Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kasta Sandomierz zwana dalej sąd

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 07:45:58

Jest kręcona kolejna sprawa art190 kk Nauczyciel dyplomowany w dn 30 06.2017 po informacji że jego dziecko uległo wypadkowi i było na bloku operacyjnym w szpitalu w Tarnobrzegu o godz 7,39 poszedł zapytać na komędę Policji w Sandomierzu o wypadek syna.Informacji mu nie udzielono na dyžurce został zatrzymany kiedy jego dziecko było w szpitalu na sali operacyjnej w Tarnobrzegu.Został sformułowany wniosek o miesięczny areszt którego to ojciec wyśmiał.Prokurator Paweł Z,ięba zmienił to na policyjny dozór.Ojciec nauczyciel dyplomowany się od tego odwołuje.Udaje się do szpitala w Tarnobrzegu i tam z dzieckiem przebywa 7 dni.Dziś prokurator Paweł Zięba ,sędzia S,obierajski i bezpłodny rozwodnik z,ybała kęcà sprawę z artykułu 190 kk wobec ojca nauczyciela dyplomowanego.Adwkatem w tej sprawie jest curunie słynnej kasty w Sandomierzu W,asieczki.

#2 ~kolega spod celi~

~kolega spod celi~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 08:06:32

Znowu szykują ci się wczasy w Pińczowie.

#3 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 08:12:55

Znowu szykują ci się wczasy w Pińczowie.

. Tak tym razem 25 lat na warunkowe nie wychodzé.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 10:02:28

. Tak tym razem 25 lat na warunkowe nie wychodzé.

Mocny w gębie, jak zawsze.

Lepszy podobno byłeś w duupie, tak mówią w Pińczowie.

#5 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 13:50:45

Mocny w gębie, jak zawsze.
Lepszy podobno byłeś w duupie, tak mówią w Pińczowie.

. O kasta się wasieczki i krawczyńskiego odezwała.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 06:36:18

O co chodzi?

#7 ~OBYWATEL~

~OBYWATEL~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 05:52:31

gostek smieje się z SĄDU ,z SZANOWNEGO KURATORA ZAWODOWEGO , PROKURATORA , jak społeczeństwo ma traktować ich powaznie ...TO SA JAKIEŚ JAJA,,,

#8 ~Papuga~

~Papuga~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 09:13:19

Gostek to Ciebie spłodził on jest nauczycielem dyplomowanym sądy same się doprowadziły że nie mają autorytu.

#9 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 04:32:30

Chciałbym tych huuuj spotkać co o wolne sądy walczą paląc świeczki na ulicy.

#10 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 04:32:58

Chciałbym tych huuuj spotkać co o wolne sądy walczą paląc świeczki na ulicy.

#11 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 19:00:10

ta stara komu tak sie lansuje publicznie na insta...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 08:36:32

Wy wszyscy adwersarze Antka odczepcie się od niego. Nie pochwalam jego niecenzuralnych wpisów, ale w drodze dozwolonej krytyki chcę stwierdzić po raz kolejny, że ma on dużo racji. Was wszystkich chcę jednak przestrzec, że gdybyście z autopsji poznali smak łamiących wszelkie zasady prawa a przede wszystkim Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej oraz stanowione ustawy to uznacie, że głoszone przez klasyków określenie o „nadzwyczajnej kaście kolesi” w stosunku nie tylko do przedstawionych przez Antka dygnitarzy jest w pełni uzasadnione. W sandomierskiej prokuraturze nie od dziś kultywuje zasada, że „najlepszą metodą kłamstwa jest milczenie,” zaś w nasyconym nepotyzmem sądzie wydawane były wyroki wbrew Konstytucji oraz stanowionym przez Sejm ustawom. Ja stawałem w obronie obowiązującego prawa, co dowiódł wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 04.11.2014r, sygn. akt U – 04/14, do którego na mój wniosek odwołał się Rzecznik Praw Obywatelskich, zaś obie te instytucje powołane do przestrzegania prawa stawały w obronie dotykającego mnie i moją rodzinę bandytyzmu. Mam na to inne w pełni wiarygodne dowody, które w sposób arogancki były przez krzewicieli prawa z premedytacją ignorowane. Nie chcę tu przybliżać nepotycznych związków, jakie tu zapanowały, na co też mam niezbite pisemne dowody. Jednym z nich jest to, że sprawca śmiertelnego wypadku w lesie staszowskim, synuś byłej szefowej sandomierskiej prokuratury skazany prawomocnym wyrokiem, którego stanowisko nadzwyczajnego zaufania społecznego rygorystycznie wymaga nieposzlakowanej opinii, po odbytej kwarantannie w warszawskim sądzie, orzeka w sądzie sandomierskim.  Dlatego uważam, że gdyby Antek przyjął inną strategię, nie tą niecenzuralną, chociaż się mu nie dziwię jego krzywda bardziej byłby zrozumiana przez większą część społeczeństwa. Zapraszam do dyskusji.

#13 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1370 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:09:51

Jaka krzywda? On jest dumny i pisze, że mu tam było cudownie i chętnie by wrócił. ;)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:48:39

Jaka krzywda? On jest dumny i pisze, że mu tam było cudownie i chętnie by wrócił. ;)

Ty człowiecze jesteś bardziej ograniczony intelektualnie a niżeli Antek. Dajesz temu wyraz w każdym twoim wpisie.

#15 ~uczennica~

~uczennica~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:19:19

Zazdrościsz mu wykształcenia ,urody.Kto Ci się nie dał uczyć.Za co on w więzieniu siedział?

#16 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 17:32:48

Zazdrościsz mu wykształcenia ,urody.Kto Ci się nie dał uczyć.Za co on w więzieniu siedział?

Wykształcenie twoje Popsraju widać w twoich wpisach.
Uroda? Pewnie dlatego musiałeś ruchać w listopadzie w ogrodzie. Było ciemno, to laska nie widziała tej urody i nie uciekła.
Za co siedziałeś ? To już jest nudne.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:08:35

Wykształcenie twoje Popsraju widać w twoich wpisach.
Uroda? Pewnie dlatego musiałeś ruchać w listopadzie w ogrodzie. Było ciemno, to laska nie widziała tej urody i nie uciekła.
Za co siedziałeś ? To już jest nudne.

Drugi pojebus Rehachtor wtrąca swoje farmazony Ty człowiecze i ten dziod jesteście bardziej ograniczeni intelektualnie a niżeli Antek. Dajecie temu wyraz w każdym  waszym wpisie.

#18 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1370 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 22:21:06

Drugi pojebus Rehachtor wtrąca swoje farmazony Ty człowiecze i ten dziod jesteście bardziej ograniczeni intelektualnie a niżeli Antek. Dajecie temu wyraz w każdym waszym wpisie.

Zrobiłeś kopiuj - wklej czy nic innego nie jesteś w stanie wymyślić? Tuman taki sam jak Posraj.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 05:27:08

Adaś kiedy jedziemy do Niemiec?Jeździmy po całej Europie Niemcy ,Belgia,Holandia,Francja z dobrym językiem niemieckim.

#20 ~Rehachtor~

~Rehachtor~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 05:36:41

Drugi pojebus Rehachtor wtrąca swoje farmazony Ty człowiecze i ten dziod jesteście bardziej ograniczeni intelektualnie a niżeli Antek. Dajecie temu wyraz w każdym waszym wpisie.

Popsraj ma papugę.
Pewnie ze swojego towarzystwa wiecznie skrzywdzonych przez świat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych