Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~szok~~

~~szok~~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 21:35:44

a jeszcze niedawno pisano:
" ...Tusk i Putin wspólnie oddadzą hołd

Uroczystość będzie podzielona na dwie części - polską i rosyjską. W obu przewidziane są krótkie modlitwy i złożenie wieńców. Premierzy Donald Tusk i Władimir Putin oddadzą hołd polskim oficerom zamordowanym przez NKWD oraz tym Rosjanom, którzy na terenie Lasu Katyńskiego padli ofiarą zbrodni stalinowskich w ramach tzw. Wielkiej Czystki w latach 30.

Następnie obaj premierzy udadzą się do Smoleńska, gdzie dojdzie do spotkania z przewodniczącymi Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych. Przedstawią oni premierom wnioski z dotychczasowych prac. Zadaniem gremium jest wypracowanie rozwiązania najtrudniejszych kwestii w polsko-rosyjskich stosunkach, przede wszystkim dotyczących historii.

Zdaniem Andrzeja Przewoźnika, sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, wizyta prezydenta Kaczyńskiego 10 kwietnia ma mieć "bardziej rozbudowany charakter". ..."

#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 23:09:23

Co to znaczy dowódctwo?

#3 ~danny~

~danny~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 06:53:29

Film z rekonstrukcji wydarzeń to jakaś bzdura. Przecież samolot podchodzi do lądowania od strony lasu a nie przeleciał nad pasem startowym. Jakąś kpine uprawia echo w stosunku do swoich czytelników. Ludzie, wystarczy podejrzeć inne portale i.... nie będzie lipy. WSTYD !!!!!!!!!!!!!!! Gazeta .... to chyba jakiś żart..... Ciekawe, która pusta głowa zrobiła tą tzw. rekonstrukcję wydarzeń.

#4 ~edna~

~edna~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 08:35:19

zly film, nie wprowadzajcie ludzi w blad ! nawet po wypadku lezal " do gory nogami".

#5 ~wolny Polak~

~wolny Polak~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 10:05:53

to zamach - zemsta rosji - to ich wina ale śię nie dowiemy nigdy prawdy - zamordowali znowu POLAKÓW

#6 ~~Gosc~~

~~Gosc~~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 10:36:26

to zamach - zemsta rosji - to ich wina ale śię nie dowiemy nigdy prawdy - zamordowali znowu POLAKÓW

"wolny Polak" - do PSYCHIATRY !!!!

#7 ~~ana~~

~~ana~~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 10:53:07

To ruskie podali zła, za niską wysokość pilotom, dlatego samolot zaczepił o drzewa!! Przecież to był wyszkolony pilot !!

#8 ~ekspert~

~ekspert~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 11:01:30

Ten film z rekonstrukcją wydarzeń to czysta kpina.

#9 ~Stalowaik~

~Stalowaik~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 11:06:56

Szlęzak jesteś przegrany. Gdzie syreny w SW!!!!!!!!!! GDZIE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 11:46:39

Przecież po zaczepieniu o drzewa samolot "koziołkował" (tak mówią świadkowie) i nastąpiły dwa wybuchy. Jakoś nie ma tego na tym filmie. No i katastrofa nie miała miejsca na przedłużeniu pasa do lądowania a obok kilkaset metrów obok pasa.

#11 ~~karolina~~

~~karolina~~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 14:18:50

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???

#12 ~do...~

~do...~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 15:09:36

Nie płaczcie oszczercy, gdy ja płaczęTo wyście Go wcześniej zabili

W kontakcie ze szklanym ekranem,

Pamiętam oszczerstwa i drwiny:

Nie płaczcie nad grobem, gdy

Ja płaczęJa wasze nazwiska pamiętam,

I widzę zaciekłe te twarze.

To wyście Go wcześniej opluli:

Nie płaczcie oszczercy, gdy

Ja płaczęTak, macie już drogę otwartą,

By w ręku mieć całą władzę,

Bo wyście Go wcześniej zabili:

Nie płaczcie oszczercy

Ja płaczę..

#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 17:46:08

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???nie baw się dziewczynko zapałkami i nie zadawaj deb***nych pytań zostaw to takim znawcą tematu jak Baliszewski który z gów..a bat ukręci. To był po prostu wypadek i błąd Polskiego pilota.

#14 ~funny~

~funny~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:15:46

Czy prawdą jest ze matka Kaczyńskiego nic jeszcze nie wie...?

#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 19:27:57

CYTAT(~karolina~ @ 11.04.2010, 15:18:50)
mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???ZGADZAM SIĘ z Tobą . !!

#16 ~Ja~

~Ja~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 19:56:19

CYTAT(~karolina~ @ 11.04.2010, 15:18:50)
mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???ZGADZAM SIĘ z Tobą . !!

Amerykańska katastrofa zamach na WTC, była w centrum USA a polska tragedia gdzieś tam w lesie w Rosji, gdzie nikt z kamerami nie czuwa. Gdyby Rosja chciała coś namieszać, to samolot wybuchłby u nas, po co jej to wszystko na jej terenie, lepiej czytaj sobie Chmielewską i dedukuj według damskich kryminałów coś mniejszego kalibru.

#17 ~~czytelnik~~

~~czytelnik~~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 20:17:36

Wypowiedź Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej: Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. http://www.naszdzien...d=ks19.txt#pocz

#18 ~AGH~

~AGH~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 20:21:32

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???

Czy ty nie rozumiesz że Rosji ta katastrofa jest nie na rękę.Cały świat mówi teraz tylko o tej katastrofie i o Katyniu.A wiadomo że Rosjanie chcieliby żeby ta rocznica miała jak najmniejszy rozgłos.Twoje domysły nie mają sensu.

#19 ~Lelek~

~Lelek~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 20:32:55

mam kilka pytan jak to sie stalo ze nikt nie pyta o to :
dlaczego juz godzine po wypadku gdzy nie znalezoino jeszcze cial nie bylo wiadomo ile osob bylo na pokladzie juz mowiono o tym ze NIKT NIE PRZEZYL?? jak to mozliwe ze film na ktorym widac 2 wybuchy ktory nakrecil dziennikarz - film na ktorym widac wypadek i wybuch samolotu w powietrzu nie jest pokazywany w telewizji, jak to mozliwe ze nikt nie pyta o to dlaczego silnik chodzil "dziwnie" jak swiadkowie pobliskich wiosek opowiadaja ? dlaczego czarne skrzynki pojechaly do rosji ? dlaczego CIALA naszych bliskich sa w MOSKWIE a nie w WARSZAWIE tam gdzie byc powinny? co ukrywa rosja dlaczego las nie jest spalony a szczatki leza w promieniu 800metro (tak jak by wybuchly bomby na pokladzie samolotu , a nie jakby uderzyl i dopiero zapalil wszystko w okol- drzewa sa nie tkniete-) dlaczego wszyscy sie boja zadac te pytania???czy ma tos cos wspolnego z rozmowa telefoniczna putina i tuska zaraz po zdarzeniu-trwala ona 2 godziny- co putin mial takiego waznego do powiedzenia przez 2 godziny? dlaczego panuje taka atmosfera? dlaczego rosja ma ciala czarne skrzynki i wszysto to co powinno juz dawno byc w polsce???nie jest to dziwne?gdzie jest dziennikarz ktory nagral cale zdarzenie dlaczego rosjanie chieli odebrac mu takie nagranie-dlaczego nie pokazuja tego nagrania w telewizji??(jak byla katastrofa worrldtradecenter to non stop lecialy amatorkie nagrania ) a tu?? co rosja ma do ukrycia???

Las koło Smoleńska to nie Nowy Jork.Weź kamerę pojedź do lasu i zaczekaj aż będzie spadał jakiś samolot.Trochę wyobraźni Karolino.

#20 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 20:56:23

Wstępne rozumowanie nie pozwala mi skreślić żadnej z wersji tego tragicznego wydarzenia, zatem nie mogę starać się za wszelką cenę forsować opcji nieszczęśliwego wypadku - jak media- i nie mogę wykluczać zamachu, zaplanowanej akcji. Media zdają się ukierunkowywać nas tylko na wersję wypadku, a przed wyciąganiem tzw. pochopnych wniosków przestrzegają. Czyli co? Nie wolno nawet postawić pytania, czy katastrofa nie mogła być zaplanowaną akcją? Komuś takie pytanie przeszkadza? Kogoś ono obraża? Jeśli juz, to na pewno obraża zdrowy rozsądek. Ale ten przecież nie boi się pytań i jak kiedyś ktoś słusznie zauważył, nie ma głupich pytań, mogą być tylko głupie odpowiedzi. W tym przypadku, mniejsza o mądrość i głupotę - ważne, czy odpowiedzi będą prawdziwe.
Nie zakładając przez chwilę wersji nieszczęśliwego wypadku, zastanówmy się, czy znalazłby się ktoś, kto ucieszyłby się z tej tragedii.

Czy może się komukolwiek na cokolwiek przydać natychmiastowe zniknięcie z życia publicznego kilkudziesięcioosobowego grona osób decydujących o kluczowych sprawach Polski - obronności, polityce finansowej, pamięci narodowej, itd.? Kto mógłby mieć w tym interes? Polacy, polscy patrioci, czy może ci, którym istnienie Polski przeszkadza?

Czy gdyby chodziło o wyeliminowanie z życia politycznego dużej ilości niewygodnych osób naraz, znajdujących się w tym samym czasie na małej powierzchni, z dala od możliwości szybkiego udzielenia skutecznej pomocy, to czy nie najskuteczniej byłoby to zrobić to np. na pokładzie samolotu?
Czy to normalne, że samolot, który uległ katastrofie był pod rosyjską kontrolą techniczną i przechodził ostatni przegląd w Samarze (w Rosji)? Czy bezpieczeństwo głów państwa, elit politycznych Polski powinno znajdować się na czas pobytu w powietrzu w rękach rosyjskich techników?

Czy rosyjskie służby specjalne, gdyby chciały, to miałyby techniczną możliwość zorganizowania akcji zamachowej, czy może nie są w stanie czegoś takiego zaplanować i wykonać? Na czyim terytorium najłatwiej byłoby taką akcję zorganizować, by potem w pełni ją kontrolować (niedopuszczenie prasy, obstawienie terenu milicją, zakaz udzielania wywiadów, itd.) - na cudzym, czy na własnym?
Jeśli chce się sparaliżować, obezwładnić jakąś zorganizowaną społeczność, państwo, to którą grupę społeczną najpierw się eliminuje? Zwykłych, szarych obywateli, którzy mogą co najwyżej oddać swój głos w wyborach raz na kilka lat, czy może tych, którzy na co dzień podejmują wiele decyzji, od których zależy los całej społeczności? A kogo w czasie II wojny światowej Niemcy i Sowieci mordowali i wywozili do obozów w pierwszej kolejności czy czasem nie oficerów, profesorów, duchownych, ludzi u władzy? Czy nie tych, którzy swoim autorytetem, słowem i postawą mieli wpływ na cały naród, potrafiliby pociągnąć go ku niepodległości ? Czy jeśli chce się kogoś zabić, to obcina mu się rękę, piętę, czy może głowę? Czy ktoś słyszał o tzw. obcinaniu głowy narodowi (Niemcy robili to w Auschwitz, Dachau, Sztutowie, a Sowieci w Katyniu, Charkowie, Miednoje itd.) ?Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych