Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Klaudia74

Klaudia74

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 09:13:03

A są takie?

#22 Piotrek43

Piotrek43

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:46:58

dziewczyny, przestańcie się odchudzać :)

#23 Piotrek43

Piotrek43

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:53:40

wystarczy jeść normalnie, jak człowiek i ruszać się, spacery czy coś

#24 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:21:07

A jak długo należy ją pić? Jest jakiś określony czas?

Rajdowiec, jeżeli nie przyjmujesz lekarstw w sposób stały, możesz pić nasze herbaty tak długo, jak długo będą Ci smakowały. W przypadku stałego przyjmowania lekarstw, zalecamy drobną konsultację z lekarzem prowadzącym, aby upewnić się, czy składniki herbatek nie wchodzą w interakcję z tymi w lekach.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#25 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:23:27

W sklepie widziałem trzy rodzaje tych big-active, którą powinieniem kupić na początek? Od której zacząć?

Na początek, na ograniczenie apetytu, zachęcam do spróbowania herbaty funkcjonalnej Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, liść hibiskusa, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu Slim Plus ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam,

#26 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:24:28

A są takie?

Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Zachęcam do kontaktu!
Pozdrawiam,

#27 ~vertiska~

~vertiska~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:47:30

Ja jestem najlepszym przykładem na to, że suplementy na odchudzanie działają – pytanie tylko pozostaje w kwestii dawki i konkretnego rodzaju takich środków, bo wiadomo że nie wszystkie są dobre. Ja na tabletkach Amla Slim Max zrzuciłam łącznie 15 kg, rozłożyło się to w czasie na jakieś 2 miesiące i czuję się super, w końcu mogę nosić stare ciuchy jeszcze sprzed ciąży które nie tak dawno chciałam oddawać biednym....bo nie wierzyłam że je będę mogła nosić jeszcze.

#28 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 15:13:57

moim zdaniem nie zawsze warto czytać to co piszą w internecie na różnych strona ani tez nie warto wierzyć w reklamy o tabletkach odchudzających. też mam "bzika" na punkcie swojej wagi i w nowym roku postanowiłam odchudzić się z głową bo już różne diety stosowałam, często wymagają one dużych wyrzeczeń a efekty utrzymują się krótko. teraz zapisałam się do szkoły policealnej, znalazłam na stronie Nova taki kierunek jak specjalista do spraw dietetyki, przeczytałam sobie co nieco i stwierdziłam że warto spróbować, na zajęciach można nauczyć sie wielu przydatnych rzeczy odnośnie stylu odżywiania, oprócz korzyści dla swojego wyglądu zyskam także dodatkowe wykształcenie. Polecam zastosowanie mojego rozwiązania i życzę powodzenia w efektach ;)

#29 ~dora22~

~dora22~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:46:57

Nie ma zdrowego odchudzania z tabletkami. Przy odchudzaniu redukcja kaloryczna i ruch. Po ciąży zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami. Na szczęście zdecydowałam się pójść do dietetyka, po nieudanych dietach internetowych i zrzuciłam 8 kg. Trwało to 3 miesiące ale przynajmniej było zdrowo i bezboleśnie (dieta dopasowana do mnie i do mojego podniebienia). Połączenie diety z 2 sesjami zumby w tygodniu było strzałem w dziesiątkę. 

#30 dora22

dora22

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:50:50

Nie ma zdrowego odchudzania z tabletkami. Przy odchudzaniu redukcja kaloryczna i ruch. Po ciąży zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami. Na szczęście zdecydowałam się pójść do dietetyka, po nieudanych dietach internetowych i zrzuciłam 8 kg. Trwało to 3 miesiące ale przynajmniej było zdrowo i bezboleśnie (dieta dopasowana do mnie i do mojego podniebienia). Połączenie diety z 2 sesjami zumby w tygodniu było strzałem w dziesiątkę. 

Mnie osobiście denerwuje zumba - wolę orbitrek w domowym zaciszu :) Co do jadłospisu od dietetyka to na pewno lepsze rozwiązanie niż tabletki.

#31 dwukropek

dwukropek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 15:56:58

u mnie natomiast zumba zmieniła podejście do aktywności fizycznej- na plus oczywiście. Po prostu chciało mi się wychodzić z domu, ćwiczyć i tańczyć. Wcześniej trochę w domu ćwiczyłam, ale to nie to samo. do preparatów na odchudzanie coś nie mogę się przekonać. Zawsze myślę, że to już cały czas trzeba się bardzo pilnować, a ja wolę może wolniej coś tam zgubić ale bardziej przez zmianę nawyków. Jedyne co, to piję sobie regularnie biovital. Myślę, że już tak koło czterdziestki to i o serce trzeba bardziej dbać.

#32 JakubKowalski

JakubKowalski

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:03:15

Tabletki na odchudzanie.. tym można sobie tylko zaszkodzic!!!

#33 ~NOVA Centrum Edukacyjne~

~NOVA Centrum Edukacyjne~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:02:58

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania?

Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek specjalista do spraw dietetyki! 

Nauka trwa rok, zaledwie w dwa semestry podniesiesz kwalifikacje zawodowe i zyskasz tytuł specjalisty! 

Konkurencyjna cena, świetnie wykwalifikowana kadra 

Czekamy na Ciebie w sekretariacie szkoły. Plac Jana Pawła II 4 Olsztyn

#34 drup

drup

Swojak

• PipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:20:43

Patrzcie - http://tabletki-odchudzanie.net.pl

Chodzi głównie o to, żeby dopasować takie tabletki, które będą w stanie rozwiązać wasz problem. To wcale nie wygląda w ten sposób, że każdy ma problem taki sam. Wcale nie. Jedni nie potrafią opanować głodu, a inni mają problemy z przemianą. Nie każdemu pomogą te same tabletki. 

#35 agata123

agata123

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 10:50:07

Z odchudzaniem to na pewno nie można się zniechęcać, bo czasem na naprawdę fajne efekty to swoje trzeba odczekać. Można trochę przyśpieszyć dietę przez różne suplementy, ja mam TillSlim. Jest o tyle dobry że roślinny, tabletki są w dużej dawce, ładnie się wchłaniają, czuć efekty z dnia na dzień niemal.

#36 ~slawo - biznes500+~

~slawo - biznes500+~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 16:32:50

Nie pomogą wam żadne tabletki ani herbatki. Nie działają, to tylko bełkot dla naiwnych. Jedyne środki skutecznie odchudzające są nielegalne, bo przy okazji organizm zamieniają w zgliszcza.

Jak dobierzecie sobie ilość kalorii do zapotrzebowania organizmu i włączycie do tego ruch aby mieć ujemny bilans to schudniecie bez jakiegoś gowna. A jak będziecie wpychać w siebie tabletki/herbatki i nie zmienicie stylu życia, to wam tylko portfel schudnie.

#37 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:57:56

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie dietetyki i odchudzania, zapraszamy na zapis do rocznej szkoły w kierunku specjalista do spraw dietetyki

Ostatnie wolne miejsca w grupie! 

NOVA Centrum Edukacyjne tel: 796-400-142 

#38 ~Kińka~

~Kińka~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 20:05:36

ZERO  tabletek na odchudzanie!! SYF I CHEMIA! Dieta na odchudzenie jest najlepsza. Naturalne metody! Dieta musi być oczywiście podpasowana a nie byle jaka, aby tylko była. Ja chodzę do Dr Beata Dethloff i sobie bardzo sobie cennie jej kurację iGenesis – test DNA. Poddałam się temu, a po 2 dniach miałam wyniki i zalecenia, co jeść, co cwiczyć i jaka suplemetacja i co? Schudłam!!! ;-))

#39 ~Parolte~

~Parolte~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 03:07:03

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że odchudzanie jest procesem, nie zakładajmy, że w ciągu miesiąca zniknie 10 czy 15 kilogramów. Zdrowiej i skuteczniej na pewno chudnąć w wolniejszym tempie. I to przede wszystkim zmieniając nawyki żywieniowe, a dodatkowo można wspomóc organizm jakimś suplementem. U mnie sprawdza się Extreme Slash, który biorę przed każdym treningiem. To naturalny w składzie spalacz tłuszczu, przy okazji dodaje trochę energii, co się przydaje w trakcie ćwiczeń, bo czasem mam totalny zjazd i zwyczajnie mi się nie chce ;) (ps. trzymajcie kciuki, bo jestem na dobrej drodze, schudłam już 6kg)

#40 ~Agataka~

~Agataka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 22:50:40

Przede wszystkim same tabletki nas nie odchudzą. Tutaj potrzeba zmiany nawyków zywieniowych (nie tylko chwilowej diety) i ruchu. Suplementy odpowiednio dobrane mogą byc pomocne, ale nie zrobią wszystkiego za nas i o tym należy pamiętać. Jeśli chodzi o dobór odpowiednich środków to ja zauważyłam, że u mnie nie działają żadne ograniczające apetyt czy super spalające herbatki. Ale za to dobrze sprawdza suplement dla cukrzyków doppelherz z morwą białą, który pomaga diabetykom i osobom odchudzającym się utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tabletki na odchudzanie, bez efektu jojo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych