Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedy Wojciech Król zrzeknie się mandatu na rzecz Grzegorza Cichonia?

PSL Jędrzejów PIS Grzegorz Cichoń Wojciech Król

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~~JanuszPawlacz|strażacka~~

~~JanuszPawlacz|strażacka~~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 23:54:13

.

#82 ~JanuszPawlacz|strażacka~

~JanuszPawlacz|strażacka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:18:05

PRAWDA WYJDZIE NA JAW Sku***SYNY. NIE ZAGŁUSZYCIE MNIE!!!

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:07:27

No i król nie oddał stanowiska, co wy na to?

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:58:03

PRAWDA WYJDZIE NA JAW Sku***SYNY. NIE ZAGŁUSZYCIE MNIE!!!

Cóż za wyszukane słownictwo, takie trolle jak Janusz czy Zigniew potrafią tylko takimi wyrażeniami się posługiwać cóż za ograniczone umysłowo osobniki.

#85 ~JanuszPawlacz|strazacka~

~JanuszPawlacz|strazacka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:42:02

No i król nie oddał stanowiska, co wy na to?

Poczekaj jeszcze chwilkę, na razie nawet nie ma Kowalskiego w radzie.

Cóż za wyszukane słownictwo, takie trolle jak Janusz czy Zigniew potrafią tylko takimi wyrażeniami się posługiwać cóż za ograniczone umysłowo osobniki.

Ty masz za to bardzo wyszukane. Wstukujesz ten sam komentarz pod każdym tematem bez zmiany składni.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:07:33

No ty to się popisujesz elokwencją nawet komentarza nie umiesz napisać tylko kropki wstawiasz znalazł się "łucony"

#87 ~JanuszPawlacz|strazacka~

~JanuszPawlacz|strazacka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:28:27

No ty to się popisujesz elokwencją nawet komentarza nie umiesz napisać tylko kropki wstawiasz znalazł się "łucony"

To przeciwnicy Grzegorza Cichonia tak robią, by temat z nim związany znalazł się na drugiej stronie, a prawda na Jego temat nie wyszła na jaw.

#88 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:39:34

Przestań już bezmózgi palancie pisać bo takie głupoty opowiadasz, że aż się rzygać chce - powiedziano ci już zajmij się swoim Jędrzejowem i nie obrażaj mieszkańców wsi o której nic nie wiesz a przede wszystkim zostaw Cichonia w spokoju bo przez twoje wpisy ludzie mu żyć nie dają.

Ja tm wolę pisowskie rozgrywki i afery których nie ma, to mnie kręci a nie jakieś durne posty o Cichoniach i różnych  "cipciakach " których nie znam i znać nie chcę .

#89 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 10:07:54

Ja tm wolę pisowskie rozgrywki i afery których nie ma, to mnie kręci a nie jakieś durne posty o Cichoniach i różnych  "cipciakach " których nie znam i znać nie chcę .

Ten jak Ty go określasz "Cipciok" osiągnął więcej w życiu od Ciebie, więc wara od niego.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:11:46

Ale matoły szkoda słów :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PSL, Jędrzejów, PIS, Grzegorz Cichoń, Wojciech Król

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych