Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KANDYDATKA PiS AGATA WOJTYSZEK NISZCZY LUDZI


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiS totalitarna władza~

~PiS totalitarna władza~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:31:10


Na czwartkowy wiec wojewody Agaty Wojtyszek w Starachowicach, która jest "siódemką" na świętokrzyskiej liście PiS, przyszedł mężczyzna, któremu działalność polityk się nie podoba. Nie został na długo, i to nie z własnej woli.
Pan Mariusz zjawił się na wiecu, bo chciał zabrać głos w sprawie Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Starachowicach, którą zlikwidowano za rządów PiS że względu na brak pieniędzy. Mężczyzna wziął ze sobą zdjęcie swojego ojca.
- Na wiecu nie dopuszczono mnie do głosu - podkreśla. Został szybko wyprowadzony przez kilku mężczyzn. Dostał mandal w wysokości 250 złotych. - Przyjąłem, bo powiedzieli, że jak się nie zgodzę, będę chodził po sądach - przyznaje pan Mariusz
- Zmarł na serce miesiąc po tym, jak zamknięto PAKS. Po prostu upadł na ulicy, w szpitalu w Starachowicach nie mogli mu pomóc - tłumaczył pan Mariusz.

#2 ~brak wolności słowa~

~brak wolności słowa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 11:27:03

I to jest właśnie polityka PIS, wszyscy maja skakać i potakiwać jak manekiny, wszelkie odstępstwo od normy pisowskiej karane. Wszak występował w słusznej sprawie, a pani szanowna oczekiwała tylko oklasków i krzyków - ale ze swoim imieniem. Rzeczywiście demokratura w krzywym zwierciadle.

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:24:45

Bzdury ten pan nie przyszedł w sprawie kliniki. Jego okrzyki nie miały nic wspólnego z klinika. Widziałam całe zajście z mojego okna. Nie wpisujcie głupot.

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:25:46

Bzdury ten pan nie przyszedł w sprawie kliniki. Jego okrzyki nie miały nic wspólnego z klinika. Widziałam całe zajście z mojego okna. Nie wpisujcie głupot.

#5 ~Gugu~

~Gugu~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:41:46

Magdo, jeżeli ktoś pisze bzdury to bądź uprzejmą i przedstaw prawdę, bo jak na razie, to o to samo ( bzdury) można powiedzieć o Twoim wpisie.
Trzeba zaznaczyć, że w mediach ogólnopolskich też napisali, że pan był poirytowany faktem, że w Starachowicach zlikwidowali placówkę medyczną, która ratowała ludzkie zdrowie i życie. Moim zdaniem, oddział kardiologiczny w szpitalu to nie to samo.Dodać należy, że oszczędzanie na kosztach leczenia to zwykle draństwo.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:39:46

Polacy muszą się przebudzić i powstrzymać pełzający tęczowy bolszewizm, który chce zniszczyć Polską kulturę i tradycję !

 #7 ~PiS zamyka szpitale~

~PiS zamyka szpitale~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:22:01

Dzisiaj przestał funkcjonować szpital w Rykach (rzadzonych przez PiS). Pacjenci aby dostać się do lekarza, będą musieli jeździć do Garwolina lub do Puław

#8 ~Xa~

~Xa~
  • Goście

Napisano dziś, 10:56

Dla mnie tęczowi nie stanowią zagrożenia. Nie atakują , ani mnie ani mojej rodziny.Żyją jak chcą i nie nakazują, że mam żyć jak oni.Nam zagraża bolszewizm, ale nie tęczowy.Jeden mały człowiek, który sam się ukrywa z własnymi preferencjami , ale napuszcza ludzi na siebie.Strach musi być wszechobecny.Uchodźcy " roznoszący choroby, tęczowi, którzy stanowią zagrożenie dla rodzin.Czym zaczną straszyć za rok, kilka lat? Ja ci powiem co najbardziej zagraża nam.Smog, ale przed nim nie straszą nie ostrzegają, nic nie robią.Dlaczego się nie boisz, że jak zachowujesz nie będziesz się miał gdzie leczyć , a nawet czym, bo leki wywodzi mafia lekowa, którą się nie zajmą. Jak myślisz dlaczego? Strachy, strach, straszne, ale prawdziwe.Nienawiść do drugiego człowieka to takie niekatolickie, ale typowo polskie. Czy strach i nienawiść stanie się naszą tradycją i elementem kultury?

#9 ~Xa~

~Xa~
  • Goście

Napisano dziś, 10:58

Oczywiście miało być jak zachorujesz ( czego nikomu nie życzę.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych