Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

144 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~~tadeusz~~

~~tadeusz~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:23:22

Sorry ale popatrzcie sobie na materiał o jasnowidzu polskim wystarczy wpisać jasnowidz smolensk na popularnym portalu z You....... pozniej przeczytajcie sobie przepowiednie nostradamusa ipt

#62 ~JEBAĆ ECHO DNIA~

~JEBAĆ ECHO DNIA~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:30:54

JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA JEBAĆ ECHO DNIA

#63 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:31:24

Sorry ale popatrzcie sobie na materiał o jasnowidzu polskim wystarczy wpisać jasnowidz smolensk na popularnym portalu z You....... pozniej przeczytajcie sobie przepowiednie nostradamusa ipt

Sorry, ale masz mózg wielkości orzeszka

#64 ~ABCDE~

~ABCDE~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:33:43

Idź już spać.Starczy na dzisiaj tych twoich przepowiedni.Pieprzysz w kółko jedno i to samo.

#65 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 21:36:12

OBEJRZAŁEM TE WSZYSTKIE MIEJSC KLATKA PO KLATCE I TAM NAPRAWDĘ BYLI ŻYWI LUDZIE. ONI SIĘ CHOWALI .CZEGOŚ SIĘ BALI.. CO SIĘ Z NIMI STALO ?????? NIGDY SIĘ TEGO NIE DOWIEMY

Masz rozum wielkości połowy piłki do golfa. Co się stało z resztą? Nigdy się tego nie dowiemy...

#66 ~jjjjjjj~

~jjjjjjj~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:03:42

http://www.smolensk2010.yoyo.pl/

Jeszcze ze 2-3 dni i należy się spodziewać następnych rewelacji odkrytych na tym filmiku np.kosmite biegającego po lesie lub cień startującego UFO nad kamerzystą. Żenada!

A co z pomarańczową postaciom?

#67 ~jjjjjjj~

~jjjjjjj~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:05:50

A co z pomarańczową postacią?

#68 moje5groszy

moje5groszy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:06:53

Witam, chciałby zwrócić uwagę wszystkich ( w szczególności specjalistów od teorii spiskowych ) na kilka spraw związanych z filmem i wypadkami lotniczymi...
byłem świadkiem rozbicia się samolotu su na pokazach w radomiu podczas rozbicja nie było słychac zadnego wybuchu a odległość wydaje mi się mogła byc porównywalna z odległosćią pomiędzy ambasadorem a rozbitym samolotem prezydenta ( 1,5-3 km ), jak widac na filmie po rozbiciu su wysoko nad drzewa wystrzeliła chmura ognia i dymu ( ) i teraz uwaga samolot su jest o wiele mniejszy niż tu był zatankowany tylko na czas pokazu ( względy bezpieczeństwa musi być mało paliwa ) a wybuch był olbrzymi dym uniusł się kilkaset metrów nad drzewa ( 200 - 300 m ) zaraz po katasrofie su też na miejscu byli ludzie co nagrywali, na filmie ( ) . Widać już w pare minut po rozbiciu su było tylko troche dymu samolot ten niespadł z duzej wysokości a było widac że też jest rozerwany a na ziemi nie było dużych zniszceń np. spalone drzewa i trawa pięnie i zielono ( tu napewno udeżył z większą siłą o ziemie, bo jest większy i ma wiekszą mase, myśel że powinien się wypowiedzięć specjalista od fizyki ), co do samolotu tu i zwęglonych zwłok, z tego co czytałem samolot tu był zatankowany tak aby paliwa starczyło mu w razie czego na doleceni do lotniska zapasowego w moskwie lub w mińsku ( 300 - 400 km ) + jeszcze troche paliwa w razie czego, wieć miało się co palić, myślę że samolot udeżył w ziemie było duzo paliwa które wybuchło a raczej się spaliło ( pewnie gdyby nie chmury na niskiej wysokości było by widac chmurę ognia i dymu jak po wypadku su a na deser samolot wpadający w las z małej wysokości przy porwnywanej predkości ( http://www.youtube.com/watch?v=2mWapW2bbR4 ) jak widac był olbrzymi wybuch, ciekawe co zostało zniego ( a był tak nisko i tak wolno leciał !!! )) dużo paliwa duża temperatura i ciała się zwęgliły ( wieniec...hym pewnie przypadek ) i analogicznie do katastrofy su pare minut po rozbiciu tu tylko troche dymu i małe ogniska ( paliwo szybko się spaliło i tyle ), ludzie na filmie z wypadku tu to pewnie jacyś świadkowie ( po wypadku su też byli) jak sam autro filmu w gazetach pisano że gdzięś w pobliżu jest salon samochodowy, blisko jest droga i hotel ( z którego przybiegł montarzysta polskiej tv i też nagrał film ) więc miał kto przybiec, ktoś napisał że słychac krzyk żeby nie zabijał, a moze poprsotu świadek katastrofy przestraszył się milicjantów ci wyciągneli broń żeby rozgonić towarzystwo a on krzyknoł żeby go niezabijac ( myślę że nawet jest to prawdopodobne ) oni strzelili w powietrze i tyle. Ate zdjęcia z lapami bez żarówek ludzie tam jest rosja moze ukradli moze nie kupili tylko przepili stare lotnisko wojskowe czego wy się spodziewaliscie warunków jak na heathrow, piszeci że jak był putin to był sprzęt a póżniej go zabralirosjanie pewnie zdają sobie sprawe co się u nich dziej wiec woleli dmuchac na zime to coś przywieźli żeby im się putin nie rozbił a póżniej przewięźli na inne lotnisko gdzie miał lodować putin ( jak loduje amerykańskim air force one to też wczesniej przyjrżdzaja amerykanie i rostawiają swój sprzę swoich ludzi dla bezpieczeństwa ) , już ktoś wspominał o katastrofie casy dobry samolot dobrę lotnisko ze sprzętem jak trzeba słabe warunki i katastrofa gotowa dłużej nię bede się nad tym rozwodził. I właśnie tymi przemysleniami chciałem się podzielic, i prosze niech ktoś teraz logicznie podważy moje argumenty o tym że ten samolt nie mógł tak wygladac po katasrofie...ale ocziwiscie zaraz się pojawi ktoś kto powie że to wina rosjan, ufo, grupy bilderberga i masonów a nadotatek to pewnie oni mnie przysłali żebym mocił ludzią w głowach ze to nie zamach ( przepraszam za błedy pisałem szybko aby niczego nie stracić )

#69 ~~synojcadyrektora~~

~~synojcadyrektora~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:42:37

Ty znowu z tym Nostradamusem ? Zmień dilera i odłóż te dopalacze !

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:13:00

Czy jest to tylko czysta, bezduszna arytmetyka, bądź zbieg okoliczności? Śmiem twierdzić, że tak nie jest. To, co obserwujemy od dnia 10 kwietnia 2010 roku jest bardzo zastanawiające. Łzy żalu, manifestacje patriotyzmu,oddawanie hołdu zmarłym osobom, poczucie ogromnej narodowej jedności w poczuciu krzywdy nam wyrządzonej. Prawdopodobnie jest tak, że ludzie choćby podświadomie wiedzą, co się stało.Wiedzą, że ktoś musiał maczać palce w katastrofie samolotu rządowego. Wiedzą, że Prezydent Kaczyński i osoby mu towarzyszące zapłaciły najwyższą cenę za prawdę, za patriotyzm, za bycie Polakami. Takie wydarzenia na pewno jednoczą ludzi, którzy wiedzą,kto tak naprawdę najbardziej zyska na śmierci tych 96 osób.

Jeden z wypowiadających się młodych ludzi na antenie telewizji wypowiedział prorocze słowa, że jego pokolenie będzie musiało szybciej dojrzeć. Można to rozumieć w różny sposób, jednak chodzi tutaj o wzięcie odpowiedzialności za siebie i za ojczyznę. Ja tłumaczę to sobie w specyficzny sposób.Otóż różne antypolsko nastawione media przez ponad 20 lat urabiały Polaków na modłę liberalno - lewicową. Królował festiwal medialnych kłamstw, manipulacji, oszczerstw, szyderstw pod adresem tych, którzy mieli czyste ręce i czyste serca, i chcieli dobrze dla Polski. Szczególnym okresem jest okres ostatnich 3 lat,od roku 2007 po dziś dzień. Hańbiący spektakl opluwania patriotów i zacnych ludzi w mediach wołał o pomstę do nieba. Tyle manipulacji, socjotechniki, medialnych oszustw świat nie widział.Stworzono mit, mit geszefciarstwa, mit podtrzymujący III RP, czyli de facto PRL bis. III RP czyli bananową republikę geszeftu,kolesiostwa, mafijnych układów i antypolskich rządów. Był to mit młodych, pięknych i wykształconych ludzi z wielkich miast, ochoczo głosujących na Platformę Obywatelską. I właśnie z tego mitu trzeba się obudzić, czytelnicy. Trzeba śmiało porzucić drogę kłamstwa, trzeba zrzucić tą senną marę, w którą wpędziły nas antypolskie media, wrogo nastawione do najcenniejszych dla nas wartości, czyli rodziny, ojczyzny i wiary.

Widziałem na własne oczy dziesiątki tysięcy młodych ludzi na warszawskich ulicach. Robili zdjęcia,zapalali znicze, składali wieńce kwiatów. Oddawali cześć tym,którzy zostali zamordowani za swoje patriotyczne ideały. Tak,czytelnicy, nie bójmy się tych mocnych słów - gdyż katastrofa z dnia 10 kwietnia była wcześniej zaplanowanym morderstwem. Było to morderstwo tych ludzi, którzy chcieli uratować naszą ojczyznę a to przez zadłużeniem w obcych bankach (jak ś.p. prezes NBP), czy to przed chorym ustawodawstwem, wymierzonym w Polskę i Polskość(ś.p. Prezydent Kaczyński). Nie wiemy na razie kto zlecił ten zamach terrorystyczny na polski samolot, ale pewne spekulacje już są. O tym napiszę w następnym tekście.

Oprócz palących się zniczy,składanych kwiatów, wypowiedzi przed kamerami, czy w końcu - wspólnego czuwania w ciszy, były także łzy. Łzy tych młodych,pięknych i wykształconych ludzi z wielkich miast. Są to łzy z powodu tego, iż dopiero teraz ci ludzie docenili wartość tych,którzy odeszli do tamtego świata. Zabrano nam wspaniałych ludzi,elitę Polskiego narodu, ludzi głównie o konserwatywnych przekonaniach i nieugiętej moralności. Jeszcze dzień wcześniej,przed katastrofą ci wspaniali ludzie byli wyszydzani i lżeni zarówno przez antypolskie media, jak i przez wrogi Polsce element polityczny, skupiający patologię polskiej polityki, ludzi złych i zdemoralizowanych.

Były to także łzy smutku. Smutku z powodu tego, iż ci młodzi ludzie dali się aż 3 lata manipulować propagandzie antypolskich mediów. Smutku z powodu tego, iż dali się podpuścić nagonce na ludzi, którzy chcieli dobra naszego kraju, a swój patriotyzm trzymali w sercach i umysłach.

Po łzach, po godzinach spędzonych w milczeniu, po oddaniu hołdu zamordowanym przychodzi chwila refleksji. Przychodzi oczyszczenie sumienia, przychodzi wspólne celebrowanie patriotyzmu i narodowej jedności. Data 10 kwietnia2010, bardzo tragiczna data, jest jednocześnie początkiem końca III RP. Jest to także początek duchowej i moralnej odnowy narodu polskiego. Odnowy na złość elitom, na złość kolesiom i zwolennikom geszeftu czy szybkiego bogacenia się po trupach Polaków.Polacy, po trwającym kilkadziesiąt lat śnie wreszcie zaczynają się budzić i widzieć zło, jak i zbrodnie rządzących elit. I odwrotnie: zaczynają także widzieć dobro tam, gdzie go wcześniej nie widzieli, czyli m.in. u zamordowanych w nieprzypadkowej katastrofie ludzi. Powoli przestaje się liczyć szpanowanie wśród towarzycha typu: 'wiecie co, ja też głosowałem na PO, jak wszyscy'. Wartości dotychczas niedostrzegane stają się priorytetem. W końcu 96 ludzi oddało za te wartości to, co mieli najcenniejszego, czyli swoje życie.

Czy wy tak samo myślicie
"Co robią więc elity? Elity są przerażone tym, że nasz naród się jednoczy. W tej chwili elity zrobią wszystko, aby tylko ponownie skłócić nasz naród. Gdyż nasza jedność pod sztandarami patriotyzmu, rodziny i wiary jest dla elit największym zagrożeniem.

Co zrobią konkretnie? Teraz młodzieżówka PO i sama PO pracuje intensywnie nad tym, aby skłócić nasz naród według starych schematów, wypracowanych przez speców od manipulacji w roku 2007. mamy więc tzw 'spontaniczne' protesty sprzeciwiające się pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. Portal fronda.pl zdemaskował te tzw 'spontaniczne' demonstracje. Co się okazało? Okazało się, organizowała je młodzieżówka PO. To ludzie niegodziwi, chcą kłótni i niepokojów w boleśnie osłabionym narodzie. Ci niegodziwi ludzie nie uszanują żadnej świętości,nawet żałoby narodowej po śmierci setki wybitnych ludzi. To podłe i antypolskie działanie, mające na celu skłócenie zjednoczonego narodu. Stara rzymska maksyma głosi: divide et impera. Czyli: 'dziel abyś mógł rządzić'. I podług tej maksymy postępują wszelkie reżimy totalitarne, w tym reżim Tuska i Komorowskiego. Jedność obywateli to największe zagrożenie dla reżimowych elit. To m.in.dlatego cała redakcja i środowisko Gazety Wyborczej poparła protest w sprawie pochówku na Wawelu. Wszelkiego rodzaju łże elity i tzw 'intelektualiści' są po innej stronie barykady niż my. My, naród,reprezentujemy pewien zbiór wartości, zaś te elity i intelektualiści chcą nam te wartości odebrać i je podeptać. Chcą abyśmy byli motłochem pozbawionym własnego zdania, kupującym bez przeszkód papkę antypolskich mediów. Zobaczcie skandaliczne zachowanie demonstrantów i policji podczas protestu sprzeciwu wobec pochówku na Wawelu

Ja wierzę jednak w dobro i w jedność ludzi. My, Polacy, jesteśmy wspaniałym narodem, który przeszedł już wiele. Przeżyliśmy obozy koncentracyjne i zsyłki na sybir,więc przeżyjemy też amoralne prowokacje młodzieżówki PO.Przeżyjemy także zagrywki reżimowych, wrogich nam intelektualistów i elit. I wyjdziemy z nich obronną ręką, z boską pomocą budując nową, sprawiedliwą Polskę :)
jarek_kefirek (11:17)

#71 ~lepibroda~

~lepibroda~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:19:50

fachowcy od rydzyka i pozostałych koloratkowych naukowców mordy w kubeł. kosciół niech sie zajmie pedalstwem i pedofilia u siebie!!!!

#72 ~wneriony gadką 2x~

~wneriony gadką 2x~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:25:35

okulary se kup !!!!!!!!! cwelu jeden!!!!!!!!!!!! to zobaczysz żydzie , komuchu i itd ......

#73 ~jam~

~jam~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:32:10

Czy jest to tylko czysta, bezduszna arytmetyka, bądź zbieg okoliczności? Śmiem twierdzić, że tak nie jest. To, co obserwujemy od dnia 10 kwietnia 2010 roku jest bardzo zastanawiające. Łzy żalu, manifestacje patriotyzmu,oddawanie hołdu zmarłym osobom, poczucie ogromnej narodowej jedności w poczuciu krzywdy nam wyrządzonej. Prawdopodobnie jest tak, że ludzie choćby podświadomie wiedzą, co się stało.Wiedzą, że ktoś musiał maczać palce w katastrofie samolotu rządowego. Wiedzą, że Prezydent Kaczyński i osoby mu towarzyszące zapłaciły najwyższą cenę za prawdę, za patriotyzm, za bycie Polakami. Takie wydarzenia na pewno jednoczą ludzi, którzy wiedzą,kto tak naprawdę najbardziej zyska na śmierci tych 96 osób. (......)
jarek_kefirek (11:17)

Ktoś musiał maczać palce - jak z tym dyskutować --dlaczego niby musiał ? no bo musiał i już , na pewno zamoczył tam jakieś członki ktoś !!!!!!
A pasażerowie samolotu byli tak różni ,że trzeba mieć typowe dla PIS u obsesje sPISkowe ,jak też lekceważenie i nienawiść do osób o innych poglądach politycznych , aby nie widzieć ,że zginęli ludzie prezentujący odmienne opcje polityczne ,byli tam politycy i z PIS i z PO i z SLD .
Prezydent Kaczyński miał przed sobą jeszcze kilka miesięcy prezydentury i b. nikłe szanse na reelekcję.
Więc Jego śmierć była na rękę właśnie takim oszołomom i fanatycznym łowcom sPISków jak Ty -może rzeczywiście poszerzycie elektorat o osoby pogrążone w bólu , łączącym wszystkich po tej tragedii. PIS przecież buduje swą tożsamość na manipulacjach i insynuacjach (ktoś musiał maczać palce...) .
A Jarosław K. może być założycielem dynastii Kaczyńskich na tronie,tfu,na fotelu prezydenckim ( ale skoro brat spocznie na Wawelu ,obok królów to ten tron może nie od rzeczy...)
P.S.
Oj JAREK CHYBA NIE KEFIREK PIŁEŚ...

#74 ~maxs~

~maxs~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:33:42

ja powiem tak nigdy nie lubialem tego ruskiego narodu bo byl falszywy w stosunku do nas . i nadal jestem pewien ze jesli sie okaze ze cos bylo wspolnego z ta tragedia to przepowiadam wojne .

#75 ~JABBA ............~

~JABBA ............~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:34:03

POMARAŃCZOWY ŚWIAT TAKI CI SIĘ MARZY? A TU NIESTETY KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA DZIADOSTWO I ZACZĄŁ NA ŁAPY KOMUCHOM je***YM PATRZEC I JAK TU DALEJ ZYC - PROBLEM DLA DZIADOSTWA OGROMNY I DOBRZE OBY TAK DALEJ AŻ WYPLENI SIĘ SYF TEGO KRAJU - POPIERAM I WIERZE ZE KTOŚ DALEJ BĘDZIE TĘPIŁ DZIADOSTWO AŻ DO OSTATNIEJ GNIDY TEGO KRAJU !!!

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:39:29

nigdy nie wierzyłam w fatum czy inne tego typu zjawiska ale to co wydarzyło się w przeciągu ostatniego tygodnia w polsce jak i na świecie to wręcz niewiarygodny zbieg tragicznych wydarzeń...tydzień temu katastrofa polskiego samolotu, śmierć 96 osób ....później wybuch wulkanu który spowodował że już 20 delegacji odwołało swoje przybycie na jutrzejszą uroczystość ..więc para prezydencka nie zostanie jednak przez wszystkich pożegnana, kilka dni temu również trzęsienie ziemi w chinach i setki ofiar...a teraz czytam że podczas pogrzebu generała żólnierz który szedł obok lawety z trumną potknął się i wpadł pod jej koła , jest w szpotalu z obrażeniami kończyn.....zawisły nad nami czarne chmury...dosłownie i w przenośni...nie jestem osobą zbytnio religijną...ale chyba ktoś chce nas przywołać do porządku...tylko czy te wszystkie tragedie cokolwiek zmienią skoro człowiek już chyba z natury mądrośc pokazuje po fakcie ...

#77 ~maxs~

~maxs~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:42:32

[quote name='JABBA ............' date='18.04.2010, 00:34:03' post='422460']
POMARAŃCZOWY ŚWIAT TAKI CI SIĘ MARZY? A TU NIESTETY KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA DZIADOSTWO I ZACZĄŁ NA ŁAPY KOMUCHOM je***YM PATRZEC I JAK TU DALEJ ZYC - PROBLEM DLA DZIADOSTWA OGROMNY I DOBRZE OBY TAK DALEJ AŻ WYPLENI SIĘ SYF TEGO KRAJU - POPIERAM I WIERZE ZE KTOŚ DALEJ BĘDZIE TĘPIŁ DZIADOSTWO AŻ DO OSTATNIEJ GNIDY TEGO KRAJU !!!
[/KATYN GDYBY NASZ PREZYDENT ZYL DO TERAZ TO PEWNIE BY NIC SIE NIE ZMENILO W STOSUNKACH POLSKO-ROSYJSKICH .

#78 ~Gość niedzielny~

~Gość niedzielny~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:47:18

Ogromnie bym pragnął by wszyscy ludzie którzy tak solidarnie się łączą w tak wielkim bólu niech przypomną sobie w najbliższych wyborach tą chwilę i jak jeden brat i siostra oddadzą głos - prawdziwy głos który pomoże POLSCE - nareszcie!!!!!!!!!!!!!! i zgoją zarazę jaka panuje w tym kraju.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:50:47

Pycha została ukarana...
I tu widze ręke BOGA!! Pogroził pyszałkom pięścią...
Na dalsze megalomańskie zapedy pyszałków odpowiedzial wulkanem i zmniejszyl range imprezy.

Czy to nie jest palec boży??? Ja w to wierzę.
Tylko niewinnych szkoda, w tym Pani Marii.

#80 ~maxs~

~maxs~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 23:51:59

[quote name='Gość' date='18.04.2010, 00:39:29' post='422463']
nigdy nie wierzyłam w fatum czy inne tego typu zjawiska ale to co wydarzyło się w przeciągu ostatniego tygodnia w polsce jak i na świecie to wręcz niewiarygodny zbieg tragicznych wydarzeń...tydzień temu katastrofa polskiego samolotu, śmierć 96 osób ....później wybuch wulkanu który spowodował że już 20 delegacji odwołało swoje przybycie na jutrzejszą uroczystość ..więc para prezydencka nie zostanie jednak przez wszystkich pożegnana, kilka dni temu również trzęsienie ziemi w chinach i setki ofiar...a teraz czytam że podczas pogrzebu generała żólnierz który szedł obok lawety z trumną potknął się i wpadł pod jej koła , jest w szpotalu z obrażeniami kończyn.....zawisły nad nami czarne chmury...dosłownie i w przenośni...nie jestem osobą zbytnio religijną...ale chyba ktoś chce nas przywołać do porządku...tylko czy te wszystkie tragedie cokolwiek zmienią skoro człowiek już chyba z natury mądrośc pokazuje po fakcie ...
[JAK DLA MNIE TO MOZE DOBRZE ZE TEN WULKAN WYBUCHL BO TERAZ SA WSZYSKIE NAJWIEKSZE OSOBISTOSCI Z NAMI A JAK BYLO WCZESNIEJ TO NIKT SIE NIE INTERESOWAL NASZYM KRAJEM . N

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych