Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 07:41:48

Zgadza się, wszystko jest szyte grubymi nićmi.
Ja dodam coś o naszych politykach, którzy zostali.
Pamiętamy jak Komorowski kpiąco mówił "jaki prezydent taki zamach",
"Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu. "
lub pełny nienawiści Sikorski "Prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały", "Można być prezydentem, ale można być też chamem."
Wszystko w temacie, takie "elity" nam w Polsce pozostały.

to cytaty
No właśnie, jak cytaty elit: spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym.... Po co takie dyskusje? Niektórych nazwisk w historii nigdy by nie pamiętano, gdyby nie ten lot.

#62 ~~Ola~~

~~Ola~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 08:50:09

to cytaty
No właśnie, jak cytaty elit: spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym.... Po co takie dyskusje? Niektórych nazwisk w historii nigdy by nie pamiętano, gdyby nie ten lot.

To nie są oficjalne, publiczne wypowiedzi jak Sikorskiego, Komorowskiego, Niesiołowskiego i Palikota.
Małpa była podsłuchana bo szeptał to komuś na ucho, a spieprzaj też było podczas zaczepki ulicznej, gdzie każdy nie wytrzymałby takiego ataku jaki jakiś gość przeprowadził na Kaczyńskiego.
WIĘC CO TY PORÓWNUJESZ CIULU?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:15:33

Nikt z nas nie wie, jak było na prawdę. Dla mnie osobiście dziwne i niewyjaśnione są słowa rosyjskiego kontrolera lotów na lotnisku w Smoleńsku, który mówił, że Polacy nie podawali wysokości, bo jak to szanowny pan powiedział CYFRY DLA POLAKÓW PO ROSYJSKU TO CZARNA MAGIA!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:20:18

Mnie tylko zastanawia " język rosyjski”, nasi piloci nie mogli się z nimi porozumieć? A przecież jeden z naszych pilotów znał język rosyjski na perfekt! Mi się to wcale nie podoba.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:21:23

Nikt z nas nie wie, jak było na prawdę. Dla mnie osobiście dziwne i niewyjaśnione są słowa rosyjskiego kontrolera lotów na lotnisku w Smoleńsku, który mówił, że Polacy nie podawali wysokości, bo jak to szanowny pan powiedział CYFRY DLA POLAKÓW PO ROSYJSKU TO CZARNA MAGIA!

Nikt z nas nie wie, jak było naprawdę, ale to jest dziwne ze nie mogli się porozumieć i ta mgła jakoś jej nie było widać. Rosjanie teraz zniewolą nas gospodarczo! Bo, po co im wchodzić do nas z czołgami? Komorowski nas sprzeda. Tusk i Putin nas urobili.

#66 ~fju~

~fju~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:27:07

Nikt z nas nie wie, jak było naprawdę, ale to jest dziwne ze nie mogli się porozumieć i ta mgła jakoś jej nie było widać. Rosjanie teraz zniewolą nas gospodarczo! Bo, po co im wchodzić do nas z czołgami? Komorowski nas sprzeda. Tusk i Putin nas urobili.

popieram nie wiadomo czy to nie robota Tuska.

#67 ~hop~

~hop~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:30:52

popieram nie wiadomo czy to nie robota Tuska.

tak Tusk kilka dni wcześniej leciał tym samolotem i jakoś doleciał a Kaczyński już nie Brak odwagi użyć tych słów!!!!

#68 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:54:22

To nie są oficjalne, publiczne wypowiedzi jak Sikorskiego, Komorowskiego, Niesiołowskiego i Palikota.
Małpa była podsłuchana bo szeptał to komuś na ucho, a spieprzaj też było podczas zaczepki ulicznej, gdzie każdy nie wytrzymałby takiego ataku jaki jakiś gość przeprowadził na Kaczyńskiego.
WIĘC CO TY PORÓWNUJESZ CIULU?

"Ciulu" - to właściwa reakcja dla ciula.

#69 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 09:58:45

"Ciulu" - to właściwa reakcja dla ciula.

A jak tam się ojciec Rydzyk czuje, co to wyznaczał kryteria urody w pałacu prezydenckim. Czemu do Katynia nie leciał?

#70 ~jupi~

~jupi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 10:45:23

Mnie tylko zastanawia " język rosyjski”, nasi piloci nie mogli się z nimi porozumieć? A przecież jeden z naszych pilotów znał język rosyjski na perfekt! Mi się to wcale nie podoba.

To było z góry ukartowane. I ja mam wierzyć w to że liczby były dla nich trudne. hahahahahhahahahahahahahaha

#71 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 11:16:54

A jak tam się ojciec Rydzyk czuje, co to wyznaczał kryteria urody w pałacu prezydenckim. Czemu do Katynia nie leciał?

Mi tez szkoda ze nie lecial. Akurat co jak co ale moglby, tej swini smierci zawsze bede zyczyc.

#72 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 11:56:08

Do wszystkich wietrzących spiski ze stron wszelakich:
Dziennikarze lądowali w Smoleńsku godzinę przed prezydentem
Niedługo przed katastrofą, w której zginął prezydent Lech Kaczyński i towarzyszące mu osoby, na lotnisku Siewiernyj pod Smoleńskiem wylądował samolot z dziennikarzami, którzy mieli obsługiwać uroczystości w lesie katyńskim.
Dziennikarze wylecieli z Warszawy ok. 5.30. Przed startem musieli zmienić jedną maszynę Jak-40 na inną. – Ale z lądowaniem nie było problemu. Udało się za pierwszym podejściem, choć była mgła – mówi Jan Mróz z TVN 24. Samolot z dziennikarzami na pokładzie lądował w Smoleńsku krótko po 7. – Gdy nasza maszyna odkołowała, z chmur wynurzył się Ił-76 z oddziałem Federalnej Służby Ochrony, który miał obsługiwać ceremonię w Katyniu – opowiada Jan Mróz.
– Tamten samolot był ze cztery razy większy od naszego – dorzuca dziennikarz RMF FM Paweł Świąder, który również leciał jakiem. Początkowo miał lecieć samolotem prezydenckim, ale przesunięto go do samolotu z dziennikarzami.
Ił-76 miał z lądowaniem kłopot. – Bujnęło go na prawe skrzydło. O mało nie rąbnął – relacjonuje Jan Mróz. – Skrzydło przeszło dwa-trzy metry nad płytą lotniska. Samolot poderwał się w ostatniej chwili. Wyglądało to bardzo dramatycznie. Piloci naszego jaka byli przerażeni. Rosyjski samolot zrezygnował i odleciał do Moskwy – kończy Mróz.
– To był większy samolot, inni piloci. Patrząc na kłopoty iła, nie pomyślałem, że skoro nie może wylądować, coś musi być nie tak z warunkami pogodowymi; że nam też mogło się nie udać. Tym bardziej nie pomyślałem, że coś jeszcze może się stać – mówi Paweł Świąder.
Kolejną maszyną, która pojawiła się nad smoleńskim lotniskiem, był Tu-154M z prezydentem Lechem Kaczyńskim, jego żoną Marią i 94 innymi osobami: parlamentarzystami, przedstawicielami Kościołów, dowódcami sił zbrojnych, gośćmi, ochroną i załogą. Samolot rozbił się, podchodząc do lądowania. Wszyscy zginęli. (RUT)

#73 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:09:09

B) TO BYŁA STRASZNA TRAGEIA JAK KTOŚ POMYŚLI O TYM BULU KTÓRY E TAM NIE WARTO PISAĆ JUŻ!!! :P :D :lol: B)

#74 ~dawxxx~

~dawxxx~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:11:46

B) TO BYŁA STRASZNA TRAGEIA JAK KTOŚ POMYŚLI O TYM BULU KTÓRY E TAM NIE WARTO PISAĆ JUŻ!!! :P :D :lol: B)

:P :mellow: :P:D xD "_::)L))OKOKOKOKOKOKOKIJJ

#75 ~OMg...~

~OMg...~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:15:27

CO TY WIESZ O ZABIJANIU? ZARAZ CI COS NAPISZE TO UPADNIESZ LAMO xD MASZ COS DO MNIE POROMBAŁO CIE xD co ty ja to ty ? ahahaaahahhaahha buhahaha :lol:

#76 ~MAX~

~MAX~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:15:37

:P :mellow: :P:D xD "_::)L))OKOKOKOKOKOKOKIJJ

:rolleyes: <_<

I TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA TO U GÓRY

#77 ~MAX~

~MAX~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:17:15

CO TY WIESZ O ZABIJANIU? ZARAZ CI COS NAPISZE TO UPADNIESZ LAMO xD MASZ COS DO MNIE POROMBAŁO CIE xD co ty ja to ty ? ahahaaahahhaahha buhahaha :lol:

:(
:o KTO TO NAPISAŁ?????????????????????????

#78 ~~wito~~

~~wito~~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:29:51

Kolega, chyba nie rozumie jezyka polskiego.
Nikt tu nie wietrzy spiskowej, tylko staram sie uswiadomic swoim rodakom , ze niezalezne myslenie ,jest ich obowiazkiem.
Chyba wszyscy juz wiedza , ze byli przez prase i telewizje prowadzeni jak bydlo na postronkach. A wszelkie niezalezne myslenie bylo atakowane .....wlasnie jako wietrzenie spiskow....!!!!!!. Ba Gdyby kolega znal choc troche historie, zrozumialby ,,,,,moze?......, ze polityka to spiski.
Po za tym , nie mozna byc adwokatem we wlasnej sprawie . A taka sytuacja wystepuje w przypadku prowadzenia sledztwa przez rosjan , z Putinem na czele.To podstawowy problem . A reszta jest logicznym mysleniem . Trudno jest o zdecydowane dowody ,jesli strona rosyjska praktycznie traktuje sledztwo jako scisle tajne. Kloci sie to , z obrazem uczciwych i jawnych dzialan miejscu katastrofy. Powtarzam , do tej pory widzialem wiele transmisji z katastrof w telewizjach swiata. Czyzby rosjanie nie mieli wolnych kamer w Smolensku. mogli zy poprostu potrzebuja czsu na odpowiednie zfabularyzowanie faktow. I to wszystko.....
Brak szczerych i jawnych gestow, niesamowity pospiech na miejscu katastrofy , kiedy juz o 9 rano Komorowski z ,,,czystym sumieniem,,przeczesywal kancelareie Prezydencka. Skoro nikt nie przezyl, nie nalezalo sie spieszyc , przeciwnie nalezalo robic wszystko rozmyslnie powoli w swietle jupiterow, Co by znaczylo:-Prosze zobaczcie wszyscy , jestesmy czysci w tej sprawie .
A tak mamy wszelkie podstawy twierdzic
Rosjanie nie mozemy Wam zaufac, bowiem kazdy widzi ,ze nie gracie uczciwie

#79 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:43:24

Kolega, chyba nie rozumie jezyka polskiego.
Nikt tu nie wietrzy spiskowej, tylko staram sie uswiadomic swoim rodakom , ze niezalezne myslenie ,jest ich obowiazkiem.
Chyba wszyscy juz wiedza , ze byli przez prase i telewizje prowadzeni jak bydlo na postronkach. A wszelkie niezalezne myslenie bylo atakowane .....wlasnie jako wietrzenie spiskow....!!!!!!. Ba Gdyby kolega znal choc troche historie, zrozumialby ,,,,,moze?......, ze polityka to spiski.
Po za tym , nie mozna byc adwokatem we wlasnej sprawie . A taka sytuacja wystepuje w przypadku prowadzenia sledztwa przez rosjan , z Putinem na czele.To podstawowy problem . A reszta jest logicznym mysleniem . Trudno jest o zdecydowane dowody ,jesli strona rosyjska praktycznie traktuje sledztwo jako scisle tajne. Kloci sie to , z obrazem uczciwych i jawnych dzialan miejscu katastrofy. Powtarzam , do tej pory widzialem wiele transmisji z katastrof w telewizjach swiata. Czyzby rosjanie nie mieli wolnych kamer w Smolensku. mogli zy poprostu potrzebuja czsu na odpowiednie zfabularyzowanie faktow. I to wszystko.....
Brak szczerych i jawnych gestow, niesamowity pospiech na miejscu katastrofy , kiedy juz o 9 rano Komorowski z ,,,czystym sumieniem,,przeczesywal kancelareie Prezydencka. Skoro nikt nie przezyl, nie nalezalo sie spieszyc , przeciwnie nalezalo robic wszystko rozmyslnie powoli w swietle jupiterow, Co by znaczylo:-Prosze zobaczcie wszyscy , jestesmy czysci w tej sprawie .
A tak mamy wszelkie podstawy twierdzic
Rosjanie nie mozemy Wam zaufac, bowiem kazdy widzi ,ze nie gracie uczciwie

Może i coś prawdy w tym jest.
Ale uważam ,że wszystko wyjdzie w "praniu" jak to sie mówi a całej i prawdziwej historii nie dowiemy się nigdy.
Dlatego schowajmy teraz poglądy polityczne, sympatie do ofiar i antypatię - w koncu byli to tacy ludzie jak kazdy z nas.
To byli nasi rodacy wiec odprowadzmy ich i pozegnajmy godnie a pozniej bedzie czas na domniemania, przypuszczenia itd.

#80 ~isa~

~isa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 12:50:19

Nie wszyscy. Ja nie kradnę, obchodzi mnie los biednych. A czesc tych swin na pokladzie to zlodzieje i złodziejskie sukinsyny odciagniete od koryta.

To już jest nieważne. Zapłacili już za to co zrobili źle. Ulży Ci jak sobie pobluzgasz? Bezsens.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych