Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 11:09:49

Witam,nie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi komentarzami! W Karczmie jest miło,sympatycznie,można dobrze zjeśc.Co wiecej miałam w tym roku tam swoje wesele,było super,nic niemożna zarzucić!każdy z gości był mega zadowolony!wiec zastanówcie sie co wy tu piszecie!bo chyba to jakaś zazdrośc jest typowa.Ja chętnie wracam z mężem do Karczmy:)

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 14:06:38

Wczoraj byłam na obiedzie i nie zgadzam się z większością negatywnych komentarzy, może czas oczekiwania nie jest najkrótszy, ale jedzenie godne polecenia zwłaszcza pierożki z mięsem przypadły nam do gustu. Polecam i na pewno tam wrócimy z całą rodzinką:)

#23 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:24:55

Witam,jak co niedziela postanowiliśmy całą rodziną pójśc na obiad ,tym razem padło na karczmę i to był nasz ostatni raz tam.Zamówienie zostało przyjęte w miarę szybko.gorzej z jego realizacją,napoje zostały podane po 15 min.chociaż prosiliśmy o szybkie ich podanie. ,,Obiad"podano po 50 min ,zimny(schabowy w keczupie+zimne frytki+surówka dnia wczorajszego,pieczona pierś z kurczaka ziemniaki pieczone posypane nie wiem czym,żeberko suche twarde nie dopieczone,a placek to był wielki misz-masz,WSZYSTKO PO ZA ŻEBERKIEM PŁYWAŁO W KECZUPIE)  może porcja wydawała się duża ,ale to tylko złudzenie przez duże talerze.Z większym smakiem zjedlibyśmy hot-dogi na zwykłej stacji np.statoil.

no właśnie o co chodzi z tym keczupem tez jadłam schabowgo pływającego w tym sosie.. zenada...kucharz który to robi jest totalnie nie na soim miejscu !! moze niech na zmywak wróci..

#24 ~rozczarowany gość~

~rozczarowany gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 17:59:23

haha! kelnerki to wieśniary ani dzień dobry ani nic, pracuja za jakby za kare? Wielki problem obsłużyć klienta... no naprawde nie wiem byc moze maja za małe wynagrodzenie i to jest tego przyczyną nie wnikam poza tym jedzenie jak dla mnie smaczne i w przystępnej cenie ale czas oczekiwania zupelna porażka!

jesli chcecie zjesc dobrze ale w chamskich warunkach to polecam

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 21:33:24

jedzenie fatalne! zamówiłam pstrąga i pomidorówkę i obie potrawy nie nadawały się do zjedzenia. Wszędzie widać oszczędności do tego stopnia że pogasili światła i siedzieliśmy w półmroku, nie mówiąc o tym że w lokalu jest strasznie zimno i bez kurtki nie da się wysiedzieć. Ktoś powinien też zainteresować się tymi zabawkami dla dzieci bo sa bardzo brudne i strasznie śmierdzą.  Nie polecam! 1/10

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 15:57:48

byłam wczoraj w tym lokalu i powiem szczerze na wejściu miłe wrażenie...obsługa rewelacyjna, jedzenie świeże i przepyszne, a ceny naprawdę przystępne uważam ze na każdą kieszeń.jestem bardzo zadowolona...i na pewno tutaj wrócę z rodziną bądź ze znajomymi.Jak najbardziej polecam ten lokal.

Witam  wszystkich  o  czym  piszesz  chyba  że  trafiłaś  na  świeżą  dostawę  , byłam  tam  05.11.2015  na  dworze  było  chłodno  a  w  tej  karczmie  zimno  jak  w  psiarni  siedzieliśmy  w  kurtkach  ,  ponadto  dania  do  dupy  sałatki  wczorajsze  , słone  , koloru  sinego  zresztą  nie  ma  w  czym  wybrać  tylko  z kapusty  czerwonej , z  pekinki , i  marchewka    , mięso  zaśmierdziałe   jak  poszłam  do  kelnerek  to  menager  wyglądał  jak wychłystek  bez  wizerunku  w  koszulce  kolorowej  z  krótkim  rękawem  wyszedł  z   ciepłego  pomieszczenia  chyba od razu   uciekł  ,  a  one  tarły  ręce  z  zimna  i  mówiły  że  sałatka  jest  świeża  jak  kazałam  im  to  zjeść  o  żadna  nie  chciała  spróbować  w  takiej  spelunie  to  trzeba  już  jak  ktoś  jest  bardzo  głodny  brać  tylko  zestaw  dnia  bo  to  gotują  dla  pracowników  z  budowy  obok  ,  dziwne  że  tego  syfu  nie  widzi  właściciel ,  kucharki  to  zaśmierdziałe  mięso  powinny mu  przyrządzać  to mam  zamiar  zglić  do  sanepidy  ozaz  do  PIP  właścicielu  nie  pieniądze  się  liczą  tylko  wizerunek  człowieka 

#27 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 17:38:22

Byliśmy w karczmie dzisiaj. Uwaga ! Pani kelnerka zamiast cappuccino z expresu podaje tanią wersję z torebki !!!

#28 ~Sylwi~

~Sylwi~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 21:00:08

Nie polecam. Nie było mi dane zjeść nic ponieważ na wstępie kiedy mąż spytał o stolik kelnerka spojrzała jak na idiotę o odesłała nas do stolika z brudnymi naczyniami. sami musieliśmy znaleźć "czysty" stolik. Po 25 minutach oczekiwania aż ktoś do nas podejdzie zrezygnowaliśmy i zaczęliśmy się ubierać wtedy kelner się ruszył i spytał czy chcemy kartę. Kiedy poinformowaliśmy go że czekaliśmy tak długo i właśnie wychodzimy odwrócił się ani przepraszam ani pocałuj nie w dupę. NIE POLECAM.

#29 ~Thomas~

~Thomas~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 22:59:18

byłem tam. lokal świetny, w fajnym ludowym stylu, żarcie naprawdę smaczne, bardzo ładnie podane i naprawdę niedrogie. ale nie mogę zapomnieć tylko jednego - super seksownej blond kelnerki średniego wzrostu, z warkoczami, w krótkiej białej ażurowej spódnicy i w sandałkach. po prostu piękna! a jak się poruszała, hmm. po prostu płynęła, i nieśmiało odwracała wzrok, bo się na nią gapiłem ;-)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 15:18:17

Jedzenie fatalne, a obsługa jeszcze gorsza. Byłem tam raz. Pierwszy i ostatni

#31 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 09:23:13

jedzenie na 6, obsluga na 6 , wystroj na 6 , bardzo milo ze pomyslano rowniez o maluchach, maja gdzie sie bawic rowniez na 6.

#32 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 19:35:26

Nie polecam. Chamski właściel, niekompetentny manager.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 06:03:47

Fakt. Byłam tam kilka lat temu na niedzielnym obiedzie.Beznadzieja pod każdym względem. Brudne obrusy, jedzenie paskudne, oczekiwanie na kelnerke godzina, oczekiwanie na zamówienie druga. Omijać szerokim łukiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych