Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 21:34:22

nie pzesadzaj że grupy młodzieżowe mają dobrze czymiały, zakup samych dresów nic nie zmienia!!!!!!! a reszta kasy na sprzęt poszła na spłatę seniorów, buła też niezłe ziółko był i nie do końca wyprowadził klub z długów, ale trzeba przyznać że z dużej jego części!!

#22 ~trener~

~trener~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 06:17:01

Nie pisz bzdur jak nie wiesz jak to wyglądało od srodka.
W grupach młodziezowych poprawiło się za Marcina wszystko o 90%.
Były niedociagnięcia ale trzeba przyznać że dług do spłacenia był za wysoki jak na taki krótki okres jego działalności.
Była normalność a teraz to nie wiadomo z kto rządzi i z kim rozmawiać.
chyba najlepiej z heńkiem gospodarzem klubu bo reszta ma wszystko daleko w poważaniu.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 06:32:23

Przestań pisać takie bzdury,że same dresy znasz całą prawdę nie psuj ludziom w głowach.Ziółko był,pytam jednego i drugiego masz prezesa w pracy ,czy tak się do niego odnosisz jak wy to robiliście.On tez był w pracy ,tylko niebrał pieniedzy,a wy tak.Jak ktoś zacznie o nim dobrze pisać następuje atak. Odszedł z klubu uszanujcie to --przestańcie go obsrywać.Macie teraz problemy organizacyjne w klubie zajmijcie się nimi.

#24 ~urs~

~urs~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 07:21:35

dług to spłacił burmistrz a nie marcin.tak więc troche obiektywizmu.

#25 ~interesant~

~interesant~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 13:04:59

Naprawde bardzo dziwne słowa trenera o kłopotach organizacyjnych:) z tego co wiem zawodnicy maja wszystko wyplacone ,na nic nie moga narzekac ,a po kolejnym blamazu trener szuka smiesznych wymowek ,zamiast miec honor i podac sie do dymisji ,bo ewidentnie widac ze nie potrafii juz nic wyciagnac z tej druzyny to probuje zgonic wine na cos na kogos wine .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 13:55:31

dług to spłacił burmistrz a nie marcin.tak więc troche obiektywizmu

zapomniałeś dopisać że, dług spłacił razem ze swoim radnym J.B.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 14:32:23

Gossip has long had a trade union - the owners

Louis Vuitton UK

jointly, as a collective, they have to spread the cost and risk. The union members were often friends or acquaintances of companies that know each other and create an organization. Now fractional ownership model will be presented. UK winner in the history of the race 2005 Vodafone Derby: motivation, winning horse was not super-rich owner of a designer or an individual, but a group of 230 individuals with business classes. The concept of fractional ownership has grown in various creative fields. Wine Estate Capital Management, the vineyards of France and fractional ownership for customers in South Africa Many of the art of finding practical

Coach Factory Outlet

help doners fractional part of a portfolio of their art of choice, and ensuring the continued use of part of his collection every year. luxury handbags that are now beginning fractional ownership, so if you want to diversify their resources to buy them all, the problem is

Coach Factory

solved. Shouldercandy.com offers scholarships Chloe, Balenciaga, Louis Vuitton, Prada, Burberry, Marc Jacobs, Chanel, and more.

#28 ~learmas their~

~learmas their~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 21:30:11

Przestań pisać takie bzdury,że same dresy znasz całą prawdę nie psuj ludziom w głowach.Ziółko był,pytam jednego i drugiego masz prezesa w pracy ,czy tak się do niego odnosisz jak wy to robiliście.On tez był w pracy ,tylko niebrał pieniedzy,a wy tak.Jak ktoś zacznie o nim dobrze pisać następuje atak. Odszedł z klubu uszanujcie to --przestańcie go obsrywać.Macie teraz problemy organizacyjne w klubie zajmijcie się nimi.

BLA BLA BLA ...

CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ, BYŁY DRESY I TO WSZYSTKO !!! BUTY DOSTAŁO KILKA OSÓB, A GDZIE RESZTA SPRZĘTU KTÓREGO BRAKOWAŁO A NA KTÓRY KASA BYŁA!!! NO GDZIE????

I DLUG SPŁACIŁ BURMISTRZ ALE CHYBA NIEPOTRZEBNIE BO Z TAKA GRA TO LEPIEJ BYLO GRAC W 4 LIDZE I SIE SPOKOJNIE BAWIC SWOIMI ZAWODNIKAMI A NIE ROZKAMI KABATAMI LIPCAMI BO NIC DO DRUZYNY NIE WNOSZA A WRECZ PRZECIWNIE

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 21:44:30

BLA BLA BLA ...

CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ, BYŁY DRESY I TO WSZYSTKO !!! BUTY DOSTAŁO KILKA OSÓB, A GDZIE RESZTA SPRZĘTU KTÓREGO BRAKOWAŁO A NA KTÓRY KASA BYŁA!!! NO GDZIE????

I DLUG SPŁACIŁ BURMISTRZ ALE CHYBA NIEPOTRZEBNIE BO Z TAKA GRA TO LEPIEJ BYLO GRAC W 4 LIDZE I SIE SPOKOJNIE BAWIC SWOIMI ZAWODNIKAMI A NIE ROZKAMI KABATAMI LIPCAMI BO NIC DO DRUZYNY NIE WNOSZA A WRECZ PRZECIWNIE

Dareczku, szczekasz jak piesek.
Nie zes..aj się bo widze że już piana Ci z paszczy idzie.
Tych co wymieniłeś napewno w 100% sa lepsi od ciebie. :)

#30 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 06:34:14

Ludzie ogarnijcie się. Każdy siedzi przed kompem psioczy i narzeka. Każdy z ekspertów od piłki nożnej może zapłacić składki i wystartowac na prezesa, członka zarządu. Wtedy swoje pomysły może wdrażać w życie. Wniosek członkostwa powinnien być na stronie klubu, żeby mógł każdy sobie go ściągnąć.

#31 ~Gadzet~

~Gadzet~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 07:39:15

Dlaczego sadzisz ze to ja napisałem? wczytaj sie w to co jest napisane:) skad ja mam wiedziec kto dresy dostal czy tam buty ? mnie w klubie wtedy nie było i takie sprawy mnie nie obchodza i sie na nie nie wypowiadam ,to ze ktoś wyraża sie niepochlebnie o byłym Prezesie to nie znaczy ze to ja:) jest wiele osob ktore maja podobne zdanie :)Ja mam swoje zdanie o nim i on o tym wie:) Prosze sobie sprawdzic adres IP czy ja wczesniej wypowiadałem sie w tym temacie Dziekuje

#32 ~Łysina Bodzent.~

~Łysina Bodzent.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 09:06:15

Połaniec jest wichurą czy miastem ?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 06:21:23

Cheap North Face Jackets brand so much, diverse types to choose an authentic North Face Jackets; there is a lot of knowledge to pay attention to.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych