Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kielecka Myjnia samochodowa - Kraj Afrykański

Myjnia ul. Krakowska 161

146 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 19:27:41

zgłosmy to wszystko do skarbowi i do inspekcji pracy niech sie na nas nie dorabiaja gnoje jedne a za szkolenia tez sie płaci

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:25:44

zgłosmy to wszystko do skarbowi i do inspekcji pracy niech sie na nas nie dorabiaja gnoje jedne a za szkolenia tez sie płaci

W Urzędzie Skarbowym w Kielcach go wyśmieją /oleją dwa tygodnie temu w Kieleckiej prasie wyśmiewali ludzi którzy na piśmie donosili o kombinacjach właścicieli warsztatów samochodowych .A co do Inspekcji Pracy to tydzień wcześniej powiadomią takiego delikwenta że może się spodziewać kontroli .

#23 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:42:01

nie wiem jak US, ale PIP to z pewnoscia nikogo powiadamial nie bedzie, wiem z doswiadczenia,
Ja nie wiesz, nie pisz.

#24 ~bejsbolista~

~bejsbolista~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 21:00:27

Skoro w Kielcach mamy takich szubrawców to może by zastosować inną metodę(podobno sprawdzone) na tych byznesmenów B) Pisać i wychwalając na Ruskich forach a lepiej na Ukraińskich jakich mamy w Kielcach Bogatych Biznesmenów i oczywiście podawać adresy .
Niech qrwy nie śpią spokojnie .

#25 ~onom~

~onom~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:44:38

Jest skarbówka, niech sprawdzą, co mają lepszego do roboty

#26 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 12:46:46

Skoro w Kielcach mamy takich szubrawców to może by zastosować inną metodę(podobno sprawdzone) na tych byznesmenów B) Pisać i wychwalając na Ruskich forach a lepiej na Ukraińskich jakich mamy w Kielcach Bogatych Biznesmenów i oczywiście podawać adresy .
Niech qrwy nie śpią spokojnie .

a może "bejsbolista" weź się za naukę i zostaniesz byznesmenem lub zacznij zapi....lać a nie bawić się w dywersje. Gdyby pracował nikt by go nie podpi...rzył, że jest leń i próżniak.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:18:20

a może "bejsbolista" weź się za naukę i zostaniesz byznesmenem lub zacznij zapi....lać a nie bawić się w dywersje. Gdyby pracował nikt by go nie podpi...rzył, że jest leń i próżniak.

Aleś ty kurrrwa mądry!!! wszyscy są lenie i próżniaki i na ciebie pracują a ty trzesz dupą w fotelu i rozkazujesz i piszesz głupoty na forum bo ci brak innego zajęcia albo się nie chce lepiej kogoś ustawiać dorobkiewiczu z Tumlina!!! tak to każdy potrafi.

#28 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 13:51:59

Aleś ty kurrrwa mądry!!! wszyscy są lenie i próżniaki i na ciebie pracują a ty trzesz dupą w fotelu i rozkazujesz i piszesz głupoty na forum bo ci brak innego zajęcia albo się nie chce lepiej kogoś ustawiać dorobkiewiczu z Tumlina!!! tak to każdy potrafi.

bierz się za robotę murzynie a pyskuj.

#29 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 13:58:26

Jest skarbówka, niech sprawdzą, co mają lepszego do roboty

tylko straszyć potrafisz, zrób coś a nie wymądrzaj się capie.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 15:07:20

bierz się za robotę murzynie a pyskuj.

sam się weź za robotę a ja popyskuję, zamienimy się rolami co ty na to oszołomie?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 19:42:52

Ja mam spokojną pracę i niezłą płacę .A wy Byznesmeny B) dalej oszukujcie pracowników , kombinujcie .kasę zarabiajcie a jak kopniecie w kalendarz to te wasze grube babska przehulają waszą krwawicę z młodszym i sprytniejszym od was a w najlepszym przypadku to wasze bachory przehulają wasz MAJOTEK :D z kuurwami .
A wam pozostanie jeno SZNU :lol: R

#32 ~ksiąc~

~ksiąc~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 14:48:21

Ja mam spokojną pracę i niezłą płacę .A wy Byznesmeny B) dalej oszukujcie pracowników , kombinujcie .kasę zarabiajcie a jak kopniecie w kalendarz to te wasze grube babska przehulają waszą krwawicę z młodszym i sprytniejszym od was a w najlepszym przypadku to wasze bachory przehulają wasz MAJOTEK :D z kuurwami .

sznur żeby ciebie prowadzić rozumiem bachorze.

#33 zezowaty

zezowaty

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 07 grudzień 2012 - 14:57:18

sznur żeby ciebie prowadzić rozumiem bachorze.

przecie prawdę prawi.Ostatnio ptaszki o tym ćwierkały.Ty nie słyszał?

#34 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 15:11:51

Hm, jak juz ktos kopnie w kalendarz to na co mu sznur ;-p

#35 ~Antiliberal~

~Antiliberal~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 01:40:25

Ten Ksiąc to jest jakiś psychopata tego forum. Chłopak zapieprzał, dranie mu nie zapłacili, a ten wyzywa od próżniaków. Trzeba sumienia nie mieć.

Dobrze Green One, że opisałeś sprawę na forum. Niech ludzie wiedzą, co to za oszuści.

#36 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 02:20:52

Ten Ksiąc to jest jakiś psychopata tego forum.

No jakiś skurrwysyn bezczelny. Gościowi nic nie powiedzieli że to szkolenie, a ten śmieć pierrdolony jeszcze ma czelność się go czepiać o to, że chce dostać pieniądze ze pracę która wykonał. No co za jakaś kurrwa męska ten ksiąc. Ryja ci ktoś kiedys obije szmato jebbana i tak się skończy twoje wymądrzanie się i szydzenie z gościa, który po prostu chciał znaleźć pracę. Byleś tam chuuju i widziałeś jak pracuje?? Skąd pedale wiesz że źle pracował? Musisz być skurrwysynem z tej myjni albo jakimś imbecylem, który nie ma pojęcie gdzie żyje i nie wie, że firmy w taki właśnie sposób wykorzystują pracowników. C H U J U.

#37 ~Stach~

~Stach~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 09:20:54

No jakiś skurrwysyn bezczelny. Gościowi nic nie powiedzieli że to szkolenie, a ten śmieć pierrdolony jeszcze ma czelność się go czepiać o to, że chce dostać pieniądze ze pracę która wykonał. No co za jakaś kurrwa męska ten ksiąc. Ryja ci ktoś kiedys obije szmato jebbana i tak się skończy twoje wymądrzanie się i szydzenie z gościa, który po prostu chciał znaleźć pracę. Byleś tam chuuju i widziałeś jak pracuje?? Skąd pedale wiesz że źle pracował? Musisz być skurrwysynem z tej myjni albo jakimś imbecylem, który nie ma pojęcie gdzie żyje i nie wie, że firmy w taki właśnie sposób wykorzystują pracowników. C H U J U.

idź do szkoły tam nauczą CIĘ PISAĆ bezbłędnie może i dobrze myślisz ale w tym kraju bez wykształcenia jesteś nikim. Popraw swoją pisownię i błędy bo nie da się tego czytać. Ile TY skończyłeś klas?

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 09:33:31

idź do szkoły tam nauczą CIĘ PISAĆ bezbłędnie może i dobrze myślisz ale w tym kraju bez wykształcenia jesteś nikim. Popraw swoją pisownię i błędy bo nie da się tego czytać. Ile TY skończyłeś klas?

Dziadek gdzie ty tutaj widzisz jakieś błędy? przekleństwa piszę się przez dwie litery bo inaczej wyraz jest nie pełny, a żeby do gościa to dotarło tak właśnie trzeba pisać. Nie masz się czego czepić to czep się tramwaju.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 11:03:59

To już w ogóle mega przegięcie!;/ ale niestety tak się kurde u nas dzieje... musimy my młodzi ludzie studenci, być świadomi swoich praw dlatego czytajmy i wiedzmy co robić

#40 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 14:41:44

O moje wykształcenie się nie martw, bo je posiadam. I pokaż mi te moje błędy, okej? Bardzo chciałbym je zobaczyć, bo do tej pory żyłem w przekonaniu, że nigdy nie robię błędów ortograficznych. Więc uświadom mi, w którym miejscu je zrobiłem, okej? Czekam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych