Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 17:31:48

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox

#62 ~Izabella~

~Izabella~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 02:03:20

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Ja wreszcie tego dokonałam

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 10:14:33

Do tej pory mogliśmy jedynie się domyślać, jaki jest prawdziwy stan zadłużenia Polski. Teraz, na wyraźne polecenie UE, analitycy Głównego Urzędu Statystycznego nie mieli wyjścia i pierwszy raz w historii oszacowali ukryty dług naszego kraju. Suma jest gigantyczna - to 4,96 biliona złotych, czyli 276 proc. polskiego PKB.

#64 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 13:21:44

U mnie super efekt dało zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

#65 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 13:00:51

Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim. Ja dzięki temu, ze zdecydowałam się na te tabletki obok diety schudłam 13 kilo w 3 miesiące

#66 brie

brie

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 18 luty 2020 - 07:07:42

dziewczyny!!! jestem typowym "slomianym zapalem" co do diet ale teraz to juz nie przelewki!Przelewa to mi sie ale brzuszek zza paska!zaczyna sie robic niebezpiecznie! dajcie jakies rady i wskazowki co zrobic, czym sie nafaszerowac zeby szybko zobaczyc efekty ( chodzi o plaski brzuch), tylko nie kazcie mi sie katowac zadnymi systematycznymi dietami, bo to nie dla mnie!ja, jak nie musze to nie jem prawie caly dziec, a jak wiem ze jetem na diecie, to juz o 7 rano jestem glodna jak wilk( chociaz normalnie NIGDY nie jadam sniadan). martwia mnie tez boczki tzw. oponki.....

No i coraz powazniej zastanawiam się nad kupieniem sobie orbitreka ze Spokey. I mam pytanko. Czy są tutaj dziewczyny, które cwiczą na orbitreku ?

Jak Wam wychodzi? 

Użytkownik brie edytował ten post 04 marzec 2020 - 09:15:26

#67 e.malecka

e.malecka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 13:32:02

na pewno nie mogę Wam polecić tabletek z Aflofarmu opinii producenta odchudzają, usuwają i likiwidują cellulit... Tymczasem prawda jest zupełnie inna. Sami zobaczcie Hydrominum opinie 2020

#68 Demonic

Demonic

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 19:03:13

Zapraszam na kanał :D . Na kanale zamieszczane są filmy z gier
https://www.youtube....w_as=subscriber

#69 kamille82

kamille82

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 22:19:41

Takie tabletki to w większości placebo, wizyta u dietetyka będzie najlepsza.

#70 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 00:15:20

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na odchudznaie od Slimunox. Mnie to tych tabletem namówiła koleżanka i jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo dzięki temu pozbyłam się nadwagi w 3 miesiace

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tabletki na odchudzanie, bez efektu jojo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych