Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fffffff~

~fffffff~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:57:41

Ha ha ha. Wszystkie komentarze usuniete. Brawo! Prawda biła po oczach:) Jestescie zenujacy...

#2 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 08:53:02

widzę że właściciel ma dużo sympatyków

#3 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 14:40:26

byłam wczoraj w tym lokalu i powiem szczerze na wejściu miłe wrażenie...obsługa rewelacyjna, jedzenie świeże i przepyszne, a ceny naprawdę przystępne uważam ze na każdą kieszeń.jestem bardzo zadowolona...i na pewno tutaj wrócę z rodziną bądź ze znajomymi.Jak najbardziej polecam ten lokal.

#4 ~JOLANTA~

~JOLANTA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 13:34:06

BYŁAM Z MĘŻEM NA OBIEDZIE .REWELACJA .SMACZNE JEDZENIE ,DUUUŻE DANIA. CENY BARDZO PRZYSTĘPNE ,OBSŁUGA SYMPATYCZNA .A NAJWAŻNIEJSZE , ŻE DŁUGO NIE TRZEBA CZEKAĆ NA POSIŁEK . NAPEWNO TAM WRÓCĘ NIE RAZ . TERAZ Z CAŁĄ RODZINĄ.

#5 ~bobas~

~bobas~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 13:24:18

byłem wszystko okej czysto smaczne tylko czas oczekiwania na zamówienie 20 min i na obiad 45 min razem zajmie z posiłkiem półtorej godziny to coś tu nie halo 

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 10:34:11

jadłam ze 3 razy ...jedzenie ok za tą cenę ale zupa grzybowa totalna pomyłka z TOREBKI !!! moim zdaniem nie ma kto tego poprowadzić ...zmiany jakie powinny byc 1: oświetlenie jest za ciemno o zmroku(nie wiem jak pozniej) koniecznie powinny pojawic się swiece ! brak przytulnosci moze jakies futrzaki na oparcia .. muzyka sie gryzie z wystrojem..powinny sie pojawic goralskie nuty ! i kelnerki mile ale stroj nie adekwatny do wystroju ( tez powinien sie pojawic jakis wątek goralski-malutki) czas oczekiwania - stanowczo za dlugo ! i pepsi jest jakąs zwykłą colą (tak mi się wydaje) przez tą zupę na dzien dzisiejszy sie zraziłam.. ale i tak polecam innym knajpke odwiedzic :)

#7 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 12:37:42

polecam  bardzo i ceny normalne jedzonko pycha

#8 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 17:29:22

nie polecam. jedzenie beznadziejne. właściciel arogancki !!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 18:24:20

Nie polecam tego miejsca!! Byliśmy z rodziną na obiedzie, stolik obok siedziało kilka osób, które zachowywały się skandalicznie! Byli pijani, krzyczeli i przeklinali a pan pseudo menager nawet nie zwrócił im uwagi.... Tłumaczył się tym, że nie będzie uspokajał ani wypraszał swoich gości. Totalna kpina z jego strony, a do tego chamski i opryskliwy. Jeśli chodzi o jedzenie to żadna rewelacja, czeka się długo na jedzenie. Na pewno nie polecam osobom, które chcą tam się wybrać z dziećmi na spokojny i kulturalny obiad, bo to zwykła speluna....

#10 ~Patryk N.~

~Patryk N.~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 10:35:37

:(  Na prawdę szału nie ma !!!

Właściciel Hamski i arogandzki .

Tak to wygląda z jego strony : przekroczyłeś mój próg to zjedz szybko zostaw kase i wypi....laj!

Jedzenie takie sobie karta zrobiona prawidłowo ale podanie i smak przy tak długim oczekiwaniu na posiłek to żenada!!!

Osobiście nie polecam tego miejsca !!!

#11 ~I.~

~I.~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 19:58:52

Po ciężkim dniu pracy odwiedziłam tę karczmę i zostałam bardzo negatywnie zaskoczona. Biorąc pod uwagę fakt, iż sama od lat pracuję w gastronomii, stwierdzam-NIE WARTO. Karty zostały RZUCONE na stolik, kelnerka podając fileta z kurczaka powiedziała : "Schabowy dla kogo?". Obsługa na poziomie zerowym, ta kobieta chyba nigdy nie miała do czynienia z gośćmi restauracyjnymi. Widok kucharek palących papierosy (w fartuchach kuchennych) przy oknie-w miejscu widocznym dla gości sprawił, że nigdy więcej ja ani nikt z mojego otoczenia nie wstąpi tam choćby na filiżankę kawy. BHP jest chyba nieznane właścicielowi, któremu GRATULUJĘ zatrudnionych pracowników. 

#12 ~rozczarowany~

~rozczarowany~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 12:16:17

BYŁAM Z MĘŻEM NA OBIEDZIE .REWELACJA .SMACZNE JEDZENIE ,DUUUŻE DANIA. CENY BARDZO PRZYSTĘPNE ,OBSŁUGA SYMPATYCZNA .A NAJWAŻNIEJSZE , ŻE DŁUGO NIE TRZEBA CZEKAĆ NA POSIŁEK . NAPEWNO TAM WRÓCĘ NIE RAZ . TERAZ Z CAŁĄ RODZINĄ.

Hehe no ja byłem tam 2x. Nawet nie będe pisał jak bylo bo wyjełaś mi to z ust tyle ze u mnie było na odwrót. Nie polecam.

#13 ~pok~

~pok~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 21:01:50

Hehe no ja byłem tam 2x. Nawet nie będe pisał jak bylo bo wyjełaś mi to z ust tyle ze u mnie było na odwrót. Nie polecam.

Byłem tam dzisiaj. Totalna porażka jeżeli chodzi o obsluga kelnerka chyba robi tam za karę, żonie zapomniala podać obiadu nie pozbierane talerze po obiedzie. Nie polecam.

#14 ~IRA~

~IRA~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 11:15:42

Witam.

Napiszę w skrócie ŻENADA!.

Odwiedziłem tą restaurację z żoną, akurat mieliśmy tam spotkanie.

Spędziliśmy w tej "restauracji" około godziny.

Okres oczekiwania na kartę nieznany.

Podeszłem do innego stolika i wziąłem karte, która tam po prostu leżała.

Kelnerka w żaden sposób się nie zainteresowała, że przy stoliku siedzą 4 osoby.

Odczekałem 10 minut i podeszłem do kelnerki, że chciałbym coś zamówić , a pani do mnie że za chwilę podejdzie.

Siedzieliśmy, rozmawialiśmy, a kelnerka, których było kilka nawet się nie zainteresowała i nawet zapomniała podejść. W koncu poprosiłem towarzystwo, które z nami tam było żebyśmy opuścili lokal, wszyscy chętnie to uczyniliśmy.

Pozdrawiam i życzę właścicielowi świetnej obsługi.

#15 ~anika~

~anika~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 20:23:07

Ludzie nie dolujcie mnie bo ja mam tam miec wesele!!!!!

#16 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 23:47:27

niestety sie nie zgadzam z komentarzami wyzej. Moze nie jestem stalym bywalcem ale do lokalu zajrzalem pare razu i zajrze jeszcze ponownie z ogromna checia. Jedzenie dobre. Ogromne porcje za niska cene. Obsluga bardzo mila usmiechnieta kulturalna co najwazniejsze! Za kazdym razem bylem zadowolony jak i moi znajomi. Jedyny minus to ten czas oczekiwania na posilek. Ogolnie o karczmie slyszalem wiele dobrego dlatego tez odwiedzilem i sie nie rozczarowalem.

#17 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 17:43:59

byłam ponownie i nie polecam !!! schabowy z serem i pieczarkami zalany totalnie keczupem !!! jadło sie kechup a nie kotleta ...czas oczekiwania 50 min. poki co tam nie wracamy !!

#18 ~anika~

~anika~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:17:35

czy byl tam ktos na weselu,a moze jest ktos kto zorganizowal tam swoje wesele i moze mi cos powiedziec na ten temat??tzn.na temat jedzenia,obslugi i wogole wszystkiego.PROSZE O OPINIE

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 18:09:59

własciciel to prostak,burak i scibigrosz ,wystarczy popytac w centrum co o nim się mowi ..ja bym nie ryzykowala z weselem u niego 

#20 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 05 październik 2014 - 23:08:50

Witam,jak co niedziela postanowiliśmy całą rodziną pójśc na obiad ,tym razem padło na karczmę i to był nasz ostatni raz tam.Zamówienie zostało przyjęte w miarę szybko.gorzej z jego realizacją,napoje zostały podane po 15 min.chociaż prosiliśmy o szybkie ich podanie. ,,Obiad"podano po 50 min ,zimny(schabowy w keczupie+zimne frytki+surówka dnia wczorajszego,pieczona pierś z kurczaka ziemniaki pieczone posypane nie wiem czym,żeberko suche twarde nie dopieczone,a placek to był wielki misz-masz,WSZYSTKO PO ZA ŻEBERKIEM PŁYWAŁO W KECZUPIE)  może porcja wydawała się duża ,ale to tylko złudzenie przez duże talerze.Z większym smakiem zjedlibyśmy hot-dogi na zwykłej stacji np.statoil.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych