Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adonis~

~adonis~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 18:51:53

Jak nie lubię klechów tak na naszych dominikanow dałbym od siebie a nawet pomógł-reszta to ...... niektorych rzeczy w głowie nie wolno upubliczniać
Jak widzę księdza to mnie delira łapie jak wysiada z wypasionej fury bo jest biedny,ale jak widzę co robią dominikanie podczas każdych uroczystości i nie tylko to jestem ZA!!
mało kto wie że tylko ojcowie opiekują się starszymi ludzmi w mieście reszta ma to w du***!

#2 ~tbg~

~tbg~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 19:52:18

Mi też jakoś daleko przez księdza do Boga. Wolę w prostej lini ja -Bóg, ale u Dominikanów czuć Boga i chce się aż wierzyć. U innych to tylko kasa to za to to za tamto a Bóg i wiara jakoś później.

#3 ~pawcio~

~pawcio~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 20:58:56

nie wiem kto tam rzadzi ksiadz Michał to juz ze cztery koscioły pobudował a oni na remont nie maja a michał nikogo sie nie prosił

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:03:12

Jak nie lubię klechów tak na naszych dominikanow dałbym od siebie a nawet pomógł-reszta to ...... niektorych rzeczy w głowie nie wolno upubliczniać
Jak widzę księdza to mnie delira łapie jak wysiada z wypasionej fury bo jest biedny,ale jak widzę co robią dominikanie podczas każdych uroczystości i nie tylko to jestem ZA!!
mało kto wie że tylko ojcowie opiekują się starszymi ludzmi w mieście reszta ma to w du***!

a hospicja Michała?

#5 ~apostoł~

~apostoł~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:32:01

a hospicja Michała?

Mowisz o hospicjach dobrze mówisz tylko na te hospicja zlożyli się w większości mieszkańcy nie księża ale szacun dla michala za to co robi!-ba dominikanie też się dołożyli dając srodki tzw ruchome możesz tutaj walnąć wszystkim -stoły krzesla łóżka pomoc finansowa zbierana na ten cel w czasie mszy u dominikanow prze trzy tygodnie,no i datki wiernych w szczególności!

#6 ~anula~

~anula~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:37:03

Ja na dominikanow też bym dała bo mi w 2009 bardzo pomogli odbiłam się od śmierci i matki ziemi a z innych parafi tylko patrzyli jak do kieszeni sięgam-wstyd!

#7 ~Jasio katolik~

~Jasio katolik~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 08:59:05

Też wspomogę, długie lata należałem pod klasztor, aż któregoś dnia bez pytania mnie o zdanie gdzie dalej chcę przynależeć ogłosili że już należę pod jaśnie pana proboszcza w parafi Chrystusa Króla. Tak się traktuje wiernych - ak bydło. Dalej chodzę do klasztoru ale cenzurkę u proboszza już mam wystawioną - niewierny pies. Dobrze że cmentarz komunalny, bo bym leżał w rowie....

#8 ~W.R.~

~W.R.~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 12:34:19

O ile mi dobrze wiadomo jest to obiekt zabytkowy i jako taki podlega ochronie konserwatora toteż ciekawi mnie czy księża wystąpili o sfinansowanie remontu. Tym bardziej, że to w gestii konserwatora leży decyzja o remontach obiektów zabytkowych, a także to on decyduje o ich przebiegu. Dodatkowo warto zauważyć, że pewien proboszcz z Borowej otrzymał dofinansowanie na remont muru wokół kościoła (nie sądzę by Borowa miała bardziej zabytkowy kościół niż nasz klasztor), ale co ciekawe chłopak wcześniej wyskoczył także ze zbiórką wśród wiernych i de facto zebrał kasę podwójnie raz dostał od konserwatora, a drugi od wiernych. Ciekawe czy tutaj księża nauczeni przykładem nie planują podobnego manewru.

#9 ~serbinow~

~serbinow~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 14:39:19

nie wiem kto tam rzadzi ksiadz Michał to juz ze cztery koscioły pobudował a oni na remont nie maja a michał nikogo sie nie prosił

Michał nikogo nie prosił bo janek mleczak dawał z nie swojego bardzo chojnie i to jest nie etyczne, wiec nie podniecaj się Michałem bo on od Tarnobrzega stokroć wiecej wziął niż kiedykolwiek odda. Dobrze, że obecny Prezydent zachowuje się normalnie i nie tuczy michała.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 20:54:58

Michał nikogo nie prosił bo janek mleczak dawał z nie swojego bardzo chojnie i to jest nie etyczne, wiec nie podniecaj się Michałem bo on od Tarnobrzega stokroć wiecej wziął niż kiedykolwiek odda. Dobrze, że obecny Prezydent zachowuje się normalnie i nie tuczy michała.

Hamuj się synku tu już nie twoja rola w pisaniu bzdur na czerwono miałbyś troszkę pokory i szacunku dla innych nie wiesz a piszesz! i to twa główna wada!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 15:25:53

proponuje ocieplić kosciół styropianem i pomalować na pomaranczowo-zielono jak wiekszosc budynkow w tym miescie w tym zabytkowy budynek szkoly jedynki

#12 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 18:50:10

Gościu bazgrzesz tu bzdety ! Jak nie dawałeś na kościół, ani nie pomagałeś przy jego budowie, czy remoncie, czy innych jakichkolwiek pracach to się odczep od ks. prałata Michała. Znajdziesz w całej diecezji takiego księdza jak On ? Nie ! Więc daj Mu spokój, pomódl się aby Pan Bóg dał Mu dużo zdrowia i sił ! To wszystko chyba z zazdrości, bo jak inaczej tłumaczyć twoje bazgroły ! Weź się do roboty i nie zazdrość innym !!!!

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 08:14:35

O ile mi dobrze wiadomo jest to obiekt zabytkowy i jako taki podlega ochronie konserwatora toteż ciekawi mnie czy księża wystąpili o sfinansowanie remontu. Tym bardziej, że to w gestii konserwatora leży decyzja o remontach obiektów zabytkowych, a także to on decyduje o ich przebiegu. Dodatkowo warto zauważyć, że pewien proboszcz z Borowej otrzymał dofinansowanie na remont muru wokół kościoła (nie sądzę by Borowa miała bardziej zabytkowy kościół niż nasz klasztor), ale co ciekawe chłopak wcześniej wyskoczył także ze zbiórką wśród wiernych i de facto zebrał kasę podwójnie raz dostał od konserwatora, a drugi od wiernych. Ciekawe czy tutaj księża nauczeni przykładem nie planują podobnego manewru.

Konserwator daje zezwolenia na remonty ale już kasy nie bardzo bo ponoć nie ma a jak daje to niewiele

#14 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 11:40:25

po pierwsze : klasztor, czy kościół ???

po drugie : jak się nie ma kasy, to się nie robi  albo bierze sie do roboty by zarobić a nie żebrać ! niech

zgłoszą  "problem " do ojca derektora - sprzeda maybaha i da :D

czy wiedzą ile JEST BEZDOMNYCH nawet w samym Tarnobrzegu - czy KOGOŚ TO OBCHODZI ??? zatrudnić bezrobotnych i zapłacić im za tą robotę !

#15 ~historia~

~historia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 11:59:04

a ja chcę widzieć pieniążki na ten remont od fundatorów, czyli rodziny Tarnowskich, oj nieładnie panowie szlachta zostawiać ojców w potrzebie jak się tu ich ściągnęło

#16 ~W.R~

~W.R~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 10:43:18

Konserwator daje zezwolenia na remonty ale już kasy nie bardzo bo ponoć nie ma a jak daje to niewiele

Tak tak napewno nie dostali już to widzę.

#17 ~dixi~

~dixi~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 19:40:00

Też wspomogę, długie lata należałem pod klasztor, aż któregoś dnia bez pytania mnie o zdanie gdzie dalej chcę przynależeć ogłosili że już należę pod jaśnie pana proboszcza w parafi Chrystusa Króla. Tak się traktuje wiernych - ak bydło. Dalej chodzę do klasztoru ale cenzurkę u proboszza już mam wystawioną - niewierny pies. Dobrze że cmentarz komunalny, bo bym leżał w rowie....

tobie chodzi o WIARĘ W BOGA czy o UKŁADY KOLESIOWSKIE Z SUKIENKAMI ??? STRACH I ZGROZA CZYTAĆ O TAKIM POJĘCIU WIARY I WIERZĄCYM , w co ??? :D :D :D

#18 ~pędzel~

~pędzel~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:07:13

NIECH ŚCIĄGAJĄ SUKIENKI I ZA PĘDZLE DO ROBOTY !!! :o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych