Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kasta Sandomierz zwana dalej sąd

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 06:11:35

Popsraj ma papugę.
Pewnie ze swojego towarzystwa wiecznie skrzywdzonych przez świat.

Tak przez psów skrzywdzony.Za co siedził w więzieniu.Zna język niemiecki i śmiga po Europie

#22 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 06:23:04

Haha kruk Chce być moja papugą jak chcesz to Cię we wrześniu mogę strzelić w japę

#23 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 07:15:26

Tak przez psów skrzywdzony.Za co siedził w więzieniu.Zna język niemiecki i śmiga po Europie

Kolega Popsraja od flaszki.

Haha kruk Chce być moja papugą jak chcesz to Cię we wrześniu mogę strzelić w japę

Próbuj szczęścia Popsraju, może wrócisz tam, gdzie było ci tak dobrze.

#24 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 08:19:14

Kolega Popsraja od flaszki.
Próbuj szczęścia Popsraju, może wrócisz tam, gdzie było ci tak dobrze.

Jedziemy do Niemiec zaraz szkopów przestawimy komu przyjbać bezpłodnemu Z,ybałe czy ku.rwom z banku niewinnych nie bjie

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 12:55:57

Adam sié wku***a bo musi po niemiecku gadać

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 15:24:00

Zrobiłeś kopiuj - wklej czy nic innego nie jesteś w stanie wymyślić? Tuman taki sam jak Posraj.

Popsraj ma papugę.
Pewnie ze swojego towarzystwa wiecznie skrzywdzonych przez świat.

Wasze wpisy w pełni zaświadczają, że jesteście jebniętymi w czambo deb***ami,przewyższający swym deb***izmem tego, którego tak napiętnujecie. Dziwię się bardzo, że jeszcze nikt z władz nie zareagował na to Wasze prowokacyjne  zachowanie. Gdybyście nie prowokowali nie dochodziłoby do zaśmiecania tego forum. Zachowanie Wasze na tym forum jest poniżej krytyki. O ile nie zaprzestaniecie dalszej prowokacji ja wystąpię do prokuratury aby Was obu namierzyli i zrobili z Wami porządek. Traktujcie to ostrzeżenie na poważnie. 

#27 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:51:53

jebniętymi w czambo deb***ami,przewyższający swym deb***izmem tego, którego tak napiętnujecie.

Oczywiście w swoim wystąpieniu do prokuratury zamieścisz inwektywy, które napisałeś w stosunku do mnie?

To super, będę miał za co cię pozwać.

A jak idzie o zaśmiecanie forum to zgłoś moderatorowi wszelkie reklamy prochów, nielegalnych dokumentów, ewentualnie nagich zdjęć.

BTW, nie "w czambo", tylko "w czambuł".

"Piętnujecie" zamiast "napiętnujecie" ,   :)

#28 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 03:58:40

Adaś szerokiej drogi bez przbojów na granicy

#29 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:20:06

Z Dominiką Młynek jedzie bajerant

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:41:02

Oczywiście w swoim wystąpieniu do prokuratury zamieścisz inwektywy, które napisałeś w stosunku do mnie?

To super, będę miał za co cię pozwać.

BTW, nie "w czambo", tylko "w czambuł".

"Piętnujecie" zamiast "napiętnujecie" ,   :)

Tak, przyrzekam, ze wyślę również i swój wpis, który kierowałem do osób anonimowych a nie do konkretnych z nazwiska. Straszyć to możesz swoje obleśniałe portki, a nie mnie. Dla mnie jesteś anonimowym deb***em i dopóki będziesz prowokacyjnie występował  i zaśmiecał swoimi wpisami to forum będziesz dla mnie idiotą. Kolejna sprawa to pouczanie mnie co do formy doboru wyrazów - maleńka uwaga czytaj ze zrozumieniem.

#31 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:31:08

Tak, przyrzekam, ze wyślę również i swój wpis, który kierowałem do osób anonimowych a nie do konkretnych z nazwiska. Straszyć to możesz swoje obleśniałe portki, a nie mnie. Dla mnie jesteś anonimowym deb***em i dopóki będziesz prowokacyjnie występował i zaśmiecał swoimi wpisami to forum będziesz dla mnie idiotą. Kolejna sprawa to pouczanie mnie co do formy doboru wyrazów - maleńka uwaga czytaj ze zrozumieniem.

A mówili mi: nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Żegnam ozięble.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 01:21:10

A mówili mi: nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Żegnam ozięble.

Słuchaj deb***u jak on gada z Niemcami w ich języku jak może być jebnięty.

#33 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1391 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:18:55

Wasze wpisy w pełni zaświadczają, że jesteście jebniętymi w czambo deb***ami,przewyższający swym deb***izmem tego, którego tak napiętnujecie. Dziwię się bardzo, że jeszcze nikt z władz nie zareagował na to Wasze prowokacyjne zachowanie. Gdybyście nie prowokowali nie dochodziłoby do zaśmiecania tego forum. Zachowanie Wasze na tym forum jest poniżej krytyki. O ile nie zaprzestaniecie dalszej prowokacji ja wystąpię do prokuratury aby Was obu namierzyli i zrobili z Wami porządek. Traktujcie to ostrzeżenie na poważnie.

Taki cytat:
"Pomówienie jest przestępstwem ściganym z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, że wyłącznie od pokrzywdzonego zależy czy sprawa przeciwko sprawcy przestępstwa zostanie wszczęta czy też nie. Prokurator zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy wymaga tego interes społeczny."
.
Możesz swoje groźby wsadzić sobie w duupę swoją albo Posraja, jak wolisz; )
BTW, trzęsiemy portkami i już widzę jak prokurator i sąd biegną w podskokach szukać osoby dyskutujące na forum.
Posrajek zaś wielokrotnie groził mnie i wielu innym osobom pobiciem, zabójstwem i ciężkimi obrażeniami. Też trzęsę portkami ze strachu ;)
Nie ośmieszaj się i nie baw w posrajową papugę. Od dawna czytasz jego bluzgi?

#34 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1391 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 14:41:57

.. Dla mnie jesteś anonimowym deb***em i dopóki będziesz prowokacyjnie występował i zaśmiecał swoimi wpisami to forum będziesz dla mnie idiotą..

Inwektywy pominę milczeniem. Przedstawiłeś się z imienia, nazwiska, może chociaż nick albo zarejestrowane konto?

#35 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 15:13:55

Dziod, szkoda pisania z fanem Popsraja.

Jest jeszcze głupszy od swego idola.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych