Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie wyniki w Ożarowie?

ożarów wybory samorząd burmistrz rada

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:15:15

Jakie wyniki w Ożarowie?

coś ktoś wie?

jaka rada, jaki burmistrz??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:39:19

Majcher burmistrzem w 1 turze

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:44:20

i zajebiście Panie Burmistrzu

#4 ~eadsaijd~

~eadsaijd~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:46:29

i zajebiście Panie Burmistrzu

pewne info Ja dosłownie minute temu dowiedziałem sie ze wygrał slezak

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:48:00

to zmień informatora

#6 ~psl~

~psl~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:49:13

to zmień informatora

`z skad masz te informacje? kiedy potwierdzenie?

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 00:49:38

wyniki na stronie gminy. w dpsach 100% majcher. niestety piotr nie miała szans . bez komentarza.gratulacje piotrze. to ty jestes moralnie zwycięzcą dla tej inteligentnej mniejszosci...

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 01:22:00

wyniki na stronie gminy. w dpsach 100% majcher. niestety piotr nie miała szans . bez komentarza.gratulacje piotrze. to ty jestes moralnie zwycięzcą dla tej inteligentnej mniejszosci...

Inteligentnej inaczej...

Majcher wcale nie jest taki mocny, a Ślęzak przegrał tylko dlatego, że jest po prostu za cienki na fotel burmistrza. To czego się chwytał w tej kampanii tylko potwierdziło jaki to śliski typ.

#9 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 02:04:29

moralnie to slęzak jest zerem, powinien beknąć za te wszystie oszczerstwa wobec burmistrza i gminy!. Inteligentniejsza mniejszośc.. ciekawe. Skoro tak się dusisz pozorna inteligencji w dziurze ożarowskiej to spier*da*laj do siebie na wieś.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 02:09:14

pewne info Ja dosłownie minute temu dowiedziałem sie ze wygrał slezak

nie rozśmieszaj mnie, gdzie ślęzak miał szanse? to tzreba miec głowę na karku do takiej funkcji w gminie, a nie tylko krzywic ryja na plakatach. Ciekawe czy jutro mi powie dzień dobry czy się obrazi. ciekawe ile dzisiaj jedynek wystawi dzieciom w szkole, frustrat.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 02:14:43

BRAWO MAJCHER!!!!!!! :lol:

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 02:23:29

nie rozśmieszaj mnie, gdzie ślęzak miał szanse? to tzreba miec głowę na karku do takiej funkcji w gminie, a nie tylko krzywic ryja na plakatach.

Prawda jest taka, że czasem wystarczy tylko gęba na plakatach.

A pan tenisista wygrał tylko w Janikowie o 22 głosy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 07:57:27

No to Ślęzak może spokojnie wrócić do nicnierobienia przez następne 4 lata - tak jak po poprzednich wyborach..

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 08:04:39

MM powinien go wypieprzyć z roboty i tą jaszczurkę od niemieckiego za te wszystkie plugastwa co wygadywali 

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 08:37:30

Prawda jest taka że mieszkańcy Gminy Ożarów chcą zmiany ale nie było odpowiedniego kandydata. Piotr Ślęzak za słaby żeby wygrać z obecnym burmistrzem. A z kimś kto jest " na urzędzie " kilka lat trzeba walczyć merytorycznie a nie sloganami i na pewno nie dwa miesiące przed wyborami tylko przez 2-3 lata wcześniej. Lista błędów obecnego jest dłuuga żeby tylko  wymienić - marazm gospodarczy, pomniki bez sensu za 200 tys. , chybione oczyszczalnie przydomowe czy ciągłe pakowanie kasy tylko w miasto ( które wdzięczne wcale nie jest ) a wsie zostawić samopas ewentualnie zasiłkami z opsu dotować. A gdzie rozwój gospodarczy. 

#16 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 08:52:12

szkoda gadać :( to teraz se ludziska miejcie, czegoscie chciały....bez komentarza...

#17 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 08:56:40

wystarczy  poczytać te obelgi pod adresem Ślęzaka i jak na tacy widać,  jaki elektorat ma Majcher , jaki poziom prezentuje.....

o czym mowa?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 09:16:00

wystarczy poczytać te obelgi pod adresem Ślęzaka i jak na tacy widać, jaki elektorat ma Majcher , jaki poziom prezentuje.....
o czym mowa?

To sobie zerknij na stronę Ślęzaka. Tam jest cała masa obelg i klamstw. Kampania nienawiści i tyle..

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:09:08

Prawda jest taka że mieszkańcy Gminy Ożarów chcą zmiany ale nie było odpowiedniego kandydata. Piotr Ślęzak za słaby żeby wygrać z obecnym burmistrzem. A z kimś kto jest " na urzędzie " kilka lat trzeba walczyć merytorycznie a nie sloganami i na pewno nie dwa miesiące przed wyborami tylko przez 2-3 lata wcześniej. Lista błędów obecnego jest dłuuga żeby tylko  wymienić - marazm gospodarczy, pomniki bez sensu za 200 tys. , chybione oczyszczalnie przydomowe czy ciągłe pakowanie kasy tylko w miasto ( które wdzięczne wcale nie jest ) a wsie zostawić samopas ewentualnie zasiłkami z opsu dotować. A gdzie rozwój gospodarczy.

Ta... budżet gminy to nie są miliardy, tylko jakieś 40 milionów złotych i wiele obowiązków jak np wydatki na szkolnictwo, a wy chcecie za to rozwoju gospodarczego?

Mi się nie podoba nowy rynek i ten pomnik, ale to jeszcze nie powód abym mógł oddać na nauczyciela, który przez 4 lata niczym pozytywnym się nie wyróżnił. I trzeba mieć mózg gimbusa aby twierdzić, że remonty w Ożarowie są niepotrzebne, zwłaszcza, że większość wydatków na ten cel wróci do budżetu gminy.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:15:24

A co do pretensji, to bardziej mogę mieć je do Ślęzaka, że wziął na listę do rady gminy kogoś, kto zwyczajnie nie potrafi się wysłowić. I wygląda na to, że ten ewenement od dróg i chodników się dostał.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ożarów, wybory, samorząd, burmistrz, rada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych