Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAROSŁAW KACZYŃSKI (POROZUMIENIE CENTRUM teraz PiS) i jego umożony dług 600 tys zł


67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:09:48

Kaczynski nie siedzi. A Tusk będzie siedział.I pies z kulawą noga się o chuja nie upomni.

#42 ~w PiSie każdy kradnie~

~w PiSie każdy kradnie~
 • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 15:49:11

To w PiSie każdy złodziej.
Senator profesor Bobko tylko powiedział że listy poparcia KRS powinny być ujawnione is już wywalony z PiSu

#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 16:00:24

To w PiSie każdy złodziej.
Senator profesor Bobko tylko powiedział że listy poparcia KRS powinny być ujawnione is już wywalony z PiSu

brawo profesor Bobko

#44 ~Kaczyński to złodziej~

~Kaczyński to złodziej~
 • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 13:05:39

Kaczyński pójdzie siedzieć.
Może udowodni że jednak da się poziomo powiesić jak PiS próbuje nas przekonać w sprawie Dawida CYGANA Kosteckiego

#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:06:04

Tak się okrada Polskę#46 ~degenerat~

~degenerat~
 • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:38:38

Kaczyński, to zdegenerowany, bezczelny, kłamliwy sługus watykańczyków. Skupił wokół siebie takie same miernoty, karierowiczów, kłamców, oszustów, złodziei i niestety swoim prostactwem, chamstwem i złodziejską naturą oczarował jemu podobny prostacki, chamski i złodziejski elektorat, dzięki czemu PiS dzielska mafia ma szanse być przy władzy i korycie jeszcze długie lata.

#47 ~Kaczor to złodziej~

~Kaczor to złodziej~
 • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 19:00:29

Kaczyński to złodziej

#48 ~slawo~

~slawo~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:37:39

Powtarzaną od lat diagnozą Jarosława Kaczyńskiego jest to, że Polska została okradziona, przez tajemniczy układ powiązań, w których wchodzi biznes, media, polityka i służby specjalne. Przy okazji sprawy Amber Gold pan prezes zlecił propagandową ofensywę i przygotowanie raportu o "amberpaństwie" Tuska , jego bursztynowym bagnie, pomorskiej ośmiornicy i wspomnianymi wcześniej układami interesów, któ
re rujnują Polskę. Ja sam postanowiłem sięgnąć do dużo starszych publikacji i przygotować dla pana prezesa memento - inny mini-raport o bagnie z lat, 90 kiedy to zaczął się cudowny okres działalności innego amberpaństwa - tłustych lat amberpaństwa braci Kaczyńskich, podczas których setki "swojaków" uwłaściły się na majątku publicznym na kwotę kilkudziesięciu miliardów złotych..
Amber I
Zaraz po powstaniu Porozumienia Centrum (1990 r.), powstaje spółka Telegraf. Rada nadzorcza Telegrafu to: Jarosław Kaczyński, Lech Kaczyński, Maciej Zalewski, Andrzej Urbański i Krzysztof Czabański. Bogata spółka, której kapitał początkowy szybko urósł do kwoty 2 mln USD chciała inwestować m.in. w wydawnictwa, komunikację, media i handel. Do skarbca Kaczyńskich trafiło również blisko 110 miliardów starych złotych z tytułu dotacji od prywatnych (Art-B blisko 60 miliardów) i państwowych firm oraz zakupu udziałów spółki. Po ujawnieniu afery FOZZ i pierwszych podejrzeniach, które padły na posiadających utrzymywane w ścisłej tajemnicy kontakty Kaczyńskich z firmami "Art-B", "Budimex" (wybudował Licheń), "Pol - Kufring" i "Metalexport" gospodarczy tygrys - Telegraf pada w dziwnych okolicznościach, a obaj bracia natychmiast nabierają wody w usta.
Amber II
Fundacja prasowa Solidarność, którą założyli Kaczyńscy powstała na pozostałościach po RSW Prasa-Książka-Ruch. Omijając procedury przetargowe Fundacja dysponująca kapitałem założycielskim w kwocie 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych) przejmuje wart blisko 30 miliardów starych złotych "Express Wieczorny", który później zostaje sprzedany w transakcji wiązanej i polegającej na równoległej spłacie 10 miliardów starych złotych, które Jarosław Kaczyński pożyczył z kasy wydawnictwa na kampanię wyborczą PC. Dochody z "Expressu Wieczornego" zostały wpompowane w finansowanie działalności PC oraz na wydawanie tygodników "Polska Dzisiaj" (w ciągu pięciu lat sprzedano cztery nakłady) i na niskonakładowe i nierentowne pisma "Tygodnik Centrum", "Tygodnik Solidarność’ oraz "Tygodnik Ziemi Garwolińskiej", którego szefem był nie, kto inny jak Marek Suski. Kontakty z udzielającym PC kredytów bankiem BPH owocują przekazaniem mu w dzierżawę budynków, które fundacja otrzymała od skarbu państwa na wieczyste użytkowanie. Za bezinteresowna przysługę fundacja Kaczyńskiego inkasuje prawie 40 miliardów starych złotych a ówczesny członek PC i minister w Kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Sławomir Siwek rozpoczyna zleconą mu przez Kaczyńskiego tajną misję wywarcia nacisku na ówczesnego szefa NBP, od którego oczekiwano wydania zgody na prywatyzacje BPH w pierwszej kolejności.
Amber III
Towarzystwo Cargo Modlin zostało utworzone wespół z Warszawską Fundacją Rozwoju Regionalnego, Wojskową Fundacją Kultury Art-Woj oraz Fundacją Pilotów i Spadochroniarzy Gloria Victis Aeronautis. Sławomir Siwek z Kaczyńskim weszli do władz spółki Cargo Modlin i planowali dzierżawę lotniska od wojska i budowę przynoszącego gigantyczne zyski międzynarodowego portu lotniczego. Przedsięwzięcie, z którym Kaczyński wiązał wielkie nadzieje miało w swoich planach wybudowanie portu lotniczego, na bezpłatnie przejętym od armii terenie starego lotniska wojskowego. Niestety interes nie wypalił, ponieważ konflikt z ówczesnym prezydentem Lechem Wałęsą sprawił, że postrzegany za politycznego awanturnika Kaczyński został na jakiś czas zepchnięty na biznesowo-polityczny margines.
Amber IV
Spółka Srebrna, w której radzie nadzorczej zasiadała m.in. posłanka Szczypińska, Marek Suski, Kazimierz Kujda i Krzysztof Wyszkowski, a w Radzie Nadzorczej - Lech Kaczyński to jeden z najciekawszych interesów ludzi dzisiejszego Prawa i Sprawiedliwości. Związani z Jarosławem Kaczyńskim szefowie spółki gwarantują partii stały dopływ gotówki i atrakcyjne budynki, o których pierwszy raz usłyszano już w latach 90. W obrocie znajdują się te same nieruchomości, które kiedyś zostały przekazane Fundacji Prasowej Solidarność i te same, które ta sama Fundacja wynajmowała za ciężkie pieniądze bankowi BPH. "Srebrna" znana jest, jako "matka" kolejnych dziwacznych tworów, wśród których jest założona przez Kaczyńskiego i Dorna Fundacja Nowe Państwo i "Srebrna media". Apolityczna "Srebrna" i jej kolejna "córka" - Fundacja Nowy Kierunek, której szefami są księgowi i strażnicy partyjnych pieniędzy PiS dotuje stojącą na krawędzi bankructwa "Gazetę Polską Codziennie", a prezesowi gwarantuje święty spokój wynajmując sąsiadującą z jego domem okazałą willę na warszawskim Żoliborzu, partycypując w kilkusettysięcznych kosztach wynajęcia jego ochrony osobistej, a także produkując i organizując warte blisko milion złotych (tylko ostatnia kampania) spoty, wiece i wieczory wyborcze.politycznegraffiti.blogspot.#49 ~slawo~

~slawo~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:40:18

Amber V
Powołana w 1997 roku na rzecz rozwoju cywilizacyjnego i kulturalnego wsi i małych miast założona m.in. przez Sławomira Siwka i Jarosława Kaczyńskiego fundacja "Solidarna Wieś" miała wspierać kulturę i oświatę na wsi, pomagać znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej rodzinom wielodzietnym rodzinom i samotnym pozbawionym pomocy rolnikom. Dorobkiem pierwszych dziesięciu lat działalności fundacji były 2 stypendia dla dzieci i kilka zapomóg po 2 tysiące każda wypłaconych rolnikom. Losów reszty finansów fundacji nigdy nie ujawniono.
Amber VI
Powstanie kolejnych spółek ferajny z PC "Air Link" sp. z o.o., "Celsa" sp. z o.o. oraz Inter-Poligrafia SA. Pierwsza i najbardziej znana spółka, którą "trzęsie" Sławomir Siwek w tym samy czasie wiceprezes telewizji odpowiedzialny za funkcjonowanie Programu Satelitarnego TV Polonia, Agencji Produkcji Audycji Telewizyjnych, TVP 3 Regionalnej i oddziałów terenowych. Spółka ma zapisaną w swoich dokumentach działalność telekomunikacyjną, radiową i telewizyjną, czyli dokładnie te same, które stanowią konkurencję dla mediów publicznych równolegle reprezentowanych przez Siwka(!). Działalność spółek założonych przez ferajnę z PC była przedmiotem zainteresowania organów ścigania, ale sprawę wyciszono.
Amber VII
Fundacja Nowe Państwo, którą w 1997 roku ustanowili: abp. Tadeusz Gocłowski, Jarosław Kaczyński i Krzysztof Czabański w 2001 roku w cudowny sposób wchłonęła wszystkie udziały fundacji prasowej "Solidarność”, jakie ta posiadała w spółkach "Srebrna" i "Srebrna Media". Ciekawostką związaną z tym tworem jest to, że wszechobecny Siwek dołożył ze swoich i w 1995 roku drukował dla Kaczyńskich przynoszący straty tygodnik "Nowe Państwo". Zapłatą za przysługę był oddanie Siwkowi na własność spółki "Interpoligrafia" z całym parkiem maszynowym. Cichym akcjonariuszem i strażnikiem "Interpoligrafii" stał się nieżyjący już biskup Roman Andrzejewski.
Wymienione wyżej tylko najbardziej znane przykłady zabagnionego amberpaństwa, które poprzez często niejasne interesy utrzymywało braci Kaczyńskich na TOP-ie polskiej sceny politycznej to tylko część bogatej przeszłości błogosławionego prezydenta tysiąclecia i jego brata zbawcy Polski. Jako, że Kaczyński znany jest z tego, że surowo każe niezdyscyplinowanych, ale i sowiecie nagradza najwierniejszych z wiernych na uwagę zwracają losy niektórych członków jego ówczesnej ferajny.
- Adam Glapiński, który w nagrodę wylądował na fotelu szefa Polkomtela sławił się wprowadzeniem koncesji na import paliw, które zapoczątkowały lawinę afer paliwowych i miliardowych strat budżetu państwa. Ten sam Glapiński poprzez swoje ustawy pozwolił na oddanie za bezcen spółkom developerskim wartych fortunę atrakcyjnych działek budowlanych. Lansował skazanego w aferę FOZZ Grzegorz Żemka i żądał zatrudnienia go na stanowisku wiceprezesa NBP. Rozgrzeszony przez Jarosława Kaczyńskiego.
- Andrzej Urbański wyrzucony z Kancelarii Prezydenta po doniesieniach o swoich podejrzanych interesach. Urbański pełniąc funkcję szefa Kancelarii Prezydenta był prezesem i udziałowcem założonej wspólnie z Ryszardem Nawratem (oskarżonym o korupcję działaczem SLD) firmy Kalejdoskop–Nowa, co było niezgodne z ustawą antykorupcyjną. Nagrodą była szybka rehabilitacja i potajemne zatrudnienie w kancelarii ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego. Kolejne podziękowania za lata wierności i wspólnych interesów to stołek szefa TVP i członkostwo w kolegium IPN.
- Czołowy polityk PiS i jeden z liderów PC Adam Lipiński znany jest ze spotkania z posłanką Beger, podczas którego dokonał rozgrzeszonego przez Jarosława Kaczyńskiego aktu politycznej korupcji. W nagrodę umieszczony na liście wyborczej PiS w przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007, z której dostał się do Sejmu.
- Nieżyjący już członek PC i PiS Krzysztof Putra, który bez tchu ścigał wszechobecny układ. Zaprawiony w bojach w czasach PC Putra poświadczył nieprawdę w prokuratorskiej sprawie oczyszczalni ścieków w Hryniewiczach. W 2001 roku Putra podpisał w imieniu reprezentowanej przez siebie spółki "Lech" protokół odbioru i przekazania do użytku Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych, który faktycznie do końca nie powstał. Rozgrzeszony przez Jarosława Kaczyńskiego. Za swoje zasługi nagrodzony fotelem wicemarszałka Sejmu.
- Były członek PC Krzysztof Tchórzewski to członek zarządów licznych dużych przedsiębiorstw i spółek. Dyrektor partyjnej spółki "Srebrna". Nagrodzony za zasługi stołkiem sekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
- Sławomir Siwek - były współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Prasowej "Solidarność", członek PC i szef „Expressu Wieczornego, który w nagrodę otrzymał od Jarosława Kaczyńskiego funkcję członka zarządu TVP. Siwek to milioner i późniejszy prezes fundacji "Solidarna Wieś", która powstała dzięki części majątku przekazanego przez fundację prasową "Solidarność". Jednym ze stałych współpracowników i patronów "Solidarnej Wsi" jest obecnie Radio Maryja.
- Teresa Liszcz to była funkcjonariuszka PC, która w nagrodę za swoje zasługi otrzymała posadę w rządzonym przez Lecha Kaczyńskiego NIK, a potem dzięki jego bratu posadę członka Trybunału Stanu. Rozgrzeszona przez Jarosława Kaczyńskiego z podpisania w stanie wojennym deklaracji lojalności zaproponowanej jej przez SB.
- Marek Dziubek to były członek PC i przewodniczył klubu parlamentarnego Porozumienia Centrum., który za swoje zasługi wylądował w fotelu dyrektora ARiMR.
- Krzysztof Czabański był przewodniczącym Komisji Likwidacyjnej RSW Prasa-Książka-Ruch. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim i Sławomirem Siwkiem został oskarżony o działanie na szkodę Fundacji Prasowej "Solidarność" poprzez nielegalne finansowanie z jej źródeł Porozumienia Centrum. W nagrodę za swoje zasługi wylądował na stołku prezesa Polskiego Radia.
- Andrzej Kryże to sędzia, który w szybkim tempie zamknął prowadzona przez długie lata sprawę afery FOZZ . Komunistyczna i niechlubna przeszłość Kryżego nie przeszkodziła Kaczyńskiemu w docenieniu zasług sędziego, który otrzymał ministerialny stołek.
Czy rząd premiera Tuska jest pozbawionym wad i patologii zbiorowiskiem wyłącznie krystalicznie czystych, charakteryzujących się nieposzlakowaną opinią i niebudzącą żadnych wątpliwości przeszłością ludzi? Na pewno nie - To pewne. Czym byłoby państwo rządzone przez prawy i sprytny rząd Jarosława Kaczyńskiego? Byłby to totalitarny kraj opanowany przez wiernych rozmodlonych pod publiczkę, mściwych i kręcących lody niepotrafiących samodzielnie myśleć aparatczyków - To też pewne.
Czuję się zagrożona - napisała wczoraj w "Gazecie Polskiej Codziennie" Ewa Stankiewicz. Na jej miejscu też czułbym się zagrożony, bo jest przecież reprezentantką dobrze kamuflującej się i jednej z najlepiej zorganizowanych grup przestępczych w historii Polskipolitycznegraffiti.blogspot.#50 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:42:45

Kaczyński, to zdegenerowany, bezczelny, kłamliwy sługus watykańczyków. Skupił wokół siebie takie same miernoty, karierowiczów, kłamców, oszustów, złodziei i niestety swoim prostactwem, chamstwem i złodziejską naturą oczarował jemu podobny prostacki, chamski i złodziejski elektorat, dzięki czemu PiS dzielska mafia ma szanse być przy władzy i korycie jeszcze długie lata.#51 ~Prawdziwy program PiS~

~Prawdziwy program PiS~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:07:23

Program PiS
-zabrać ciężko pracującym Polakom żeby dać nierobom i pijakom
-nie dać niepełnosprawnym pieniędzy ale dać Rydzykowi
-nie dać pielęgniarkom pieniędzy ale dać Rydzykowi
- wprowadzić 36 nowych podatków
-doprowadzić do prawie bankructwa stadniny koni arabskich
-podwyższyć ceny leków
-obniżyć wypłaty emerytur
-skłócić Polskę z całym światem
- promować komunistów
- zadłużać kraj
-robić laskę USA i Izraelowi
-kupować miliony ton węgla od Putina
- promowanie Misiewiczy pisiewiczy
-wyprowadzanie z Unii Europejskiej
pisać więcej?

#52 ~slawo~

~slawo~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:30:04

Program PiS
-zabrać ciężko pracującym Polakom żeby dać nierobom i pijakom
-nie dać niepełnosprawnym pieniędzy ale dać Rydzykowi
-nie dać pielęgniarkom pieniędzy ale dać Rydzykowi
- wprowadzić 36 nowych podatków
-doprowadzić do prawie bankructwa stadniny koni arabskich
-podwyższyć ceny leków
-obniżyć wypłaty emerytur
-skłócić Polskę z całym światem
- promować komunistów
- zadłużać kraj
-robić laskę USA i Izraelowi
-kupować miliony ton węgla od Putina
- promowanie Misiewiczy pisiewiczy
-wyprowadzanie z Unii Europejskiej
pisać więcej?#53 ~Kaczyński szef mafi PiS~

~Kaczyński szef mafi PiS~
 • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:32:05

Kaczyński to złodziej

#54 ~złodziejstwo PiS w genach~

~złodziejstwo PiS w genach~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 10:57:00

Kaczyński to złodziej

#55 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 11:07:37

Kaczyński to złodziej

kradł od małego, sam widziałem w tv jak razem z bratem księżyc ukradł!

#56 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 11:25:08

Warto przypomnieć kogoś takiego jak Wojciecha Jasińskiego i to co zrobił w przeszłości dla byłej partii braci Kaczyńskich czyli PC (Porozumienie Centrum).
Od 1973 do 1980 był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku w tym jako kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych. Od 1975 kierował tam Wydziałem Spraw Wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR).
W latach 1997–2000 pracował w spółce "Srebrna" jako członek zarządu oraz prezes zarządu (gdzie współpracował z ówczesnymi politykami Porozumienia Centrum, m.in. Jarosławem Kaczyńskim, Adamem Lipińskim i Przemysławem Gosiewskim).
Od września 2000 do lipca 2001 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości (w okresie gdy ministrem był Lech Kaczyński).
Od 15 lutego 2006 do 7 września 2007 i od 11 września 2007 do 16 listopada 2007 zajmował stanowisko ministra Skarbu Państwa w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, od 7 września 2007 do 11 września 2007 był sekretarzem stanu w MSP i kierownikiem resortu.
25 października 2007 roku umorzył prawie 700 tys. zł długu, jaki PC po sobie pozostawiło.
=====================
W dowód podziękowania ze strony Jarosława Kaczyńskiego za umorzenie mu 700 tys. zł długu Pan Poseł Wojciech Jasiński został prezesem takiej firmy jak ORLEN.#57 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 11:49:27

artykuł pt. "PiS umarza długi PC" z 14.02.2008 z Gazety WyborczejCztery dni po przegranych przez PiS wyborach minister skarbu Wojciech Jasiński umorzył prawie 700 tys. zł długów Porozumienia Centrum, pierwszej partii Jarosława Kaczyńskiego.
Była to jedyna decyzja o umorzeniu długów, jaką minister skarbu podjął w zeszłym roku.
Kto wystąpił z wnioskiem o umorzenie długów PC? Nie wiadomo. W aktach sprawy nie ma takiego wniosku. Jasiński: - Nie pamiętam. To była błaha sprawa. Ale na pewno nie był to Jarosław Kaczyński.
Marek Suski, poseł PiS, jeden z likwidatorów PC: - Nie wiedziałem, że długi są umorzone. Nie przypominam sobie, żebym o to występował.
Długi POROZUMIENIA CENTRUM wobec skarbu państwa wraz z odsetkami wyniosły 692 tys. 985 zł 34 gr. To tylko zobowiązanie centrali za telefony i wynajem pomieszczeń przy Bagateli 14 w Warszawie (pierwszej siedziby partii) wobec państwowego przedsiębiorstwa RSW "Prasa Książka Ruch" na początku lat 90.
Następne siedziby - przy ul. Wspólnej i Puławskiej - zarząd PC też opuszczał z długami. PC miało je w całej Polsce. - Partia żyła ze składek, a one nie pokrywały zobowiązań - tłumaczy Suski.
Gdy w 1990 r. RSW została postawiona w stan likwidacji, szef komisji likwidacyjnej Tomasz Kwieciński zaczął upominać się o spłatę długów za wynajem Bagateli u Jarosława Kaczyńskiego, wówczas prezesa PC. Bezskutecznie. PC była wówczas partią władzy.
W grudniu 1992 r. Kwieciński w trybie natychmiastowym wypowiedział partii umowę najmu. W 1993 r. sąd wydał nakazy zapłaty.
W tym czasie założona przez Kaczyńskiego równolegle z PC Fundacja Prasowa Solidarności uwłaszcza się na państwowym majątku. Kupuje od RSW w likwidacji "Express Wieczorny", zakłady graficzne przy Nowogrodzkiej i Srebrnej. W latach 1993-95 przejmuje bez przetargu od skarbu państwa nieruchomości pod tymi budynkami.
Co więcej Fundacja Prasowa dofinasowuje PC, także najem siedziby przy Bagateli. Kaczyński, Sławomir Siwek i Krzysztof Czabański (założyciele Fundacji) stają za to potem przed sądem. Ale sprawę w 2000 r. umorzono.
Za rządów SLD wierzytelności po zlikwidowanej RSW przejmuje skarb państwa. W 2004 r. uzyskuje w sądach klauzule wykonalności wcześniejszych wyroków.
Ale sąd nie może skontaktować się z likwidatorami POROZUMIENIA CENTRUM. Adama Lipińskiego, który po wyborach 2005 r. był szefem gabinetu politycznego premiera Kaczyńskiego, sąd szukał w Legnicy. Minister nie odbierał wezwań, bo od lat mieszka w Warszawie.
Likwidatorów Porozumienia Centrum ścigał też komornik. Ale w lutym 2007 r. umorzył postępowanie, bo majątku nie znalazł.
Sąd na 14 listopada 2007 r. zaplanował rozprawę o tzw. wyjawienie majątku dłużnika. Ale decyzja Jasińskiego z 25 października spowodowała umorzenie sprawy.
- Trzeba zastanowić się, czy decyzja ministra nie zaszkodziła skarbowi państwa - uważa Grażyna Kopińska z Fundacji Batorego. - Dlaczego nie poczekał na decyzję sądu? I dlaczego podjął decyzję majątkową na chwilę przed oddaniem władzy? Jakby chciał oddać przysługę swemu środowisku politycznemu.
- Umorzyłem tę sprawę po wyborach, bo akurat wtedy dostałem ją na biurko - twierdzi Jasiński. - Te wierzytelności były nie do ściągnięcia, bo PC nie ma majątku.#58 ~PiS to antypolskosc~

~PiS to antypolskosc~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 11:55:00

Głosujcie dalej na pisuar, bo to krystalicznie uczciwi ludzie są. Każda sprawa jest badana i wyjaśniana. A najlepiej nie idźcie na wybory bo po co? Macie dobry rząd i fachowców. Zachowują się modelowo. Czas by im przyznać premie i medale. Po prostu trzeba to docenić. Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes klubu. To się dzieje naprawdę! I nieprawda, że dach przeciekał, bo prawie wcale nie padało. LUDZIE K...A JEGO MAĆ. OGARNIJCIE SIĘ BO WENEZUELA TUŻ ZA PROGIEM.

#59 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:12:45

Prezes KGHM Centrozłom Jacek Augustyn został zatrzymany przez policję, gdy będąc pod wpływem alkoholu prowadził samochód i wjechał na torowisko we Wrocławiu. 36-latek był członkiem władz dolnośląskiego PiS

- Jasiu , powiedz Szanownej Publyczności, czego się to nie trzyma ..
- to się kupy nie trzyma, Panie Majster ..
- bardzo dobrze Jasiu , zapisz to sobie w kajeciku i podkreśl "kupy" , wężykiem ..

#60 ~Kaczor ponad prawem~

~Kaczor ponad prawem~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:20:28

Kaczor złodziejDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych