Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamerzysta i fotograf na wesele

kamerzysta fotograf wesele lipsko iłża zwoleń radom ostrowiec

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 17:20:40

Dajcie spokój z tymi nazwiskami..to jest niedozwolone

#22 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 18:19:12

Polecam Panów z Agencji Fotograficznej PSTRYK.info. Są z Ostrowca, jeżdżą po całej Polsce. Za reportaż ślubny dwa lata temu płaciliśmy 1600 zł.

#23 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 11:20:28

EMOTIONS VIDEO​
Grzegorz Rogala​
tel. 607 399 899​
http://grzesiekr.wix...o#!kontakt/czpl

#24 ~MK~

~MK~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 08:01:52

Serdecznie zapraszam do współpracy

http://www.facebook....272536036116203

http://www.youtube.c...low=grid&view=0

http://fotokutkowska.pl/

tel: 694 000 235

#25 ~fome enolisha~

~fome enolisha~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 16:18:52

polecam fotografa Mateusza FOTO-MAX 505 775 773 piękne zdjęcia i rozsądna cena w zależności co kto sobie życzy

#26 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 21:36:07

Witam znam osobe ktora kreci i montuje wesela na najwyzszym poziomie przy udziale bardzo specjalistycznego sprzetu ( 2 canony hd, slidekamera, 4 kanalowy rejestrator glosu, go pro 3 i inne ) . Zawsze moge podeslac probke jego dziel. W razie pytan prosze o kontakt 795680242

#27 ~hhggg~

~hhggg~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 21:46:35

bartoszek z pod starachowic chyba www.fotoservice.pl

#28 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 03:18:38

Polecam: FOTOEMKA z Iłży, tel: 513 047 075

#29 ~kajah~

~kajah~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 09:47:45

Ja również miałam problem z wyborem odpowiedniego kamerzysty na swój ślub ... Przejrzałam setki rożnych ofert na portalu: http://www.filmy-wesele.pl/

ale w końcu się zdecydowałam i jak sądzę wybrałam dobrze ;) Film bardzo podoba się mi, mojemu mężowi i wszykstkim gościom ;)

Wspaniała pamiątka na całe życie.

#30 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 15:15:22

Ja polecam zdecydowanie firmę Cyfrowe Studio Gołębiowski . Dzięki tej firmie dostałam najlepszą pamiątkę w postaci przepięknych fotografii i ślubu z mojego wesela!

Zostawiam info do jakby ktoś chciał się zapoznać!

foto-video.gdziewesele.pl/Kamerzysta/Cyfrowe-Studio-Golebiowski.html

#31 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 15:16:27

Ja polecam zdecydowanie firmę Cyfrowe Studio Gołębiowski . Dzięki tej firmie dostałam najlepszą pamiątkę w postaci przepięknych fotografii i ślubu z mojego wesela!

Zostawiam info do jakby ktoś chciał się zapoznać!

foto-video.gdziewesele.pl/Kamerzysta/Cyfrowe-Studio-Golebiowski.html

#32 ~Anaroin~

~Anaroin~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:04:21

Może sobie przejrzyj ofertę na stronie nacalezycie.com.pl. Jest portfolio, można przejrzeć filmy. Moim zdaniem, oni robią małe dzieła sztuki filmowej. Nasz film w każdym razie wyszedł im super. Ogólnie mili ludzie, otwarci, elastyczni, tacy do dogadania.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 06:57:19

W lipsku uważaj na jednego bo pannę młoda lubi wyłomotać

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 08:49:41

...podziwiam kamerzystów...Są nie tylko operatorami..a Ich filmy...za śmieszne pieniądze.No...trzeba przyznać: bohaterowie sceny i statyści ....nie dostają gaży.

#35 dzidzius

dzidzius

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 15:17:28

jeśli wątek jest aktualny to zastanówcie się nad usługami Pani Jusińskiej fotografia ślubna Kielce - kobitka pracuje na terenie całego województwa (u nas fotografowała w Opatowie więc do Lipska też pewnie dojedzie), zdjęcia na bardzo wysokim poziomie 

#36 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 14:19:19

NIE POLECAM!!!!! tak zwanego "fotografa", Edwina Zielińskiego, robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu, (jeśli jego parszywą robotę można w ogóle tak nazwać). Już o 21 stwierdził do mnie ( panny młodej), że w zasadzie to on już mógłby pójść do domu bo już ma cały materiał, tj, wszystkich gości na zdjęciach :] Przez całą imprezę patrzył tylko, żeby jak najszybciej uciec do domu! Jego zdjęcia to totalna miernota, szkoda kasy na "takie fotki", na to samo Wam wyjdzie, jeśli pozbieracie sobie zdjęcia od wszystkich gości. Większość czasu spędził na papierosie i zagadywaniu kamerzysty żeby już wracać (jego samochód był w naprawie i żerował na kamerzyście). Pomijam już jego niesłowność mieliśmy otrzymać foto-książkę, dostaliśmy album, bo niby lepszy. Niestety człowiek uczy się na błędach, ufa ludziom, zapłacił gnidzie pomimo wszystko. Na zdjęcia czekaliśmy bardzo długo, mało tego mąż musiał sam po nie jeździć bo ten partacz nie raczył odbierać telefonów i tak ignorował nas ok. miesiąca. W ŻADNYM WYPADKU NIE PŁACIĆ PRZED OTRZYMANIEM OD NIEGO WSZYSTKIEGO DO CZEGO SIĘ ZOBOWIĄZAŁ. NAJLEPIEJ W OGÓLE NIE KORZYSTAĆ Z JEGO USŁUG. Być może bieganie w radomskich klubach z aparatem i  pstrykanie przez niego zdjęć nie wymaga większego talentu, bo nikt nie zwraca na to uwagi. Natomiast jeśli chodzi o tak ważny dzień jak własny ślub, absolutnie nie można powierzyć mu tej roli, no chyba, że ktoś nie chce pamiątki z tego dnia ;) Teraz mogę żartować, ale nikomu nie polecam tego co z nim przeszliśmy. Na sesji ślubnej zachowywał się jakby był tam za karę, do pomocy zabrał swoją dziewczynę, i w zasadzie to jej poświęcał uwagę... Zachowanie skandaliczne, nie na miejscu i zupełnie bez sensu. Brak pokory do zawodu, talentu, inicjatywy, pomysłów, a przede wszystkim chęci i serca do wykonywania takiego zawodu. My niestety już czasu nie cofniemy i nie powtórzymy wesela :] ale ludzie zastanówcie się trzy razy zanim nabierzecie się na jego słówka i "światową karierę" jaką niby robi ten pan z celebrytami....

#37 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 14:20:09

NIE POLECAM!!!!! tak zwanego "fotografa", Edwina Zielińskiego, robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu, (jeśli jego parszywą robotę można w ogóle tak nazwać). Już o 21 stwierdził do mnie ( panny młodej), że w zasadzie to on już mógłby pójść do domu bo już ma cały materiał, tj, wszystkich gości na zdjęciach :] Przez całą imprezę patrzył tylko, żeby jak najszybciej uciec do domu! Jego zdjęcia to totalna miernota, szkoda kasy na "takie fotki", na to samo Wam wyjdzie, jeśli pozbieracie sobie zdjęcia od wszystkich gości. Większość czasu spędził na papierosie i zagadywaniu kamerzysty żeby już wracać (jego samochód był w naprawie i żerował na kamerzyście). Pomijam już jego niesłowność mieliśmy otrzymać foto-książkę, dostaliśmy album, bo niby lepszy. Niestety człowiek uczy się na błędach, ufa ludziom, zapłacił gnidzie pomimo wszystko. Na zdjęcia czekaliśmy bardzo długo, mało tego mąż musiał sam po nie jeździć bo ten partacz nie raczył odbierać telefonów i tak ignorował nas ok. miesiąca. W ŻADNYM WYPADKU NIE PŁACIĆ PRZED OTRZYMANIEM OD NIEGO WSZYSTKIEGO DO CZEGO SIĘ ZOBOWIĄZAŁ. NAJLEPIEJ W OGÓLE NIE KORZYSTAĆ Z JEGO USŁUG. Być może bieganie w radomskich klubach z aparatem i  pstrykanie przez niego zdjęć nie wymaga większego talentu, bo nikt nie zwraca na to uwagi. Natomiast jeśli chodzi o tak ważny dzień jak własny ślub, absolutnie nie można powierzyć mu tej roli, no chyba, że ktoś nie chce pamiątki z tego dnia ;) Teraz mogę żartować, ale nikomu nie polecam tego co z nim przeszliśmy. Na sesji ślubnej zachowywał się jakby był tam za karę, do pomocy zabrał swoją dziewczynę, i w zasadzie to jej poświęcał uwagę... Zachowanie skandaliczne, nie na miejscu i zupełnie bez sensu. Brak pokory do zawodu, talentu, inicjatywy, pomysłów, a przede wszystkim chęci i serca do wykonywania takiego zawodu. My niestety już czasu nie cofniemy i nie powtórzymy wesela :] ale ludzie zastanówcie się trzy razy zanim nabierzecie się na jego słówka i "światową karierę" jaką niby robi ten pan z celebrytami....

#38 ~tersss~

~tersss~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:28:48

Praktycznie na ostatnią chwilę dogadaliśmy się z fotografem krzysztofjaskolski.pl. Trochę nagiął dla nas termin, umowa od razu podpisana po zobaczeniu bogatego portfolio. Fotograf był z nami od przygotowań, aż po wesele do zakończenia oczepin. Plener można sobie w innym dniu dopasować. U nas połączyliśmy plener z hobby, czyli wspinaczką górską. Fotograf świetnie oddał nasz charakter, atmosferę wesela. Nawet w słabo oświetlonych miejscach zdjęcia wyszły super. Miałem do tego fotografa ślubnego wcześniej już kontakt z polecenia dobrego znajomego.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:59:17

Jak bedu zdjyńcia z dozynek powiatowych na jakiś strunie uzyndu,to zerknijta cy wum sie podobaju.Jak wum sie bedu podobać to zapytojta kto nagrywoł i fotografowoł dozynki,moze tam je dobry fotogrof ,moze robote znajdzieta pses fotografa :lol: B)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 20:02:47

ja polecam fotografa od fotografii ślubnej: szymonprzybylkafoto. pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kamerzysta, fotograf, wesele, lipsko, iłża, zwoleń, radom, ostrowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych