Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:13:39

Wniosek jeden trzeba kupować mercedesy.

#42 ~kochany tatuś .kevina~

~kochany tatuś .kevina~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:48:39

Kewinek zabójca ktoryvzabil 3 ludzi nie wywinue się gdyż media piszą i ludzie widzą wszystko 10 lat dostanie tak na mój nos.Tatuś nie pomoże może walnie się w głupia głowę bo wychował zabohjce

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:21:28

Kieruję artykuł z Gazety Wyborczej do wszystkich młodych ludzi, którzy nade wszystko ufają bezgranicznie swoim "przyjaciołom", do momentu aż wydarzy się coś złego i wówczas zostaje sam w myśl przysłowia: "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"

– Byliśmy bliskimi kolegami, teraz już nie jesteśmy. Nie mam z nimi kontaktu. Odwrócili się ode mnie, nawet głupiego listu nie napisali odkąd jestem w areszcie. Nie mam żalu. Zachowali się tak, jak się zachowali – mówił Kewin K.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:37:43

Kieruję artykuł z Gazety Wyborczej do wszystkich młodych ludzi, którzy nade wszystko ufają bezgranicznie swoim "przyjaciołom", do momentu aż wydarzy się coś złego i wówczas zostaje sam w myśl przysłowia: "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"

– Byliśmy bliskimi kolegami, teraz już nie jesteśmy. Nie mam z nimi kontaktu. Odwrócili się ode mnie, nawet głupiego listu nie napisali odkąd jestem w areszcie. Nie mam żalu. Zachowali się tak, jak się zachowali – mówił Kewin K.

Czy ktoś chciałby za kolegę zabójcę i jeszcze bez kasy ?

#45 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:41:46

ZALEŻY ILE KASY TATO Z MAMĄ  SYPNIE ,   kasa rządzi nie sąd i sprawiedliwość ,  a będzie tak a nie świadomie , a to atamto 5 lat  po dobrym sprawowaniu  2 lata i wolny , tak że  zależy tylko od  kasiory 

A ten roczny areszt zostanie zaliczony do tych 2 lat, tak więc po roku będzie mógł znowu zabijać.

#46 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:42:27

Hahah nie pamięta ale wiedział ze trzeba Zadz do tatusia po święta radę. Tatuś wysłał kolezke po synusia i go na 3 dni ukryli. Nie ma litości idzie siedzieć i koniec płacz rodziców mnie akurat nie wzrusza trzebabylo myśleć wcześniej

#47 ~paris~

~paris~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:50:54

Czy ktoś chciałby za kolegę zabójcę i jeszcze bez kasy ?

To się nazywa FRAJERSTWO

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:52:46

A ten roczny areszt zostanie zaliczony do tych 2 lat, tak więc po roku będzie mógł znowu zabijać.

OCZYWIŚCIE ,wszystko wliczone rok i do domciu plecy i kasa kasa i plecy  wszystko  zrobią  i będzie uregulowane    miedzy sobą   tam jest  sama rodzinka sami swoi ,  dziś  jest głośno opisy komentarze  za rok dwa ucichnie  KAJETANEK   będzie  wolny  szczęśliwy  zmieni adres  zamieszkania  będzie  żył  jak nie winny ,   a troje  zabitych  w ziemi .

#49 ~rocky~

~rocky~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:09:32

Imię oskarżonego świadczy o stanie umysłu i ilorazie inteligencji mamusi i tatusia ! Patologia ma na imię Kewin,Jessica,Angelika i.t.p. Piszę o tym ponieważ znam tatusia i wiem kto to jest !

#50 ~MMM~

~MMM~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:28:31

...koszulę do sądu mógłby założyć...

PRZECIEŻ TO BURAK W du*** MA SĄD

#51 ~Gsj~

~Gsj~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:42:12

Adwokacina juz pokierowal..... nic bidny nie pamieta... aaaa moze taki nie bidny jak S klasa jechal , koszulka armani ja pierdo..... a gdzie ubranie w paski jak na.wieznia przystalo

#52 ~Hop~

~Hop~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:44:10

Do Ziobry z tym tematem

#53 ~Hop~

~Hop~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:44:46

Do Ziobry z tym tematem

#54 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:52:29

Ojej, jacy biedni są ci pasażerowie mercedesa. Nieszczęśliwego Michałka chcą wrobić, a Karolince zginął telefon - dowód w sprawie. Miejmy nadzieję, że do końca życia nie będą mogli patrzeć w lustro.

Które z nich lepiej robi dobrze ?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 16:29:29

Imię oskarżonego świadczy o stanie umysłu i ilorazie inteligencji mamusi i tatusia ! Patologia ma na imię Kewin,Jessica,Angelika i.t.p. Piszę o tym ponieważ znam tatusia i wiem kto to jest !

i wszystko jasne , napisane krótko i na temat ,

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 06:58:12

Wniosek jeden trzeba kupować mercedesy.

Też tak myśle . Bez gwiazdy nie ma jazdy.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 07:03:11

[quote name="rocky" post="3812965" timestamp="1503065372"]Imię oskarżonego świadczy o stanie umysłu i ilorazie inteligencji mamusi i tatusia ! Patologia ma na imię Kewin,Jessica,Angelika i.t.p. Piszę o tym ponieważ znam tatusia i wiem kto to jest. Kewin pasuje[quote name="rocky" post="3812965" timestamp="1503065372"]Imię oskarżonego świadczy o stanie umysłu i ilorazie inteligencji mamusi i tatusia ! Patologia ma na imię Kewin,Jessica,Angelika i.t.p. Piszę o tym ponieważ znam tatusia i wiem kto to jest ![/quote]
Podobno miał mieć na imię Janusz jest Kewin więc jak na cwela to niezły wabik .

#58 ~U~

~U~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 14:54:55

Kretyn nie Kewin

#59 ~Prawie pudzian~

~Prawie pudzian~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 15:30:49

Jak by to był ktoś z mojej rodziny zabił bym Cię cwelu i jeszcze kolegę chce wyrobić h,J ci w D,,e

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 19:35:36

Recydywa-po mimo,że ojciec ma kasę-DOŻYWOCIE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych