Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedy wymiana naczelników - czemu starosta pozostawił ekipę kierowniczą PSLu?

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:18:43

Ktoś to może wytłumaczyć?? Przecież to co robią tamtejsi urzędnicy niektórych wydzialow to jest parodia.

#2 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:46:00

Ty sekciarzu posmarkany,nosek sobie wytrzyj,jak mi nie wierzysz,to się spójrz w lusterko

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:53:52

Miały być zmiany....Jakie to są zmiany jak rządzą te same osoby??? Sam Pan Starosta i zarząd interesantów nie obsługują a jak było kiepsko tak jest.

#4 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 16:14:38

BO Starosta d*** ,a niego my żeśmy nie wybierali,tylko sami się między sobą wybierają ,jak może być sekciarz dobry ?.Sekcie to tylko chodziło o koryta i walenie w rogi takich naiwniaków jak my.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 21:19:11

Wszyscy którzy głosowali za rzekomymi zmianami dali się koncertowo nabrać. To jest jedna wielka żenada, te same osoby na stolkach, ktore trafiły na stanowiska bez konkursów, bo PSL uch namaściło do okreslonych funkcji.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 06:35:17

Bo to chodziło o zmianę starosty i vice, no Co wy ludzie tacy nie kumaci???? Wietrzenie się już skończyło. Co! mało wam ???? Ja tam wiedziałam bo starosta o tym mówił ale mową ciała.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 09:15:22

Dlaczego nie mieli odwagi powiedziec przed wyborami, ze zmian kadry kierowniczej nie będzie? Skoro starostwo tak świetnie prosperuje pod rządami ludzi z PSL, to za co była ta krytyka? Panie Plech, to są te zapowiadane wielkie zmiany?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 16:24:28

Bo zarząd powiatu nie ma na nikogo zlecenia

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 19:51:19

Bo zarząd powiatu nie ma na nikogo zlecenia

Kwestia czasu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 20:15:34

Zmian nie będzie. Piec i Skowron biorą kupę kasy i chcą mieć święty spokój.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 20:27:51

A ile kasy biorą jeśli można wiedzieć

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:50:55

Sprawdź sobie na stronie starostwa oświadczenia majątkowe

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:02:05

Zmian nie będzie. Piec i Skowron biorą kupę kasy i chcą mieć święty spokój.

ciekawe kuiurwa na kogo by se zmienili,
Kto z przydupasów ma o czym kolwiek pojęcie. Starostwo by się kuiurwa dopiero "usprawniło"

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 21:01:08

ciekawe kuiurwa na kogo by se zmienili,
Kto z przydupasów ma o czym kolwiek pojęcie. Starostwo by się kuiurwa dopiero "usprawniło"

Mogli nie obiecywać. Poza tym gorszych od tych, ktorzy sa obecnie, moze byc cięzko znalezc.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:24:49

Mogli nie obiecywać. Poza tym gorszych od tych, ktorzy sa obecnie, moze byc cięzko znalezc.

mógłbym się z tobą zgodzić, ale, jeżeli są tacy słabi i zarząd ma tego świadomość to już dawno powinna być wymiana, ale ja myślę, że władza nie ma zamiaru nic zmieniać i nie miała chodziło tylko o przejęcie władzy , stąd takie obietnice o zmianach a swoją drogą to mój jeden znajomy buraczany pracownik starostwa będący ostatnio w stanie wskazującym, zdradził mi, że niczym się nie martwią bo nikt nie będzie ruszony.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 06:27:09

Gdzie te zmiany pytam ?

#17 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:48:03

Gdzie te zmiany pytam ?

W DPS w Rudzie Pilczyckiej. Swoją dyrektorka(żona wójta gminy Słupia) Od wczoraj pracuje tam też podobno żona członka zarządu powiatu pani Staciwa. Spokojnie. Kolejne zmiany wkrótce nastąpią

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 13:42:45

W DPS w Rudzie Pilczyckiej. Swoją dyrektorka(żona wójta gminy Słupia) Od wczoraj pracuje tam też podobno żona członka zarządu powiatu pani Staciwa. Spokojnie. Kolejne zmiany wkrótce nastąpią

Trzeba mieć jednak tupet żeby przejąć władzę dlatego, że obiecywało się walkę z kolesiostwem i nepotyzmem, a potem robić to samo co przeciwnicy, albo nawet bardziej.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:02:48

Na kogo teraz jest zlecenie????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych