Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 09:05:17

Arka to swietna instytucja wychowawcza.Rodzice chetnie oddaja dzieci w dobre ręce Kadry .Czas jaki dzieci tam spędzają to nie zmarnowany czas ale rozwijający i kształcący.Uczą się.rozwijają zainteresowania i nabywają wartości. Przy obecnym upadku morale ddzieci i młodzieży warto by decydenci wzieli to pod uwagę. Rozwaga i madre decyzje powinny byc atutem rządzących.

#62 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 09:06:56

Arka to swietna instytucja wychowawcza.Rodzice chetnie oddaja dzieci w dobre ręce Kadry .Czas jaki dzieci tam spędzają to nie zmarnowany czas ale rozwijający i kształcący.Uczą się.rozwijają zainteresowania i nabywają wartości. Przy obecnym upadku morale ddzieci i młodzieży warto by decydenci wzieli to pod uwagę. Rozwaga i madre decyzje powinny byc atutem rządzących.

#63 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 09:10:36

#64 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 13:23:40

Osoby ,które kierują zarzuty pod adresem Arki najpierw niech sprawdzą ile trudu Kadra wkłada w realizację szczytnych  celów tej placówki a potem bierze się za audyt.Łatwo niektórym przychodzi rzucanie oszczerstw tylko szkoda że sami nie robią nic pozytywnego.Szkoda że dobre imię Pani Dyrektor i Kadry jest szargane i tym bardziej ile dobrego dla młodzieży i dzieci robili.

#65 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 13:34:14

Janowianka 2

Miałam kontakt z Arką i cieszy że tak owocnie i z oddaniem ludzie pracują dla dobra dzieci i młodzieży .Szkoda ,że władza chce oszczędzać na kulturze ,sztuce i wychowaniu bo to ze szkodą dla mieszkańców i gminy.Wstyd ,że  ktoś piszący oszczercze artykuły nie zastanowił się ile zła wyrządza nie tylko ludziom pracującym w Arce ale społeczności .Dobrze ,że społeczeństwo docenia ile dobra przekazuje się młodemu pokoleniu przez realizację zadań Domu Kultury.Tylko pozazdrościć ,że w miejscowości młodzież i dzieci mają zapewnione zajęcia w wolnym czasie pod okiem fachowej kadry i ludzi reprezentujących wartości katolickie .Mam nadzieję ,że włodarze przemyślą decyzję i Arka dalej będzie działać .Czego z serca życzę .

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 16:00:31

Wspaniała kadra, wielki dorobek, wielki żal. Nie można uwierzyć, że tak postępuje się z ludźmi, którzy oddali czee33ść swojego życia , aby dzieci mogły rozwijać talenty.

#67 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 19:39:21

Jestem byłym absolwentem tego zespołu i aż nóż się otwiera w kieszeni na tych ludzi, którzy kładą kłody pod nogi Arce. Spędziłem tam wiele lat i doskonale wiem co to za instytucja, znam całą kadrę i słowa złego o niej nie mogę powiedzieć. Ludzie, którzy oczerniają Ewę Sęk i mówią o niej różne rzeczy zapewne nie miały nigdy z nią bezpośredniego kontaktu, nie poznały jej. Jest to osoba o wielkim sercu.

Nie wyobrażam sobie żeby Arka przestała istnieć. Pomijając koszty, w zespół ten została włożona ogromna ilość pracy przez kadrę, dzieci, młodzież oraz rodziców przez ponad 30 lat! Dlaczego ktoś próbuje nam to wszystko zniszczyć?!

Trzymam mocno kciuki za zespół. Mam nadzieje że wkrótce wszystko wróci do normy i Arka dalej będzie się rozwijała ale należy pamiętać że niestety bez funduszy oraz dobrych intencji ludzi sprawujących władzę będzie ciężko...

#68 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 09:42:58

Katolicki Dom Kultury"ARKA" w Racławicach

#69 ~stanislaw~

~stanislaw~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 16:12:41

Co się dzieje ,że są trudności z dodaniem komentarza ?

Może się uda .Brońmy Arki bo Kadra ,Dyrekcja super .Trzeba doceniać tak jak to robią Szwedzi ,Anglicy czy inne narody a nie niszczyć to co dobre tylko dlatego ,że inna opcja czy coś pragnę ukręcić dla własnych korzyści .Polacy to mądry naród i pracowity /wystarczy zobaczyć jak tyrają za granicą /ale ma problemy z jednością i to niszczy i kulturę i dobra wspólne .Ktoś kto pisze i niesprawiedliwie oczernia - nie ma sumienia .Bo plotka niszczy ale zło zasiane odwraca się od niszczącego i jak bumerang wraca do niego często nie od razu ,ale wraca okrągłą drogą .Ci którym nie odpowiada solidność i dobro ,które ma pozytywny wpływ na młodzież i całe środowisko Arki Racławickiej nie jaest ani dobrym Polakiem ani patriotą !

#70 ~gdzie kler gwałci dzieci~

~gdzie kler gwałci dzieci~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 13:45:11

Dom Duszpasterski Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach pozwolił żeby bez przeszkód ksiądz zarezerwował pokój dla siebie i 13-letniej dziewczynki żeby ją zgwałcić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych