Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jarosław Kaczyński najwybitniejszy polski polityk ostatnich lat kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa ! !

305 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:54:11

Platforma w agonii - wkrótce tęczowa komunistyczna lewica wchłonie postkomunistyczne bydło !

Zostanie po nich jeno smród !   ;) 

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 19:56:53

Platforma w agonii - wkrótce tęczowa komunistyczna lewica wchłonie postkomunistyczne bydło !

Zostanie po nich jeno smród !   ;) 

#243 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 06:26:52

PiS 44% poparcia w ostatnim sondażu !

Do przodu Polsko !

#244 ~Szczawojad~

~Szczawojad~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 10:34:17

kryształowy jest tchórzliwym politykiem,gaciarzu kiedy kryształowy deweloper wystartuje na preniera lub prezydenta hahahahaha już wygrał ostatnie wybory z panią Kidawą hahahahaha strach go obleciał hehehehehe

#245 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 19:15:32

Zostanie po nich jeno smród !   :P  :D  :lol: 

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 14:40:36

Teraz Polacy przejrzeli, że PO to partia postkomunistów, którzy przez wiele lat mydlili ludziom oczy nazywając swoje ugrupowanie liberalno-prawicowym...

#247 ~Prawdziwi kielczanie~

~Prawdziwi kielczanie~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 12:35:53

Mateusz Morawiecki ponownie premierem ! Gratulacje od kielczan dla prezesa i premiera !

#248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 06:08:50

Myślę, że Kaczyński nie spocznie na laurach i doprowadzi do całkowitego unicestwienia PO (przestępczej organizacji)

#249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 07:06:09

NIE DOPUŚCIMY DO TĘCZOWEJ EPIDEMII W POLSCE !!!

#250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 07:18:13

"Najlepsze, że DWOJE Posłów KO zagłosowało za rządem: Marek Hok (3 kadencja w sejmie) i Gabriela Lenartowicz (druga kadencja). Brawo!!! "
,Może trzeba zastanowić się nad tym CZY nie należy WYKORZYSTAĆ ich wiedzy i PATRIOTYZMU dla DOBRA OJCZYZNY POLSKI. Nie trzeba wcale ich prosić o zmianę klubu.

#251 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 17:33:32

"Najlepsze, że DWOJE Posłów KO zagłosowało za rządem: Marek Hok (3 kadencja w sejmie) i Gabriela Lenartowicz (druga kadencja). Brawo!!! "
,Może trzeba zastanowić się nad tym CZY nie należy WYKORZYSTAĆ ich wiedzy i PATRIOTYZMU dla DOBRA OJCZYZNY POLSKI. Nie trzeba wcale ich prosić o zmianę klubu.

Czekamy na więcej

#252 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 06:15:31

A grzesio schetyna to przykład kretyna. :P

Obywatelu schetyna odpowiedzcie, kiedy składacie dymisję po przegranych wyborach ??? :D

Towarzysze z PO czekają na wolny stołek predzia. B)

Myślę, że Kaczyński nie spocznie na laurach i doprowadzi do całkowitego unicestwienia PO (przestępczej organizacji)

#253 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 06:30:05

PiS JEDYNĄ ZAPORĄ DLA LEWACKIEJ IDEOLOGII !

#254 ~Robin Chłód~

~Robin Chłód~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 07:53:12

Zapiski oficera prowadzącego TW Balbiny. \"Grudzień, 1981. Przeprowadziłem rozmowę z Balbiną. Spotkanie miało miejsce w kawiarni. Jeszcze żaden TW nie wywarł na mnie tak złego wrażenia. Nie chodzi o wygląd zewnętrzny (Balbina to krótkonogi, szpetny gnom), lecz o jego zachowanie i charakter. Cały czas mlaskał i oblizywał wargi. Zapewniał, że brzydzi się Solidarnością i trafił do niej przez pomyłkę. Błagał, aby go nie aresztować. Zaczął płakać. Chwalił się komunistycznym rodowodem; ojcem aparatczykiem i wujkami komunistami. Nie zdążyłem zapytać, a już zeznawał przeciwko bratu i radził, aby posadzić L. za kratki! Niewiarygodne. Jaką szują musi być ktoś, kto zasłania się bratem bliźniakiem? Pod koniec rozmowy poprosił, abym zapłacił za wypitą kawę, bo jego pieniądze trzyma mama. Wnioskuje się - zostawić Balbinę na wolności. Jego praca dla Solidarności przysłuży się bardzo komunistycznej władzy.\"

Zapiski oficera prowadzącego TW Balbiny. \"Grudzień, 1981. Przeprowadziłem rozmowę z Balbiną. Spotkanie miało miejsce w kawiarni. Jeszcze żaden TW nie wywarł na mnie tak złego wrażenia. Nie chodzi o wygląd zewnętrzny (Balbina to krótkonogi, szpetny gnom), lecz o jego zachowanie i charakter. Cały czas mlaskał i oblizywał wargi. Zapewniał, że brzydzi się Solidarnością i trafił do niej przez pomyłkę. Błagał, aby go nie aresztować. Zaczął płakać. Chwalił się komunistycznym rodowodem; ojcem aparatczykiem i wujkami komunistami. Nie zdążyłem zapytać, a już zeznawał przeciwko bratu i radził, aby posadzić L. za kratki! Niewiarygodne. Jaką szują musi być ktoś, kto zasłania się bratem bliźniakiem? Pod koniec rozmowy poprosił, abym zapłacił za wypitą kawę, bo jego pieniądze trzyma mama. Wnioskuje się - zostawić Balbinę na wolności. Jego praca dla Solidarności przysłuży się bardzo komunistycznej władzy.\"

#255 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 10:24:37

#256 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 14:36:32

#257 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 18:17:33

#258 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 20:00:56

A grzesio schetyna to przykład kretyna. :P

Obywatelu schetyna odpowiedzcie, kiedy składacie dymisję po przegranych wyborach ??? :D

Towarzysze z PO czekają na wolny stołek predzia. B)

#259 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 07:12:23

#260 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 15:06:20

NIE DOPUŚCIMY DO TĘCZOWEJ EPIDEMII W POLSCE !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych