Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~th~

~th~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 14:12:57

No ale przecież to nie zarząd nie dał kontraktu!

Tylko Ryba nie chciał podpisać!!!

Chyba się adresat im pomylił!

#2 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 15:30:09

Sądzę, że jest tak. Ryba myślał, że będzie rozchwytywany, ale od dłuższego czasu nic na boisku nie pokazuje. To piłkarz odrobinę ponad przeciętną. Nie podpisał trzyletniego kontraktu, bo chciał lepszą kasę. Dali mu lepszą, ale krótszy kontrakt. To też dla niego było za mało. Więc dali jeszcze więcej, ale tylko roczny kontrakt. Ryba "Gwiazda" nie przyjął propozycji, bo myślał, że będą się o niego bić. A tu zonk. Ani w Koronie za bardzo po nim już płakać nie będą, ani inne kluby za bardzo go nie chcą, a przynajmniej na jego warunkach. No i co Ryba zrobił. Poskarżył się kibicom, aby ci pomogli. A raczej kibolom z młyna. Pomoże? Nie sądzę. Śmieszne jest to, że cały czas Kiełba uważa się za perspektywicznego zawodnika. Prawda jest taka, że jak do tej pory nic wielkiego nie osiągnął, to już nie osiągnie. Będzie ligowym średniakiem, więc czy warto za niego przepłacać? Może lepiej poszukać prawdziwego perspektywicznego zawodnika, który ma nie 30, a 20 lat.

#3 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:36:13

A jaki sens jest podpisywać kontrakt na 1 sezon, w szczególności dla osoby, która ma małe dzieci? Ryba chciał zostać w Koronie, ale na dłużej, a że wspaniałym włodarzom klubu nie pasuje wiek Kiełba, chociaż są w Koronie piłkarze starsi od niego, no to kto tu jest winny?

Chyba zapomnieli wszyscy ile razy Kiełb ratował nam punkty i jak bardzo zasłużył się dla klubu.

#4 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:41:45

Sądzę, że jest tak. Ryba myślał, że będzie rozchwytywany, ale od dłuższego czasu nic na boisku nie pokazuje. To piłkarz odrobinę ponad przeciętną. Nie podpisał trzyletniego kontraktu, bo chciał lepszą kasę. Dali mu lepszą, ale krótszy kontrakt. To też dla niego było za mało. Więc dali jeszcze więcej, ale tylko roczny kontrakt. Ryba "Gwiazda" nie przyjął propozycji, bo myślał, że będą się o niego bić. A tu zonk. Ani w Koronie za bardzo po nim już płakać nie będą, ani inne kluby za bardzo go nie chcą, a przynajmniej na jego warunkach. No i co Ryba zrobił. Poskarżył się kibicom, aby ci pomogli. A raczej kibolom z młyna. Pomoże? Nie sądzę. Śmieszne jest to, że cały czas Kiełba uważa się za perspektywicznego zawodnika. Prawda jest taka, że jak do tej pory nic wielkiego nie osiągnął, to już nie osiągnie. Będzie ligowym średniakiem, więc czy warto za niego przepłacać? Może lepiej poszukać prawdziwego perspektywicznego zawodnika, który ma nie 30, a 20 lat.

Co powie Ryba?

#5 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:42:25

"kibolom z młyna" no padne ze śmiechu zaraz :D

#6 ~kiel~

~kiel~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 17:20:00

Niech idzie egoista boiskowy juz powrotu nie bedzie

#7 ~Włodek~

~Włodek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 19:53:02

Jak nie chce kontraktu na rok to niech ucieka! Ps.Korona mu zaproponowała kontrakt, a on go nie przyjął. Niech 'Stowarzyszenie Kibiców' skieruje pismo do Kiełba!

#8 ~Piotr 59~

~Piotr 59~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 22:41:16

Burdenski pożegnał się z synem, to tym szybciej pożegna się z Jackiem. Myślę że to jest zdrowe zachowanie Zarządu. Na kontrakt trzeba sobie zasłużyć, a prawda jest taka, że i owszem Ryba ma serducho, ale tylko serducho i to nie za bardzo wydolne góra 45 minut na pełnych obrotach.

Przy okazji, nie będę płakał za Kiełbem, ale nie mogę też pominąć prostackiego zachowania Zarządu Klubu. Mieli wielkie pretensje do Kwietnia, Gostoma, a sami nie lepsi. Chodzi o to, że zawodnicy powinni już w styczniu wiedzieć jaką opcję przewidział dla nich Zarząd, bez różnicy czy zostaną czy też nie. Ciekaw jestem, co by zrobił prezes gdyby Właściciel Klubu by sobie z nim tak pogrywał jak on z piłkarzami. Na marginesi gdyby tylko to ode mnie zależało w Klubie zostałoby nie więcej jak 6-ciu piłkarzy, w tym Cwijanović, Kallaste, Kova, Ryman, Żuberek, Jukić, to wszystko.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 07:47:06

Napiszcie Apel do Kiełba aby zgodził sie na roczny kontrakt zaproponowany przez Korone! Bo narazie to on robi problem z kontraktem i dyktuje warunki!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 11:41:57

Widać że większość tu komentujących nie chodzi na mecze i najnormalniej nie ma Canal+ żeby cokolwiek zobaczyć. Jacek jest ewidentnie... wydaje mi się że nawet jedynym zawodnikiem w Koronie, mającym fajną technikę prowadzenia piłki i robienia sytuacji. Do tego zazwyczaj kiedy on miał możliwość strzelenia gola w dogodnej sytuacji to go strzelał a nie tak jak np. Kaczarawa sam na sam z bramkarzem i ZERO bo idzie po prostej kresce do przodu. Proponuję więc mędrkom, którzy się tu produkują, żeby może albo pooglądali mecze albo najnormalniej niech się nie wypowiadają w temacie o którym nie mają bladego pojęcia. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 12:12:08

Jestem za tym aby korona spadła z extraklasy i to z hukiem. Kibic Radomiaka.

#12 ~Marlon~

~Marlon~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:37:02

A ja jestem za tym zebys sie zajal komentowaniem druzyn z 2 ligi a nie Ekstraklasy...

#13 ~Piotr 59~

~Piotr 59~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 18:21:21

Widać że większość tu komentujących nie chodzi na mecze i najnormalniej nie ma Canal+ żeby cokolwiek zobaczyć. Jacek jest ewidentnie... wydaje mi się że nawet jedynym zawodnikiem w Koronie, mającym fajną technikę prowadzenia piłki i robienia sytuacji. Do tego zazwyczaj kiedy on miał możliwość strzelenia gola w dogodnej sytuacji to go strzelał a nie tak jak np. Kaczarawa sam na sam z bramkarzem i ZERO bo idzie po prostej kresce do przodu. Proponuję więc mędrkom, którzy się tu produkują, żeby może albo pooglądali mecze albo najnormalniej niech się nie wypowiadają w temacie o którym nie mają bladego pojęcia. 

To prawda Jacek ma technikę, tylko co z tego wynika, rzadko bramka, najczęściej kiwka, kiwka i strata. Druga sprawa ile potrafi pociągnąć na pełnych obrotach. Rozumiem, że w Koronie miałby zostać na trzy lata za ... no właśnie za co? Uważam że w jego przypadku rok jest OK, niech przez ten czas pokaże że jest w stanie nie tylko w miarę przyzwoicie grać, ale pociągnąć Koronę do przodu, a wtedy ... pytanie czy będzie chciał grać za marną kasę w Koronie?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 18:34:22

A dzięki komu Soriano zdobył pierwszą bramkę z Górnikiem?

Dzięki Kaczarawie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych