Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie tabletki na libido działają

pasta23

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ASATA~

~ASATA~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 09:20:33

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i straciłam w ostatnim czasie ochotę na seks.Niczego mi sie nie chce, seks nie jest dla mnie wcale przyjemny. Nie mam ochoty nie tylko na swojego meża ale również i na innych. Czy takiet tabletki mogą pomoc? I jeśli tak to jakie polecacie?

Dodam,że nie biorę antykoncepcji hormonalnej i nigdy do tej pory nie brałam. 

#2 epitet

epitet

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 luty 2020 - 13:37:04

Powinno pomóc. Brałam te tabletki i mi bardzo pomogły.  Zdecydowałam sie na libigo therapy.

#3 ~ASATA~

~ASATA~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 08:53:57

No włąśnie tak się zastanawiam czy spróbować tych libido therapy czy jednak sobie odpuścić? Bo brałam asequrellę i na mnie nie zadziałała zbytnio

#4 ememems

ememems

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 luty 2020 - 12:39:08

Kupuj libido therapy. Też brałam asequrellę i na mnie akurat te tabletki zadziałały. Ale nie tak jak chciałabym aby działały bo bardzo mnie po nich głowa bolała :P A nie takiego działania oczekiwałam. Myślałam,ze rzeczywiście będą w stanie przywrócić u mnie ochotę na seks. Ale nie nie, nie przywróciły. Potem za poleceniem mojego lekarza ginekologa spróbowałam libido therapy i działanie tych tabletek zupełnie inne. Porównałam sobie składy i o ile asequrella to typowe witaminy to w libido therapy rzeczywiście są zawarte składniki, które wpływają na wzrost libido u kobiety.

#5 ~Romana~

~Romana~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 09:55:09

A czy dla mam karmiących coś polecacie? Czy szukać pomocy u swojego lekarza?

#6 ~Tralalala~

~Tralalala~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 14:03:10

Libido therapy ma ziołowy skład tak wiec nie zaszkodzi nawet jeśli karmisz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych