Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

158 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~Adam~~

~~Adam~~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 23:16:47

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???

1. Wsiądź do samochodu, przypier*** w drzewo z prędkością 250km/h i sprawdź czy przeżyjesz...
2. Taki film nigdy nie został nakręcony.
3. Silnik chodził "dziwnie" jak na podejście do lądowania bo był rozkręcony na maksa, pilot próbował poderwać maszynę.
4. Ruski samolot = ruskie czarne skrzynki = tylko ruski mają sprzęt do ich analizy
5. Jakie to ma znaczenie?? Rodziny mają zapewniony transport i noclegi. Poza tym są na to pewnie jakieś procedury.
6. bomba?? bez komentarza...pól lasu tam samolot ścioł, nie całe paliwo uległo zapłonowi, było go w dodatku pewnie mało

Dalej brakło mi sił... z tak skrajnym przypadkiem dysmózgi i czystego deb***izmu dawno się nie spotkałem... Co do atmosfery to sami ją taką tworzycie sklonowane owce...

#22 ~~kuba~~

~~kuba~~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 23:23:48

Nostradamus: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..

"Żelazny ptak rozdzieli dwóch braci"

#23 ~Pacman~

~Pacman~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 00:20:45

Polecam film "11 września niewygodne fakty"- Dotyczy on ataków na WTC w Nowym Jorku. A co do tej katastrofy to trochę trudno mi w to uwierzyć że to wszystko przez mgłę i błąd pilota. Tego feralnego dnia oglądałem dziennik przy śniadaniu i leciały wiadomości i w dolnym pasku pojawiła się informacja o wypadku samolotu prezydenckiego, kiedy jeszcze spiker/spikerka nic o tym nie wspominał- po minucie lub dwóch przerwał czytanie wiadomości i powiedział co sie stało, po czym dosłownie po chwili przekazał, że agencja "reuters" przekazała informacje że wszyscy zginęli. Jak w tak krótkiej chwili to ocenili??? Trochę to dziwne, skoro nikogo tam nie było a wydaje mi się, że służby ratownicze które mogły tam prowadzić akcję miały ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie lub dzwonienie do mediów.....

W sercu mam wielki smutek i masę pytań bo ta tragedia dla mnie owiana jest lekkim cieniem tajemnicy..

#24 ~j.jedynak.j@op.pl~

~j.jedynak.j@op.pl~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 06:26:14

Katyńska ziemia krwią Polską nasiąknięta
dziś stała się ponownie wstrząśnięta.
Przybyła świta polskiego kwiatu by oddać hołd
poległym z rąk stalinowskich katów.
Tragedia wielka się wydarzyła swe serca w pokorze
elita Polska tam dziś złożyła.
Nie ważne stały się spory i waśnie - nikt nie spodziewał
się, że tyle istnień ludzkich po 70 latach znowu zgaśnie.
Hołd składają wielcy świata tego łącząc się w bólu
z rodziną bliskiego - po ofiarach w Katyńskim lesie
tragicznie zmarłego.
Niech znikną waśnie, nieporozumienia, a Polska połączy
Nas wszystkich na drodze do pogodzenia.-
Jola Jedynak

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 06:47:00

samolot rozpadl sie w powietrzu, niedlugo bedzie wiadome czyja to byla sprawa

#26 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 08:40:50

Kłamiecie kurcze!!! TO TE RUSKIE kacapy stroncili samolot :D

Czemu idziesz tylko w jedną strone w swoich ob sesjach? Może to spiskował inny kraj, taki któremu nie podobało się, ze Ruskie dogadują się z Polską coraz lepiej, ktoremu skonfliktowana z sąsiadami Polska była na rękę?

#27 ~~dominiczka~~

~~dominiczka~~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 08:53:34

LUDZIE MÓWIĄ O...ZAMACHU

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 08:57:03

"wolny Polak" - do PSYCHIATRY !!!!

SAM IDZ DO PSYCHIATRY BO DLA CIEBIE BARANIE NAJPROSTSZĄ TEZĄ JEST PRZYJĄĆ ŻE BYŁA MGŁA I KAŻDĄ GŁUPOTĘ CI OŚLE WCISNĄ. RUSZ TROCHĘ TĄ PUSTĄ MÓZGOWNICĄ

#29 ~hop~

~hop~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:13:56

Nostradamus: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:44:03

Wypowiedź Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej (ZUT)

Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nadlotniskowe, aby upewnić się co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:50:53

http://www.echodnia....SWIAT/744034863

sami piszecie ,10.IV o 9.58 o katastrofie, dołączacie film z rosyjskiej telewizji , a tu piszecie , że o 10.55 nie znaleziono czarnej skrzynki , a na załączonym filmie skrzynkę widać , coś mi tu nie pasuje , ktoś kręci ,albo piszecie co chcecie , jak zwykle , tak jak o Prezydencie , za Jego życia

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:58:38

jeden pisze o 11 wrzesnia ,drugi o niemozliwym błędzie pilota ,trzeci o bombie - a nikt o mgle ,braku sprztu na lotnisku ( to lotnisko ma wyposazenie na lata 50 - tam zaden samolot liniowy z ludżmi oprócz naszych - nie ląduje , owszem ruskie wojskowe tak ,ale one są przystosowane do lądowania na kartoflisku..- po mojemy ktoś kazał pilotowi lądować za wszelką cenę tam , bo "uroczystości" ,"ludzie" czekają itp no to spróbował - i na koniec CASA z dowództwem WP też lądowała w trudnych warunkach ,ale przy daleko lepiej wyposazonym lotnisku i co - też ruscy go zestrzelili - to tak do tego gościa co napisał coś o blokadzie lotek ,czy innych części mechanicznych samolotu - czy ty durniu myślisz że jak ruscy zrobili przegląd samolotu to go polscy mechanicy nie sprawdzili ?on latał po remoncie z prezydentem juz kilkanaście razy...

#33 ~(*)~

~(*)~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 10:00:26

DORADCY PREZYDENTA W SWOJEJ DUMIE ZABILI PREZYDENTA I TYCH LUDZI,,PILOT NIE MIAŁ TU NIC DO GADANIA ,CÓRKA KACZYŃSKICH ZOSTAŁA SAMA W SWOJEJ ROZPACZY , BĄDŻMY Z NIĄ I RODZINAMI TYCH OSÓB ,KTÓRZY TAM ZGINĘLI,,,KATYŃ TO KRZYŻ ROSJAN-WSPÓŁCZUJMY IM,NARÓD ROSYJSKI WIELE WYCIERPIAŁ PRZEZ SWOJĄ WŁADZĘ, ZAUWAŻCIE ŻE TO WSZYSTKO W CZAS MIŁOSIERDZIA I POWINNIŚMY OKAZAĆ SOBIE NAWZAJEM MIŁOSIERDZIE WE WSPÓLNYM CIERPIENIU.

#34 ~(*)~

~(*)~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 10:05:10

DORADCY PREZYDENTA W SWOJEJ DUMIE ZABILI PREZYDENTA I TYCH LUDZI,,PILOT NIE MIAŁ TU NIC DO GADANIA ,CÓRKA KACZYŃSKICH ZOSTAŁA SAMA W SWOJEJ ROZPACZY , BĄDŻMY Z NIĄ I RODZINAMI TYCH OSÓB ,KTÓRZY TAM ZGINĘLI,,,KATYŃ TO KRZYŻ ROSJAN-WSPÓŁCZUJMY IM,NARÓD ROSYJSKI WIELE WYCIERPIAŁ PRZEZ SWOJĄ WŁADZĘ, ZAUWAŻCIE ŻE TO WSZYSTKO W CZAS MIŁOSIERDZIA I POWINNIŚMY OKAZAĆ SOBIE NAWZAJEM MIŁOSIERDZIE WE WSPÓLNYM CIERPIENIU.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 10:05:42

a może jednak sprawdzają się słowa naszego premiera , że "powymierają jak dinozaury?????",
czy tak odchodzi mały człowiek ----ministrze sikorski????????
czy wystarczający zamach ---- marszałku komorowski????????
a teraz mam uwierzyć w wasze łzy????!!!!!!
a gdzie ci wszyscy oponenci Kaczorów???????
po co wam ubliżać, wystarczy , jak macie sumienie i musicie spojrzec w lustro , współczuję wam !!

#36 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 11:53:24

dzień wcześniej ten sam samolot,ta sama załoga lądowała na tym lotnisku]

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 12:15:37

nie baw się dziewczynko zapałkami i nie zadawaj deb***nych pytań zostaw to takim znawcą tematu jak Baliszewski który z gów..a bat ukręci. To był po prostu wypadek i błąd Polskiego pilota.

Jesteś chory/chora umysłowo!!!! LECZ SIE DZIWAKU!!!;/

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 12:47:00

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???

mnie też, te pytania - bez odpowiedzi, które zadałeś chodzą po głowie i nie daja spokoju.......

#39 ~~wito~~

~~wito~~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 13:32:52

Pytania , bez odpowiedzi:
1.12 godzin polska komisja czekala na ustalenia z Moskwy, w tym czasie rosyjskie sluzby ,,zabezpieczaly teren,,.
Nie mamy ,zadnej dokumentacji filmowej tego ,,zabezpieczenia,,.
2.20 min przed samolotem prezydenckim wyladowal bez przeszkod inna polska maszyna -jak,,
twierdzili zaraz po powrocie z Rosji pasazerowie tej delegacji, -rosjanie twierdza ,ze ten samolot wyladowal w Moskwie
3.Czarne skrzynki ,ktore nadaja sygnal radiowy byly poszukiwane szesc godzin, przez kilkuset specjalistow i strazakow-mam w to uwierzyc . Rzecz sie dziala na polu ,a nie w morzu....
4.Po czterech okrazeniach doswiadczony pilot decyduje sie ladowac , ale samolot po wypadku wyglada tak jakby udezyl w ziemie z pelna predkoscia.
5Samochod przy predkosci dwustukilkudziesieciu kilometrow na godzine(predkosc ladowania), udezajac w przeszkode , nie rozpada sie na drobne czesci a tak wygladal samolot, czyli albo predkosc byla kilkukrotnie wieksza, .....albo zadzialaly tajemnicze czynniki.
6.swiadkowie mowia o dwoch , lub trzech gluchych grzmotach.
7. Co wywolalo tak dziwne emocje w polskim dzinnikarzu , ktory w tak ekstremalnej sytuacji mowi, o dziwnych czarnych wielkich samochodach ciezarowych , ktore w dwie godziny po wypadku wjezdzaja na teren katastrofy. czyzby tajne sluzby rosyjskie , co robily na smolenskiej ziemi , przed katastrofa.
8.Dlaczego , wszelkie czynnosci na miejscu katastrofy,rozpoczeto pod nieobecnosc polskich specjalistow. Nie jest to sluszne anie ze wzgledu na miedzynarodowe zwyczaje , ani w interesie samych rosjan , bowiem oczywiste jest ,ze wyglada to tak jakby chccieli cos ukryc ,przed Polakami.
Pytan jest wiele ,ale wtej chwili mysle tylko o Polsce , moich radakach w Polsce i........jestem przerazony.
Prosze was Moi Rodacy , nie dajcie sie oglupic telewizji i zastepom ,,usypiaczy,,
Poki zyjemy my ,Polska niezginela

#40 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 13:51:54

Pytania , bez odpowiedzi:
1.12 godzin polska komisja czekala na ustalenia z Moskwy, w tym czasie rosyjskie sluzby ,,zabezpieczaly teren,,.
Nie mamy ,zadnej dokumentacji filmowej tego ,,zabezpieczenia,,.
2.20 min przed samolotem prezydenckim wyladowal bez przeszkod inna polska maszyna -jak,,
twierdzili zaraz po powrocie z Rosji pasazerowie tej delegacji, -rosjanie twierdza ,ze ten samolot wyladowal w Moskwie
3.Czarne skrzynki ,ktore nadaja sygnal radiowy byly poszukiwane szesc godzin, przez kilkuset specjalistow i strazakow-mam w to uwierzyc . Rzecz sie dziala na polu ,a nie w morzu....
4.Po czterech okrazeniach doswiadczony pilot decyduje sie ladowac , ale samolot po wypadku wyglada tak jakby udezyl w ziemie z pelna predkoscia.
5Samochod przy predkosci dwustukilkudziesieciu kilometrow na godzine(predkosc ladowania), udezajac w przeszkode , nie rozpada sie na drobne czesci a tak wygladal samolot, czyli albo predkosc byla kilkukrotnie wieksza, .....albo zadzialaly tajemnicze czynniki.
6.swiadkowie mowia o dwoch , lub trzech gluchych grzmotach.
7. Co wywolalo tak dziwne emocje w polskim dzinnikarzu , ktory w tak ekstremalnej sytuacji mowi, o dziwnych czarnych wielkich samochodach ciezarowych , ktore w dwie godziny po wypadku wjezdzaja na teren katastrofy. czyzby tajne sluzby rosyjskie , co robily na smolenskiej ziemi , przed katastrofa.
8.Dlaczego , wszelkie czynnosci na miejscu katastrofy,rozpoczeto pod nieobecnosc polskich specjalistow. Nie jest to sluszne anie ze wzgledu na miedzynarodowe zwyczaje , ani w interesie samych rosjan , bowiem oczywiste jest ,ze wyglada to tak jakby chccieli cos ukryc ,przed Polakami.
Pytan jest wiele ,ale wtej chwili mysle tylko o Polsce , moich radakach w Polsce i........jestem przerazony.
Prosze was Moi Rodacy , nie dajcie sie oglupic telewizji i zastepom ,,usypiaczy,,
Poki zyjemy my ,Polska niezginela

Zgadza się, wszystko jest szyte grubymi nićmi.
Ja dodam coś o naszych politykach, którzy zostali.
Pamiętamy jak Komorowski kpiąco mówił "jaki prezydent taki zamach",
"Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu. "
lub pełny nienawiści Sikorski "Prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały", "Można być prezydentem, ale można być też chamem."
Wszystko w temacie, takie "elity" nam w Polsce pozostały.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych