Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KANDYDATKA PiS AGATA WOJTYSZEK NISZCZY LUDZI

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiS totalitarna władza~

~PiS totalitarna władza~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:31:10

Na czwartkowy wiec wojewody Agaty Wojtyszek w Starachowicach, która jest "siódemką" na świętokrzyskiej liście PiS, przyszedł mężczyzna, któremu działalność polityk się nie podoba. Nie został na długo, i to nie z własnej woli.
Pan Mariusz zjawił się na wiecu, bo chciał zabrać głos w sprawie Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca w Starachowicach, którą zlikwidowano za rządów PiS że względu na brak pieniędzy. Mężczyzna wziął ze sobą zdjęcie swojego ojca.
- Na wiecu nie dopuszczono mnie do głosu - podkreśla. Został szybko wyprowadzony przez kilku mężczyzn. Dostał mandal w wysokości 250 złotych. - Przyjąłem, bo powiedzieli, że jak się nie zgodzę, będę chodził po sądach - przyznaje pan Mariusz
- Zmarł na serce miesiąc po tym, jak zamknięto PAKS. Po prostu upadł na ulicy, w szpitalu w Starachowicach nie mogli mu pomóc - tłumaczył pan Mariusz.

#2 ~brak wolności słowa~

~brak wolności słowa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 11:27:03

I to jest właśnie polityka PIS, wszyscy maja skakać i potakiwać jak manekiny, wszelkie odstępstwo od normy pisowskiej karane. Wszak występował w słusznej sprawie, a pani szanowna oczekiwała tylko oklasków i krzyków - ale ze swoim imieniem. Rzeczywiście demokratura w krzywym zwierciadle.

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:24:45

Bzdury ten pan nie przyszedł w sprawie kliniki. Jego okrzyki nie miały nic wspólnego z klinika. Widziałam całe zajście z mojego okna. Nie wpisujcie głupot.

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:25:46

Bzdury ten pan nie przyszedł w sprawie kliniki. Jego okrzyki nie miały nic wspólnego z klinika. Widziałam całe zajście z mojego okna. Nie wpisujcie głupot.

#5 ~Gugu~

~Gugu~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:41:46

Magdo, jeżeli ktoś pisze bzdury to bądź uprzejmą i przedstaw prawdę, bo jak na razie, to o to samo ( bzdury) można powiedzieć o Twoim wpisie.
Trzeba zaznaczyć, że w mediach ogólnopolskich też napisali, że pan był poirytowany faktem, że w Starachowicach zlikwidowali placówkę medyczną, która ratowała ludzkie zdrowie i życie. Moim zdaniem, oddział kardiologiczny w szpitalu to nie to samo.Dodać należy, że oszczędzanie na kosztach leczenia to zwykle draństwo.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:39:46

Polacy muszą się przebudzić i powstrzymać pełzający tęczowy bolszewizm, który chce zniszczyć Polską kulturę i tradycję !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych