Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich wycieraczek używacie?

wycieraczki

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lucjan24

Lucjan24

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:35:24

Bosch jest trochę przereklamowany. Za tą cenę mam 2 komplety wycieraczek innej firmy. Kupiłem wycieraczki GERMAN (komplet za 25 zł) zachęcony opiniami w internecie. Testujemy na żony fordzie. Żonka chwali to znaczy że nie ma sensu szukać i kupować innych 

#22 ~Kryyystian&76~

~Kryyystian&76~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 23:09:15

Ja jakieś dwa tygodnie temu zmieniałem pióra, kupiłem marki oximo czy jakoś tak i musze przyznać, ze pióra są dobre, bardzo dobrze zbierają z szyby.

#23 RaZaremba

RaZaremba

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 20:47:38

Własnie na wiosnę chciałbym wymienić swoje wycieraczki na nowe. I chyba to będą już tu wspomniane Visee. Jak widzę jesteście z nich zadowoleni. Ja miałem je 2 lata temu, potem zamieniłem na Bosha i teraz wracam do nich. Z moich odczuć wynika, że działają równie dobrze a cena jest jednak bardziej atrakcyjna.

#24 ~BartekMalin~

~BartekMalin~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 22:31:04

Zgadzam sie co do Visee sam sie przekonałem na własnej skórze, a bardziej na szybie ;) Wykonanie wycieraczek w lini Synergy+ na prawdę godne uwagi. Bardzo cicho pracują przy nawrotach, dokładnie i precyzyjne zbierają wodę z całej powierzchni szyby, a do tego najwyższa trwałość dzięki użyciu piór z mieszanki gumowej AQUATEC. Na prawdę wycieraczki mogą być dużo lepsze niż niektórym się wydaje, dlatego ja wole inwestować własnie w takie rozwiązania.

#25 ~BartekMalin~

~BartekMalin~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 22:31:22

Zgadzam sie co do Visee sam sie przekonałem na własnej skórze, a bardziej na szybie ;) Wykonanie wycieraczek w lini Synergy+ na prawdę godne uwagi. Bardzo cicho pracują przy nawrotach, dokładnie i precyzyjne zbierają wodę z całej powierzchni szyby, a do tego najwyższa trwałość dzięki użyciu piór z mieszanki gumowej AQUATEC. Na prawdę wycieraczki mogą być dużo lepsze niż niektórym się wydaje, dlatego ja wole inwestować własnie w takie rozwiązania.

#26 ~JarekNamczyk~

~JarekNamczyk~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 13:13:27

Co do producenta musze się zgodzić :) Jestem zwolennikiem przede wszystkim trwałych rozwiązań, bo lepiej zapłacić raz więcej i mieć spokoj na dłuższy czas. Visee zadbał o najwyższą jakość wykonania i użytych elementów a dzieki temu mamy bardzo dobry efekt przy ściąganiu wody, cichej pracy oraz dobrej aerodynamice

#27 ~Opel/mercedes~

~Opel/mercedes~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 11:41:29

U mnie sprawdziły sie wycieraczki flash maja stronę na Facebooku i łatwo sie z nimi dogadać, nie piszczą w ogóle... miałem boscha ale beznadzieja, upadła ta firma... nie zapłaciłem dużo bo jakos 40 zł za komplet a jakość super, mam juz je rok i nic sie nie dzieje

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 18:31:23

:P

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 20:15:41

najlepszej firmy

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 17:38:47

wielkich

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 07:24:01

Ja zakupiłem w Sklep Trio wycieraczki hybrydowe do samochodu w korzystnej cenie. Produkt bardzo wysokiej jakości, a sam sklep niesamowicie wyposażony. Produkty solidne, szybka realizacja zamówienia, bezpiecznie opakowane i dostarczone.

#32 patryk.wojj

patryk.wojj

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2018 - 11:24:17

Ja kupuję wycieraczki Bosha na stronie http://abcwycieraczki.pl. W Internecie zawsze trochę taniej + do tej pory było zawsze wszystko spoko.

#33 ~sekator~

~sekator~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 22:00:52

najlepsze wg mnie są wycieraczki valeo. Przez lata ich używam i nie mam z nimi żadnych problemów

#34 edek16200

edek16200

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 16:15:03

U siebie w aucie przerobiłem naprawdę mnóstwo wycieraczek, od tych najtańszych do naprawdę drogich, ale szczerze nie ma co patrzeć na cenę, wycieraczki trzeba przetestować. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jak dla mnie są wycieraczki firmy Valeo, które są przede wszystkim bezszelestne a do tego czyszczą praktycznie wszystkie zabrudzenia.

#35 Bartoleo

Bartoleo

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 14:17:50

Ja uzywam wycieraczek Alca, sa nie drogie i w dobrej cenie. Wycieraczki powinno się wymieniać co roku, w naszym klimacie najlepiej na wiosnę, po ustaniu mrozów.

#36 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:10:40

Ja natomiast jestem zwolennikiem wyboru Dipp, które naprawdę spisują się bardzo dobrze zarówno w zakresie trwałości jak i samej jakości pracy czyli idealnym ściąganiu wody z powierzchni szyby. Mają modele do każdego auta, do tego ceny są naprawdę ok, a z montażem nie miałem żadnego problemu. Polecam przetestować, bo może również Ciebie też pozytywnie zaskoczą :)

#37 ~Alkas~

~Alkas~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 14:27:54

Najwyższej jakości sprzęty od sprawdzonych producentów można dostać u Marakces. Znajdziecie tam wiele elementów wyposażenia samochodowego. Produkty solidne, szybka realizacja zamówienia, bezpiecznie opakowane i dostarczone.

#38 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 11:28:23

Ja trochę odwrócę pytanie: Jakich wycieraczek tak na prawdę powinno się  używać dla największej efektywności ich pracy podczas deszczu ?

#39 Tomek Doradca Valeo

Tomek Doradca Valeo

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 17:57:23

Ja trochę odwrócę pytanie: Jakich wycieraczek tak na prawdę powinno się  używać dla największej efektywności ich pracy podczas deszczu ?

Konrad, próbowałeś wycieraczek hybrydowych? Obecnie to najlepsze rozwiązanie. Niedługo na rynek wejdą także nasze wycieraczki z systemem Aquablade - słyszałeś może o tym?

#40 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 15:17:24

Konrad, próbowałeś wycieraczek hybrydowych? Obecnie to najlepsze rozwiązanie. Niedługo na rynek wejdą także nasze wycieraczki z systemem Aquablade - słyszałeś może o tym?

Nie słyszałem. Dlaczego hybrydowe są najlepszym rozwiązaniem? Słyszałem za to że właśnie hybrydy to jest naciąganie bo nie ma żadnej różnicy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych