma korzyści finansowe z tej żony, może dzieci mu szkoda. Dzieci bardzo przeżywają rozwody. Może mają jakiś długoletni kredyt. Myślisz, że tak łatwo się rozstać. To jest bardzo trudna decyzja. Co byś zrobiła jakby się rozszedł z żoną, a jego dziecko by się rozchorowało z tego powodu. Na pewno by wrócił do dziecka.Ty jesteś egoistką, daj tej rodzinie spokój i poszukaj sobie wolnego faceta.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 20:23:21

Poza tym związki zwykle zabijają uczucia, jak pani zakochana i chce być jak najdłużej to nie powinno pani na tym tak zależeć. On zawsze chętniej spróbuje zakazanego owocu niż ciepłej żoneczki - takową przecież już posiada. Mądra kochanka jak już się ogień wypali może zawsze być najlepszym przyjacielem- głupia największym wrogiem.  Pozdrawiam

Czyzby jakaś kochanka udzielala porad,Może założycie wątek jak zostac dobrą kochanką?

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 20:34:21

Czyzby jakaś kochanka udzielala porad,Może założycie wątek jak zostac dobrą kochanką?

A czemu nie kochanek ? Przecież zwykle mężczyźni narzekają na uwiązanie w związkach , na zanik uczuć, na to ,że żony się nie starają , że namiętność się kończy i ból głowy zaczyna a jak już mają dziecko to mąż w odstawkę idzie. Ja stawiam na mężczyznę.

#89 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 21:11:43

On nie odejdzie od żony nigdy w zyciu, chodzi do koscioła, udaje świętego, co by na to proboszcz powiedział

#90 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 21:23:46

Ale o co chodzi? :blink:

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 22:01:52

Beatka daj sobie spokój

#92 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 22:05:57

Kopnij w d...........

#93 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 01:46:06

Daj sobie z nim spokój. Jakby chciał, to już dawno byłby z tobą.

Zrobił sobie z ciebie wygódkę i używa kiedy mu się chce.

Prędzej, czy później to zrozumiesz, tylko po co tracić czas?

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 04:56:44

Beatka daj sobie spokój

A kto to jest ta pani ,żona czy ta druga? Jeżeli żona to jak można jej mówić żeby dała sobie spokój ale jak to kochanka to już dawno powinna to zrobić

#95 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 13:41:47

jakbyś miała ciepłą posadkę  i kupę kasy to napewno żonę by zostawił a ze nie masz nic, to on na bidno dzieuche nie poleci,

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 19:22:35

jakbyś miała ciepłą posadkę  i kupę kasy to napewno żonę by zostawił a ze nie masz nic, to on na bidno dzieuche nie poleci,

To z autopsji Renatko? :)

#97 ~Doświadczona~

~Doświadczona~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 20:15:13

Z żoną może nie łączy go łóżko, ale łączą dzieci, wspólny budowany wiele lat majątek, rodzina dalsza i znajomi, przyzwyczajenia. Trzeba sporej odwagi i determinacji, aby to rzucić. Jak tego nie zrobił do tej pory, to już nie zrobi, a ty tracisz czas i życie. Zastanów się i powiedz sobie a później jemu to koniec. Nie oszukuj się.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 21:07:09

Doswiadczylas tego osobiscie? Jak sobie poradzilas? Ja bardzo go kocham i bardzo bym to przeżyła, chyba bym wolala żeby to on zakończył ten nasz związek , wiedzialabym , , że jestem na straconej pozycji a tak to nie wyobrażam sobie bym mogła takie słowa wypowiedzieć że to już koniec.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 21:10:19

Doswiadczylas tego osobiscie? Jak sobie poradzilas? Ja bardzo go kocham i bardzo bym to przeżyła, chyba bym wolala żeby to on zakończył ten nasz związek , wiedzialabym , , że jestem na straconej pozycji a tak to nie wyobrażam sobie bym mogła takie słowa wypowiedzieć że to już koniec.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 08:11:30

dał jej kopa, to się mści durnymi wpisami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych