Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie opony zimowe?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~shady~

~shady~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:45:07

Jakie polecacie opony zimowe? Dużo jeżdżę i zależy mi żeby były solidne, na naszą piękną polską zimę ;) czyli chlapę i breję na drogach

#2 UniroyalOnlineExpert

UniroyalOnlineExpert

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 23:13:55

Dzień dobry,
w ofercie marki Uniroyal znajdzie Pan model MS plus 77 - jest to specjalna opona stworzona do jazdy zimą, w trudnych warunkach. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom zwiększa przyczepność oraz podnosi stabilność na zimnych nawierzchniach, zarówno mokrych jak i suchych.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Konsultant marki Uniroyal

#3 ~Arczi~

~Arczi~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 20:36:25

Jakie polecacie opony zimowe? Dużo jeżdżę i zależy mi żeby były solidne, na naszą piękną polską zimę ;) czyli chlapę i breję na drogach

Jak chcesz wytrzymałe opony to np Yokohama Bluearth Winter V905. Mam takie gumy u siebie, zrobione już blisko 50 tys. km w niecałe 2 lata (jeżdżę jako PH), stan opon dobry jak wymieniałem w tym roku to jeszcze sezon przynajmniej spokojnie zrobią.

#4 ~tomatuker~

~tomatuker~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 21:15:09

Ja mam sprawdzone właśnie Uniroyal MS plus 77, przeszły ze mną już nie jeden test w związku z czym darzę tę markę kredytem zaufania.

#5 ~Gutek~

~Gutek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 23:03:42

Ja sugerowałbym wybór bardziej ku Yokohamie Winter V905. Opony są warte uwagi, bardzo dobry gatunek gumy. Opony są miękkie, a zarazem nie zużywają się bardzo szybko i oczywiście masz już opony klasy premium. 

#6 Warzywniak

Warzywniak

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 12:13:37

Ja mam 2 komplety Nokian i jestem bardzo zadowolony. 

#7 ~patekk~

~patekk~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 17:19:56

ja mam oba komplety opon Uniroyal. Zima MS 77 plus, lato RainExpert. Jestem zadowolony. Sprawdzają się w Naszych warunkach.

#8 ~Selva~

~Selva~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 00:26:25

A co myślicie o całorocznych oponach?

#9 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:09:04

Moim zdaniem jak coś jest do wszystkiego to nie działa. Idąc tym tokiem opony całoroczne są słabsze w zimowych (zmiennych) warunkach. Dla własnego bezpieczeństwa wolę zmieniać. W tym roku mam ms 77 plus. 

#10 UniroyalOnlineExpert

UniroyalOnlineExpert

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:26:15

Dzień dobry,
wiele zależy od regionu, uważam jednak, że lepszym rozwiązaniem, szczególnie w naszej strefie klimatycznej – ciepłe lata i często mroźne zimy, będzie wybór opon dostosowanych do konkretnej pory roku, a co za tym idzie szczególnych warunków pogodowych.  Na zimę polecam oponę MS plus 77 idealnie sprawdzającą się na mokrych nawierzchniach. Dzięki niej odczują Państwo większy komfort jazdy, nawet na śniegu i lodzie. 
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam, 
Konsultant marki Uniroyal

#11 ememems

ememems

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 12:05:57

Opony zimowe - nie oszczędzałbym przesadnie na nich. Fakty są takie, że zima może przyjść w każdym momencie. To, że teraz mamy ciepło, nie oznacza, że tak będzie w lutym, marcu czy w kwietniu.

Zima może jeszcze nas zaskoczyć swoją siłą. Fakty są takie, że mamy środek seoznu zimowego, więc i powoli można liczyć na jakieś preferencyjne warunki.

#12 ~dziku~

~dziku~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:36:56

tylko patrząc aktualnie za okno i jak ktoś nie mieszka w górach to musi się rozglądać za oponami które są dobre na mokrej powierzchni. Śniegu nie ma. Polecane tutaj Uniroyal z tego co czytałem bardzo dobrze sprawują się na mokrej nawierzchni.

#13 bodziobog

bodziobog

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 11:39:12

Ja kupiłem opony letnie z homologacją zimową i jestem zaskoczony jak dobrze sprawują się zimą. Byliśmy na Ukrainie tam trochę śniegu było, może nie są tak samo dobre jak typowe zimówki, ale dają redę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych