Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Karetki

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:49:56

Dlaczego pewien kierowca/ratownik medyczny dość często parkuje karetką koło SP nr 2 i idzie sobie do domu?

Kto płaci za ten czas gdy zamiast czekać na zgłoszenie przesiaduje sobie w domu?

Sytuacja ma miejsce dość często co udokumentowałam kilkukrotnie na telefonie.

Zanim ktoś zacznie mnie wyzywać od kapusi to pragnę zwrócić uwagę, że gdy ktoś z was lub waszych bliskich będzie czekał na ratunek, to ten pan najpierw musi pojechać po załogę karetki, a dopiero później pojedzie do zgłoszenia. A to już strata kilku, kilkunastu minut, które mogą się okazać na wagę życia.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 12:09:03

Dlaczego pewien kierowca/ratownik medyczny dość często parkuje karetką koło SP nr 2 i idzie sobie do domu?
Kto płaci za ten czas gdy zamiast czekać na zgłoszenie przesiaduje sobie w domu?
Zanim ktoś zacznie mnie wyzywać od kapusi to pragnę zwrócić uwagę, że gdy ktoś z was lub waszych bliskich będzie czekał na ratunek, to ten pan najpierw musi pojechać po załogę karetki, a dopiero później pojedzie do zgłoszenia. A to już strata kilku, kilkunastu minut, które mogą się okazać na wagę życia.

Pani Iwono w takiej kwestii jeśli chodzi o ludzkie życie proponuje aby nagrania trafiły jak najszybciej do odpowiednich organów a te organy podjęły działania leżące w zakresie działań ,określonych w odpowiednich rozporządzeniach podpisanych przez prezesa rady ministrów...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 12:43:33

A może przyjechał do domu po coś do jedzenia bo przez 12h pracy ma chyba prawo zgłodnieć?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 12:48:23

chlop dostał bolesnego wzwoda, a tobie żal, że poszedl do żony, a nie do ciebie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:24:08

chlop dostał bolesnego wzwoda, a tobie żal, że poszedl do żony, a nie do ciebie

jak dostał to wzwodu ,a jeśli już snujesz taka aluzje i interesujesz się penisem przedstawiciela tej samej płci i tym co on z żoną robi a jeszcze do tego piszesz o tym na forum to świadczy ,że jest z tobą coś nie halo.

#6 ~Xzz~

~Xzz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 14:08:11

To nie karetka, tylko transport szpitalny... a te nie jeżdżą na ratunek, tak, że nie srajcie żarem. Tam jeździ kierowca po 500km dziennie, chyba ma prawo podjechac po kanapke ew sie przebrać

#7 Adam875

Adam875

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 14:14:09

smiertelny wypadek w końskim: http://bziu.pl/xyMz <--(zdjecia) znacie poszkodowanych? gdzie karetki? 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 16:21:52

jak dostał to wzwodu ,a jeśli już snujesz taka aluzje i interesujesz się penisem przedstawiciela tej samej płci i tym co on z żoną robi a jeszcze do tego piszesz o tym na forum to świadczy ,że jest z tobą coś nie halo.

wzwoda, nie wzwodu, dobrze napisałem

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 16:46:43

wzwoda, nie wzwodu, dobrze napisałem

Proponuje udać się do wujka google wpisać frazę dostał wzwodu i wyskoczy Ci artykuł z 13.03.2013 z gazety fakt z tytułem Model dostał wzwodu podczas castingu do Top Model..Jest tam dość obszernie opisane o tym ,że poczuł się niezręcznie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 17:02:49

Proponuje udać się do wujka google wpisać frazę dostał wzwodu i wyskoczy Ci artykuł z 13.03.2013 z gazety fakt z tytułem Model dostał wzwodu podczas castingu do Top Model..Jest tam dość obszernie opisane o tym ,że poczuł się niezręcznie.

ty mnie nie połuczaj gdzie mam pujść, może se pujde do ciotki

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 17:04:39

ty mnie nie połuczaj gdzie mam pujść, może se pujde do ciotki

ja akurat pójdę do lodówki po mleko ,ty rob co chcesz.

#12 ~Ant~

~Ant~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 17:43:11

A może chodziło o bolesnego wrzoda?????

#13 ~Ant~

~Ant~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 17:43:27

A może chodziło o bolesnego wrzoda?????

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 18:26:14

to se dosyp do tego mleka gipsu, tyz bedzies mioł śtywnego

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 18:26:54

to se dosyp do tego mleka gipsu, tyz bedzies mioł śtywnego

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 14:49:31

..

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 10:03:17

A może przyjechał do domu po coś do jedzenia bo przez 12h pracy ma chyba prawo zgłodnieć?

:lol:  :lol:  :lol:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 11:46:06

W Meksyku zajechalby i zjadłby nachos a w Polsce bigos...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 08:48:20

Fragment zeznania ofiary księdza-pedofila z Legionu Chrystusa:
“Sapał i pytał, czy mi się podoba. Mówił, że nie robimy nic złego, że Bóg na nas patrzy...”. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 10:07:17

To nie karetka, tylko transport szpitalny... a te nie jeżdżą na ratunek, tak, że nie srajcie żarem. Tam jeździ kierowca po 500km dziennie, chyba ma prawo podjechac po kanapke ew sie przebrać

Przeczytaj sobie napis na 1 maja. Ratownictwo Medyczne i transport. Więc nie wciskaj kitu. Mają w swoich zadaniach ratować zdrowie i życie ludzi.

A jak go męczy praca to niech ją zmieni, a nie będzie po kanapki czy na ból wzwoda jeździł do kobity.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych