Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

158 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 07:41:48

Zgadza się, wszystko jest szyte grubymi nićmi.
Ja dodam coś o naszych politykach, którzy zostali.
Pamiętamy jak Komorowski kpiąco mówił "jaki prezydent taki zamach",
"Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu. "
lub pełny nienawiści Sikorski "Prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały", "Można być prezydentem, ale można być też chamem."
Wszystko w temacie, takie "elity" nam w Polsce pozostały.

to cytaty
No właśnie, jak cytaty elit: spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym.... Po co takie dyskusje? Niektórych nazwisk w historii nigdy by nie pamiętano, gdyby nie ten lot.

#62 ~~Ola~~

~~Ola~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 08:50:09

to cytaty
No właśnie, jak cytaty elit: spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym.... Po co takie dyskusje? Niektórych nazwisk w historii nigdy by nie pamiętano, gdyby nie ten lot.

To nie są oficjalne, publiczne wypowiedzi jak Sikorskiego, Komorowskiego, Niesiołowskiego i Palikota.
Małpa była podsłuchana bo szeptał to komuś na ucho, a spieprzaj też było podczas zaczepki ulicznej, gdzie każdy nie wytrzymałby takiego ataku jaki jakiś gość przeprowadził na Kaczyńskiego.
WIĘC CO TY PORÓWNUJESZ CIULU?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:15:33

Nikt z nas nie wie, jak było na prawdę. Dla mnie osobiście dziwne i niewyjaśnione są słowa rosyjskiego kontrolera lotów na lotnisku w Smoleńsku, który mówił, że Polacy nie podawali wysokości, bo jak to szanowny pan powiedział CYFRY DLA POLAKÓW PO ROSYJSKU TO CZARNA MAGIA!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:20:18

Mnie tylko zastanawia " język rosyjski”, nasi piloci nie mogli się z nimi porozumieć? A przecież jeden z naszych pilotów znał język rosyjski na perfekt! Mi się to wcale nie podoba.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:21:23

Nikt z nas nie wie, jak było na prawdę. Dla mnie osobiście dziwne i niewyjaśnione są słowa rosyjskiego kontrolera lotów na lotnisku w Smoleńsku, który mówił, że Polacy nie podawali wysokości, bo jak to szanowny pan powiedział CYFRY DLA POLAKÓW PO ROSYJSKU TO CZARNA MAGIA!

Nikt z nas nie wie, jak było naprawdę, ale to jest dziwne ze nie mogli się porozumieć i ta mgła jakoś jej nie było widać. Rosjanie teraz zniewolą nas gospodarczo! Bo, po co im wchodzić do nas z czołgami? Komorowski nas sprzeda. Tusk i Putin nas urobili.

#66 ~fju~

~fju~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:27:07

Nikt z nas nie wie, jak było naprawdę, ale to jest dziwne ze nie mogli się porozumieć i ta mgła jakoś jej nie było widać. Rosjanie teraz zniewolą nas gospodarczo! Bo, po co im wchodzić do nas z czołgami? Komorowski nas sprzeda. Tusk i Putin nas urobili.

popieram nie wiadomo czy to nie robota Tuska.

#67 ~hop~

~hop~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:30:52

popieram nie wiadomo czy to nie robota Tuska.

tak Tusk kilka dni wcześniej leciał tym samolotem i jakoś doleciał a Kaczyński już nie Brak odwagi użyć tych słów!!!!

#68 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:54:22

To nie są oficjalne, publiczne wypowiedzi jak Sikorskiego, Komorowskiego, Niesiołowskiego i Palikota.
Małpa była podsłuchana bo szeptał to komuś na ucho, a spieprzaj też było podczas zaczepki ulicznej, gdzie każdy nie wytrzymałby takiego ataku jaki jakiś gość przeprowadził na Kaczyńskiego.
WIĘC CO TY PORÓWNUJESZ CIULU?

"Ciulu" - to właściwa reakcja dla ciula.

#69 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:58:45

"Ciulu" - to właściwa reakcja dla ciula.

A jak tam się ojciec Rydzyk czuje, co to wyznaczał kryteria urody w pałacu prezydenckim. Czemu do Katynia nie leciał?

#70 ~jupi~

~jupi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 10:45:23

Mnie tylko zastanawia " język rosyjski”, nasi piloci nie mogli się z nimi porozumieć? A przecież jeden z naszych pilotów znał język rosyjski na perfekt! Mi się to wcale nie podoba.

To było z góry ukartowane. I ja mam wierzyć w to że liczby były dla nich trudne. hahahahahhahahahahahahahaha

#71 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 11:16:54

A jak tam się ojciec Rydzyk czuje, co to wyznaczał kryteria urody w pałacu prezydenckim. Czemu do Katynia nie leciał?

Mi tez szkoda ze nie lecial. Akurat co jak co ale moglby, tej swini smierci zawsze bede zyczyc.

#72 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 11:56:08

Do wszystkich wietrzących spiski ze stron wszelakich:
Dziennikarze lądowali w Smoleńsku godzinę przed prezydentem
Niedługo przed katastrofą, w której zginął prezydent Lech Kaczyński i towarzyszące mu osoby, na lotnisku Siewiernyj pod Smoleńskiem wylądował samolot z dziennikarzami, którzy mieli obsługiwać uroczystości w lesie katyńskim.
Dziennikarze wylecieli z Warszawy ok. 5.30. Przed startem musieli zmienić jedną maszynę Jak-40 na inną. – Ale z lądowaniem nie było problemu. Udało się za pierwszym podejściem, choć była mgła – mówi Jan Mróz z TVN 24. Samolot z dziennikarzami na pokładzie lądował w Smoleńsku krótko po 7. – Gdy nasza maszyna odkołowała, z chmur wynurzył się Ił-76 z oddziałem Federalnej Służby Ochrony, który miał obsługiwać ceremonię w Katyniu – opowiada Jan Mróz.
– Tamten samolot był ze cztery razy większy od naszego – dorzuca dziennikarz RMF FM Paweł Świąder, który również leciał jakiem. Początkowo miał lecieć samolotem prezydenckim, ale przesunięto go do samolotu z dziennikarzami.
Ił-76 miał z lądowaniem kłopot. – Bujnęło go na prawe skrzydło. O mało nie rąbnął – relacjonuje Jan Mróz. – Skrzydło przeszło dwa-trzy metry nad płytą lotniska. Samolot poderwał się w ostatniej chwili. Wyglądało to bardzo dramatycznie. Piloci naszego jaka byli przerażeni. Rosyjski samolot zrezygnował i odleciał do Moskwy – kończy Mróz.
– To był większy samolot, inni piloci. Patrząc na kłopoty iła, nie pomyślałem, że skoro nie może wylądować, coś musi być nie tak z warunkami pogodowymi; że nam też mogło się nie udać. Tym bardziej nie pomyślałem, że coś jeszcze może się stać – mówi Paweł Świąder.
Kolejną maszyną, która pojawiła się nad smoleńskim lotniskiem, był Tu-154M z prezydentem Lechem Kaczyńskim, jego żoną Marią i 94 innymi osobami: parlamentarzystami, przedstawicielami Kościołów, dowódcami sił zbrojnych, gośćmi, ochroną i załogą. Samolot rozbił się, podchodząc do lądowania. Wszyscy zginęli. (RUT)

#73 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:09:09

B) TO BYŁA STRASZNA TRAGEIA JAK KTOŚ POMYŚLI O TYM BULU KTÓRY E TAM NIE WARTO PISAĆ JUŻ!!! :P :D :lol: B)

#74 ~dawxxx~

~dawxxx~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:11:46

B) TO BYŁA STRASZNA TRAGEIA JAK KTOŚ POMYŚLI O TYM BULU KTÓRY E TAM NIE WARTO PISAĆ JUŻ!!! :P :D :lol: B)

:P :mellow: :P:D xD "_::)L))OKOKOKOKOKOKOKIJJ

#75 ~OMg...~

~OMg...~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:15:27

CO TY WIESZ O ZABIJANIU? ZARAZ CI COS NAPISZE TO UPADNIESZ LAMO xD MASZ COS DO MNIE POROMBAŁO CIE xD co ty ja to ty ? ahahaaahahhaahha buhahaha :lol:

#76 ~MAX~

~MAX~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:15:37

:P :mellow: :P:D xD "_::)L))OKOKOKOKOKOKOKIJJ

:rolleyes: <_<

I TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA TO U GÓRY

#77 ~MAX~

~MAX~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:17:15

CO TY WIESZ O ZABIJANIU? ZARAZ CI COS NAPISZE TO UPADNIESZ LAMO xD MASZ COS DO MNIE POROMBAŁO CIE xD co ty ja to ty ? ahahaaahahhaahha buhahaha :lol:

:(
:o KTO TO NAPISAŁ?????????????????????????

#78 ~~wito~~

~~wito~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:29:51

Kolega, chyba nie rozumie jezyka polskiego.
Nikt tu nie wietrzy spiskowej, tylko staram sie uswiadomic swoim rodakom , ze niezalezne myslenie ,jest ich obowiazkiem.
Chyba wszyscy juz wiedza , ze byli przez prase i telewizje prowadzeni jak bydlo na postronkach. A wszelkie niezalezne myslenie bylo atakowane .....wlasnie jako wietrzenie spiskow....!!!!!!. Ba Gdyby kolega znal choc troche historie, zrozumialby ,,,,,moze?......, ze polityka to spiski.
Po za tym , nie mozna byc adwokatem we wlasnej sprawie . A taka sytuacja wystepuje w przypadku prowadzenia sledztwa przez rosjan , z Putinem na czele.To podstawowy problem . A reszta jest logicznym mysleniem . Trudno jest o zdecydowane dowody ,jesli strona rosyjska praktycznie traktuje sledztwo jako scisle tajne. Kloci sie to , z obrazem uczciwych i jawnych dzialan miejscu katastrofy. Powtarzam , do tej pory widzialem wiele transmisji z katastrof w telewizjach swiata. Czyzby rosjanie nie mieli wolnych kamer w Smolensku. mogli zy poprostu potrzebuja czsu na odpowiednie zfabularyzowanie faktow. I to wszystko.....
Brak szczerych i jawnych gestow, niesamowity pospiech na miejscu katastrofy , kiedy juz o 9 rano Komorowski z ,,,czystym sumieniem,,przeczesywal kancelareie Prezydencka. Skoro nikt nie przezyl, nie nalezalo sie spieszyc , przeciwnie nalezalo robic wszystko rozmyslnie powoli w swietle jupiterow, Co by znaczylo:-Prosze zobaczcie wszyscy , jestesmy czysci w tej sprawie .
A tak mamy wszelkie podstawy twierdzic
Rosjanie nie mozemy Wam zaufac, bowiem kazdy widzi ,ze nie gracie uczciwie

#79 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:43:24

Kolega, chyba nie rozumie jezyka polskiego.
Nikt tu nie wietrzy spiskowej, tylko staram sie uswiadomic swoim rodakom , ze niezalezne myslenie ,jest ich obowiazkiem.
Chyba wszyscy juz wiedza , ze byli przez prase i telewizje prowadzeni jak bydlo na postronkach. A wszelkie niezalezne myslenie bylo atakowane .....wlasnie jako wietrzenie spiskow....!!!!!!. Ba Gdyby kolega znal choc troche historie, zrozumialby ,,,,,moze?......, ze polityka to spiski.
Po za tym , nie mozna byc adwokatem we wlasnej sprawie . A taka sytuacja wystepuje w przypadku prowadzenia sledztwa przez rosjan , z Putinem na czele.To podstawowy problem . A reszta jest logicznym mysleniem . Trudno jest o zdecydowane dowody ,jesli strona rosyjska praktycznie traktuje sledztwo jako scisle tajne. Kloci sie to , z obrazem uczciwych i jawnych dzialan miejscu katastrofy. Powtarzam , do tej pory widzialem wiele transmisji z katastrof w telewizjach swiata. Czyzby rosjanie nie mieli wolnych kamer w Smolensku. mogli zy poprostu potrzebuja czsu na odpowiednie zfabularyzowanie faktow. I to wszystko.....
Brak szczerych i jawnych gestow, niesamowity pospiech na miejscu katastrofy , kiedy juz o 9 rano Komorowski z ,,,czystym sumieniem,,przeczesywal kancelareie Prezydencka. Skoro nikt nie przezyl, nie nalezalo sie spieszyc , przeciwnie nalezalo robic wszystko rozmyslnie powoli w swietle jupiterow, Co by znaczylo:-Prosze zobaczcie wszyscy , jestesmy czysci w tej sprawie .
A tak mamy wszelkie podstawy twierdzic
Rosjanie nie mozemy Wam zaufac, bowiem kazdy widzi ,ze nie gracie uczciwie

Może i coś prawdy w tym jest.
Ale uważam ,że wszystko wyjdzie w "praniu" jak to sie mówi a całej i prawdziwej historii nie dowiemy się nigdy.
Dlatego schowajmy teraz poglądy polityczne, sympatie do ofiar i antypatię - w koncu byli to tacy ludzie jak kazdy z nas.
To byli nasi rodacy wiec odprowadzmy ich i pozegnajmy godnie a pozniej bedzie czas na domniemania, przypuszczenia itd.

#80 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:50:19

Nie wszyscy. Ja nie kradnę, obchodzi mnie los biednych. A czesc tych swin na pokladzie to zlodzieje i złodziejskie sukinsyny odciagniete od koryta.

To już jest nieważne. Zapłacili już za to co zrobili źle. Ulży Ci jak sobie pobluzgasz? Bezsens.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych