Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kiedy ten ich prezydent sprowadzi smoleński wrak do Polski?

1462 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 11:08:38

Trzeba być śmieciem aby pisać takie rzeczy.Rozumiem zaangażowanie politycze.A le w tych wpisach jest coś więcej.Zero empatii i jakiejkolwiek kultury.

Empatia do wraku nadającego się na przetop? A może chcesz go wyremontować albo sprzedawać kawałki jako relikwie?

I ty szpetna torbo mówisz nam o kulturze?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:10:32

Co z tym pieprzonym złomem, pytam się, co z nim, ja chce mieć ten złom! 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:26:24

Co z tym pieprzonym złomem, pytam się, co z nim, ja chce mieć ten złom! 

Weź sobie czterech śpiących i inne pseudodzieła wdzięczności, tam metale są droższe.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:43:25

Weź sobie czterech śpiących i inne pseudodzieła wdzięczności, tam metale są droższe.

Ja hcem samolod samobujcy tego porombanego kaczora

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 22:34:45

Czy jest już znana data sprowadzenia wraku do New-PRL?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 07:03:31

Czy jest już znana data sprowadzenia wraku do New-PRL?

To ta sama data z którą zdechniesz jak pies przy drodze

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 08:16:29

"Kopacz ośmieszyła się w Berlinie" - pisał jeden z prawicowych portali, gdy premier zagapiła się i zboczyła z trasy podczas spotkania z kanclerz Angelą Merkel. Do podobnej sytuacji doszło podczas wizyty Andrzeja Dudy we Francji. Czy prawicowe media ogłoszą, że prezydent się "ośmieszył"?

Podobna niezręczność spotkała prezydenta Andrzeja Dudę we Francji podczas spotkania z przewodniczącym Senatu Gerardem Larcherem. Prezydent, zmierzając w stronę czerwonego dywanu, nie zatrzymał się przed fotografami aż do chwili, gdy Larcher zablokował mu drogę.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 12:41:05

"Kopacz ośmieszyła się w Berlinie" - pisał jeden z prawicowych portali, gdy premier zagapiła się i zboczyła z trasy podczas spotkania z kanclerz Angelą Merkel. Do podobnej sytuacji doszło podczas wizyty Andrzeja Dudy we Francji. Czy prawicowe media ogłoszą, że prezydent się "ośmieszył"?
Podobna niezręczność spotkała prezydenta Andrzeja Dudę we Francji podczas spotkania z przewodniczącym Senatu Gerardem Larcherem. Prezydent, zmierzając w stronę czerwonego dywanu, nie zatrzymał się przed fotografami aż do chwili, gdy Larcher zablokował mu drogę.

Może sterujący nim zdalnie osobnik popełnił błąd.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 13:00:17

Trzeba być śmieciem aby pisać takie rzeczy.Rozumiem zaangażowanie politycze.A le w tych wpisach jest coś więcej.Zero empatii i jakiejkolwiek kultury.

Z całym szacunkiem mam ogromną empatię dla ciebie że zamiast rodzić dzieci rodzisz takie beznadziejne wpisy!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 21:36:43

Komu tego życzysz, śmieciu smoleński?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 22:05:29

Powiedział prawy i sprawiedliwy katolik, miłośnik tradycji, rodziny, Boga, honoru i ojczyzny

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 20:57:58

Nie mogę doczekać się tego tup.o.lewa na polskiej patriotycznej ziemi rządzonej przez antydemokratów z pis.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 21:34:02

Stosunki polsko-rosyjskie nigdy nie były tak złe, jak za prezydentury DUDY. 

A gdzież wrak, który miał szybko znaleźć się przed komisja Macierewicza? Panie Duda, kolejna obietnica legła w gruzach? Oj, nieładnie tak kłamać.

Budowałeś dom ? Zimą wylewasz fundamenty. Pilnuj Bronka i jego ekspresów do kawy. Zapytaj za ile wynajmuje on dom a za ile on wynajmuje. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 21:39:05

Budowałeś dom ? Zimą wylewasz fundamenty. Pilnuj Bronka i jego ekspresów do kawy. Zapytaj za ile wynajmuje on dom a za ile on wynajmuje. 

Póki co to Bronek powoli pogrąża ekipę samobójcy i jego kryminalnego zięcia, więc daj żyć, zajmij się partnerem/partnerką.

Stosunki polsko-rosyjskie praktycznie nie istnieją. Zamach na demokracje trwa. Państwo polskie rozwalane jest w tempie sprinterskim. Kto za to odpowiada? On.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 22:17:41

Zastanawiam się, kiedy ten ich prezydent sprowadzi w końcu ten wrak do polski? Czy ktoś z pisioruf potrafi udzielić wiążącej odpowiedzi? Dziękuję.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 07:12:35

Zastanawiam się, kiedy ten ich prezydent sprowadzi w końcu ten wrak do polski? Czy ktoś z pisioruf potrafi udzielić wiążącej odpowiedzi? Dziękuję.

Masz moją odpowiedź. Dokonamy wymiany za takich jak ty, bo rozumek już ci dawno wypłynął, reszta jest tylko wrakiem. Nawet Polska jest dla ciebie "polską" barani łbie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 23:04:48

Masz moją odpowiedź. Dokonamy wymiany za takich jak ty, bo rozumek już ci dawno wypłynął, reszta jest tylko wrakiem. Nawet Polska jest dla ciebie "polską" barani łbie.

To jest wypowiedź człowieka lepszego sortu - obyśmy takich mieli jednak najmniej.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:56:18

Jak pan Władymir Władymirowicz Putin zechce oddać wrak to odda.

Nie pomoże tu tupanie małych nóżek,embarga itp,kiedy wreszcie to zrozumiecie?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 14:14:25

Te wpisy to wyraz czarnej rozpaczy po utracie źródeł dochodu z łapów, przekrętów, lewego zatrudnienia dla uzyskania odpraw, zastopowania dalszego zatrudniania pociotków gdzie się da i za ile się da. 19 miliardów zniknęło podczas kradzieży 156 miliardów prywatnych oszczędności Polaków, 4 miliardy z leków refundowanych, 8 miliardów w emerytur tych, którzy ich nie dożyli. Do tych pieniędzy nie miał dostępu zwykły Kowalski. Nie da się tu całkiem ukryć wszystkiego, chyba że ruszą szwadrony masowych samobójców. Wyschły źródła dochodu GW na reklamy  z obowiązkowych zrzutek spółek Skarbu Państwa. Szykuje się czystka w TV publicznej. Niemieckie media mogą nie wystarczyć do neutralizacji mącenia w głowach. Panuje strach i panika.  

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 17:55:43

Biednego prezia nawet spisywać ZOMO nie chciało , o internowaniu nie mówiąc , biedaczyna musiał całą "wojnę" pod łóżkiem się ukrywać i te wstrętne schabowe gotowane przez mamusię sanitariuszkę z postania wcinać , do tej pory aż go trzęsie na ich widok

"Jak Tata wyszedł z więzienia, został aresztowany znów przez sędziego Kryże (późniejszy wiceminister PIS)" - pisze Beata Czuma, córka byłego ministra sprawiedliwości, w odpowiedzi na wpis Krystyny Pawłowicz o "resortowej dziatwie" na marszu KOD.

Beata Czuma

Ponieważ zostałam nazwana "resortową dziatwą", "najgorszym sortem Polaków", "komunistką i złodziejką" przez prezesa PiS i posłankę Pawłowicz, ujawniam w jakim resorcie moja rodzina pracowała i gdzie ośmiorniczki jadła. Mój Tata jadł ośmiorniczki w więzieniach komunistycznych, gdzie po aresztowaniu w 1970 r. spędził 7 lat. Prokurator żądał dla niego kary śmierci. Przeżyłam 48 rewizji w domu, będąc dzieckiem. Czasem nie mieliśmy co jeść. Mama została z trójką małych dzieci. Jak Tata wyszedł z więzienia, został przez sędziego Kryże (późniejszy wiceminister PIS) aresztowany na 3 miesiące w 1980 r. za zorganizowanie manifestacji, potem zaangażował się w tworzenie Solidarności i w stanie wojennym znowu na 2 lata został internowany. Wyszedł z internowania jako ostatni. W sumie jako młody człowiek spędził w więzieniach 10 lat, jego kariera jako prawnika i historyka (skończył dwa fakultety na dwóch uniwersytetach) była skończona. Mój dziadek Ignacy Czuma był posłem na Sejm w przedwojennej Polsce, jednym z autorów konstytucji kwietniowej z 1935 r. Został najpierw uwięziony przez Niemców w 1939 r., a potem przesiedział w więzieniach stalinowskich kilka lat. Brat dziadka, Walerian Czuma, dowodził obroną Warszawy w 1939 r. Mogłabym tak dalej wymieniać, bo historia mojej rodziny to nieustanna walka o niepodległość Polski. Jestem dumna z tego i nie odbierze mi tej dumy ani pani Pawłowicz ani pan Kaczyński obrzucając mnie inwektywami. Szumowiny wylądują na śmietnisku historii, a prawda zwycięży

Szkoda, ze Pani Beata Czuma nie zapytała z kim walczył ojciec Jarosława Kaczyńskiego i kim byli rodzice Krychy Pawłowicz.

Super odpowiedź, tyle że do kocmouszki Pawłowicz nie trafi się faktami, bo to betonowy moher. Jadowity Kaczor zebrał wokół siebie same szumowiny, te buziulki z jego kaczego marszu mówią samie za siebie.
Przestaję używać oględnego słownictwa, bo na nic się ono nie zda z osobnikami, którzy trzepią paszczami na oślep: komuniści, złodzieje, najgorszy sort, niesprawne mózgi, a wcześniej już doszli do ściany zarzucając legalnemu rządowi i prezydentowi mord w Smoleńsku.
3-7 letnie dzieci, 20, 30 latki to komuniści, złodzieje i resortowe dzieci, wg. Kaczego upiora. Wobec tego kim jest Piotrowicz, Kowalski, Kania, Czabański, Jasiński, Wolski, Kryże, rodzice gwiazd pisuaru Tempej, Hejke i Zera?
Jak to się cudownie stało, że w zrujnowanej W-wie, wypasioną cudzą willę dostaje AK-owska rodzina z 2 dzieci?
To są ciekawe pytania, niestety nigdy pisiaki nie odpowiadają na nie, za to bardziej i głośniej bluzgają bezsensu na innych, by przykryć własne wyziewy. Ośmiorniczek nie jadam jako wegetarianka, ale wiem, że nie jest to żaden rarytas i samotna, b. zamożna babochłop Pawłowicz może je żreć tonami. Przy tym żarcie 8rniczek przez nielubianego przeze mnie Sikorskiego i Rostowskiego było legalne, żarli i gadali 3 po 3 jako członkowie rządu. Zamydlanie oczu 8rniczkami przez pisuar, a pytania zasadne to - np.dlaczego Pawłowicz jechała na koszt budżetu do USA w interesach Rydzyka, jakim prawem Kaczafi miał opiekunki, wizażystki opłacane z kasy UE, dlaczego ma ochronę z budżetu na 1,8 mln zł?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych