Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

tabletki na odchudzanie bez efektu jojo

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 09:47:55

Jakie tabletki na odchudzanie bez efektu jojo? Szukam jakiegoś skutecznego sposobu na odchudzanie ale nie mogę znaleźć nic co by było polecane przez wszystkich...

A stosował ktoś może hipnozę na odchudzanie? Teraz aż huczy od tej metody....

#2 Julia333

Julia333

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 12:02:57

Nie ma czegoś takiego, jak tabletki na odchudzanie. Można sobie brać dodatkowy błonnik czy inne rzeczy, podkręcające metabolizm, ale ostatecznie i tak wszystko zależy od tego, ile jemy i czy ćwiczymy, czy jesteśmy typem kanapowca. Pieniądze wydane na tabletki wolałabym przeznaczyć na karnet do siłowni. 

#3 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 11:02:34

ja biorę african mango z vital progres i jestem bardzo zadowolona, ćwiczę zdrowo sie odzywiam i do tego wspomagam sie suplementem. Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiazanie, ponieważ z naturalnym składnikiem walcze z nadwaga

#4 ~frutasek~

~frutasek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:30:40

a nie lepiej zamiast tabletek zastosować dietę zdrową plus dużo ruchu ja używałam również do odchudzania afrykańskie mango przeczytałam o nim właśnie na stronie adamed.expert i postanowiłam właśnie go wypróbować i schudłam ponad 5 kg no ale ciężko było wymagało to ode mnie wielu wyrzeczeń ale jestem zadowolona 

#5 ~honiaaa~

~honiaaa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 21:52:40

A próbował ktoś może tej diety 3D chili ?? o której piszą na tym portalu adamed.expert, bo tak w sumie zaciekawiła mnie ona wygląda dobrze a pasuje mi zrzucić jakieś 5kg troszkę się zapomniałam przez zimę 

#6 ~Mateux~

~Mateux~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 08:55:50

A może lepiej połączyć dietę z jakimś środkiem odchudzającym? Ja tak zrobiłam z dietą 1800 kcal + kaplanex i done! Waga zaczeła szybko spadać i nadal się utrzymuje.

#7 ~Trodat2~

~Trodat2~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:03:25

A może lepiej połączyć dietę z jakimś środkiem odchudzającym? Ja tak zrobiłam z dietą 1800 kcal + kaplanex i done! Waga zaczeła szybko spadać i nadal się utrzymuje.

Jak najbardziej popieram. Też połączyłam dietę ze środkiem o którym piszesz tj. kaplanex i waga w zaledwie tydzien zaczęła spadać.

#8 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:27:08

nie jest powiedziane że waga wróci, ja skończyłam kurację z african mango z vital progres. Mija już drugi miesiąc jak nie stosuję tabletek i waga nie zmienia się. Wiadomo dalej trzymam dietę i ćwiczę regularnie.

#9 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:27:53

nie jest powiedziane że waga wróci, ja skończyłam kurację z african mango z vital progres. Mija już drugi miesiąc jak nie stosuję tabletek i waga nie zmienia się. Wiadomo dalej trzymam dietę i ćwiczę regularnie.

#10 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:29:49

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:51:44

Waga ciała nie zależy od żadnej diety.

Ja mam tę samą nieomal jak przed 50-laty.

Jak byłem chłopcem to ćwiczyłem ciężarkami i mierzyłem bicepsy oraz wagę. W pamiętniku sobie zapisałem 72,5 kg.

W wojsku doszedłem do 82kg i nie chce mi się myśleć dlaczego, bo to i tak było dla mnie wysokiego dobre.

Ostatnio ważyłem się chyba przypadkowo u sąsiadki, rok temu i wyszło naprawdę 72,5kg.

Nigdy się nie przejmowałem wagą. Bardzo dużo mogę zjeść, gdy mam smak. Czasem aż rzygać mi się chce od tego jedzenia.

Antek

Ostat

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:56:05

U kobiet może być inaczej, że one robią to, co jest napisane w przepisie.

Jak wezmą jakieś tabletki i pisze na opakowaniu, ze w ciągu 2 tygodni spadną z wagi 5kg to przeważnie tak się stanie.

Ale co dalej?

Kobiety będą czytać o innych sposobach i wtedy zgrubną. No i znów przeczytają o super sposobie na pozbycie się 7 kg w miesiąc.

Tak się stanie.

I dalej "w kółko Maciejowa".

Antek

#13 rendzin

rendzin

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 14:55:36

dieta i ćwiczenia, a nie żadne tabletki na odchudzanie! ruszyć tyłki drogie panie, wylewać siódme poty, a nie faszerować się jakimś świństwem, które i tak mało pomoze

#14 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:00:23

Dokładnie tak. Żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbamy o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#15 Andrzej432

Andrzej432

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 14:22:29

Dieta i trening, a jak już osiągniesz cel to nie spoczywaj na laurach :) to jedyna metoda!

#16 ~jokiemm~

~jokiemm~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 20:07:09

A odnośnie herbat Big-Active to jak często wypada, że tak powiem je pić w ciagu dnia by widzieć efekt?

#17 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:38:17

jokiemm,
dla optymalnych efektów, zalecamy spożycie 3 filiżanek dziennie. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#18 Rajdowiec

Rajdowiec

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 21:43:45

A jak długo należy ją pić? Jest jakiś określony czas?

#19 ~HerioPerio~

~HerioPerio~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 20:09:25

Wiecie co? Nie ma takich tabletek, które byłyby idealne, po prostu nie ma i wątpię czy kiedykolwiek będą. Nie wierzę w coś takiego, ja piję sobie systematycznie herbatki Big-Active, których picie łączę z treningami. Systematyczność to podstawa, inna opcja nie istnieje :)

#20 Rajdowiec

Rajdowiec

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 07:02:24

W sklepie widziałem trzy rodzaje tych big-active, którą powinieniem kupić na początek? Od której zacząć?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tabletki na odchudzanie, bez efektu jojo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych