Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JW 3417 - BYŁA JEDNOSTKA WOJSKOWA NA STADIONIE

541 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 00:17:20

pierrdolić wojsko, mundury, dyscypline i rozkazy

a ty pewnie bezrobotny i zakompleksiony jesteś na utrzymaniu mamusi i tatusia. heheheheh. gratuluję ci..... głupoty i niezaradności.

#42 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 00:21:32

a ty pewnie bezrobotny i zakompleksiony jesteś na utrzymaniu mamusi i tatusia. heheheheh. gratuluję ci..... głupoty i niezaradności.

wszystko jest lepsze od bycia trepem. zabawa dla dużych dzieci lubiących podporządkowanie, rozkazy i kompletny brak indywidualizmu. wszyscy tam kurrwa jesteście tacy sami, myslicie tak samo, tak samo wyglądacie...

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 08:20:37

wszystko jest lepsze od bycia trepem. zabawa dla dużych dzieci lubiących podporządkowanie, rozkazy i kompletny brak indywidualizmu. wszyscy tam kurrwa jesteście tacy sami, myslicie tak samo, tak samo wyglądacie...

najważniejsze, że ty jesteś indywidualny.... inaczej haahahhahaha. Lepiej udaj się do specjalisty i zacznij leczyć kompleksy. Niedobrze z tobą, oj niedobrze. Współczuję ci- nawet kumpli nie masz. Każdy cię tu ignoruje :)

#44 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 19:42:26

Ja też pamiętam browar w kantynie.

#45 ~hanys~

~hanys~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 19:55:29

Panowie - o czym mowa?
To nie był czas nauki - to był czas "służby" B) :lol:

Zupełnie inny świat - nie do odtworzenia.
Wspominam z rozrzewnieniem - chociaż wtedy dałbym wszystko żeby tam nie być.

Bagno....
Pierwsze bagno. Drugie bagno. To chyba były kompanie TT (?), czyli telefoniczno-telegraficzne {?)
Ja byłem na drugiej kompanii telegraficznej (titawy już nie pamiętam)

A pamięta ktoś numer telefonu do KONIA z PKT? :D :D

Łza mi się w oku zakręciła

#46 ~hanys~

~hanys~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 19:58:02

kolego a w jakich latach byłes bo jo był jesień 95 zima 97 2 telefon

#47 ~hanys~

~hanys~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:04:59

to były czasy jeszcze roz bychg tam poszeł ale ze tom samom ekipom :lol:

#48 ~janusz Purwin~

~janusz Purwin~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 13:23:51

Z tego co pamiętam, w moich czasach (pobór jesień 1983) była tam kantyna i kompania zaopatrzenia.

Janusz 82 kompania zaopatrzenia - hydraulik w WAK-u czy pamiętacie

#49 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 14:22:05

W zaopatrzeniu na WAK-u to mieli luzik , tam każdy chciał się dostać.

#50 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2011 - 22:30:36

Pozdrawiam JW 3417 2KŁD BAGNO jesień 95/97
to były czasy, uśmiecham się wspominając.
Pozdro jesiony.....

#51 ~WŁODEK~

~WŁODEK~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 12:12:49

Wczoraj odwiedziłem tereny byłej jednostki wojskowej na kieleckim Stadionie. W budynku bloku szkolnego i stołówki mieści się oddział psychiatryczny, kieleckiego szpitala. W dużym budynku, przy byłym placu apelowym jest archiwum państwowe. Ale nie pamiętam, co się tam mieściło, gdy była jednostka ?! Ktoś pamięta ? Podzielcie się wspomnieniami o tej jednostce wojskowej.Budynek wartowni zdewastowany.

...SALA TRADYCJI TAM BYŁA...I O ILE PAMIĘTAM W SĄSIADUJĄCYCH BUDYNKACH BYŁY MAGAZYNY...

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 12:26:31

Aha, czyli pójście do syfu to "mądrość" i "zaradność"... Pomijając, że jak się wychodzi, to umie tylko chlać, jarać, kląć i sprzątać z łbem zrytym wierszykami :D :D :D

#53 ~yossarian~

~yossarian~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 14:40:19

jo zem ino zawodufkę skuńcył wienc tez zem był we wojsku i zem strzeloł i pił wutkę :lol:

#54 ~włodek~

~włodek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 18:52:22

Witam jestem z Lublina w latach 88-90 odbywałem zasadniczą służbę wojskową,wiosna-88.Z tego co pamiętam po przekroczeniu biura przepustek po lewej stronie była szkółka,gdzie byłem elewem,na dole był fryzjer,dalej był blok TT,łaźnia ,dalej świniarnia,wracając blok szkolny,stołówka,duży budynek tzw. bagno,tam też wylądowałem po szkole dowódcą naszym był Palus czyli Fon,a szefem Kilof niestety nazwiska nie pamiętam.W tym budynku była też izba chorych,oraz radiolinie,zaopatrzenie.Wychodząc z budynku po lewej stronie szło się do kotłowni,na boisko,salę gimnastyczną,sale tradycji.wartownię na park,plac gdzie stały nasze stacje,mps i brama przez którą nas wywieżli na wiosnę 90-ego roku.Korzystając z okazji chcę pozdrowić wszystkich ludzi,którzy odwalili dwa lata w tej jednostce
chętnie powspominam stare dobre czasy.
PS-szefem szkółki był SŁOŃ-nazwiska nie pamiętam.Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.

.....wiosna 88-90 1 KOMPANIA ŁĄCZNOŚCI DALEKOSIĘŻNEJ (1 BAGNO)....SŁOŃ TO CHOR.BRZOZOWSKI...KAZAŁ MI BIEGAĆ Z TALWŻEM ZUPY DO OKOŁA STOŁÓWKI ŻEBY JĄ OSTUDZIĆ....BYŁ NIEGROŻNY...Z PERSPEKTYWY LAT MUSZĘ PRZYZNAĆ,ŻE TO BYŁY SUPER CZASY...POZDRAWIAM WSZYSTKICH ! ! !:) :) :P

#55 ~"marian"~

~"marian"~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 20:06:50

Witam wszystkich wojaków jesień 99 kompania zaopatrzenia kierowca "marian" się kłania

#56 ~LATAWIEC 98~

~LATAWIEC 98~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 23:29:37

Moja macierzysta jednostka,wiekszosc czasu spedzilem na granicach Polsko-Ukrainskiej i Polsko-Bialoruskiej.Ale na koniec sluzby wrocilem na jednostke:)Ten duzy budynek kolo placu to byla RADIOLINIA I KANTYNA:)

#57 ~mł,chor.~

~mł,chor.~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 22:03:25

Radiolinia była na 1 piętrze na 2 był 2 batalion dowodzenia a na 3 -3 batalion dowodzenia .

#58 ~WŁODEK~

~WŁODEK~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 18:10:32

Pamiętacie str.sierżanta Gazdowskiego ze stołówki?

....kiedy ja trafiłem do jedynostki....wiosna 88-90 GAZDOWSKI był plutonowym....póżniej awansował na sierżanta....

#59 ~Był bizon~

~Był bizon~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:41:14

Czy ktoś ze służących na Koniewa znał kpt. Linowskiego alkoholika z resztą i czy zna jego losy?????????

#60 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 13:48:02

Wiosna 86 się kłania, siedziałem większą część poboru po szkółce podoficerskiej w kinie jako fotograf. Puszczałem wam co drugi dzień kaczuszki na zaprawę poranną hehehe. Wrzuciłem trochę zdjęć z tamtych czasów na stronkę jednostki na Naszej Klasie. Pozdrawiam.Wojtek GG: 1395431

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych