Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kielecka Myjnia samochodowa - Kraj Afrykański

Myjnia ul. Krakowska 161

146 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 12:45:52

O moje wykształcenie się nie martw, bo je posiadam. I pokaż mi te moje błędy, okej? Bardzo chciałbym je zobaczyć, bo do tej pory żyłem w przekonaniu, że nigdy nie robię błędów ortograficznych. Więc uświadom mi, w którym miejscu je zrobiłem, okej? Czekam.

błąd to zrobił Twój tatuś, że nie wyskoczył w odpowiednim momencie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 14:10:31

:P

#43 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 14:27:40

Nie sądzę, ale w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej nie jestem żałosnym skurrwysynem, który obraża człowieka tylko za to, że chce dostać wynagrodzenie za pracę którą wykonał. Coś takiego może robić jedynie kurrwa twojego pokroju.

#44 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 14:32:57

Nie sądzę, ale w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej nie jestem żałosnym skurrwysynem, który obraża człowieka tylko za to, że chce dostać wynagrodzenie za pracę którą wykonał. Coś takiego może robić jedynie kurrwa twojego pokroju.

nie obrażaj swojej mamusi

#45 ~lemingator~

~lemingator~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 16:33:47

Trzeba było dzwonić po Piotrka Ikonowicza. On zwołałby 'złych' anarcholi z ANTIFY i zaraz myjnia by upadła. Odrazu nazwiska by się posypały.

#46 ~lemingator~

~lemingator~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 16:36:20

a jak inaczej można stwierdzić czy masz ochotę do pracy. Widzę, że inni tam pracują i nie narzekają. Jeżeli myślałeś, że praca to jest obecność tu się pomyliłeś w końcu zaczniesz pracę traktować poważnie tak jak jest na zachodzie bo nikt nie płaci za opieprzanie się.
Szefowa nie zrobiła tego samodzielnie lecz na pewno po konsultacji z kierownikiem (zarządzającym) znam firmy zachodnie w Kielcach, że szkolenie jest trzy dni i wybierają tylko najlepszych.

Bełkot. 

Bić wyzyskiwaczy!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 19:59:35

Panowie polecam www.pip.gov.pl, na zgłoszenie tej sprawy miejscowi inspektorzy na 100% zareagują chętnie ;) a rzekoma "szefowa" dzięki temu może zastanowi sie 2 razy zanim jeszcze kiedykolwiek kogokolwiek w ten sposób wyroluje ;)

ps. jestem ze śląska i tutaj PIP reaguje na anonimy, a jako że PIP to państwowy organ to myślę, że i zasady wszędzie są takie same ;)

pozdro

#48 ~internet~

~internet~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:14:40

Przeciez to widac ze "ksizdz" to ktos z myjni.  

#49 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:32:59

[quote name="Gość" post="1777601" timestamp="1372964375"]

Panowie polecam www.pip.gov.pl, na zgłoszenie tej sprawy miejscowi inspektorzy na 100% zareagują chętnie ;) a rzekoma "szefowa" dzięki temu może zastanowi sie 2 razy zanim jeszcze kiedykolwiek kogokolwiek w ten sposób wyroluje ;)
czy tylko Ty ze Śląska jesteś taka tępa? Idiotów nie sieją oni rodzą się na śląsku

ps. jestem ze

#50 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:41:12

Omijać myjnię z daleka. 

#51 ~AxxA~

~AxxA~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:05:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 447

Wykop.pl daje rade :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:10:32

Trzeba było dzwonić po Piotrka Ikonowicza. On zwołałby 'złych' anarcholi z ANTIFY i zaraz myjnia by upadła. Odrazu nazwiska by się posypały.

a on by zadzwonił po swoją siostrunie Magdę Gessler i ona by zrobiła rewolucję :)

#53 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:25:48

http://www.ermail.pl/klik/VnBSZmoE

#54 ~Endi~

~Endi~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:58:59

Za stanie i patrzenie nigdzie nie płacą! Stanie niedorajda 3 godz ma dwie lewe ręce więc się nie nadaje.
O dniu bezpłatnym każdego informują i można się na to zgodzić lub nie proste.
A wypisywanie kłamstw to domena bezrobotnych desperatów.
Pozdro

#55 ~Jacekck~

~Jacekck~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:42:19

Ktoś tam wcześniej pytał - "Jak można nie nadawać się do pracy w myjni?" Uwierzcie mi że MOŻNA nie nadawać się do pracy w myjni. Widzę dobre cwaniaki i wykorzystywacze ten biznes tam prowadzą :)

#56 ~lemingator~

~lemingator~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 08:39:07

Ktoś tam wcześniej pytał - "Jak można nie nadawać się do pracy w myjni?" Uwierzcie mi że MOŻNA nie nadawać się do pracy w myjni. Widzę dobre cwaniaki i wykorzystywacze ten biznes tam prowadzą :)

Im więcej takich jak ty, tym więcej ludzi zdecyduje się na opuszczenie tego syfu. 

Teraz już wiem, dla kogo te robotę wykonujesz. Dla żydów! To przecież oni chcą wygonić biednych Polaków i zagnieścić się tu! 

#57 ~gość dnia~

~gość dnia~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:28:52

Im więcej takich jak ty, tym więcej ludzi zdecyduje się na opuszczenie tego syfu. 

Teraz już wiem, dla kogo te robotę wykonujesz. Dla żydów! To przecież oni chcą wygonić biednych Polaków i zagnieścić się tu! 

I masonów !!!Co wy macie z tymi żydami, jakieś fobie ?

#58 ~lemingator~

~lemingator~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 10:13:38

I masonów !!!Co wy macie z tymi żydami, jakieś fobie ?

Bardziej Żydów!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 12:08:47

Widziałem tą kierowniczkę.Faktycznie niemiła.

#60 starachowiczak

starachowiczak

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 14:17:41

Tyle z tej afery dobrego, że wiadomo na jaką myjnię w Kielcach nie jeździć - tej przy Krakowskiej 161!

A oszukany chłopak zatrudniłby się za jakiś czas (jak zapomną) na ten jeden dzień "szkolenia" i przemył "pani kierowniczce" autko pumeksem. Ewentualnie kolegę można poprosić.

Pracownik świeży, niewyszkolony, za darmo pracuje więc co mu zrobią? Pensję zabiorą?

Użytkownik starachowiczak edytował ten post 05 lipiec 2013 - 14:31:47

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych