Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 zaza1

zaza1

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:55:19

Polecam dobry artykuł o suplementach wspomagających odchudzanie. Jeśli sienie jest profesjonalistą, to lepiej nie sięgać po syntetyczne fat burnery.

#42 juzeczek33

juzeczek33

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:11:41

Ja polecam ten ranking skuteczne tabletki na odchudzanie

, osobiście przeczytałem i skorzystałem z jednego ze środków i mi bardzo pomogło razem z dietą oczywiście i ruchem w sumie zeszło parenaście kg

#43 Paulaa21

Paulaa21

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:34:55

Cześć Wam,

Dzięki za linki, dorzucam coś od siebie: http://wtabletkach.p...dzanie-ranking/

Zastanawiam się jednak - na czym bazują takie rankingi? Chodzi o analizę składu? Opinie? Oceny? Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy to może widzimisię autora?

Chcę kupić coś co jednocześnie nie kosztuje milionów monet i jest skuteczne. Czy znacie takie srodki? Będę wdzięczna za jakąkolwiek rekomendację. To dla mnie naprawdę ważne (odchudzam się od początku roku).

Pozdrawiam

#44 gratka

gratka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:39:34

Rankingi są różne. Są lepsze i są gorsze, bardziej szczegółówe, rzetelny i przydatne... i cała gama  bezużytecznych. No a niektóre np. są sponsorowane. To problem przy takim zalewie informacji znaleźć coś dla siebie. U mnie sprawdził się najbardziej ten https://odchudzaj-zd...lacze-tluszczu/ i jak na razie tylko nim się sugeruję. W końcu dzięki niemu wiedziałam od razu jakich preparató nie kupować, żeby nie tracić czasu. W moim przypadku stanęło na tabsach Reducer Thermo Max. Ale Dietbooster też był zakskaująco dobry... Ale nie trafiał do końca w moje potrzeby ;)

#45 Truskawka77

Truskawka77

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:16:06

Nie ma takich tabletek, które by odchudziły.

#46 jolinkka

jolinkka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 luty 2019 - 10:29:38

Nie ma nic bardziej denerwującego niż czytanie komentarzy niedoświadczonych osób, które nie mają pojęcia na temat odchudzania oraz suplementacji. Wiadomo, że każdy będzie polecał produkt, który sam stosował i u którego zauważył cień efektu. Osoby, które się odchudzają najpierw powinny zrobić sobie podstawowe badania, być może nadwaga lub otyłość są skutkiem zupełnie czegoś innego niż myślimy? Warto w ogóle dowiedzieć się co to jest odwaga i otyłość.. Jak już planujemy zakup suplementu, poczytajcie jakie są w ogóle ich rodzaje, przecież nie musimy kupować pierwszego lepszego. Polecam wam artykuł mojej koleżanki dietetyczki, która doskonale opisuje pojęcie otyłości i nadwagi (a także różnicy!) oraz prostym językiem opisuje jakie są rodzaje tabletek na odchudzanie. https://byc-zdrowym....na-odchudzanie/ . Odchudzanie to proces żmudny, wymagający od nas cierpliwości ale i odpowiedzialności za nasz organizm. 

#47 martawro

martawro

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 02:59:01

Bez sensu jest myślenie, że tabletki załatwią sprawę i pomogą w odchudzaniu. Odchudzanie to dieta + aktywność fizyczna. Tylko tak można uzyskać trwały efekt nie niszcząc przy tym zdrowia.

#48 ~Katia34~

~Katia34~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 00:22:57

Jeżeli chodzi o tabletki wpsomagające odchudznaie, to ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i uważam, że lepiej wybrać nie mogłam.

#49 ~koralgorr~

~koralgorr~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 17:32:02

Ehh.. też to przerabiałem. Niestety nie ma super środków na odchudzanie. Większość odchudza jedynie nasz portfel. Boleśnie przekonałem się o tym na własnej skórze. Próbowałem chyba prawie wszystkiego co reklamują i niestety - słabo. Któregoś dnia kupiłem suple na elitesportfood.pl , poszedłem na siłkę i zmieniłem nawyki żywieniowe . Wiecie co? działa.. polecam to samo każdemu, nic więcej nie potrzeba

#50 madzialenka666

madzialenka666

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2019 - 11:59:27

ŻADNE... nie istnieją takie cuda :)

gdyby było to takie proste - nie miałby nikt nadwagi i problemu :)

Polecam ruch ruch + 

Dieta pudełkowa

jeśli nie masz czasu gotować :)

#51 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 21:31:49

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. Mi w każdym razie te tabletki pomogły w pozbyciu sie prawie 15 kilogramów nadwagi

#52 temari01

temari01

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:19:07

Ja mam inny pogląd na ten temat. Nie zgadzam się z tym raczej.

#53 kasssina

kasssina

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:44:31

Dieta pudełkowa jest niesamowicie droga, dlaczego nikt tego nie podkreśla? W dużych miastach może i ludzie więcej zarabiają ale mimo wszystko dieta dla jednej osoby w miesiącu to koszt nawet 1500 zł. A jak rodzina liczy 4 osoby? To by były moje 3 wypłaty.. Gdyby dieta była nieco tańsza na pewno więcej osób by ją stosowało. Ja mieszkając w małym mieście nie widziałam nigdzie oferty cateringu dietetycznego bo w małym mieście ludzi nie stać.. Nic więc dziwnego, że większa część społeczeństwa wybiera tabletki na odchudzanie z nadzieją, że schudną te parę kilogramów. Sporo osób poleca afrykańskie mango jak i zieloną kawę. Nie znam żadnych sprawdzonych przez siebie  preparatów więc sprawdzam wasze linki oraz artykuły w internecie. Znacie ten produkt https://sklepzsuplem...-czy-w-sklepie/ ? Ciekawi mnie jakie ten preparat przynosi efekty. To jeden z tańszych na rynku. 

Użytkownik kasssina edytował ten post 10 czerwiec 2019 - 13:44:56

#54 martynka765123

martynka765123

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 09:41:38

Bez sensu jakieś tabletki brać.. lepiej zadbać o zdrową dietę i trochę sportu i od razu zauważy się efekty!! :D Jak nie miałam czasu na gotowanie to przez pewien czas korzystałam z pudełek i uważam, że dla leniuchów to super rozwiązanie. Posiłki urozmaicone, smaczne ;) Jak szukałam dla siebie cateringu to korzystałam z tej strony https://dietly.pl ;) Dajcie sobie spokój ze spalaczami tłuszczu albo jakimiś suplementami, po co się truć!!

#55 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 10:06:16

Hej. Dobry, rzetelny ranking takich tabletek na odchudzanie znajdziecie na Szczuplakobieta

#56 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:19:14

A ja polecam bardzo dobry ranking tabletek na odchudzanie na Szczuplakobieta.com

#57 dorota147

dorota147

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:27:24

Polecam Wam dobry ranking suplementów diety na Szczuplakobieta.com

#58 dorota147

dorota147

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:28:29

Polecam Wam dobry ranking suplementów diety na Szczuplakobieta.com

#59 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 14:25:24

Moim zdaniem, tabletki to nie najlepszy pomysł... nie osiągniesz z nimi efektu, nie ma się faszerować chemią, może to pomoże na chwile ale później będziesz mieć efekt jojo. Lepiej popracować z kimś nad samym sobą, to wiele daje, uwierz mi wiem co mówię Próbowałam tabletek, ale dopiero diet coaching u Oli Łomzik mi pomógł, to na prawdę odmieniło moje życie!

#60 jacurek

jacurek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 11:29:49

Nic ci nie pomoże jak bedziesz się obzerać, dobre tabletki na odchudzanie jak te tutaj  pomogą ci w odchudzaniu ale nie zastapią diety i zdrowego rozsądku

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tabletki na odchudzanie, bez efektu jojo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych